Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

nieregularne cykle

Zgłoś nadużycie #11 12 stycznia 2017, 11:06

viki Zadomowiona
Macie regularne cykle? U mnie raz jest 25, raz 33 dni. Niby hormonalnie wszystko ok. Co może być przyczyną?

Zgłoś nadużycie #12 12 stycznia 2017, 11:23

Ola_1 Zaprawiona w bojach
Czyli badałaś poziom hormonów, tak? A co ginekolog na to mówił? Wiem, że na uregulowanie cyklu (też po odstawieniu antykoncepcji) polecany jest Inofem z mio-inozytolem http://inofem.pl/ . A przyjmowałaś wcześniej pigułki antykoncepcyjne?

Zgłoś nadużycie #13 22 stycznia 2017, 12:33

aniucha Zaprawiona w bojach
Silny stres, odchudzanie, zespół policystycznych jajników. Najlepiej zgłoś się do lekarza a poznasz przyczynę.

Zgłoś nadużycie #14 23 czerwca 2017, 12:34

sukieneczka Początkująca
Nieregularny okres to nie jest fajna sprawa. Nie można zaplanować wyjazdu, niczego wręcz bo okres może pojawić się w najmniej odpowiednim momencie. Ale odkąd zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne to okres się ustabilizował. Od jakiegoś czasu stosuję belarę i muszę powiedzieć, że to nieprawda że właśnie tabletki niosą ze sobą skutki uboczne, bo jak takich nie zauważyłam

Zgłoś nadużycie #15 21 lipca 2017, 11:42

basia0707 Zadomowiona
MI miesiączka uregulowała się w wieku 24 lat a miesiaczkuje od 12 roku życia

Zgłoś nadużycie #16 8 sierpnia 2017, 1:39

sercowa Zaprawiona w bojach
Też tak mam. A jeszcze bardziej mnie to denerwuje bo staramy się z mężem o dziecko i już zaczynam coraz bardziej myśleć że może coś ze mną jest nie tak... Znajoma mi mówiła że ona jak się starała to w końcu musieli się zgłosić do kliniki leczenia niepłodności http://gameta.pl/. I ja sama też się zastanawiam czy nie pójść.