Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Nauka angielskiego

Zgłoś nadużycie #31 13 września 2017, 18:16

Maria5 Zadomowiona
Rejestracja: Gru, 2016 Posty: 54 Podziękowania: 0
Nie każdy może wyjechać z kraju, czy zapisać się do szkoły stacjonarnej. Ale dla osób z małą ilością czasu, świetnym rozwiązaniem jest nauka online w https://www.ellalanguage.com/. Można uczyć się w wolnych chwilach. Ciągle pojawiają się nowe materiały, więc z pewnością nikt się nie znudzi, taką formą przyswajania wiedzy. A z kodem BRDMa9e3d8, jest dodatkowe 20% rabatu.

Zgłoś nadużycie #32 29 września 2017, 14:07

asik009 Świeżo upieczona
Rejestracja: Wrz, 2017 Posty: 6 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o angielski dla dzieci to ja mogę polecić szkołę Helen Doron. Mają tam małe grupy, dzieci uczą się przez zabawę, dodatkowo dostają materiały do domu i pobiera się aplikację na telefon z czytankami, piosenkami, itp. Zapisałam tam dzieci po darmowych lekcjach pokazowych bo im się spodobało.

Zgłoś nadużycie #33 26 października 2017, 13:55

olatylman Zadomowiona
Rejestracja: Wrz, 2017 Posty: 61 Podziękowania: 0
Ja mogę wypowiedzieć się co nieco nt. szkoły językowej w Poznaniu Mr Robinson http://www.mrrobinson.pl/
Szkoła naucza zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jest sporo zajęć z nativespeakerem, więc można dużo porozmawiać. A jak nie ma się czasu przyjeżdżać na zajęcia to wygodne są też kursy online. Każdy na pewno dopasuje ofertę do siebie :)

Zgłoś nadużycie #34 5 kwietnia 2018, 23:12

Kazoo Świeżo upieczona
Rejestracja: Kwi, 2018 Posty: 2 Podziękowania: 0
Ja angielskiego uczę się samodzielnie od kilku miesięcy. Używam stronki https://speakin.pl i widzę postępy :) Już bez większych problemów mogę oglądać filmiki po angielsku na yt (długie filmy jeszcze sprawiają mi trochę kłopotu, jak się miesza wiele różnych akcentów, wymów itp). Tak mi się to spodobało, że chyba niedługo pójdę na kurs - jak tylko młody pójdzie do przedszkola :)

Zgłoś nadużycie #35 24 kwietnia 2018, 12:46

dzikus Początkująca
Rejestracja: Lip, 2015 Posty: 39 Podziękowania: 0
Najlepiej posłać dziecko do szkoły językowej gdzie kładzie się nacisk na język angielski czy niemiecki. Moje dziecko za rok zdaje maturę i mimo że wiem że jest dobrym uczniem to staram się znaleźć podręczniki takie jak te http://www.taniaksiazka.pl/t/przygotowanie-do-matury Może i wam przyda się ta strona. Znajdziecie tu też podręczniki do języka angielskiego.

Zgłoś nadużycie #36 17 maja 2018, 0:24

lusesitka774 Zadomowiona
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 55 Podziękowania: 0
Oczywiście, samodzielna nauka języka angielskiego jest jak najbardziej możliwa jednakże wymaga ogromnych pokładów energii. Uważam, że rozsądniejszy rozwiązaniem byłoby skorzystanie z oferty jednej ze szkół językowych. W moim mieście świetną opinią cieszy się szkoła językowa https://www.speak-up.pl/ - z tego co udało mi się zauważyć – jej filie znajdują się w wielu miastach Polski...

Zgłoś nadużycie #37 17 maja 2018, 12:29

Werronika Świeżo upieczona
Rejestracja: Maj, 2018 Posty: 6 Podziękowania: 0
Dobra szkoła językowa to podstawa. Ważne jest to, aby jak najwięcej rozmawiać na zajęciach, bo tylko wtedy można się nauczyć używać języka w praktyce. Jednak jeśli chcemy zapisać na naukę języka obcego dziecko, to warto wysłać je najpierw na obóz językowy www.berlitz.pl/obozy-jezykowe-dla-dzieci . Mój syn był na takim obozie w zeszłym roku i dzięki temu polubił angielski :) Wszystko przez to, że nauka odbywała się głownie poprzez zabawę a obóz był pełen różnych atrakcji, dlatego nauka nie wiązała się ze stresem, jak niekiedy w szkole podstawowej. Jest to też dobry pomysł na wakacje, takie połączenie przyjemnego z pożytecznym :)

Zgłoś nadużycie #38 20 maja 2018, 21:10

Jagodzianka20 Początkująca
Rejestracja: Sty, 2018 Posty: 36 Podziękowania: 0
Oczywiście, że języka angielskiego warto się uczyć. Według klasyfikacji europejskiej jest sześć poziomów jego znajomości, a my powinniśmy dążyć do najmniej do b2, albo c1, by się rozwijać społecznie, zawodowo i życiowo Jeśli was interesuje ten temat , zajrzyjcie tutaj https://lincoln.edu.pl/warszawa/blog/poziomy-znajomosci-jezyka-angielskiego/ .