Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #2371 14 czerwca 2016, 21:37

kasik84 Gotowa na wszystko
Hehe mój m to o imieniu dla dziewczynki nawet nie chce gadać mówi że musi mieć pewność że to córka on chyba wciąż wierzy że zrobił drugiego syna.Niby mamy Tą Lene i Tole ale to bardziej moje tupy

Zgłoś nadużycie #2372 14 czerwca 2016, 21:38

allanka Fajna mama

Nacudja napisał(a)

allanka my też nie możemy dojść do porozumienia i dyskusje na temat imienia dla córki odbywają się każdego dnia 😊 poważnych kłótni jeszcze nie było, ale zaczynam się trochę martwić, że aż tak odmiennie widzimy to imię...

haha to widzę, że nie tylko my tak mamy :) Jak mieliśmy wybrać imię dla chłopca to przyszło nam to naprawdę bardzo łatwo, po moim dziadku - Jan. No, ale dla dziewczynki to jest wyzwanie. Po babci nie dam bo Irena to piękne imię, ale niekoniecznie chciałabym dać je mojemu dziecku. Oboje jedynie z mężem zgadzamy się z tym, że chcemy, żeby to było polskie imię :)

Zgłoś nadużycie #2373 14 czerwca 2016, 22:08

Laviaa Fajna mama
Dla mnie Brajan Dzesika Samanta to imiona porażka.

Zgłoś nadużycie #2374 14 czerwca 2016, 22:08

Laviaa Fajna mama

Zgłoś nadużycie #2375 14 czerwca 2016, 22:13

allanka Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Nooo a dżeśika to już w ogóle :) No, ale ludzie różne gusta mają :) My póki co zrobiliśmy listę 9 imion które się nam podobają. Mamy Blankę, Dianę, Helenę, Hanie, Klarę, Lenę, Maję, Natalię i Polę. Teraz mamy kilka miesięcy, żeby wybrać któreś z nich, aczkolwiek i tak założę się, że padnie akurat nie imię nie z listy :)

Zgłoś nadużycie #2376 14 czerwca 2016, 22:22

adzik535 Gotowa na wszystko
U nas jak potwierdzi się dziewczynka na nastepnym usg to albo : Pola, Iga albo Klara :) Jak jednak chłopiec byłby to nie mamy żadnej koncepcji ani pomysłu :P
.
Ni i padam na twarz, wpadłam na do tej pory najgłupszą zachciankę w tej ciązy - pierogi. Przez 3,5 godziny nie wyszłam z kuchni :/ Co prawda były pyszne,ale następnym razem wole skoczyć do biedronki po gotowe niż tyle się męczyć. Aż brzuch mnie zaczął pobolewać, wzięłam nospe i leże objedzona po uszy :D

Zgłoś nadużycie #2377 14 czerwca 2016, 22:26

Matko ja od kilku dni mam fazę na zapiekana bułkę z serem i z majonezem nie zasne jak nie zjem a dupa rośnie

Zgłoś nadużycie #2378 15 czerwca 2016, 7:16

Laviaa Fajna mama
Allanka my jeszcze myśleliśmy nad Bianka.

Zgłoś nadużycie #2379 15 czerwca 2016, 7:44

izabela23 Supermama
Hej, my wczoraj tez pisalismy i imionach z mężem i juz zmniejszylo sie propozycji dla dziewczynki Hania lub Agata (babcia zawsze marzyla o agatce) i Jakub lub Tomasz (ja raczej stawian na Jakuba)

Gdzies kiedys przeczytalam,że nie dowiesz sie ilu osob nie lubisz dopoki nie zaczniesz wybierac imienia dla swojego dziecka i cos w tym jest :-P

Zgłoś nadużycie #2380 15 czerwca 2016, 8:15

Laviaa Fajna mama
ja mam w nosie czy sie komus imie mojegodziecka podoba czy nie . Jak mama zaczela krecic nosem to jej powiedzialam ,ze ona mogla imie wybierac 30 lat temu jak urodzila mnie i brata ,a teraz to jest moje dziecko i dam takie jakie mi sie podoba! to samo mowie ludziom ,ze maja swoje dzieci to niech sobie daja co chca ,a ode mnie niech sie odczepia :-)

Iza prosze Jakub slicznie, znam mase Jakubow o tym imieniu i super faceci i bardzo dobrzy ludzie

Zgłoś nadużycie #2381 15 czerwca 2016, 8:25

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

ja mam w nosie czy sie komus imie mojegodziecka podoba czy nie . Jak mama zaczela krecic nosem to jej powiedzialam ,ze ona mogla imie wybierac 30 lat temu jak urodzila mnie i brata ,a teraz to jest moje dziecko i dam takie jakie mi sie podoba! to samo mowie ludziom ,ze maja swoje dzieci to niech sobie daja co chca ,a ode mnie niech sie odczepia :-)

