Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #2191 11 czerwca 2016, 10:05

izabela23 Supermama
Hejka :-)
Lavia a tatadaleko ma do Was? Ja oddalam krew i mocz do badania,a do sklepu po koszulkę nawet nie miałam siły zajść e lab zeszło ponad godz tyle ludzi a teraz leze bo po tej "wycieczce" okropnie rozbolaly mnie plecy i troche brzuch :( i i czuje jak mi w pochwie kuje od ucisku maluchów na szew

Zgłoś nadużycie #2192 11 czerwca 2016, 10:05

Nacudja Gotowa na wszystko
Allanka ja też uwielbiam piec tylko potem nie ma kto tego zjadać. Mój mąż jest w ogóle nie słodyczowy, a syn i owszem nawet bardzo ale na ciasta ma średnia ochotę.
Laviaa to szykuje się miły weekend 😊 Dobrze, rozerwiesz się i przestaniesz martwic na trochę 😊
Marzenaa ja nie idę na zakupy. Wręcz mam areszt domowy z chorym dzieckiem. Siedzimy sami, bo mąż cały dzień będzie dlubal przy aucie. Żal pogody. Dobrze, że chociaż Młody ma lepszy humor 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2193 11 czerwca 2016, 10:17

Laviaa Fajna mama
Tata jeździ tirami na linii Niemcy Anglia i czasami przejeżdża obok 20 km od nas więc auto zostawia na parkingu i jedziemy po niego.
Iza współczuję nawet spokojnie nie możesz na zakupy iść.
Nacudja jak z synkiem lepiej coś?

Zgłoś nadużycie #2194 11 czerwca 2016, 10:22

Marzenaa Gotowa na wszystko
Iza odpoczywaj biedactwo Ty nasze 😊 Zawsze możesz się jeszcze wybrać na wirtualne zakupy ;)

Nacudja i co lekarz stwierdził na wizycie, co synkowi dolega? Oby szybciutko wyzdrowial :)

Zgłoś nadużycie #2195 11 czerwca 2016, 10:23

allanka Fajna mama

Nacudja napisał(a)

Allanka ja też uwielbiam piec tylko potem nie ma kto tego zjadać. Mój mąż jest w ogóle nie słodyczowy, a syn i owszem nawet bardzo ale na ciasta ma średnia ochotę.
Laviaa to szykuje się miły weekend 😊 Dobrze, rozerwiesz się i przestaniesz martwic na trochę 😊
Marzenaa ja nie idę na zakupy. Wręcz mam areszt domowy z chorym dzieckiem. Siedzimy sami, bo mąż cały dzień będzie dlubal przy aucie. Żal pogody. Dobrze, że chociaż Młody ma lepszy humor 😊

Dlatego jak upiekę to każdemu po trochu rozdaję, a jak już nie mam komu to daje mężowi do pracy, oni tam zjedzą wszystko :D Też dzisiaj nie idę na żadne zakupy, chociaż przydałby się, bo nawet moje luźne spodnie zaczynają mnie uwierać. W ogóle to przytyłam już 4 kg :( Ale póki co to tak głównie brzuch mi rośnie i cycki, swoją drogą w zeszłym miesiącu kupiłam nowy stanik i zaraz znowu będę musiała większy rozmiar kupić :)

Mam nadzieję, że Twój synek szybko wróci do zdrowia, a pogodę sobie na pewno odbijecie, jeszcze całe gorące lato przed nami :)

Zgłoś nadużycie #2196 11 czerwca 2016, 10:24

allanka Fajna mama
Iza na allegro są też fajne nawet ciążowe ciuchy, a i ceny mają nawet ok. Tylko nie wiem jak z jakością :) Odpoczywaj sobie :)

Zgłoś nadużycie #2197 11 czerwca 2016, 10:28

izabela23 Supermama
A to fajnie tak właśnie myslalam ze tata czesto wpada w odwiedziny :-)
Okropne ze po godz w laboratorium czuje sie jakbym spedzila 2 dni na nogach, oczywiscie w lab na kanapie wszyscy siedza a kobiet w ciazy nikt nie widział,a ja oczywiscie po 5 minutach bliska omdlenia usiadlam na parapet a tesciowa stala w kolejce

Nawet nie myslalam o zajsciu do sklepu poszlam tylko do apteki i to tupalam z nogi na noge bo tak mi kregoslup cisnal i bolal,ale juz leze grzecznie w lozku :-) :-)

