Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pazdziernikowa mama 2016:)

Zgłoś nadużycie #2091 9 czerwca 2016, 13:38

Marzenaa Gotowa na wszystko
Narobiłyscie mi apetytu idę do sklepu po czereśnie - robaczki mnie nie odstraszyly ;)
I zachacze o bibliotekę, dawno nie byłam i nabrałam ochoty na wypożyczenie paru ksiazek. Ostatnio zaczytałam się w książkach takich trochę o miłości. Przeczytałam "Zanim się pojawiles" któraś z was polecała te książkę :) zaczeli grac w kinach i zastanawiam sie czy warto pojsc . "Noce w Rodanthe" 2dni temu skonczyłam czytac i dzisiaj ogladalam film - nie podobał mi się bo za bardzo się różnił od książki.

Karolajla jak lubisz masła do ciala to możesz spróbować tego z sephory są tez małe opakowania chyba po 95ml.

Z suwaczkiem tez mam problem, zacina się.

No właśnie o monitorze oddechu tez czytałam , myślicie że jest duże ryzyko żeby byla potrzeba kontroli oddechu ? Ja bardziej myślałam o elektronicznej niani.

Zgłoś nadużycie #2092 9 czerwca 2016, 13:48

allanka Fajna mama
Właśnie kończę czytać Czekoladę fajna książka, ale od początku dosyć ciężko mi się ją czytało. Polecam Ci bardzo autorkę Paulinne Simons, jej Jeździec miedziany, Tatiana i Aleksander to chyba najcudowniejsze książki jakie przeczytałam :) No i jeszcze Dziewczyna z Times square też bardzo fajna :)

Zgłoś nadużycie #2093 9 czerwca 2016, 13:59

aga907 Zaprawiona w bojach
Oj ksiazeczki to ja ubostwiam :D zaczelam czytac 4 lata temu i do tej pory przeczytanych mam 304 ksiazki :) jesli chodzi o moje ulubione autorki to bardzo Wam polecam ksiazki Diane Chamberlain , Liane Moriarty i Sarah Jio. Po prostu takie autorki , ze od ksiazki sie nie da oderwac :-)
Dziewczyna z Times Square tez mi sie podobala :-)

Zgłoś nadużycie #2094 9 czerwca 2016, 14:54

allanka napisał(a)

Właśnie kończę czytać Czekoladę fajna książka, ale od początku dosyć ciężko mi się ją czytało. Polecam Ci bardzo autorkę Paulinne Simons, jej Jeździec miedziany, Tatiana i Aleksander to chyba najcudowniejsze książki jakie przeczytałam :) No i jeszcze Dziewczyna z Times square też bardzo fajna :)

Jeździec miedziany cudowna książka :) Przeczytałam całą trylogie :) Właśnie szukam czegoś podobnego. Czytałam tez P.Simons "Dziewczyna na Times Square" tez fajna ale momentami smutna :)
Nie dziwie się , że w bibliotece osiedlowej ostatni raz byłam w 2012 roku ...nic ciekawego nie znalazłam wiec żeby nie wyjść bez niczego wzięłam "Zdrada" Paula Coelho. Pierwsze co zrobiłam jak weszłam do domu to okładkę przetarlam wącikiem ze spirytusem taka była zasyfiala bleee. Chyba pozostanę przy e-boooku ;)

Czereśni nie bylo :( Ale bob kupiłam i slodkie buleczki :)

Zgłoś nadużycie #2095 9 czerwca 2016, 14:57

aga907 napisał(a)

Oj ksiazeczki to ja ubostwiam :D zaczelam czytac 4 lata temu i do tej pory przeczytanych mam 304 ksiazki :) jesli chodzi o moje ulubione autorki to bardzo Wam polecam ksiazki Diane Chamberlain , Liane Moriarty i Sarah Jio. Po prostu takie autorki , ze od ksiazki sie nie da oderwac :-)
Dziewczyna z Times Square tez mi sie podobala :-)

Aga, a jakie dobre książki tych autorek czytałaś? Bo ja ostatnio dosłownie pochłaniam książki.

Zgłoś nadużycie #2096 9 czerwca 2016, 15:02

Allanka nowa książka P.Simons " Samotna gwiazda" jeszcze nie czytałam ale zamierzam, recenzje ma b.dobre.

