Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Meble i łóżko dla przedszkolaka

Zgłoś nadużycie #31 10 kwietnia 2015, 12:07

Lubiekotki Gotowa na wszystko

Lidibrii_pl napisał(a)

Do kwoty 3 tysięcy zł spokojnie znajdziesz gotowy zestaw mebli dla przedszkolaka z łóżkiem i biurkiem,są nawet najnowsze kolekcje z BRW czy Forte,popatrz tam.

Ja również jestem tego samego zdania. Obecnie Black Red White ma spory katalog na swojej stronie: http://www.brw.com.pl/ - można sobie przejrzeć. Mebelki nie muszą być drogie. Oferują tam sporo zestawów meblościanek dla dzieci.
Proponuję zainwestować w praktyczną meblościankę. Dziecko ma bardzo dużo przyborów szkolnych oraz zabawek, ubrań. Wszystko to musi się gdzieś zmieścić. Łożko można sobie odpuścić na rzecz wygodnej , rozkładanej kanapy. Moich dwóch synków właśnie śpi na takiej.

Zgłoś nadużycie #32 15 kwietnia 2015, 11:31

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Z jednej strony tak,ale z drugiej często te meble sieciowe raz,ze są droższe a dwa tez często jakość bywa różna,warto porozglądać się także w sklepach internetowych które właśnie tym się zajmują,meblami dla dzieci.

Zgłoś nadużycie #33 1 czerwca 2015, 7:55

Ciastek Zadomowiona
Rozważ meble marki unimebel, znajdziesz je na homebook.pl

Zgłoś nadużycie #34 3 czerwca 2015, 10:42

PokojzZabawkami_pl Początkująca
Akurat tej firmy nie znam,ale dzięki za namiar bo na pewno w wolnej chwili tam zerknę i zobaczę chociażby ceny i wzory mebli dla dziecka. Im bardziej solidne będą tym lepiej,w końcu kupując meble wraz z łóżeczkiem,inwestujemy także w ich jakość.

Zgłoś nadużycie #35 25 czerwca 2015, 16:31

papillon Początkująca
polecamy naprawdę wyjątkową i unikatową pościel dziecięca do łóżeczka z naturalnych tkanin papillon-shop. pl Możliwość uszycia indywidualnego zamówienia wg sugestii klientki, polecamy :)
Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych i obecnych mama od www.papillon-shop.pl naturalna pościel dziecięca i akcesoria dla dzieci, hand made!

Zgłoś nadużycie #36 6 sierpnia 2015, 17:43

Marikka Gotowa na wszystko
Ja jestem zdecydowaną przeciwniczką mebli z płyt, dlatego swojemu przedszkolaczkowi sprawiłam kilka mebelków z http://mebelkowo.com.pl/ . Są one wykonane z drewna i pokryte bezpiecznymi lakierami. Stylistyka mebli jest bardzo ciekawa i co najbardziej mi się podoba, są one dostępne w jasnych odcieniach. Mamy niestety ciemne mieszkanie i kremowy odcień mebli świetnie się sprawdza. Mój synek jest zachwycony mebelkami przypominającymi swoim kształtem budynki :)

Zgłoś nadużycie #37 13 sierpnia 2015, 9:20

Ingusia777 Zadomowiona
śliczną komódkę znalazłam: http://www.mamaija.pl/trama-circless-komoda-z-szufladami-,d3458.html

Zgłoś nadużycie #38 21 września 2015, 13:09

Ingrid Gotowa na wszystko
Bardzo modne w ostatnim czasie stały się białe mebelki. Zarówno jeśli chodzi o mebelki dla dzieci jak i dla dorosłych.Sama w ostatnim czasie sobie przeglądałam ciekawe elementy umeblowania i natrafiłam na takie miejsce:
http://tiktak.com.pl/
W sklepie mają kolekcje firmy Pinio. Marsylia oraz Parole.Moim zdaniem piękne oraz oryginalne.
Poniżej propozycja

Zgłoś nadużycie #39 29 września 2015, 10:41

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Minęło już trochę czasu,więc jeżeli watek jest aktualny to koniecznie daj znać na forum na który zestaw,mebli do pokoju dziecka ostatecznie się decydujecie. Cały czas czekamy na twoją odpowiedź :)

Zgłoś nadużycie #40 1 października 2015, 11:32

beata333 Gotowa na wszystko
U nas chłopcy mają cały pokój na biało. Meble i łóżeczka też. Chciałabym dodać trochę koloru i myślałam nad tym co zrobić. I wpadłam na pomysł fototapety o takiej http://pixers.pl/fototapety/beauiful-tropikalne-37549598  Wesoła kolorowa powinna troszkę ozywić pokój. Myślę że się spodoba.

