Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

nadzieja i strach... pomóżcie

Zgłoś nadużycie #31 6 czerwca 2013, 16:31

Beata79 Fajna mama
My staramy się już od 2lat o dziecko,jak narazie bez rezultatów.Co miesiąc wydaje mi się  że sie udało a potem rozczarowanie :( pocieszam się że wkońcu się uda ale czasami tracę nadzieję!!!siostra starała się 3lata o dziecko,jak w pewnym momencie przestała tak myśleć o ciąży bo miała problemy rodzinne okazało się że jest w ciąży,więc może w naszym przypadku to psychika nas blokuje?i jaik zrobiłaś test?

Zgłoś nadużycie #32 6 czerwca 2013, 19:05

karolciaxz Świeżo upieczona
no niestety nie jestem w ciazy...
test negatywny , mam okres ... czasem mam juz tego dosc.

Beata - ja tak samo jak TY stwierdzam ze co miesiac jestem w ciazy , czasem wydaje mi sie ze mam objawy . Teraz jak mi sie spoznil okres 4 dni < pierwszy raz w zyciu >sadzilam ze sie udalo. Znowu wielkie rozczarowanie, placz...

Zgłoś nadużycie #33 6 czerwca 2013, 19:29

Beata79 Fajna mama
Bardzo mi przykro :( na prawdę współczuje!!!ja mam termin na 15 więc pewnie też dostanę okres!!!Ja dodatkowo jestem już podłamana bo dla mnie to ostatni dzwonek na dziecko,mam już 34 lata i raczej będzie mi coraz trudniej zajść w ciążę!!!

Zgłoś nadużycie #34 7 czerwca 2013, 20:08

karolciaxz Świeżo upieczona
Beta nie mow ze to ostatni dzwonek...
Ja w tym roku bede miala 30 lat i sama boje sie ze pozniej juz nie bedzie latwo. Bardzo sie tego boje...
Myslalas kiedys o inseminacji, invitro , adopcji?
Ja sama juz nie wiem co robic. Wszyscy mi mowia ze nic straconego ze pewnie zbyt bardzo chce dlatego niewychodzi. Ale jak mam nie chciec jak to najwazniejsza sprawa w moim calym zyciu. Nigdy niczego tak nie chcialam. Jest mi zle jak widze mlode mamy ze swoimi dziecmi, cale rodziny jak chodza na spacery i widze jaka radosc jest w nich. Chcialabym miec cos co bedzie odzwierciedleniem moim i meza , ze gdy bedziemy patzec na dziecko bedziemy widziec podobienstwo do nas samych , bedziemy sie doszukiwac w nim siebie... Boje sie ze jest to nieosiagalne ;(

Zgłoś nadużycie #35 7 czerwca 2013, 21:06

Beata79 Fajna mama
Nz adopcję chyba nie jestem jeszcze gotowa,chciałam sama przeżyć i doświadczyc bycia w ciąży,jeśli chodzi o in vitro to jak narazie chyba o tym nie myślałam,zastanawiałam sie nad inseminacją ale musze jeszcze zrobić badanie drożności jajowodów i testy na przeciwciała antyplemnikowe.A Ty jakie badania robiłaś?