Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #2171 10 czerwca 2016, 16:48

Laviaa Fajna mama
Tylko weź z sobą mamę na wszelki wypadek. mam nadzieję, że zakupy będą bez stresu i złego samopoczucia

Zgłoś nadużycie #2172 10 czerwca 2016, 17:05

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Tylko weź z sobą mamę na wszelki wypadek. mam nadzieję, że zakupy będą bez stresu i złego samopoczucia

Teściowa ze mną jedzie,bo ja sama nie byłabym w stanie prowadzic auta. Powiedzmy ze to będą ewentualnie 5minutowe zakupy mam zamiar wejsc ttlko do 1 sklepu przy laboratorium :-) o ile w laboratorium nie padne.

Zgłoś nadużycie #2173 10 czerwca 2016, 17:28

aga907 Zaprawiona w bojach
Izabela23, tak mam luteine dopochwowa 2x1 . i wlasnie dzisiaj wyczailam , ze jak bralam o 1-2 w nocy to rano kolo 7,8 mialam mokro. A teraz biore w godzinach 7-8 rano i ok 14 znowu poczulam ze ze mnie cos wyplywa. I sie zorientowalam , ze to po tylu samo godzinach co jak bralam w nocy wiec to najprawdopodobniej jednak wina luteiny . uspokoilam sie troche. Mowie sobie , ze nie moge stresowac dzidziusia :-)
Ja tez mialam miec dzisiaj gosci , ale chwala Bogu , wlasnie dostalam telefon ze nie przyjada dzisiaj. Uff bo sie dzisiaj zle czuje. Poboluje mnie znowu cale podbrzusze, do tego jakas marudna jestem i ciagle przysypiam. Wczoraj bylam z mama na zakupach bo mnie poprosila o rade w sprawie spodni i to bylo moje pierwsze wieksze wyjscie od niepamietnych czasow :D bylo ok, ale juz mnie po 3 godzinach brzusio zaczal bolec i padalam z nog. A ja bylam kierowca, bo mama prawka nie ma :)

Zgłoś nadużycie #2174 10 czerwca 2016, 17:32

I dalej ze mnie wyplywa . mam to gdzies. Wizyta byla w poniedzialek , wszystko bylo ok , wiec Agata wez sie w garsc dla dzidziusia :-)

Zgłoś nadużycie #2175 10 czerwca 2016, 17:39

Marzenaa Gotowa na wszystko
Iza to owocnych zakupów zycze :)

Aga nie stresuj się tak wszystkim ;) Szkoda nerwów i dzidziusia :)

A ja dzisiaj jem drugi dzień bob i się nie mogę od niego oderwac :) Jak zaczne to dopoki nie zjem tego co ugotowalam to nie moge przestac :) Przez dwa dni zjadlam kilo bobu...

Zgłoś nadużycie #2176 10 czerwca 2016, 17:50

izabela23 Supermama

Marzenaa napisał(a)

Iza to owocnych zakupów zycze :)

Aga nie stresuj się tak wszystkim ;) Szkoda nerwów i dzidziusia :)

A ja dzisiaj jem drugi dzień bob i się nie mogę od niego oderwac :) Jak zaczne to dopoki nie zjem tego co ugotowalam to nie moge przestac :) Przez dwa dni zjadlam kilo bobu...

Kochana tego nazwac zakupami nie mozna zamierzam kupic tylko 1 koszulke,bo nie mogę chodzic za dużo

Zgłoś nadużycie #2177 10 czerwca 2016, 18:26

allanka Fajna mama
Dziewczyny a ja tak z innej beczki, chciałabym zrobić jutro tort urodzinowy (za bardzo nie mam pomysłu na prezent, to upiekę tort, kupimy kwiatki i będzie pięknie) tylko, macie może jakiś pomysł na dobry, lekki torcik? Takie z mascaropne, kremówki i z owocami to już robiłam kilka razy, tak samo jak z oreo i m&msami i chciałabym, żeby teraz coś innego było, no, ale nic mi do głowy innego nie przychodzi.

Zgłoś nadużycie #2178 10 czerwca 2016, 20:38

Nacudja Gotowa na wszystko
Allanka ja akurat torty z bita śmietaną uwielbiam i jak dla mnie mogą się zmieniać tylko owoce 😊 ale może spodoba Ci się coś takiego http://mojeciacho.blox.pl/2011/11/Lekki-tort-czekoladowy-z-orzechami-i-zurawina....
Ewentualnie za tort może robić jakiś lekki sernik na zimno czy jogurtowiec 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2179 10 czerwca 2016, 20:48

anoli Zaprawiona w bojach

allanka napisał(a)

O jaaaa dużo tych truskaw :D Co z nimi zrobisz? A ja jak co dzień objadam się czereśniami. Tak sobie myślę, że jem je codziennie, ale chyba nie powinny mi zaszkodzić. No bo to wiadomo niby witaminy i takie tam nawozy sztuczne, a pewnie i trochę zmodyfikowane genetycznie ;)

Aga, ja po luteinie zawsze tak miałam, że wylatywało. Się tym nie przejmuj :) Dobrze, że masz taką koleżankę, tak myślę, że każda z nas powinna mieć kogoś kto nas sprowadzi do pionu :)

Laviaa zazdroszczę domowego spa. Ja co dzień sobie mówię, że doprowadzę się do porządku, ale jakoś mi się nie chce :p A mi te lakiery żelowe rzeczywiście trzymają dość długo- może niekoniecznie 2 tygodnie- ale tylko wtedy kiedy przejadę je jeszcze dodatkowo utwardzaczem.