Zgłoś nadużycie #2097 9 czerwca 2016, 15:04

aga907 Zaprawiona w bojach
Polecam naprawde wszystkie z reka na sercu :-) te autorki maja tak rewelacyjne ksiazki wg mnie , ze nie umialabym wybrac konkretnych . mam nadzieje , ze bedziesz zadowolona :) ja kiedys wypozyczalam a teraz kupuje ksiazki bo mam bzika na tym punkcie :-) mam juz spora biblioteczke i od tych 3 autorek mam wszystkie ksiazki jakie wyszly w Polsce :-) od Diane Chamberlain nie czytalam jeszcze tylko najnowszej ,ale akurat mi przyszla wczoraj bo zamawialam , wiec jak tylko skoncze ta co czytam zabieram sie za ta i juz sie doczekac nie moge :-)
Podam przyklady : Diane Chamberlain - Tajemnica Noelle, Milczaca siostra, Dar morza, Klamstwa, Szansa na zycie
Sarah Jio- najpiekniejsza to Jezynowa zima , ale rownie dobre i piekne to Marcowe fiolki, Kameliowy ogrod , Dom na plazy
Liane Moriarty- Wielkie klamstewka, Sekret mojego meza , Kilka dni z zycia Alice

Zgłoś nadużycie #2098 9 czerwca 2016, 15:07

allanka Fajna mama
Kiedyś miałam obsesję na punkcie Paula Coelha, ale całe szczęście już mi przeszło :p Zbyt dużo filozofii, takiej hmm dość taniej. Ale mimo to trochę inną, fajną jego książką jest "11 minut", no i "Weronika postanawia umrzeć", też całkiem fajna. Polecam też Eric Emmanuel Schmitt, ale jego książki są dość smutne. "Oskar i Pani Róża" niesamowicie chwyta za serce i chyba nie do końca jest to książka dla nas teraz :) No i jeszcze "Pan Ibrahim i kwiaty koranu" też bardzo piękna.

Zgłoś nadużycie #2099 9 czerwca 2016, 15:07

anoli Zaprawiona w bojach
He he ja to ostatnio co przeczytałam to był GREY :) teraz przerzucilam sie na gazety zawsze lubilam czytac ale odkad jestem mama brakuje mi czasu i ochoty na czytanie. Za to wszelkie bajki na dobranoc mam w jednym palcu.

Zgłoś nadużycie #2100 9 czerwca 2016, 15:15

Paulo Coelho bardzo dawno nie czytałam, jak bylam młodsza przeczytałam kilka jego ksiazek m.in. "11 minut", "Brida", "Czarownica"-podobały mi się. Zobaczymy jak teraz mi się będzie czytało jego ksiazke :)

Zgłoś nadużycie #2101 9 czerwca 2016, 15:18

allanka Fajna mama

anoli napisał(a)

He he ja to ostatnio co przeczytałam to był GREY :) teraz przerzucilam sie na gazety zawsze lubilam czytac ale odkad jestem mama brakuje mi czasu i ochoty na czytanie. Za to wszelkie bajki na dobranoc mam w jednym palcu.

O i co myślisz o Greyu? Bo czytałam poprzednie książki i ogólnie to tak hmm średnio :p Tzn pierwsza część mi się podobała nawet, ale te dwie pozostałe to tak naprawdę są wg mnie bardzo przesadzone.

Zgłoś nadużycie #2102 9 czerwca 2016, 15:18

aga907 napisał(a)

Polecam naprawde wszystkie z reka na sercu :-) te autorki maja tak rewelacyjne ksiazki wg mnie , ze nie umialabym wybrac konkretnych . mam nadzieje , ze bedziesz zadowolona :) ja kiedys wypozyczalam a teraz kupuje ksiazki bo mam bzika na tym punkcie :-) mam juz spora biblioteczke i od tych 3 autorek mam wszystkie ksiazki jakie wyszly w Polsce :-) od Diane Chamberlain nie czytalam jeszcze tylko najnowszej ,ale akurat mi przyszla wczoraj bo zamawialam , wiec jak tylko skoncze ta co czytam zabieram sie za ta i juz sie doczekac nie moge :-)
Podam przyklady : Diane Chamberlain - Tajemnica Noelle, Milczaca siostra, Dar morza, Klamstwa, Szansa na zycie
Sarah Jio- najpiekniejsza to Jezynowa zima , ale rownie dobre i piekne to Marcowe fiolki, Kameliowy ogrod , Dom na plazy
Liane Moriarty- Wielkie klamstewka, Sekret mojego meza , Kilka dni z zycia Alice

Aga dzięki za tyle tytulow :) Po Zdradzie wybiorę któraś z nich :)

Jak bylam w bibliotece zastanawiałam się nad Stephenem Kingiem ale to chyba tez nie do końca wskazane w ciazy ;)

Zgłoś nadużycie #2103 9 czerwca 2016, 15:22

Mnie Grey się nawet podobał, przeczytałam 3 części choć pierwsza faktycznie byla najlepsza. Mam w domu też książkę Grey 50 twarzy Greya oczami Christiana zaczynałam ja ze dwa razy czytac ale mnie kompletnie nie wciągnęła. Chyba jest już na maksa naciągana.

