Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #9491 23 grudnia 2015, 9:44

asienka90 Gotowa na wszystko
Kochane a ja ma jakiś ucisk na klatce piersiowej ciezko mi sie oddycha.macie juz tak?

Zgłoś nadużycie #9492 23 grudnia 2015, 17:47

motylek1909 Supermama

asienka90 napisał(a)

Kochane a ja ma jakiś ucisk na klatce piersiowej ciezko mi sie oddycha.macie juz tak?

ja mam tak przy tachykardii
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #9493 23 grudnia 2015, 17:48

anjaaa Gotowa na wszystko
Onae niby magia swiat a najczęściej przez święta dochodzi do kłótni 😩

U mnie w domu sie polepszyło nawet. Z mama juz jako tako rozmawiam. Chociaż ciągle mnie żal trzyma.

Asienka ja mam ciężkie oddychanie jak sie klade na plasko na plecach 😊 dzidzia mi wtedy za mocno uciska. Jak siedzę to jeszcze tak nie mam 😊

Zgłoś nadużycie #9494 23 grudnia 2015, 17:49

motylek1909 Supermama
Kochane marcóweczki!!!
Jutro może nie być chwilki, więc chciałam wszystkim nam życzyć zdrowych, spokojnych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :) Oraz tego, by nasze dzieciaczki powitały świat w odpowiednim terminie! Całuski w brzuszki dla dzieciaczków :)
Chwalę się naszą pierwszą choinką w nowym mieszkaniu :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #9495 23 grudnia 2015, 18:59

asienka90 Gotowa na wszystko
Również wesołych świąt Bożego Narodzenia dziewczyny. A mnie mały kopie dzisiaj po szyjce i nie dam rady chodzic.az sie martwie

Zgłoś nadużycie #9496 23 grudnia 2015, 20:55

ewas32 Gotowa na wszystko

asienka90 napisał(a)

oj tak ja tez czuje ten ucisk. Nawet jak stoje dluzszy czas to juz mi ciezko odychac, nie wspomne o szybszym chodzeniu itp

Zgłoś nadużycie #9497 23 grudnia 2015, 21:00

ewas32 Gotowa na wszystko
Wesolych Swiat kobietki :) Obysmy je spedzili wsrod tych, ktorych kochamy. Kolejne swieta juz beda z naszymi smerfikami :D D

Zgłoś nadużycie #9498 23 grudnia 2015, 21:54

jogi Gotowa na wszystko
Kochane!!Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia. Niech Wam święta miłe będą, z dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z wigilią tuż po zmroku, i w radosnym Nowym Roku!!

Zgłoś nadużycie #9499 23 grudnia 2015, 21:59

jogi Gotowa na wszystko
Przepraszam ale ostatnio brakuje mi czasu.wiadomo,swieta sie zblizaja...duzo pracy,przygotowan...juz padam...ale wszystciutko porobione,posprzatane,popieczone,ugotowane,przygotowane...Wigilie spedzamy u nas w gronie 6 osob doroslych i 2 dzieci.natomiast w I i II dzien swiat idziemy do znajomych.
Buziaczki kochane :*

Zgłoś nadużycie #9500 23 grudnia 2015, 22:23

mis Fajna mama
Pozdrawiam :)

Zgłoś nadużycie #9501 23 grudnia 2015, 22:26

motylek1909 Supermama
mis jak tam u Ciebie? kiedy kolejna wizyta? :)

Zgłoś nadużycie #9502 24 grudnia 2015, 13:14

turboslimak Fajna mama
Dziewczyny kochane wesołych świat!!!
Szczęśliwych rozwiązań noi aby wszystkie dolegliwości ciążowe minęły czym prędzej!!!!!

Zgłoś nadużycie #9503 25 grudnia 2015, 12:10

motylek1909 Supermama
CZeść marcówki ;)

jak tam po Wigilii? jakie plany na dzisiaj? :)

Zgłoś nadużycie #9504 25 grudnia 2015, 16:54

turboslimak Fajna mama
ja sie juz pozaliłam na staraczkach to i tu sie pożale....

my wczoraj zadzownilismy do matki mojego (juz drugi rok nie spedza z nami swiat bo mnie nie akceptuje)
ale...wie o ciazy to mysle sobie ze zadzwonie i ja....no to dzwonimy razem....
i jak mnie uslyszała to jej komentarz na wstępie gdzie ja jej zyczylam spokoju radosci i zeby przyszly rok byl lepszy niz ten to uslyszałam:

matke mojej wnuczki pies niech lize bo jest jaka jest i ty bedziesz na 3 miejscu bo dla mnie liczy sie moj syn i wnuczka..