A już zamrozilam. Czeresni jeszcze nie jadlam ale dzis widzialam maliny to dopiero mniam :)

Zgłoś nadużycie #2180 10 czerwca 2016, 20:49

allanka Fajna mama
Chyba sobie to przemyślałam i jednak zostanę przy tej bitej śmietanie. To jednak jest lekkie i każdemu smakuje. A do środka wrzucę jakieś owoce, na pewno truskawy, może maliny i borówki. A urozmaiceniem będzie to, że zrobię go w kształcie motylka :D

Przed chwilą byliśmy z mężem w Obi i pani przy kasie się pyta ile mi jeszcze zostało do końca i tu uwaga- jak będzie ta dziewczynka miała na imię. A my w szoku, że dziewczynka, albo chłopiec jej mówimy, pani się uśmiechnęła i powiedziała, że ona tam nic nie mówi, nic nie wie. Jak ją podpytałam to mi powiedziała, że ona to 4 razy była w ciąży z chłopcami i raz z dziewczynką i ona wie jak się na chłopca wygląda. W sumie to dziwne, ale nas pani zaskoczyła :D

Zgłoś nadużycie #2181 10 czerwca 2016, 21:59

Ojej :) ciekawe czy kobitka miala nosa ;) to skoro juz pytaja ile do konca to musisz miec sliczny brzuszek juz. Ja to na razie wygladam jakbym byla najedzona a juz tak bardzo bym chciala miec brzusio...

Zgłoś nadużycie #2182 10 czerwca 2016, 22:03

Takie glupie pytanko, tez tak mialyscie ze raz brzusio byl mniejszy raz wiekszy? Czasami patrze do lustra i oooo ale brzuszek fajny , wstaje rano eeee gdzie ten moj brzuszek zniknal? :(

Allanka zazdroszcze umiejetnosci pieczenia ciast. Ja probowalam raz i skonczylo swoj zywot bardzo szybko w smietniku :/

Zgłoś nadużycie #2183 10 czerwca 2016, 22:14

izabela23 Supermama
A to Was Allanka Pani zaskoczyła :-) a to dr mówił,że będzie chłopiec,tak ?? Ja chyba zmykam spać

Zgłoś nadużycie #2184 10 czerwca 2016, 22:16

izabela23 Supermama

aga907 napisał(a)

Takie glupie pytanko, tez tak mialyscie ze raz brzusio byl mniejszy raz wiekszy? Czasami patrze do lustra i oooo ale brzuszek fajny , wstaje rano eeee gdzie ten moj brzuszek zniknal? :(

Allanka zazdroszcze umiejetnosci pieczenia ciast. Ja probowalam raz i skonczylo swoj zywot bardzo szybko w smietniku :/

Żadne pytania nie sa głupie :-)
Raczej wszystkie tak mamy,ze rano jest mniejszy choćby dlatego,że w dzień jesz,pijesz itd i wypełniają sie jelita i dlatego wieczorem jest sporo wiekszy :-)

Zgłoś nadużycie #2185 10 czerwca 2016, 22:42

A ja sie mecze z biegunka. . . ;( katastrofa. Ledwo co zjadlam jablko zaczely mi swirowac jelita , potem bol zoladka a teraz mam za swoje... :(

Zgłoś nadużycie #2186 10 czerwca 2016, 22:58

Karolajla Gotowa na wszystko
Ja jak byłam w ciąży z córką to jak byliśmy na zakupach na rynku to taka starsza kobieta powiedziała "będzie córka prawda? Tak napewno córka" na moje pytanie skąd wie powiedziała, że widzi to po twarzy, oczach :-)
Teraz póki co każdy wróży mi syna, ale to nie wazne, okaże się przy porodzie :-)

Zgłoś nadużycie #2187 10 czerwca 2016, 23:09

allanka Fajna mama
aga mam nadzieję, że Ci szybciutko przejdzie. A co do pieczenia to uwielbiam to, ale niestety mam tutaj w tym mieszkaniu słabe warunki, bo piekarnik nie dość, że gazowy to jeszcze jestem pewna, że pamięta czasy stalina i w ogóle jest nieszczelny i trzeba mieć masę cierpliwości. No i jak coś upiekę to uwielbiam to rozdawać, co by mi tyłek nie rósł :p A co do brzucha to jest tak jak mówi Iza, rano zawsze jest mniejszy :)

Pani nas zaskoczyła i to bardzo. No zobaczymy co we wtorek pokaże usg :) Bo na pierwszym prenatalnym pan doktor, tak popatrzył i mówi, że coś mu odstaje i to chyba chłopak, ale to za wcześnie, żeby powiedzieć czy na pewno.

Zgłoś nadużycie #2188 11 czerwca 2016, 8:09

Laviaa Fajna mama
Ja mam od wczoraj tatę, zadzwonił o 17 czy może wpaść do nas na weekend, ale się ucieszylam, a synek jeszcze bardziej. Mąż w pracy, a ja wezmę tatę na zakupy

Zgłoś nadużycie #2189 11 czerwca 2016, 9:23

Marzenaa Gotowa na wszystko
Laviaa to będziesz miała przyjemny weekend :) Jak wy tak wszystkie dzisiaj na zakupy to ja też , a co ;) Jedziemy porozgladac się troszkę za łóżeczkami i wozkami z mężem :)

Zgłoś nadużycie #2190 11 czerwca 2016, 10:00

Laviaa Fajna mama
Marzena takie zakupy są najlepsze i najprzyjemniejsze