Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Październik 2015

Zgłoś nadużycie #6551 28 listopada 2015, 10:54

Aniula Fajna mama
Hej mamusie :D
Mój Wicio też ulewa, ale tylko wtedy gdy mi się nie uda Go odbić po jedzeniu, no i też pije strasznie łapczywie tak jakby nie jadł nie wiadomo jak długo.
Dzidkowie maja teraz u siebie wnuki a ja zabieram się za sprzątanie, no i musze tak porządnie wywietrzyć mieszkanie.
Dziewczyny patrzcie jak ten czas leci, dopiero co narzekałyśmy, że mamy już dosyć ciąży bo ciężko itp., a teraz nasze maluszki są już z nami :D
Dzisiaj na obiad wymarzyła mi się pieczona rybka z warzywami :D już mi ślinka cieknie :D

Zgłoś nadużycie #6552 28 listopada 2015, 10:56

Aniula Fajna mama

anka87 napisał(a)

Malwina zero zainteresowania :) i niech już tak zostanie mam nadzieję że jego rodzina jak się dowie o małym też sobie odpuści

Aniu a jak rodzice twojego byłego będą chcieli poznać i utrzymać kontakt z wnuczkiem to co wtedy ??

Zgłoś nadużycie #6553 28 listopada 2015, 10:57

Aniula Fajna mama

malwina123 napisał(a)

Moja mała ulewa od czasu do czasu raz dużo raz mało, zależy od dnia. My dziś niespokojnie spałyśmy, mała budziła się co 1,5-2h i jadła po 30-40ml tylko nie wiem dlaczego. Kolek na razie Judyta nie ma. Wczoraj skończyłyśmy 4tyg :) I ja umieram wczoraj zrobiłam sobie tylko ćwiczenia na łydki 30brzuszków 50przysiadów potem z ciężarkiem na uda i biust i łydki odczuwalne i to bardzo boli xD widać, że ruchu mi brakuje. Ale już od przyszłego tygodnia pełne ćwiczenia. Dziś nie ma pogody u mnie, ale tak to codziennie bywałyśmy sobie na godzinnym spacerku :) Ogólnie jak mała tak mało w ciągu dnia nie śpi to nie mam jak Wam cokolwiek napisać, wchodzę tylko czytać i tyle. Zaraz grudzień i święta nie cierpię świąt wręcz nienawidzę już od 2-3lat. Nie cieszy mnie to ta sztuczna atmosfera na parę godzin tylko mnie irytuje. Macie pomysły co kupujecie swoim pociechom na mikołaja i pod choinkę ? Ktoś pisał, że u Was przychodzi mikołaj gwizdka itp :P U nas zawsze w wigilie przychodzi dzieciątko :)
Ania87 jak tam sprawy z byłym ? Widział małego ? Zaczął się interesować jak tam u Ciebie z sprawami?
U mnie mój ex znudziło mu się, już nie przyjeżdza nie pyta o mała nie pisze nic. Od tygodnia cisza, nie chce widywać małej tak wydedukowałam... Cóż nawet to i lepiej nie będzie cierpiała... A kiedyś jak zapyta o ,,tatusia,, to jej powiem całą prawdę, ma prawo wiedzieć kim jest ojciec i czemu nie jesteśmy razem..
Ja mam zawsze pecha się śmieje małą uśpię włącze komputer to mała od razu się budzi nie ważne, czy zasnęła 5min temu czy godzinę temu :) Więc kończę na razie bo już jest pobudka a 40min temu zasnęła.
A to na pierwsze tygodnia :)

Malwina olej go, on na Was w ogóle nie zasługuje.

Zgłoś nadużycie #6554 28 listopada 2015, 11:24

malwina123 Gotowa na wszystko
Aniula tak zrobiłam :) klucze oddane reszta rzeczy zabranych usunęłam jego nr tel zablokowałam na Fb i koniec tego ,,dobrego,, :) zaczęłam nowy rozdział :)

Zgłoś nadużycie #6555 28 listopada 2015, 11:52

stefani_forester Gotowa na wszystko
Malwina i Ania, to strasznie smutne, że ojciec nie chce znać swojego dziecka... Jedni pragną całym swoim sercem dziecka, a te pajace nie chcą takich ślicznych skarbów. Ale ojciec to nie ten który spłodził, a ten co kocha i wychowuje. I zobaczycie, ze w najmniej spodziewanym momencie przyjdzie do Was najwspanialsza miłość.
Aniula, jak zdrówko?
Wczoraj moja córka spala przez cały dzień od 12-13.20. I potem od 19:20-00:15, 1:30-5:10 i potem do 7 rano. Wzięłam ja do łóżka i ze mną jeszcze do 8 :)

Zgłoś nadużycie #6556 28 listopada 2015, 11:58

kamilla92 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny. Mnie jak zwykle dawno nie było :D wczoraj byłam na ważeniu z Anastazja i waży 5500g i 56cm, mała Kluseczka ;) czasem ładnie śpi w nocy ale dziś coś nie mogła spać dopiero jak jej dałam mm to spala do 9.30 rano ;) a to moje dziewczyny

Zgłoś nadużycie #6557 28 listopada 2015, 12:35

anka87 Gotowa na wszystko

Aniula napisał(a)

Aniu a jak rodzice twojego byłego będą chcieli poznać i utrzymać kontakt z wnuczkiem to co wtedy ??

o rodzicach nigdy nic nie mówił, mieszkał z siostra ale jak zaczęliśmy się spotykać to akurat wyprowadził się od niej bo nie dogadywali się wiec jak sadze ona się nie dowie

Zgłoś nadużycie #6558 28 listopada 2015, 14:27

Aniula Fajna mama

anka87 napisał(a)

o rodzicach nigdy nic nie mówił, mieszkał z siostra ale jak zaczęliśmy się spotykać to akurat wyprowadził się od niej bo nie dogadywali się wiec jak sadze ona się nie dowie

Aha, no to powinnaś mieć od nich spokój.

