Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

opinie na temat macierzyństwa?

Zgłoś nadużycie #31 19 marca 2018, 15:42

maju Świeżo upieczona
Rejestracja: Mar, 2018 Posty: 13 Podziękowania: 0
Na pewno taka blokada psychiczna ma znaczenie, i to duże w tym przypadku. Też mam kilka koleżanek - już młodych mam, więc nasłuchałam się kilku historii i psychika często się w nich przewijała. Faktycznie coś w tym jest, że obsesyjne rozmyślanie o dziecku dokłada dużego stresu, a wiadomo, jakie spustoszenie stres potrafi zasiać w organizmie. Nic dziwnego, że tyle lekarzy mówi o odprężeniu i relaksie. Jeżeli się zorientujecie, że popadacie w obsesję z tym związaną, trzeba poszukać sobie absorbującego zajęcia, by odwrócić uwagę. Myślę, że to zadziała lepiej niż niejedna tabletka hormonalna. A jeśli nie, to nie bez powodu powstało tyle sposobów leczenia niepłodności. Głowa do góry, na pewno się uda!

Zgłoś nadużycie #32 28 marca 2018, 17:55

kinia.a Świeżo upieczona
Rejestracja: Wrz, 2017 Posty: 13 Podziękowania: 1
Ja chodzę do Macierzyństwa :) W sumie to mnie tam przyciągnął jeden lekarz, bo w Krakowie ma opinie, że nawet w bardzo trudnych przypadkach pomaga, a u nas jest sytuacja złożona i żołnierzyki i u mnie problem z drożnością jajowodów :( no i udało mi się do niego zapisać, chociaż kilka mies czekałam. W każdym razie sama klinika fajna, na pewno mają nowy sprzęt i jest tak bardzo nowocześnie i sterylnie :) dla niektórych to może oczywiste, że u lekarza powinno tak być, ale ja to zawsze przesadnie zwracałam uwagę na takie rzeczy.