Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

mieszkanie pomozcie

Zgłoś nadużycie #31 8 grudnia 2017, 17:30

Kornelia1 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sie, 2016 Posty: 194 Podziękowania: 0
Jeżeli podoba Ci się województwo dolnośląskie, to ciekawą opcją napewno będzie jego stolica. Sprawdź sobie mieszkania wrocław muchobór, moja znajoma mieszka na tym osiedlu i jest zadowolona, nie zamieniłaby tego na inne miejsce, wszędzie blisko, większość sklepów pod nosem, przystanki, apteka, do przedszkola blisko. Lokalizacja to bardzo ważny aspekt przy wyborze mieszkania, dlatego na spokojnie lepiej to sobie przemyśleć, wszystkie za i przeciw. Kupując mieszkanie wiele zyskujesz, możesz je po czasie sprzedać, wynająć i jak by nie było, zawsze na tym zarobisz dodatkowo.

Zgłoś nadużycie #32 31 sierpnia 2018, 19:00

sorian Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Cze, 2015 Posty: 132 Podziękowania: 0
Najlepiej przemyślec lokalizację nowego mieszkania :) Ja bym raczej z maluszkiem nie pchała się do centrum. Marzy mi sie gniazdko takie jak tutaj: https://orlex.pl/oferta/25/parkowa

Zgłoś nadużycie #33 21 września 2018, 5:52

Barrin Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2016 Posty: 302 Podziękowania: 0
Lokalizacja faktycznie jest bardzo istotna. Ja np. biorę pod uwagę tylko Sopot, bo tam pracuje i nie chce dojeżdzać godzinami do pracy. Wiem, ze ceny w Sopocie są wyższe, ale jakbym miała podliczyć koszty dojazdu, to pewnie wyszłoby na to samo. Jeszcze nie znalazłam mieszkania, ale umówiłam sie na oglądanie mieszkania, które znalazłam tutaj http://biuro-partner.com/oferty/mieszkania/na-sprzedaz/sopot/ . Trzymajcie kciuki!

Zgłoś nadużycie #34 22 września 2018, 23:55

eleona Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2017 Posty: 244 Podziękowania: 0
Najbardziej luksusowe odpowiedzi w tym temacie znajdziesz na stronie https://www.luxclub.pl/ekskluzywne-marki/ wykorzystaj je, aby wzbudzić zazdrość w znajomych.

Zgłoś nadużycie #35 11 listopada 2018, 21:41

MarkowskaJul Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sie, 2014 Posty: 130 Podziękowania: 0
Najlepszym rozwiązaniem jest kupno własnego mieszkania lub ewentualnie wynajęcie. Mieszkanie z rodzicami to może być koszmar dla młodej mężatki. Poszukaj dobrego biura nieruchomości i zbadaj temat osobiście. Mogę polecić Ci takie biuro w Słupsku https://www.domi.slupsk.pl/ . W swojej ofercie mają nie tylko nieruchomości w Słupsku, ale też nad morzem
.