Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #2231 12 czerwca 2016, 12:13

Laviaa Fajna mama
Iza współczuję kochana, wiem jak ciężko bez męża ani się przytulić ani wyplakac ale musisz dać radę dla siebie i Dzieci. Jak urodzisz to będziecie już w 4 jeździć

Zgłoś nadużycie #2232 12 czerwca 2016, 12:36

Marzenaa Gotowa na wszystko

allanka napisał(a)

O a w jakim sklepie widziałaś je? W jakiejś sieciówce może? Bo też bym je chętnie zobaczyła, chociaż tak bardzo mi się podoba, że ja je chcę i koniec i do tego dostawiany przewijak :) No i z powodu chyba braku miejsca wrzucimy to wszystko na początku do pokoju dziennego, a do sypialni wstawimy kosz mojżesza. Tak sobie myślę, ale co z tego wyjdzie to nie wiem ;) A jak tam na zakupach? Upolowałaś coś fajnego?

Widziałam je w "Tik-Tak" jak nie mają na magazynie to trzeba czekać około 5 tygodni, jak chcesz szybciej to trzeba dopłacić.
Rozgladalismy się tez za wózkami i jak na razie najbardziej nam się podoba mutsy, fajnie jeździ po sklepie, jest leki i składa się też fajnie, ogolnie design nam się tez podoba. Ale jak poczytałam opinie to są bardzo różne... Pani w sklepie nam powiedziała , że albo się te wózki kocha albo nienawidzi ;) Miałyscie dziewczyny coś do czynienia z wozkami Mutsy albo slyszalyscie jakies opinie na ich temat?

Zgłoś nadużycie #2233 12 czerwca 2016, 12:37

izabela23 Supermama
Z jednek strony dobrze ze dluzej popracuje,bo musimy odlozyc troche zeby mogl po porodzie zostac przez kilka tygodni. No i jak przyjedzie to prawdopodobnie zostanie do konca sierpnia,a wtedy to juz ze mna roznie moze byc. Moge dotrwac do konca a moge duzo szybciej sie rozwiązać. Ale ciezko mi bedzie wytrwać samej bo ciezko mi psychicznie samej

Zgłoś nadużycie #2234 12 czerwca 2016, 12:40

kasik84 Gotowa na wszystko
Iza tule mocno ale kto wytrwa jak nie Ty

Zgłoś nadużycie #2235 12 czerwca 2016, 13:01

Laviaa Fajna mama
Zawsze jest coś za coś takie to nasze życie...Iza rozpakujesz się w Październiku zobaczysz 😀

Marzena ja słyszałam jedynie, że nie warto kupować tych najtańszych wersji bo będzie się niezadowolonym i zawiedzionym.

Zgłoś nadużycie #2236 12 czerwca 2016, 13:04

aga907 Zaprawiona w bojach
Iza wspolczuje , ale na pewno dasz rade ! Jak cos to pisz do nas :)
Kasik udanych ploteczek !!!
Nacudja , duzo zdrowka dla synka !
Marzenaa ja miewam czasami taki bole pseudookresowe. Do tego czasami mam tak dziwne roznego typu bole, klucia , ciagniecia , ze juz mnie nic nie zdziwi, ale niestety zawsze martwi. Ale skoro do tej pory wszystko bylo ok , to tego sie bede trzymac. Widocznie takie mam uroki ciazy.
Widze , ze nie tylko ja sie dzisiaj jakos dziwnie czuje. Raz mi zimno, raz cieplo, do tego strasznie senna jestem, mam nudnosci, poboluje mnie znowu podbrzusze, do tego glupie mysli znowu kraza po glowie i masz babo placek. Wczoraj o 19.30 przyjelam luteine , dzisiaj ok 7 rano poczulam znowu jak cos ze mnie leci ( uczucie jakbym mocz popuscila ). Poszlam do wc, podtarlam sie , znowu taka wodnista mokra plama na papierze. Przyjelam kolejna dawke luteiny i co jakis czas znowu czuje ze cos ze mnie wyplywa. I czytajac inne fora dziewczyn , ktore biora luteine dopochwowa , roztarlam ta wodnista wydzieline w palcach i rzeczywiscie poczulam takie grudki . wiec mam nadzieje ze to naprawde tylko luteina ze mnie ciagle wyplywa a nie nic innego... :(

Zgłoś nadużycie #2237 12 czerwca 2016, 13:19

Iza dasz rade, jesteś twarda babka :) W razie czego możesz nam się zalić do woli ;)

Aga, mnie też klucia i ciągnięcia do tej pory nie martwiły ale ten dzisiejszy bol i wczoraj wieczorem mnie zaniepokoil. Ale jak teraz leżę jest ok, nie boli :) Oby więcej mnie tak nie bolal. Może przesadziłam wczoraj z chodzeniem.
Aga z ta luteina bym się na Twoim miejscu nie przejmowała, jak nie masz żadnych zabarwionych krwia plamien to zapewne luteina zresztą w ciazy śluzu tez jest więcej swoją droga. Mnie też tego dużo wypływało jAK stosowalam luteine..

