Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Moda na fitness

Zgłoś nadużycie #31 19 lipca 2017, 14:38

HaniaK Zadomowiona
Fitness ostatnio stał się modny jak nigdy dotąd. Może to i dobrze, że ludzie chcą być w formie i lepiej się odżywiają :)

Zgłoś nadużycie #32 8 sierpnia 2017, 22:05

fugazi Początkująca
Czy ja wiem czy to takie ważne... wyglądać można modnie w pracy i na ulicy, ale podczas ćwiczen nie jesteśmy na wybiegu i nie musimy szpanować nowymi ciuchami etc. Ja na przykład gdy korzystam z okolicznego placu zabaw lub gdy chodzę na siłownie zewnętrzne to ubieram się typowo na sportowo!

Zgłoś nadużycie #33 10 sierpnia 2017, 13:02

tereszka Zadomowiona
Może bez kaloryfera na brzuchu, ale bycie fit jest baaardzo modne

Zgłoś nadużycie #34 19 września 2017, 12:26

Pamelcia Gotowa na wszystko
Myślę, że to już nawet nie jest kwestia mody ale poczucia że trzeba zrobic coś dla siebie i zadbać o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Jest na to wiele sposobów ale moim zdaniem najskuteczniejszy sposób to uczęszczanie na profesjonalne zajęcia do dobrych siłowni. Wiadomo, że ceny moga odstraszać ale myślę że z kartami sportowymi które każdy może mieć dzięki oksystem.pl/oferta/prywatny, to taka możliwość staje się jak njabardziej realna i możliwa.

Zgłoś nadużycie #35 24 września 2017, 15:02

gosiaczek86 Świeżo upieczona
Może bez przesady z tym kaloryferem :D ale warto o siebie dbać. Mnie osobiście podoba się to, jak rynek idzie na przeciw wszystkim konsumentom, w tym też młodym mamom. To już nie te czasy, gdzie siedziało się z dzieckiem w domu w rozciągniętym dresie i nieułożonymi włosami jedną ręką mieszając zupki i papki, drugą obiad dla reszty a nogą wycierając kurze :) Zdarza mi się odwiedzać fitness dla mam, czasem bawię się też z dzieckiem w sportowe rozruszanie ciałka w domu. Na YT teraz cala masa takich motywujących filmików. Poza tym jestem też na diecie pudełkowej z macro bios bar, więc liczę, że szybko i co ważne zdrowo wrócę do formy :) A grunt to motywacja i nastawienie! :)

Zgłoś nadużycie #36 11 czerwca 2018, 9:50

Aguchan Gotowa na wszystko
A wiecie, że modny strój na fitness to świetną motywacją do ćwiczń? A wybierając odpowiednie ciuszki na siłownię czy inną formę aktywności warto kierować sie podpowiedzami z https://styleo.pl/stroj-na-fitness-jak-ubrac-sie-na-silownie-i-fitness/ . Bielizna na pewno musi być oddychająca, a majtki bezszwowe. Ważne sa tu tez buty, najlepiej wybrać takie, by amortyzowaly stopę.

Zgłoś nadużycie #37 12 czerwca 2018, 9:11

Maminka Zaprawiona w bojach
Też mam takie wrażenie, ale to dobrze bo więcej nam się chce.

Zgłoś nadużycie #38 18 lipca 2018, 12:08

szelka Zaprawiona w bojach
Jak mam być z wami szczera, to mnie bardzo cieszy fakt, że ludzie zaczęli o siebie dbać. Są świadomi swojego ciała i zdrowia. Sama chodzę na zajęcia fitness kilka razy w tygodniu i nie wyobrażam sobie z nich zrezygnować. Sprawdźcie http://www.topfitness.pro/zajecia/ , myślę że znajdziecie odpowiednie zajęcia dla siebie.

Zgłoś nadużycie #39 19 lipca 2018, 10:27

patka123 Świeżo upieczona
ja akurat zaczęłam chodzić na fitness nie dlatego, że była na niego moda, ale dlatego, że chciałam troszkę schudnąć i brakowało mi ruchu, bo w pracy siedzę 9 godzin dziennie, więc pomyślałam, że fitness to fajna sprawa i nie myliłam się

Zgłoś nadużycie #40 8 sierpnia 2018, 12:24

sercowa Gotowa na wszystko
Fitness jest super bo jednocześnie bawimy się i ćwiczymy. Właśnie dlatego zajęcia grupowe fitness w ostatnim czasie stały się tak popularne. Jeśli chcecie zacząć, a nie wiecie, dokąd najlepiej się wybrać, polecam przyjrzeć się zajęciom w krakowskich klubach Energym: http://www.energym.com.pl/5-enerfitness. Na pewno coś dla siebie znajdziecie.

Zgłoś nadużycie #41 20 września 2018, 13:44

JowitkaMama Zaprawiona w bojach
Teraz panuje moda na bycie Fit. Trzeba znaleźć odpowiednią miejscówkę do ćwiczeń. Każdy klub ma szereg usług, ale trzeba sobie podpasować ten jeden jedyny. Ja we wrocławiu chodzę do klubu fitness http://www.topfitness.pro podoba mi się, że tam każdy znajdzie coś dla siebie. W takich miejscach nie liczy się moda, ale to, że każdy chce cos ze sobą zrobić. Ktoś jest gruby? I tak brawo dla niego, że zaczął dbać o siebie! Fitnes powinien być stylem życia, a nie chwilową modą.