Zgłoś nadużycie #2104 9 czerwca 2016, 15:51

anoli Zaprawiona w bojach
50 twarzy, ciemniejsza strona i nowe oblicze byly fajne ale grey to jux tak srednio mi sie podobał naciagany właśnie

Zgłoś nadużycie #2105 9 czerwca 2016, 16:01

Laviaa Fajna mama
Jak chcecie odświeżyć to może f5 pomoże i się zmienia suwaczki.
Kupiłam specjalny olejek do ciała zobaczymy jak będzie działał i peeling bio

Iza ja pije buraki z jabłkiem i kiwi, lub marchew seler jabłko. Marchew jabłko banan. Grejpfrut pomarańcz. Zależy co mężowi wpadnie w ręce.

Co do książek lubię Daniell Steal. Dan Brown, Sparksa a innych nie pamiętam

Wybrałam sobie położna mam fajną polke 😀

Zgłoś nadużycie #2106 9 czerwca 2016, 16:23

Nacudja Gotowa na wszystko
Melduje się po usg. Wszystko jest dobrze i mogę szaleć z różem 😊 Choć mała nie chciała na początku za bardzo współpracować, bo ułożyła się twarzą w dół i było widać tylko grzbiet. Obawiam się tylko, że będzie bezimienna, bo nie możemy dojść do porozumienia. Dobrze, że jest jeszcze czas 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...

Zgłoś nadużycie #2107 9 czerwca 2016, 16:26

izabela23 Supermama
Ja kiedys myślałam jak można do cholerko czytać książki? Przecież to nuuda. W zyciu bie czytalam lektur w szkole. Jednak zmieniłam zdanie w momencie jak któregoś razu zabralam ze soba do De ksiazki bo maz w pracy a ja sie nudzilam. No i się zaczęło :-) :-) super ksiazka okazala sie "alibi na szczescie" Ja uwazajaca,że ksiazki to nuuda kupilam 2 kolejne czesci bo biblioteka nie miała. I zaczelam czytac :-) wybieram to co wpada mi w reke co ma fajny opis na okladce i nie mam ulubionych autorów. Hihi

Lavia znalazlam stronke i jest kilka fajnych przepisow na soki :-)  https://prowita.pl/kuvings-przepisy-burak

Zgłoś nadużycie #2108 9 czerwca 2016, 16:29

izabela23 Supermama

Nacudja napisał(a)

Melduje się po usg. Wszystko jest dobrze i mogę szaleć z różem 😊 Choć mała nie chciała na początku za bardzo współpracować, bo ułożyła się twarzą w dół i było widać tylko grzbiet. Obawiam się tylko, że będzie bezimienna, bo nie możemy dojść do porozumienia. Dobrze, że jest jeszcze czas 😊

Brawo,brawo,brawo :-) gratuluję córeczki

Zgłoś nadużycie #2109 9 czerwca 2016, 16:34

Laviaa Fajna mama
Nacudja Gratulacje!! Będzie parka.

Zgłoś nadużycie #2110 9 czerwca 2016, 16:38

Nacudja Gotowa na wszystko
Ja czytam od zawsze i nigdy to nie bylo dla mnie nudne. Co do wymienionych przez Was książek to Greya ledwo zmeczylam. Nie moje klimaty i dla mnie to byl bełkot. Diane Chamberlain tez na mnie dobrego wrażenia nie zrobiła. Kinga uwielbiam i w większości polecam. Ja lubię fantasy wiec Sapkowski, Tolkien, Łukianienko są mi bliscy. A gdybyście się chciały pośmiać to polecam Joannę Chmielewska 😊 I ciesze się, że podobało się "Zanim się pojawiles" 😊
Nasza tabelka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Am0x21VPtVGitzETBO5K-fLdKYGJ0-l1W3lTNOCF...