Zgłoś nadużycie #2238 12 czerwca 2016, 15:32

Nacudja Gotowa na wszystko
Marzenaa po sklepie to każdy będzie dobrze jeździł 😊 Szkoda, że nie da się wózków testować przed zakupem w terenie 😉

Kasik udanych ploteczek 😊

Iza przykro mi z powodu dłuższej rozłąki z mężem, ale dasz rade 😊 Musisz być silna, bo masz dla kogo. Potem to sobie odbijecie 😊

aga jak się tak stresuje czy to nie wody plodowe zawsze możesz podjechać na IP i oni sprawdzają to takim papierkiem lakmusowym. wody chyba mają odczyn zasadowy i powinny barwic papierek na granatowo. A spytaj może w aptece czy nie mają takich testerów, powinny być 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2239 12 czerwca 2016, 16:14

Laviaa Fajna mama
U nas mecze na całego siedzi mąż z tatą i synkiem komentują tak,że nawet patrzeć nie muszę żeby wiedzieć co się na boisku dzieje 😂

Zgłoś nadużycie #2240 12 czerwca 2016, 17:12

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

U nas mecze na całego siedzi mąż z tatą i synkiem komentują tak,że nawet patrzeć nie muszę żeby wiedzieć co się na boisku dzieje 😂

Wyobrażam sobie jak niemcy kibicuja jak mecz to wygrany to baluja cały kolejny tydzień ;)

Ja czekam na mecz z Polska

Marzena ja tez ogolnie sie denerwuja "mokroscia" na wkladce/bieliznie ale jak widzisz chyba kazda z nas tak ma po luteinie. Obym jutro dowiedziala sie samyc: dobrych rzeczy

Zgłoś nadużycie #2241 12 czerwca 2016, 17:32

Laviaa Fajna mama
My trzymamy kciuki za Polskę!! 👍✊meczu z Niemcami chyba oglądać nie będziemy mąż o4 jutro wstaje do pracy.,a ja muszę się wyspać żeby wstać o 7 i wyprawic synka do szkoły

Zgłoś nadużycie #2242 12 czerwca 2016, 19:08

Karolajla Gotowa na wszystko
Dziewczyny jak jak któraś się boi czy nie sącza się wody plodowe to w aptece można kupić taki test i wszystko będzie jasne

Zgłoś nadużycie #2243 12 czerwca 2016, 20:00

Laviaa Fajna mama
kurcze co za emocje! normalnie kawy nie trzeba pic cisnienei samo idzie w gore!

Zgłoś nadużycie #2244 12 czerwca 2016, 23:52

Nacudja wiem właśnie, że różnica jest dopiero jak się dzidziusia wiezie w wózku i po gorszym terenie niż płytki w sklepie ;) Poczytam opinie i za jakiś czas trzeba będzie coś zdecydować.

Iza powodzenia jutro na wizycie. Mam nadzieje, ze wszystkie macie tak po luteinie ale tak jak dziewczyny piszą może żeby się mniej denerwować może warto kupić te testy.

Ja dzisiaj tez po meczach, dwóch, wrzaskow i kibicowania bylo tyle, że chyba mały kibic nam się urodzi ;)

Zgłoś nadużycie #2245 13 czerwca 2016, 6:45

izabela23 Supermama
Czesc :-) jejku nie mogę sie doczekac wizyty a nawet nie wiem,o ktorej bo mam dzwonic czy o 16 czy az 22 oby jednak wczesniej :-)

Zgłoś nadużycie #2246 13 czerwca 2016, 7:00

izabela23 Supermama
Czy az 20 nie 22 ;)

Zgłoś nadużycie #2247 13 czerwca 2016, 8:19

Laviaa Fajna mama
Iza trzymam kciuki i wiem,że wszystko będzie dobrze!
Ja odwiozlam synka do szkoły bo pogoda brzydka. Śniadanie zjadłam leki wzięłam i mogę leżeć. Szkoda, że tata już pojechał

Zgłoś nadużycie #2248 13 czerwca 2016, 9:04

izabela23 Supermama
A ja jem truskawki,mmm jakie slodkie :-) a tata pewnie niedługo znowu niespodziankę x zrobi

Zgłoś nadużycie #2249 13 czerwca 2016, 9:24

Smacznego Iza ;) Ja zjadlam śniadanko i tez zaraz biorę się za truskawki, a potem za arbuzika :)

Allanka patrzyłam w internecie i ten sklep tik tak jest chyba tylko w Lodzi http://tiktak.com.pl/content/12-wyprawka-dla-dziecka
Ale we Wrocławiu tez masz dystrybutorów Pinio: http://www.pinio.com.pl/siec/1/dolnoslaskie

Zgłoś nadużycie #2250 13 czerwca 2016, 10:12

allanka Fajna mama
Iza będzie dobrze :) Trzymam kciuki za same dobre wiadomości dzisiaj :)

Marzena dzięki :) Powiem Ci, że tak naprawdę to tylko chciałabym zobaczyć te mebelki na żywo, ale ich nie kupię w sklepie, cena jest stanowczo za wysoka, jak na to co chciałabym przeznaczyć na łóżeczko, troszku podpatrzymy, a potem mąż mi takie zrobi, albo podobne :D

Ale moja dzidzia dzisiaj od rana fajnie kopie :) Może też się stresuje przed jutrzejszym badaniem.