Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ogrzewanie

Zgłoś nadużycie #71 6 grudnia 2019, 21:06

lusesitka774 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 892 Podziękowania: 3
Super sprawdzają się panele grzewcze. Są bardzo dyskretne, bo można je wtopić w otoczenie nadając im kolor ścian, albo sprawić, że będą świetną ozdobą. Na stronie: https://www.najtanszeogrzewanie.pl/oferta.html jest więcej na ich temat. Jedno jest pewne - dzięki swojej efektywności są też bardzo ekonomiczne i ekologiczne. Polecam

Zgłoś nadużycie #72 28 grudnia 2019, 16:26

kurczaczek Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2017 Posty: 136 Podziękowania: 0
A co z ogrzewaniem elektrycznym ? Ja poważnie się nad tym zastanawiam, bo od nie dawna mam lokal ale nie ma on ogrzewania, dlatego myślę nad grzejnikami elektrycznymi od nich https://systemygrzejne.pl Znajomy ma kompletne ogrzewanie od nich i wiem że mega sobie chwali, a co do rachunków to nie są tak jak większość mówi.

Zgłoś nadużycie #73 5 stycznia 2020, 9:09

monikabert90 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Gru, 2016 Posty: 149 Podziękowania: 0
Ja również uważam, że bardzo dobrym sposobem na ogrzewanie domu jest montaż pompy ciepła. Teraz takie urządzenia mają naprawdę bardzo wysoką wydajność i sprawność i można dzięki nim całkiem sporo zaoszczędzić ;) A w domu na pewno zimno nie będzie ;)

Zgłoś nadużycie #74 20 stycznia 2020, 19:34

kammil2256 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lis, 2016 Posty: 305 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że aktualnie jednym z lepszych i wydajniejszych systemów ogrzewania dla domu może być ogrzewanie gazowe. Na pewno montażem kotłów gazowych oraz całych instalacji C.O. zajmuje się Vaillant serwis w Szczecinie . Polecam wam odwiedzić ich stronę http://centrum-serwisowe.com.pl/vaillant-serwis/ jeśli interesuje was montaż właśnie takiego rodzaju ogrzewania u siebie w domu