takze szczerze mowiac mało mnie to ruszyło - ciesze sie z postepu ze mnie nie zwyzywała :D :D :D

dodatkowo moja matka zachowała sie podle w stosunku do nas obojga i nie pojechalismy na wigilie do niej i tez skladajac zyczenia jej na glosnomowiacym musiala zademonstrować jaka jest obrazona...traktowała nas przez telefon jak obcych...

cóż..rodziny sie nie wybiera

cały dzien ogladamy tv...ospalam po sniadanniu do 13!
nareszscie czuje sie wyspana a jutro obiad u wujka gdzie bedziemoja matka...
ciekawe jaki cyrk bedzie odstawiać :D

a jak u was ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #9505 25 grudnia 2015, 18:39

anjaaa Gotowa na wszystko
Turbo współczuję przyszłej teściowej. A podobno wiedzmy wszystkie spalili na stosie przez inkwizycję.
Sama sobie krzywdę robi bo przecież nikt jej wnuczki nie zostawi jak taki ma stosunek.

My wczoraj i dzis w domu. Mąż pracuje na nocki wiec wraca rano i śpi, je z nami obiad i jedzie do hotelu. A do teściów dopiero w niedziele. Musimy sie spotkać z kolezanka bo chcemy ja prosić na chrzestną.

Zgłoś nadużycie #9506 25 grudnia 2015, 18:45

turboslimak Fajna mama

anjaaa napisał(a)

Turbo współczuję przyszłej teściowej. A podobno wiedzmy wszystkie spalili na stosie przez inkwizycję.
Sama sobie krzywdę robi bo przecież nikt jej wnuczki nie zostawi jak taki ma stosunek.

My wczoraj i dzis w domu. Mąż pracuje na nocki wiec wraca rano i śpi, je z nami obiad i jedzie do hotelu. A do teściów dopiero w niedziele. Musimy sie spotkać z kolezanka bo chcemy ja prosić na chrzestną.

anjaaa padłam :)
nawet jej samej nie zostawie w zyciu z mała...nie mam zaufania skoro mnie tak nienawidzi....

my tez w domku wczoraj i dziś...lezymy jemy odpoczywamy tulimy sie z kotem i calujemy! :)
o chrzestna powazna decyzja ale plus taki ze podobno nie powinno sie odmawiac wiec pewnie znajoma sie zgodzi :)

Zgłoś nadużycie #9507 26 grudnia 2015, 9:15

onea Zaprawiona w bojach
My jadac na wigilie do tesciow w samochodzie podjelismy w koncu decyzje co do imienia. Wahalismy sie miedzy dwoma juz jakis czas i padl wybor na Tymona. Postanowilam w niekonwencjonalny sposob poinformowac o tym rodzinke i glowa rodziny musiala ulozyc imie z rozsypanego alfabetu. Literki skladajace sie na imie Tymon byly w innym kolorze. Jak juz tesciu rozwiazal zagadke i powiedzial na glos to zapadla wymowna cisza, babcia powiedziala ze brzydko :P u mnie w rodzinie troche wiecej entuzjazmu chociaz przyznali ze musza sie z tym przespac i na drugi dzien juz imie bylo fajne :)

Zgłoś nadużycie #9508 26 grudnia 2015, 10:58

turboslimak Fajna mama

onea napisał(a)

My jadac na wigilie do tesciow w samochodzie podjelismy w koncu decyzje co do imienia. Wahalismy sie miedzy dwoma juz jakis czas i padl wybor na Tymona. Postanowilam w niekonwencjonalny sposob poinformowac o tym rodzinke i glowa rodziny musiala ulozyc imie z rozsypanego alfabetu. Literki skladajace sie na imie Tymon byly w innym kolorze. Jak juz tesciu rozwiazal zagadke i powiedzial na glos to zapadla wymowna cisza, babcia powiedziala ze brzydko :P u mnie w rodzinie troche wiecej entuzjazmu chociaz przyznali ze musza sie z tym przespac i na drugi dzien juz imie bylo fajne :)

Fajny sposób na poinformowanie :-)
Zagadka :-)
Znajoma kiedys dała inna córce na imię mowilam fuj
A teraz ni sie podoba! Wszystko to kwestia przyzwyczajenia :-)

Zgłoś nadużycie #9509 26 grudnia 2015, 12:13

motylek1909 Supermama

onea napisał(a)

ooooo gratulacje :) bardzo ładne imię :) pamiętaj, że starsze pokolenie ma swoje widzimisię :P mojej babci Filipek też się nie podoba, bo kojarzy jej się z kimś kogo nie lubi :P

Zgłoś nadużycie #9510 26 grudnia 2015, 12:15

motylek1909 Supermama
witam się z Wami w 29 tygodniu :)