Zgłoś nadużycie #41 20 października 2015, 8:49

CacuszkaMaluszka Początkująca
Warto stawiać także na kontrast kolorystyczny i jeżeli np ściany są białe,do tego dochodzą jasne drzwi i podłoga,to mebelki śmiało mogą być również w ciemniejszym kolorze,w praktyce będzie się to fajnie prezentować. Teraz w sklepach internetowych znajdziemy na nie bardzo fajne promocje i rabaty.
www.CacuszkaMaluszka.pl - bo warto mieć to "coś"

Zgłoś nadużycie #42 16 lutego 2016, 10:07

Pamelcia Gotowa na wszystko
Mebelki dla dziecka muszą być przede wszystkim funkcjonalne, pamiętajmy że dziecko rośnie i wraz z jego rozwojem będą się zmieniać jego upodobania. Dlatego nie warto meblować pokoju w motywy z kwiatuszkami, samochodzikami czy innymi wzorami. Lepiej urządzić pokój w uniwersalnych meblach i kolorach dzięki czemu unikniemy urządzania pokoju na nowo. Dla mnie najważniejsza jest praktyczność, a względy estetyczne schodzą na dalszy plan. Dlatego wykańczając pokój mojego brzdąca, przyglądałam się najbardziej funkcjonalnym meblom dla dzieci, które posłużą przez wiele lat. To jest dla mnie najważniejsze.

Zgłoś nadużycie #43 11 marca 2016, 13:13

ciezarna_mama Gotowa na wszystko
Bardzo ładne meble dla dzieci i mlodzieży są w sklepie internetowym Meblowy24.pl, myślę ze dla każdego dziecka znajdzie się coś fajnego. Możecie zajrzeć na stronę http://meblowy24.pl/pokoj-dzieciecy-i-mlodziezowy.html . Moja siostra kupiła tam ostatnio synkowi meble do pokoju.

Zgłoś nadużycie #44 16 marca 2016, 14:34

aniatol Świeżo upieczona
lekko odpowie temat żeby nie zakładać nowego: zna ktoś z Was sklep www.seart.pl
Sklep w którym pracuje:  Seart

Zgłoś nadużycie #45 19 kwietnia 2016, 10:33

BajkowyPokoik_pl Początkująca
Jeżeli chodzi o wyposażenie pokoju naszego dziecka,to warto zerknąć również do nas,gdzie znajdziecie szeroki wybór wielu ciekawych detali i motywów w rozsądnej cenie. W razie pytań służymy swoją radą i pomocą :)

Zgłoś nadużycie #46 21 kwietnia 2016, 4:39

Marlenka33 Gotowa na wszystko
My sporo mebli chcemy zrobić z palet ;) Fajnie to wygląda i palety nie są drogie. Widziałam, że na pakobud.com.pl mają ich olbrzymi wybór, więc nie powinno być problemu ze zrobieniem ich.

Zgłoś nadużycie #47 28 kwietnia 2016, 9:02

goska86 Początkująca
Widzę, że nie tylko ja mam ten dylemat ;) Pod koniec czerwca mamy z mężem tydzień urlopu i w tym czasie planujemy zrobić mały remont w pokoju naszego dziecka. Przede wszystkim chcemy zmienić kolor ścian, wymienić meble i generalnie trochę "odświeżyć" ten pokój. Co do mebli to jeszcze nie zdecydowaliśmy, ale na pewno przydałoby się biurko, duża pojemna szafa, jakaś ładna meblościanka i oczywiście wygodne łóżko. Myśleliśmy o czymś takim - http://meblowiec.pl/lozka-dzieciece-i-mlodziezowe,c175.html, a już szczególnie podoba nam się Łóżko dziecięce AGATKA - myślimy, że byłoby idealne ;) A po remoncie chętnie podzielę się z Wami efektem końcowym ;)

Zgłoś nadużycie #48 20 maja 2016, 11:27

Smykolandia.pl Zadomowiona
Jeżeli tylko Wam się podoba to czemu nie,moim zdaniem prezentuje się całkiem fajnie,plus do tego powiedzmy jakiś ciekawy motyw fototapety,co o tym sądzicie,macie wybrany konkretny wzór?

Zgłoś nadużycie #49 4 czerwca 2016, 16:46

msiaczka85 Gotowa na wszystko
Wg mnie dobrym pomyslem na pomysl jest posciel 3D. Wzorow i kolorow sa tysiace, wiec dla kazdego cos sie znajdzie ciekawego. A wiadomo - poscieli w domu nigdy za wiele :)

Zgłoś nadużycie #50 6 czerwca 2016, 13:24

ela.paluszek Świeżo upieczona
Pokój spory, więc nie trzeba stawiać na oszczędność miejsca :) Z takimi funduszami można już kupić nieco lepsze mebelki, niż te sklejane z Ikei, tym bardziej, że chciałabyś, by posłużyły dziecku kilka lat...zadbaj o kolorystykę i o przytulność :) Uwzględnij zainteresowania dziecka, a na pewno będzie zachwycone!