Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

miód Manuka

Zgłoś nadużycie #31 28 lipca 2013, 19:51

zorbaa Świeżo upieczona
Tak jak
podpowiadałyście kupiłam słoiczek MGO250+ i wiosną i jedliśmy we dwójkę,
systematycznie przez prawie miesiąc. Trudno mi oceniać jego skuteczność ale
fakt faktem, młody mniej chorował. Koleżanka zaś, jak jej opowiedziałam o
Manuce, kupiła i je już któryś z kolei i twierdzi, że na żołądek jej pomaga.

Zgłoś nadużycie #32 17 sierpnia 2013, 19:45

frotka Świeżo upieczona
A w jakim wieku masz dziecko, bo to różnie gadają. Ja w zeszłym tygodniu odkryłam, że te cukierki z nim są genialne na gardło, więc jeszcze jeden plus. Chcę wypróbować jeszcze pastę z tej serii.

Zgłoś nadużycie #33 28 października 2015, 10:18

klaudia844 Świeżo upieczona
Tak zaczytałam się dziś w artykułach związanych z miodami, że postanowiłam odpisać, chociaż trochę ten post nie o czasie :P
Miody marketowe, to w 80% miody chińskie, w których mamy praktycznie sam skrystalizowany cukier, odrobinę mieszanki miodowej i aromaty :( Prawdziwy miód kosztuje o wiele więcej niż np. 15zł za kilogram miodu (po tyle można kupić w marketach). Cena prawdziwego miodu to ok 40zł/1kg.
Ja ogólnie jestem wielką fanką naszych polskich miodów. W aptece kupiłam niedawno miód z propolisem i mleczkiem pszczelim Gal. Pisze na słoiku jak byk, że miód polski, naturalny - i dlatego je kupuje. Cenowo ok 24zł za 400g. Od pszczelarza kupiłam końcem lata miód wrzosowy - za słój 900ml zapłaciłam niecałe 60zł.

Zgłoś nadużycie #34 15 listopada 2015, 17:55

KarolinaKrasuska Gotowa na wszystko
od kiedy dziecku mozna podawac moid, bo chyba nie za wczesnie. Ja mam dostep do miodu swojskiego z pasieki ze wsi, na zime minimum dwa sloiki bierzemy zawsze

Zgłoś nadużycie #35 25 stycznia 2016, 17:29

arendelka Gotowa na wszystko
Ja właśnie myślę o zakupie miodu manuka z http://miodowekontynenty.pl/ ale UNF a nie MGO (ponoć jest lepszy) Czytałam o właściwościach tego miodu i chce go włączyć do naszej diety. Dzieci od września praktycznie bez przerwy choruja i przyda im się dodatkowe wzmocnienie.

Zgłoś nadużycie #36 16 października 2018, 0:20

eleona Gotowa na wszystko
https://www.serce.info.pl/czym-objawia-sie-wysokie-cisnienie-krwi/ To jeden z niewielu portali, który potrafi dobrze opisać problemy zdrowotne, oraz podać ich rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #37 26 października 2018, 14:21

Maminka Gotowa na wszystko
Czym różni się od zwyczajnego?