Zgłoś nadużycie #6559 28 listopada 2015, 14:29

Aniula Fajna mama
Stefani dziękuję że pytasz, już jest lepiej, ale w nocy strasznie mnie kaszlalo i nie mogłam przez to spać, dobrze ze chłopaków nie budzilam.

Zgłoś nadużycie #6560 28 listopada 2015, 14:29

Aniula Fajna mama
Kamila śliczne te twoje córeczki ;-)

Zgłoś nadużycie #6561 28 listopada 2015, 14:35

Aniula Fajna mama
Jak sobie dajesz radę z dwójką tak małych dzieci ?? ;-)

Zgłoś nadużycie #6562 28 listopada 2015, 18:32

Aniula napisał(a)

Aha, no to powinnaś mieć od nich spokój.

mam nadzieję że tak będzie bo nie wyobrażam sobie spotkań z jego rodziną kiedy on ma nas gdzieś

Zgłoś nadużycie #6563 28 listopada 2015, 18:42

Bombka Gotowa na wszystko
Ania87 i Malwina - bardzo mi przykro że Was takie coś spotkało :( Ale wierzę, że będziecie szczęśliwe z kimś innym!

U nas Michał powoli zaczyna wyrastać z pierwszych śpioszków, teraz nosi już rozmiar 58 ;) , 62 jeszcze ciut za duży ale to tylko kwestia 1-2 tygodni :)

Zgłoś nadużycie #6564 28 listopada 2015, 19:08

Bombka napisał(a)

Ania87 i Malwina - bardzo mi przykro że Was takie coś spotkało :( Ale wierzę, że będziecie szczęśliwe z kimś innym!

U nas Michał powoli zaczyna wyrastać z pierwszych śpioszków, teraz nosi już rozmiar 58 ;) , 62 jeszcze ciut za duży ale to tylko kwestia 1-2 tygodni :)

ja to nawet się cieszę że tak wyszło po co mój syn ma mieć za przykład faceta który nie umie ponosić odpowiedzialności za swoje czyny- właściwie teraz poniesie większą odpowiedzialność bo finansową a tak to bym nie oczekiwała od niego kasy byle był dobrym ojcem

Zgłoś nadużycie #6565 28 listopada 2015, 19:52

Anka87 - jasna sprawa, po prostu mi przykro, że tak się nie raz układa bo jednak we dwoje to łatwiej, raźniej. Ale oczywiście lepiej być samemu niż z palantem i to nie podlega dyskusji :)

Zgłoś nadużycie #6566 28 listopada 2015, 20:03

Bombka napisał(a)

Anka87 - jasna sprawa, po prostu mi przykro, że tak się nie raz układa bo jednak we dwoje to łatwiej, raźniej. Ale oczywiście lepiej być samemu niż z palantem i to nie podlega dyskusji :)

no raźniej w sytuacjach kryzysowych :) typu nie spanie całe dnie albo wizyta u lekarza :) ale po co ma mi się pałętać taki mało wartościowy człowiek :)

Zgłoś nadużycie #6567 28 listopada 2015, 20:53

Maluszek Gotowa na wszystko
Hej mamy :-)
U nas noce różne ale niestety bez dokarmiania mm się nie odbywa w dzień karmie piersią dzisiaj raz dostała w dzień mm bo coś nie najedzona była no i chciałam żeby mi się trochę piersi napelnily na wieczór po kompaniu. Wykompalam ja o 19.30 wypiła z dwóch piersi najpierw z jednej potem zrobiła sobie 15 minut przerwy i wypiła z drugiej i niedawno zasnęła zobaczymy jak długo po śpi pewnie nie za długo ale jak się obudzi to musze jej dać mm bo inaczej będzie w nocy piła co godzinę. Zaczęły nam się coś problemy z kupą robi niby raz dziennie ale tak jakoś ciężko jej to idzie i nie wiem dlaczego.

Jutro rano jedziemy na zakupy do galerii bo musze sobie kupić kozaki i coś do ubrania na chrzest .

Anka i Malwina jesteście silne i waszym dzieciom nie są potrzebni tacy ojcowie wy je wychowacie owiele lepiej.

bombka moja mała tez juz wyrasta z tych najmniejszych ubranek w ogóle to taki mały klopsik jutro zrobię jej zdjęcie to wam pokaże.

moja starsza córka weszła w jakiś okres buntu jest tak niegrzeczna ze momentami tracę cierpliwość ale mam nadzieje ze jej to szybko przejdzie bo jak nie to chyba zwarjuje w poniedziałek jedzie na nocke do mojej mamy to trochę odpoczne.
Miłego wieczoru i dobrej nocy

Zgłoś nadużycie #6568 28 listopada 2015, 21:37

stefani_forester Gotowa na wszystko
Ania, a jak radzisz sobie finansowo?

Zgłoś nadużycie #6569 28 listopada 2015, 22:44

My dokarmiamy Michałka mm bo on się moim mlekiem czasami nie najada. W nocy śpi w sumie fajnie czasami 5 godzin, a czasami zdarzy się i 7-8. Ale tak długo to rzadko. Odkąd je mm to kupki robi co 3 dni i też mu to ciężko dość idzie.. :/

Zgłoś nadużycie #6570 29 listopada 2015, 8:14

stefani_forester napisał(a)

Ania, a jak radzisz sobie finansowo?

jak na razie nie narzekam :) ale alimenty pomogą żyć jeszcze lepiej :)