Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Najlepsza pizza Sosnowiec

Zgłoś nadużycie #11 9 lutego 2016, 12:07

zelka Zaprawiona w bojach
Wprawdzie jestem tam tylko w wybrane weekendy, ale akurat tam mam możliwość wyjścia gdzieś - dzieci siedzą z dziadkami. No i właśnie - gdzie można zjeść dobrą pizzę? Ewentualnie włoskie jedzenie? Wieki nie byłam na czymś takim w lokalu. Wszystko do domu :(

Zgłoś nadużycie #12 10 lutego 2016, 19:01

kasienka56 Początkująca
Nie mieszkam w Sosnowcu, ale 2-3 razy w tygodniu jem tam obiad, jeżdżę jako przedstawiciel.
Zajrzyj do Gusto Dominium. Pizza za cienkim cieście, z bardzo dobrym sosem pomidorowym i fajnymi składnikami.
Lokal jest w Plazie. Dużo promocji jest. Do 13 zjesz pizzę za pół ceny, ale tylko w lokalu. Są również promocje w dowozie.

Zgłoś nadużycie #13 22 lutego 2016, 12:20

Fajnie, dzięki. Sos pomidorowy jest faktycznie pomidorowy? A które pizze z menu możesz polecić? Coś z cebulą? Ewentualnie papryką? Te egzotyczne pizze są smaczne? A przynajmniej - czy Tobie one odpowiadają? Sos szpinakowy?

Zgłoś nadużycie #14 23 lutego 2016, 20:30

kasienka56 Początkująca
Pomidorowy jest pomidorowy, a czosnkowy jest faktycznie czosnkowy ;-) Gwarantuję ;-)
Nie pamiętam do końca nazw, ale jest np. pizza z serem góralskim, pietruszką i pieczarkami - pizza wegel. Bardzo dobra. Spróbuj sobie tej nowej z sosem szpinakowym. Może Ci się spodobać jeszcze ich hawajska - jakby składniki przygotowane na innej zasadzie, ale pizza rzeczywiście znakomita. A tak to patrz po produktach jakie ci odpowiadają. Możesz przecież złożyć sobie dowolną pizzę.

Zgłoś nadużycie #15 2 marca 2016, 13:59

Byłam na primaverze - z boczkiem, z cebulą, z pepperoni. Fajna pizza, placek cieniutki. Sosu spróbowałam tak z ciekawości - bardzo ok, bo sama pizza nie wymaga zalewania sosami, smakowała w porządku bez nich. Ta z serem góralskim nazywa się rustica, ale ją ogarnę sobie dopiero kolejnym razem.

Zgłoś nadużycie #16 10 czerwca 2016, 13:14

Grazzka Zaprawiona w bojach
Przyznam szczerze że byłam w Sosnowcu tylko raz na pizzy i dziękuję bardzo jakoś mi nie smakowała. Najlepszą pizzę jaką jadłam ever to http://www.pizza-alcapone.pl/restauracja/al-capone-winogrady Znajduje się w Poznaniu i mają bardzo dobrą włoską pizze w super cenie. Więc jeśli któraś z Was będzie tam przejazdem albo jest po prostu z Poznania to zachęcam :)

Zgłoś nadużycie #17 3 kwietnia 2018, 23:23

Marikka Gotowa na wszystko
A powiedzcie mi proszę, czy ta pizza Szczecin jest Waszym zdaniem warta zamówienia http://www.telepizza.pl/miasto/Szczecin ? Jak do tej pory nie miałam okazji korzystać z oferty tego lokalu, a jak widzę, wybór różnego rodzaju pizzy jest tam naprawde duży, więc chętnie skusiłabym się od czasu do czasu.

Zgłoś nadużycie #18 11 kwietnia 2018, 12:32

LapYap Zadomowiona
Marika jeśli szukasz dobrej pizzy to wejdź po prostu na pizza portal, tam masz porównanie konkretnie, jakie są dobre restauracje, jaka pizza jest najczęściej wybierana - najwygodniej tak zamówić.

Zgłoś nadużycie #19 11 kwietnia 2018, 12:35

tina32 Gotowa na wszystko
To już lepiej podjechać do Katowic ;)

Zgłoś nadużycie #20 7 maja 2018, 22:44

Belladonna Zadomowiona
Też uważam, że lepiej do Katowic podjechać, ale na pizza portal i tak znajdzie mnóstwo naprawdę dobrych knajpek. Z doświadczenia polecam - https://pizzaportal.pl/ :-)

Zgłoś nadużycie #21 11 maja 2018, 9:29

Maminka Gotowa na wszystko
A jakie jeszcze miejsca polecacie zobaczyć w okolicach Katowic?

Zgłoś nadużycie #22 23 października 2018, 9:51

tosiasamosia Gotowa na wszystko
Osobiście nie przepadam za pizzą, gdyż mieszkam w Warszawie wolę wybrać się do jakiejś przytulnej restauracji, jak dla mnie restauracja Bubbles jest idealna. Można tam dobrze i nie drogo zjeść oraz napić się znakomitego szampana na przykład z Hiszpanii, ale przede wszystkim można spokojnie posiedzieć w tym klimatycznym miejscu. Teraz warto korzystać z Happy Hours na babelkowe szaleństwo.

Zgłoś nadużycie #23 5 listopada 2019, 11:30

aniulaxx Gotowa na wszystko
Widzę tutaj sporo ciekawych propozycji, ale powiem Wam szczerze, że jestem dosyć wybredna jeżeli chodzi o pizzę. Bardzo długo szukałam lokalu, który w stu procentach spełni moje oczekiwania. Jestem zaskoczona gdyż na chwilę obecną najczęściej odwiedzam restaurację Pizza Dominium w Sosnowcu. Na ich stronie internetowej: https://www.pizzadominium.pl/lokale/sosnowiec-c-h-plaza możecie znaleźć informacje dotyczące konkretnego lokalu oraz obecnie obowiązujących w nim promocji. Według mnie to bardzo fajnie rozwiązanie, z którego regularnie korzystam :D Sieci Pizza Dominium oferuje naprawdę rewelacyjne rabaty, a przy tym smaczne dania. Często opinia sieciówek nie jest zbyt dobra, ale w tym przypadku kompletnie nie musicie się martwić. Skupiając się już na samej jakości jaką znajdziecie właśnie w tych restauracjach mogę Wam otwarcie powiedzieć, że jest świetna. Składniki są zawsze świeże. Dodatkowo możecie liczyć na różne rodzaje ciast także każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie ;)