Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Od narodzin naszych maluszków. Pogawędki

Zgłoś nadużycie #19871 4 grudnia 2013, 22:00

credible Supermama
teraz tak patrze i takie wydają mi sie beznadziejne biedne dziecko na dole w koszu siedzi niemalże :/

http://allegro.pl/hauck-wozek-freerider-podwojny-wielofunkcyjny-i3732889126.html

tego typu juz mi sie lepiej podoba....

http://allegro.pl/baby-trend-wozek-blizniaczy-podwojny-duo-sitnstand-i3717386045...

Zgłoś nadużycie #19872 4 grudnia 2013, 22:15

imagine Supermama
ten 2 zdecydowanie lepszy

Zgłoś nadużycie #19873 4 grudnia 2013, 22:45

Syska Supermama
Mi chodziło właśnie o ta podstawkę do stania. Lusi a ten wózek co linkowalas , fajny bo można jedno siedzisko zdemontować. Tylko jak się to ma przy gondoli ?

Jutro napisze więcej. Dziś padam ze zmęczenia.
Dobranoc

"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem , ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"

Zgłoś nadużycie #19874 5 grudnia 2013, 10:14

lusi Fajna mama
Credi ta podstawka o której Syska pisała to ta druga właśnie, lascal, tylko że na tym mozna tylko stać :)
a te wózki które pokazałaś to tylko spacerówki, a ja myślałam o takim że moja malutka by jeździła w gondoli a Wojtuś w siedzisku spacerowym :)
i ten link co dałam to jest właśnie do takiego wózka, z niego jest aż 16 możliwych kombinacji, m.in to co mnie interesuje że gondola jest od razu przy mnie, tzn. przy rączce wózka, a siedzisko spacerowe z przodu, albo np. można wmontować fotelik samochodowy i to siedzisko spacerowe...a jeśli będę chciała to mogę zamontować na stelażu wózka tylko gondolę lub tylko siedzisko, więc dlatego wózek wydał mi sie taki interesujacy :)
no ale muszę go jechać obejrzeć, w Poznaniu jest tylko jeden sklep z tym wózkiem...tylko jeszcze pytanie czy ja upcham taki wózek, chodzi mi o kg, bo wiadomo że sam wózek waży pewnie z 13kg(nie wiem dokładnie)+15kg Wojtek i jeszcze maluszek, no i czy dam radę go podbić wjeżdżając na krawężnik...ah...to będzie dla mnie trudny wybór, bo szczerze mówiąc tylko wózek mam do kupienia :) bo reszta jest...ciuszki po Wojtku, łóżeczko, ciuszki po córeczce kolezanki tez mam, zostają mi kosmetyki dla maluszka, no i dla mnie coś do szpitala :) aaaa no i muszę kupić łóżko dla Wojtka :)

Zgłoś nadużycie #19875 28 grudnia 2016, 17:48

asiorekm Zaprawiona w bojach
zdecydowanie 2 :)