Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Obóz, a ubezpieczenie turystyczne

Zgłoś nadużycie #11 16 maja 2017, 15:48

Lenoreek121 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Gru, 2014 Posty: 295 Podziękowania: 1
W najbliższym czasie moje dziecko jedzie na obóz w góry czy warto wykupić mu dodatkowe ubezpieczenie turystyczne? Co o tym myślicie?  A może warto pomyśleć o innym ubezpieczeniu tylko jakim?

Zgłoś nadużycie #12 6 czerwca 2017, 22:07

oliwki222 Świeżo upieczona
Rejestracja: Cze, 2017 Posty: 4 Podziękowania: 0
zawsze warto wykupić ubezpieczenie. Trzeba ubezpieczać dzieci, ale także siebie. Jako odpowiedzialni ludzie musimy myśleć o tym co stanie się jak nas zabraknie. Dlatego ostatnio kupiłam polisę korzystając z http://www.rankingubezpieczennazycie.pl/porownaj/0.html, dzięki porównywarce znalazłam najlepszą ofertę na rynku :)

Zgłoś nadużycie #13 9 czerwca 2017, 8:14

oecompensa Świeżo upieczona
Rejestracja: Cze, 2017 Posty: 9 Podziękowania: 0
Szanowna Pani, Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage. Kupując polisę w góry trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy, a także pozwalała na skorzystanie z ratownictwa medycznego w górach. W Polsce ratownictwo jest darmowe w ramach NFZ, ale za granicą jest najczęściej dodatkowo płatne. A transport medyczny ze stoku do szpitala potrafi być bardzo drogi. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym, które może przydać się, jeśli spowoduje Pani wypadek na stoku oraz NNW. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa.

Zgłoś nadużycie #14 19 czerwca 2017, 9:25

kroliczek Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lip, 2015 Posty: 133 Podziękowania: 0
To jest też kwestia firmy, czy biura, z którego dziecko jedzie na obóz. Nasze dzieciaki od 2 lat jeżdżą z Tropem Przygody http://www.tropemprzygody.pl/ i tam mają juz wszystko, my się absolutnie nie musimy martwić o jakieś kwestie organizatorskie itp :)

Zgłoś nadużycie #15 4 października 2019, 20:53

aniulaxx Gotowa na wszystko
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 862 Podziękowania: 6
Ubezpieczenie to mega ważna sprawa. Wiem o czym mówię, bo byłam ostatnio na zebraniu w szkole u mojego Przemusia i okazało się, że w tym roku szkoła postanowiła zmienić ubezpieczalnię i postawiła na ofertę dostępna w Uniqa, a konkretnie na stronie https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/bycie-razem/bezpieczens... . Moim zdaniem to bardzo dobry wybór, bo dzięki temu nasze dzieci będą miały zapewnioną opiekę zarówno na wycieczkach jak i normalnie na co dzień podczas zajęć lekcyjnych.

Zgłoś nadużycie #16 29 grudnia 2019, 21:12

zedd Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Gru, 2016 Posty: 127 Podziękowania: 0
Najlepiej odwiedzić jakąś firmę ubezpieczeniową i spytać, czy są takie ubezpieczenia na krótki czasu pobytu poza domem. Może oferta ubezpieczeniowa na ubezpieczenia turystyczne będzie odpowiednia? Możesz również szukać informacji na takich stronach https://viennalife.pl/oferta/ubezpieczenia

Zgłoś nadużycie #17 5 marca 2020, 11:33

MarkowskaJul Fajna mama
Rejestracja: Sie, 2014 Posty: 1505 Podziękowania: 7
Wysyłając dziecko na obóz trzeba sprawdzić czy organizator posiada stosowne pozwolenia oraz ubezpieczenie. Czasami warto również dodatkowo ubezpieczyć dziecko. Jednak warto wybierać takie oferty, które zapewnią bezpieczeństwo. Ja od kilku lat wysyłam dzieci na obozy żeglarskie z tą firmą https://www.blekitnypiotrus.pl/oferta/details,1,4,29,abc-zeglarstwa-kolonia-na-m... . Nigdy nie było żadnych kłopotów, a dzieci za każdym razem mówią, że w przyszłym roku znów jadą.

Zgłoś nadużycie #18 22 września 2020, 0:20

lusesitka774 Fajna mama
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 1194 Podziękowania: 4
Na pewno warto jest wykupować tego typu ubezpieczenia. Jeśli nie wiesz gdzie ją wybrać, to polecam skorzystać z porównywarki dostępnej na stronie: https://rankomat.pl . Po wypełnieniu formularza, co zajmie Ci kilka minut, będziesz mogła porównać między sobą oferty. Dzięki temu znajdziesz najkorzystniejszą ofertę, a tym samym - nie przepłacisz. Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy przez rankomat, możesz dostać zwrot do 600zł, dzięki akcji boomerang dla nowych klientów. To naprawdę dobra opcja :)