Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

"nowoczesny" czy staromodny ??

Zgłoś nadużycie #71 29 czerwca 2014, 20:30

Konto usunięte
Wózek roan marita jest bardzo fajny, koleżanka miała. Tylko mi brakuje w nim pełnej regulacji rączki. Są tylko dwie pozycje. No i spacerówka jest brzydka.

Zgłoś nadużycie #72 26 lipca 2014, 9:12

KarolinaKrasuska Gotowa na wszystko
ja mam nowoczesny, taki staromodny nie pasowalby do mnie :) )

Zgłoś nadużycie #73 27 lipca 2014, 20:26

Konto usunięte
Ja chce kupić jedo fyn memo :-) ale marita też mi się podoba i prowadziłam ją :-) szkoda tylko, że pełnej regulacji rączki w nim brak.

Zgłoś nadużycie #74 27 lipca 2014, 20:33

Askim Fajna mama
Widzalam wlasnie dzis na ulicy taki "staromodny" wozek, gondolke mial piekna, nowoczesna, zawieszenie wlasnie jak w tych starego typu. Bardzo ladnie wygladal, zastanawia mnie, jak jest ze skretnoscia, skladaniem i innymi sapektami uzytkowymi. Zauwazylam tez, ze nie mial koszyka pod spodem, a to dla mnie spory minus.

Zgłoś nadużycie #75 28 lipca 2014, 7:52

adzik535 Gotowa na wszystko
Navington ma takie stare,duze koła, które dodatkowo są skretne :) Kolezanka ma ten wózek i bardzo sobie chwali :) Tylko cena trochę powala :/

Zgłoś nadużycie #76 4 lipca 2019, 14:10

pieknyolek Zaprawiona w bojach
Według mnie staromodne wózki mają w sobie wiele klasy ! :)

https://www.adamgrabowski.guru/specjalista-google-adwords/

Zgłoś nadużycie #77 20 maja 2020, 9:15

moni09 Zaprawiona w bojach
Nowoczesne rozwiązania w domu? To dla wielu osób niezwykle trafiona i bardzo pozytywna propozycja, która bez wątpienia może stanowić wygodną i bardzo dobrze dopasowaną aranżację, nie tylko jeśli chodzi o wnętrza. Sprawdź zatem jak wygląda https://www.somfy.pl/ i przekonaj się, że technologia może zwiększyć Twój komfort niesamowicie mocno!

Zgłoś nadużycie #78 27 maja 2020, 17:31

daria1 Zadomowiona
staromodny na pewno nie ale z tymi nowoczesnymi tez nie ma co przesadzac bo wygladają jak czołgi. Mozna poczytac jaki wózek dziecięcy wybrać
Odzież reklamowa