Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Niskie libido przy tabletkach antykoncepcyjnych

Zgłoś nadużycie #31 13 lipca 2017, 23:28

Marijanna Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2016 Posty: 71 Podziękowania: 0
Dokładnie tak. Źle dobrana antykoncepcja może mieć wiele skutków ubocznych w tym spadek libido. Ja na szczęście ani przy tabletkach ani przy wkładce levosert, którą mam obecnie nie miałam i nie mam takich problemów. Jeśli coś takiego się dzieje najlepiej skonsultować sprawę z ginekologiem może potrzebna jest zmiana antykoncepcji.

Zgłoś nadużycie #32 18 lipca 2017, 17:13

Pamelcia Gotowa na wszystko
Rejestracja: Sie, 2015 Posty: 780 Podziękowania: 6
ja się kiedyś konsultowałam w tej sprawie z ginekologiem i mówił, że tabletki nie mają na to wpływu.