Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Parking Kraków-balice

Zgłoś nadużycie #11 3 lipca 2017, 21:11

Marry173 Świeżo upieczona
Jeśli potrzebujecie zostawić swo samochód niedaleko lotnika to polecam kraków balice parking. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie! Mój samochód jest w chroniony i mam pewność że nikt go nie ukradnie.. polecam każdemu kto wybiera się w podróż i nie wie co z samochodem zrobić.

Zgłoś nadużycie #12 28 grudnia 2017, 21:08

msiaczka85 Gotowa na wszystko
hmm niezly jest rowniez Panda Parking - jest tani, polozony blisko samego terminala i co wazne - w cenie biletu ( a ta srednio wychodzi 6zl/doba) mamy juz wliczony transfer busem na lotnisko i z lotniska - przyjezdza bus w ciagu kilku minut, nawet w nocy - wystarczy zadzwonic.
Sam parking - oczywiscie monitorowany i strzezony. Dzieki temu nie musimy sie martwic co sie bedzie dzialo z naszym autem, ale mozemy spokojnie udac sie w podroz.

Zgłoś nadużycie #13 9 stycznia 2018, 11:42

jellon Zadomowiona
W okolicach parkingu w Balicach bywają problemy i z parkowaniem i z noclegiem.
Jak potrzebujecie czegoś sprawdzonego i dobrego na nocleg przed lotem z Krakowa, to zajrzyjcie do Hotelu Witek . Mają bardzo przystępną ofertę noclegową jak na hotel o takim standardzie i takiej lokalizacji.

Zgłoś nadużycie #14 29 marca 2019, 10:47

majkel12 Świeżo upieczona
Dużo jest tam parkingów. Na pewno coś znajdziesz. Ja korzystałem z parking przy lotnisku balice i jestem zadowolony.

Zgłoś nadużycie #15 11 lipca 2019, 12:12

emikola Początkująca
Na krakowskie lotnisko najwygodniej przyjechać samochodem, w szczególności jeśli ma się małe dzieci i sporo bagażu. Pociąg owszem, jest tańszy, ale do pociągu też trzeba jakoś dojechać. Własne auto umożliwia podróż od drzwi do drzwi. Może nie do końca, bo samochód trzeba zostawic na parkingu. Ale to nie powiniene być problem, bo Orange Parking, https://orangeparking.pl/lotnisko, oferuje darmowy bus z terenu parkingu pod sam terminal, co jest sporym ułatwieniem, jeśli np. mamy dużo walizek lub bardzo nam się spieszy na samolot. 

Zgłoś nadużycie #16 15 lipca 2019, 9:54

tina32 Gotowa na wszystko
Drogie są parkingi przy lotniskach.