Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Mleko dla roczniaka

Zgłoś nadużycie #11 4 marca 2014, 12:28

Aurora Świeżo upieczona
Witajcie Mamy.
Może Wy pomożecie mi rozwiać wątpliwości odnośnie mleka. Niektórzy pediatrzy twierdzą, że mleko modyfikowane 3 i 4 to strata pieniędzy. Teraz na rynku pojawiło się mleko łaciate junior 3,8%. Co o nim myślicie, czy roczne dziecko może dostać takie mleko? Moja córka ma prawie roczek i ostatnio zaczyna grymasić przy samym mleku, muszę jej dodawać kaszki lub kleiku, żeby zmienić jej smak.

Zgłoś nadużycie #12 4 marca 2014, 13:20

kasia1984 Fajna mama
a według mnie to dziecko powinno pić mleko modyfikowane do trzeciego roku życia te mleka są wzbogacone witaminami, żelazem można trochę i z kartonu ale głównie to to dla dzieci

Zgłoś nadużycie #13 6 marca 2014, 21:48

kasia1988 Supermama

Aurora napisał(a)

Witajcie Mamy.
Może Wy pomożecie mi rozwiać wątpliwości odnośnie mleka. Niektórzy pediatrzy twierdzą, że mleko modyfikowane 3 i 4 to strata pieniędzy. Teraz na rynku pojawiło się mleko łaciate junior 3,8%. Co o nim myślicie, czy roczne dziecko może dostać takie mleko? Moja córka ma prawie roczek i ostatnio zaczyna grymasić przy samym mleku, muszę jej dodawać kaszki lub kleiku, żeby zmienić jej smak.

Mój synek pil mało mleka modyfikowanego (90ml-120max) nadal był głodny ale mleka nie chciał,dawałam bebiko, zmieniłam na Nestle smakowe waniliowe i z miodem, synek pije 210ml tak mu smakują oba te smaki wiec spróbuj zmienić na takie właśnie, są to mm po1roku życia wiec lada dzien możesz podac :) są w rossmanie , kauflandzie, i innych sklepach wiec dostępnosc jest dobra :)

Zgłoś nadużycie #14 29 kwietnia 2014, 11:44

Koloko Zaprawiona w bojach
Od wczoraj staram się odstawić synka od piersi...i teraz pomóżcie. Rozumiem, że powinnam kupić jakieś mleko modyfikowane, ile takiego mleka powinnam dziennie podawć, i jakie mleko polecacie?
Wiem, że np. W kaszkach takich do przygotowania też jest mleko modyfikowane..podaje takie kaszki synkowi przed snem, czy taka kaszaka wystarczy, czy też dodatkowo podawać mleko?

Zgłoś nadużycie #15 19 marca 2018, 5:43

Barrin Zaprawiona w bojach
Moje dziecko odkąd odstawiłam je od piersi pije mleko migdalowe, które kupuje mu tutaj https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Napoj-mleko-migdalowe-z-wapniem-BC-BIO1l-Ecom... . Wcześniej kupowałam mleko bardzo znanej marki, ktorą na pewno i Wy znacie, ale nie należy ono do najsmaczniejszych. Te ma mniej więcej taką samą cene a jest lepsze w smaku.

Zgłoś nadużycie #16 19 marca 2018, 13:01

Aguchan Gotowa na wszystko
A jak to wygląda finansowo? Jest opłacalne?

Zgłoś nadużycie #17 5 kwietnia 2018, 11:39

Urwiskowo Świeżo upieczona
Grunt to wybrać mleko które nie uczuli naszego dziecka oraz które bezie mu smakować. Jednym z tańszych i bardziej popularnych jest Bebiko, na pewno jest wam ono doskonale znane :)
Urwiskowo.pl