Zgłoś nadużycie #2198 11 czerwca 2016, 10:30

izabela23 Supermama

allanka napisał(a)

Iza na allegro są też fajne nawet ciążowe ciuchy, a i ceny mają nawet ok. Tylko nie wiem jak z jakością :) Odpoczywaj sobie :)

Ja wiem,ale ja jestem taka ze musze przymierzyć kiedys kupowalam teraz nie umiem przez internet :( jednak pewnie bede musiala :(

Zgłoś nadużycie #2199 11 czerwca 2016, 10:38

W sumie za bardzo nic nie znaleźli. To początek infekcji i leczymy się objawowo. Na szczęście dzis na razie temperatura spadła. Pani dr sugerowala, że to od układu moczowego jak usłyszała o naszych przebojach z zeszłego roku i nawet zasugerowała badanie moczu, ale ja wiem, że to górne drogi oddechowe, bo słyszę jak oddycha i nawet go nie męczyłam sikaniem do pojemnika.

Ja kupowałam ciuchy na allegro. Zależy gdzie je chcecie zakładać. Może na wielkie wyjścia się nie nadają, ale tak do codziennego użytku są zdatne 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2200 11 czerwca 2016, 12:10

izabela23 Supermama
Biedactwo to niech wraca do zdrowia szybko.

Wyniki mam dość dobre w morfologii tylko leukocyty podwyzszone bo norma do 10 a ja mam az 15,9 i neutrofile norma to 7 a u mnie 12,3 to nie dobrze czy tr parametry sa takie w ciąży ??

Zgłoś nadużycie #2201 11 czerwca 2016, 12:25

allanka Fajna mama
A mnie chyba szlag jasny trafi... Póki wynajmujemy mieszkanie to mamy niestety współlokatorkę (której pozbyć się nie idzie...) no, ale powiedzcie mi jakim trzeba być człowiekiem, żeby sobie do pokoju wstawić piekarnik!! i piec w nim i gotować różne rzeczy u mnie w pokoju tak śmierdzi, że szok... Żeby nie było prosiłam, mówiłam, że to nam przeszkadza i od gotowania jest kuchnia, zawsze można zamknąć drzwi i wywietrzyć jak się coś przypali albo nie wyjdzie. Ale ma to gdzieś... Tak samo jest ze sprzątaniem. Ależ jestem wściekła. Już się nie mogę doczekać wyprowadzki stąd :( Przepraszam, że piszę takie pierdoły, musiałam się gdzieś wyżalić...
Na uspokojenie puściłam nam na maxa- a jakże - Bacha i Chopina i Mozarta :D ona we mnie smrodem to ja w nią muzyką klasyczną

Zgłoś nadużycie #2202 11 czerwca 2016, 12:44

Iza ja się na normach nie znam, ale zawsze się ciesze jak mój syn ma dużo neutrofili. Niestety zawsze jesteśmy poniżej normy - mamy zdiagnozowana lekka neutropenie 😯 może też stąd te częste infekcje u nas.

Allanka nie miałam nigdy współlokatora, ale potrafię sobie wyobrazić jak może to być uciążliwe. Jedyne co to mogę Ci życzyć cierpliwości i myśl o tym, że to już niedługo i będziesz u siebie 😊

A teraz z cyklu polecane ksiazki mi się jeszcze przypomnialo: Żona podróżnika w czasie, Spotkamy się pod drzewem ombu i Na końcu tęczy (teraz wydane jako Love Rosie) 😊 Ja się nie mogłam od nich oderwać 😊

Zgłoś nadużycie #2203 11 czerwca 2016, 13:10

Karolajla Gotowa na wszystko
Tak mi ochoty na zakupy zrobilyscie, że i ja dziś wybrałam się z mężem i córka na zakupy, obkupiłam siebie i młoda :-)

Zgłoś nadużycie #2204 11 czerwca 2016, 13:47

izabela23 Supermama

Karolajla napisał(a)

Tak mi ochoty na zakupy zrobilyscie, że i ja dziś wybrałam się z mężem i córka na zakupy, obkupiłam siebie i młoda :-)

Skoro masz tyle energii to poproszę i mnie obkupić,bo ja goła i wesoła he

Zgłoś nadużycie #2205 11 czerwca 2016, 13:51

allanka Fajna mama

Karolajla napisał(a)

