Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Moda na fitness

Zgłoś nadużycie #31 19 lipca 2017, 14:38

HaniaK Zadomowiona
Fitness ostatnio stał się modny jak nigdy dotąd. Może to i dobrze, że ludzie chcą być w formie i lepiej się odżywiają :)

Zgłoś nadużycie #32 8 sierpnia 2017, 22:05

fugazi Początkująca
Czy ja wiem czy to takie ważne... wyglądać można modnie w pracy i na ulicy, ale podczas ćwiczen nie jesteśmy na wybiegu i nie musimy szpanować nowymi ciuchami etc. Ja na przykład gdy korzystam z okolicznego placu zabaw lub gdy chodzę na siłownie zewnętrzne to ubieram się typowo na sportowo!

Zgłoś nadużycie #33 10 sierpnia 2017, 13:02

tereszka Początkująca
Może bez kaloryfera na brzuchu, ale bycie fit jest baaardzo modne

Zgłoś nadużycie #34 19 września 2017, 12:26

Pamelcia Gotowa na wszystko
Myślę, że to już nawet nie jest kwestia mody ale poczucia że trzeba zrobic coś dla siebie i zadbać o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Jest na to wiele sposobów ale moim zdaniem najskuteczniejszy sposób to uczęszczanie na profesjonalne zajęcia do dobrych siłowni. Wiadomo, że ceny moga odstraszać ale myślę że z kartami sportowymi które każdy może mieć dzięki oksystem.pl/oferta/prywatny, to taka możliwość staje się jak njabardziej realna i możliwa.

Zgłoś nadużycie #35 24 września 2017, 15:02

gosiaczek86 Świeżo upieczona
Może bez przesady z tym kaloryferem :D ale warto o siebie dbać. Mnie osobiście podoba się to, jak rynek idzie na przeciw wszystkim konsumentom, w tym też młodym mamom. To już nie te czasy, gdzie siedziało się z dzieckiem w domu w rozciągniętym dresie i nieułożonymi włosami jedną ręką mieszając zupki i papki, drugą obiad dla reszty a nogą wycierając kurze :) Zdarza mi się odwiedzać fitness dla mam, czasem bawię się też z dzieckiem w sportowe rozruszanie ciałka w domu. Na YT teraz cala masa takich motywujących filmików. Poza tym jestem też na diecie pudełkowej z macro bios bar, więc liczę, że szybko i co ważne zdrowo wrócę do formy :) A grunt to motywacja i nastawienie! :)

Zgłoś nadużycie #36 11 czerwca 2018, 9:50

Aguchan Gotowa na wszystko
A wiecie, że modny strój na fitness to świetną motywacją do ćwiczń? A wybierając odpowiednie ciuszki na siłownię czy inną formę aktywności warto kierować sie podpowiedzami z https://styleo.pl/stroj-na-fitness-jak-ubrac-sie-na-silownie-i-fitness/ . Bielizna na pewno musi być oddychająca, a majtki bezszwowe. Ważne sa tu tez buty, najlepiej wybrać takie, by amortyzowaly stopę.

Zgłoś nadużycie #37 12 czerwca 2018, 9:11

Maminka Zaprawiona w bojach
Też mam takie wrażenie, ale to dobrze bo więcej nam się chce.