Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Monte z dodatkami

Zgłoś nadużycie #11 14 marca 2016, 21:02

dea.dia Świeżo upieczona
Czy próbowałyście już nowych monte z dodatkami?
Dla mnie niebo w gębie i moja córka je uwielbia,najbardziej oczywiście przypadł jej do gustu choco balls.
Ma osiem wariantó smakowych-tj mone ten który już pewnie wszyscy znają a obok zbiorniczek ze specjalnymi niebiańskimi dodatkami ,warianty smakowe dla dużych i małych :
- Monte Cherry,
- Monte Cookies,
- Monte Crunchy,
- Monte Choco Balls,
- Monte Cappucino Balls,
- Monte Cacao Cookies,
- Monte Choco Flakes,
- Monte Waffle Sticks.
Dla mnie idealne podczas spokojnego wieczoru przy książce ,moje dziecko nastomaist wyjada napierw monte a potem zjada osobno dodatki :D

Zgłoś nadużycie #12 31 marca 2016, 23:50

aguska Zadomowiona
Radzę się przerzucić na jogurt naturalny z owocami, bo monte ma okropny skład.

Zgłoś nadużycie #13 11 kwietnia 2016, 12:31

Marti30 Świeżo upieczona
Potwierdzam, kiedyś nie czytałam etykiet i dawałam dziecku to świństwo. Jeśli chodzi o jogurt naturalny, też radzę patrzeć na etykiety, ten którego używam ma w sobie mleko i same kultury bakterii, ale w wielu znajdziecie mleko w proszku plus konserwanty...czytajcie składy :)

Zgłoś nadużycie #14 29 kwietnia 2016, 11:34

aguska Zadomowiona
Dokładnie Marti30 jogurty naturalne też mogą mieć skłąd do bani. Obecnie używam z bakomy, ma tylko mleko i kultury bakterii ;)

Zgłoś nadużycie #15 5 maja 2016, 18:39

Gabi22 Zaprawiona w bojach
nie przepadam za takimi wynalazkami dla dzieci, ograniczam się tylko do serków waniliowych danio lub rolmlecz

Zgłoś nadużycie #16 2 września 2016, 12:52

olga29 Zaprawiona w bojach
Próbowałyśmy aczkolwiek równiez unikam takich deserków. Moje dzieci o wiele częściej jedzą owoce . Jak mają ochotę na coś słodszego to podaję im tradycyjną czekoladę z dużą zawartośćia kakao ( świetna jest czekolada deserowa Jedyna albo gorzka Wedla).
Polubiły również nowe kremy do smarowania kanapek Karmellove. Chętnie wyjadłyby je łyżką ze słoika ale sama daję je im jedynie z chlebkiem.
optymistka

Zgłoś nadużycie #17 22 lutego 2017, 20:47

Renata31 Świeżo upieczona
Raz na jakiś czas nie zaszkodzi, ale generalnie to sam cukier. Lepiej unikać takich produktów. Lepiej podać naturalne owoce.
http://www.clarkluxcity.com/pl/modnie/retrokicks-nowy-sklep-adidas-originals-ret...

Zgłoś nadużycie #18 14 lipca 2017, 11:50

Kamilanord Świeżo upieczona
Zwykłe jogurty wcale lepiej nie wychodzą jeżeli mówimy o ilości cukru jakie tam są dodawane.
Program Partnerski zarabianie

Zgłoś nadużycie #19 14 lipca 2017, 12:31

mamasita Świeżo upieczona
najlepiej to do naturalnego dodać owoce, ewentualnie miód i jest 100 razy zdrowszy niż to co nam oferują w sklepach

Zgłoś nadużycie #20 10 września 2017, 12:41

bigreset Świeżo upieczona
Najzwyklejszy jogurt naturalny z dodatkami załatwia sprawę. Może być również wegański i robiony samodzielnie. Pycha!

Zgłoś nadużycie #21 11 września 2017, 16:47

Matczynefanaberie Świeżo upieczona
Proponuję dać coś sensowniejszego. U nas idealnie sprawdzają się bakalie albo takie desery https://www.matczynefanaberie.pl/warstwowe-sniadanie-z-platkami-kukurydzianymi/

Zgłoś nadużycie #22 11 września 2017, 16:48

Matczynefanaberie Świeżo upieczona
warto poszukać takie, które nie mają cukru ani mleka w proszku