Oj też bym sobie tak zaszalała. Ale póki co stawiam na porządki i słuchamy sobie przy tym z dzieckiem muzyki klasycznej, ciekawe swoją drogą czy coś już słyszy, bo sąsiedzi na bank słyszą :D

Zgłoś nadużycie #2206 11 czerwca 2016, 14:21

Karolajla Gotowa na wszystko
Iza ja kocham zakupy, nie ważne jak bardzo byłabym zmęczona jak słyszę "kochanie idziemy na zakupy" dostaje takiej energi... ahah

Allanka ja już mam już swój staly rytm dnia, i do godziny 9mam już cały dom ogarnięty, później tylko wieczorem poprawiam :-) z dniem kiedy urodziłam córkę musiałam się zorganizowac 😜 mimo, że ja jestem istnym wulkanem energi i wszędzie mnie pełno.

Zgłoś nadużycie #2207 11 czerwca 2016, 14:34

allanka Fajna mama

Karolajla napisał(a)

Iza ja kocham zakupy, nie ważne jak bardzo byłabym zmęczona jak słyszę "kochanie idziemy na zakupy" dostaje takiej energi... ahah

Allanka ja już mam już swój staly rytm dnia, i do godziny 9mam już cały dom ogarnięty, później tylko wieczorem poprawiam :-) z dniem kiedy urodziłam córkę musiałam się zorganizowac 😜 mimo, że ja jestem istnym wulkanem energi i wszędzie mnie pełno.

O matko jak z Ci zazdroszczę tego zorganizowania. Mnie to czasami tak weźmie, na generalne sprzątanie, a tak na co dzień to jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę, jakoś nigdy im się nie śpieszyło nigdzie, pewnie jak się dziecko urodzi to się będę musiała zmienić się o 180 stopni :)

Zgłoś nadużycie #2208 11 czerwca 2016, 14:36

Laviaa Fajna mama
Zakupy mnie wykonczyly, już nie miałam siły jechać do 2 sklepów bo brzuch zaczął boleć 😔 przyjechaliśmy i od tej pory grzecznie leżymy tatusiek podał obiadek pod nos.

Zgłoś nadużycie #2209 11 czerwca 2016, 15:56

aga907 Zaprawiona w bojach
Allanka wspolczucia . podziwiam , ze jeszcze jakos to wytrzymujesz. Ja ze wzgledu na niesluchanie moich prosb dotyczacych wietrzenia mieszkania i palenia w domu przez brata i bratowa meza, musialam z wlasnego mieszkania przeniesc sie do domu rodzicow. Mimo osobnych mieszkan ( gora-dol) , ale ze wzgledu na wspolna klatke i moj mega wrazliwy wech teraz ( moj maz sie smieje ze do policji jako pies policyjny sie teraz nadaje ) nie dalam rady tam siedziec. Tym bardziej teraz ze wzgledu na to , ze jestem niedozywiona i nie moge tyle wymiotowac i wiecej jesc nie moge wrocic do domu. Pociesza mnie fakt ze za ok miesiac,dwa bede mogla wrocic bo bede miala zrobione wejscie i schody od zewnatrz i bede mogla zamknac ta durna klatke schodowa i wkoncu nie bede sie musiala meczyc z lokatorami z dolu.

Zgłoś nadużycie #2210 11 czerwca 2016, 16:02

aga907 Zaprawiona w bojach
Iza a pytalas lekarza co takie wyniki oznaczaja? Pewnie nie ma zle, ja tez ost po tych moich wynikach prawie zawalu dostalam , tyle ze ja mialam cialka ketonowe - jak pisalam juz wczesniej norma do 3 , a ja mialam 150 :/ no ale lekarka mnie uspokoila tylko , ze musze jesc teraz i starac sie nie wymiotowac.

Karolajla jak ja Ci zazdroszcze takiej energii!!! Ja to bym tylko lezala teraz i non stop spala. A jak sie troche poruszam czy gdzies jade np. na badania to mnie podbrzusze zaczyna.bolec i tyle z tego ruchu mam...

Przed chwila ogladalam bajke zambezie w tv. Chyba hormony mi tak dzialaja, bo ja zawsze uronilam lezki na wzruszajacych filmach czy ksiazkach , ale dzisiaj to przeszlam sama siebie. Tak sie poryczalam , ze uspokoic sie nie moglam