Iza prosze Jakub slicznie, znam mase Jakubow o tym imieniu i super faceci i bardzo dobrzy ludzie

Ja raczej Stawiam na Jakuba :-) :-)

Zgłoś nadużycie #2382 15 czerwca 2016, 8:35

Nacudja Gotowa na wszystko
Moim marzeniem była zawsze parka - Zuzia i Jakub :) Niestety zrezygnowałam, bo Zuź i Jakubów zatrzęsienie. Tak samo jest teraz z Leną, Mają, Amelią, Polą, Szymonem i Hubertem. Na imiona też jest moda :) Ale jestem takiego samego zdania jak Laviaa - niech każdy rodzic wybiera imię takie jak mu się podoba i nic innym do tego :) Na mojego Igora też się krzywili, bo to ruskie imię ;)
Iza ja bym osobiście wybrała Hanię :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2383 15 czerwca 2016, 8:40

Laviaa Fajna mama
Naprawde super sa ludzie o tym imieniu ;-) .

Zamowilam synkowi nowy tornister do szkoly zeby mial do drugiej klasy bo ten mial z zygzakiem ,a chce star wars bo mowi ,ze dzieci smieja sie z niego ,ze jest maly dzidzius . No coz dzieci szybko zmieniaja gusta i nie ma co ukrywac dorastaja. Obgadalam sprawe z mezem i doszlismy do wniosku ,ze star wars bedzie dobre bo zapowiadaja kontunujacje przez kolejnych pare lat czyli bedzie na topie . W zestawia z piornikiem i workiem na sportowe ubranie

Zgłoś nadużycie #2384 15 czerwca 2016, 8:53

izabela23 Supermama
U mnie akurat teraz imie Jakub już ucichlo i nie ma na nie takiego szału tylko dlatego sie decyduje,bo gdyby bylo takie zatrzrsienie jak pare lat temu to w zyciu bym tak nie nazwała. Hnia też popularne sie zrobilo,ale u mnie jakoś ich póki co mało :-)

O lavia to syn bedzie wniebowziety :-)

My zaczynamy z wyprawka jak K przyjedzie,bo otem ja sama nie dam rade :-)

Ja jade zaraz do rodzicow :-) :-)

Zgłoś nadużycie #2385 15 czerwca 2016, 9:02

Laviaa Fajna mama
Iza fajnie masz z rodzicami , ja czekam na moich do 4 lipca.
Jutro mam usg nerek i urologa ,a w poniedzialek kontrole morfologi mam nadzieje ,ze bedzie lepiej.

Zgłoś nadużycie #2386 15 czerwca 2016, 9:16

Nacudja Gotowa na wszystko
U nas nadal Zygzak, Tomek i najbardziej ukochany ze wszystkich Psi Patrol :)
Jak dostał ciuchy z psim patrolem, to siłą prawie zabierałam do prania :)
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2387 15 czerwca 2016, 9:17

Prawda Jakub to bardzo popularne imię dlatego mój będzie sam Kuba w razie w . Lenek i Hanus też sporo ale.co e tym dziwnego jak ładne imiona. Mi osobiscie też się bardzo podobają i góruje na mojej liscie

Zgłoś nadużycie #2388 15 czerwca 2016, 9:20

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Iza fajnie masz z rodzicami , ja czekam na moich do 4 lipca.
Jutro mam usg nerek i urologa ,a w poniedzialek kontrole morfologi mam nadzieje ,ze bedzie lepiej.

Zeby to sie tak dalo to bym oddała Ci trochę hemoglobiny,bo mam sporo :-* trzymam kciuki musi byc dobrze.

No tata to akurat w niedziele wylatuje do Szwecji do pracy ale tylko na 2tyg i zjezdza na urlop. Pojade do rodzicow to od razu na zastrzyk zajade bo troche twardy mam dzis brzuch...

Miewacir takie głupie uczucie w pochwie jakby coś wam było "za pełno" jakby coś siedziało? Ja od wczoraj tak mam.

Zgłoś nadużycie #2389 15 czerwca 2016, 9:21

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

U nas nadal Zygzak, Tomek i najbardziej ukochany ze wszystkich Psi Patrol :)
Jak dostał ciuchy z psim patrolem, to siłą prawie zabierałam do prania :)

No tak,bo dzieci jak sobie upodobaja to mogą chodzić i w brudnych oby w ulubionych :-) :-)

Zgłoś nadużycie #2390 15 czerwca 2016, 10:29

Karolajla Gotowa na wszystko
Co do upodobań dzieci moja córka jest na fazie butelek i korków, a że u nas wody mineralnej teraz idzie sporo to młoda tylko czai się aż zostanie pusta na stole i zabiera, jak się dorwie to godzinę potrafi zakrecac i odkrecac :-D