Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Obóz, a ubezpieczenie turystyczne

Zgłoś nadużycie #11 16 maja 2017, 15:48

Lenoreek121 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Gru, 2014 Posty: 288 Podziękowania: 1
W najbliższym czasie moje dziecko jedzie na obóz w góry czy warto wykupić mu dodatkowe ubezpieczenie turystyczne? Co o tym myślicie?  A może warto pomyśleć o innym ubezpieczeniu tylko jakim?

Zgłoś nadużycie #12 6 czerwca 2017, 22:07

oliwki222 Świeżo upieczona
Rejestracja: Cze, 2017 Posty: 4 Podziękowania: 0
zawsze warto wykupić ubezpieczenie. Trzeba ubezpieczać dzieci, ale także siebie. Jako odpowiedzialni ludzie musimy myśleć o tym co stanie się jak nas zabraknie. Dlatego ostatnio kupiłam polisę korzystając z http://www.rankingubezpieczennazycie.pl/porownaj/0.html, dzięki porównywarce znalazłam najlepszą ofertę na rynku :)

Zgłoś nadużycie #13 9 czerwca 2017, 8:14

oecompensa Świeżo upieczona
Rejestracja: Cze, 2017 Posty: 9 Podziękowania: 0
Szanowna Pani, Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage. Kupując polisę w góry trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy, a także pozwalała na skorzystanie z ratownictwa medycznego w górach. W Polsce ratownictwo jest darmowe w ramach NFZ, ale za granicą jest najczęściej dodatkowo płatne. A transport medyczny ze stoku do szpitala potrafi być bardzo drogi. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym, które może przydać się, jeśli spowoduje Pani wypadek na stoku oraz NNW. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa.

Zgłoś nadużycie #14 19 czerwca 2017, 9:25

kroliczek Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lip, 2015 Posty: 132 Podziękowania: 0
To jest też kwestia firmy, czy biura, z którego dziecko jedzie na obóz. Nasze dzieciaki od 2 lat jeżdżą z Tropem Przygody http://www.tropemprzygody.pl/ i tam mają juz wszystko, my się absolutnie nie musimy martwić o jakieś kwestie organizatorskie itp :)

Zgłoś nadużycie #15 4 października 2019, 20:53

aniulaxx Gotowa na wszystko
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 719 Podziękowania: 6
Ubezpieczenie to mega ważna sprawa. Wiem o czym mówię, bo byłam ostatnio na zebraniu w szkole u mojego Przemusia i okazało się, że w tym roku szkoła postanowiła zmienić ubezpieczalnię i postawiła na ofertę dostępna w Uniqa, a konkretnie na stronie https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/bycie-razem/bezpieczens... . Moim zdaniem to bardzo dobry wybór, bo dzięki temu nasze dzieci będą miały zapewnioną opiekę zarówno na wycieczkach jak i normalnie na co dzień podczas zajęć lekcyjnych.

Zgłoś nadużycie #16 29 grudnia 2019, 21:12

zedd Zadomowiona
Rejestracja: Gru, 2016 Posty: 96 Podziękowania: 0
Najlepiej odwiedzić jakąś firmę ubezpieczeniową i spytać, czy są takie ubezpieczenia na krótki czasu pobytu poza domem. Może oferta ubezpieczeniowa na ubezpieczenia turystyczne będzie odpowiednia? Możesz również szukać informacji na takich stronach https://viennalife.pl/oferta/ubezpieczenia