Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7331 19 października 2015, 14:56

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

jasmin rzeczywiscie napial ci sie brzuch dziwna ta kulka :(

a ja  bede smęcic od rana ze Zośka jest tak malo ruchliwa....ze szok....
pobolewa mnie brzuch od dwóch dni....tak jakby mi sie wzdecia robiły ale wzdec nie mam

bardzo sie ciesze ze czujecie ruchy :) :) :) :) :) :) :) .....ja sobie w duchu mowie....ze moze spi...
nie mam detektora bo oddalam kolezance....

ale co ma byc to bedzie, nawet juz sie nie stresuje bo cóż ja moge wiecej zrobic?
mogę pęcinami do góry leżeć i na nic juz wplywu nie mam....
jedynie co to znow na zimno podchodze do wszystkiego do tej ciąży.
ale moze dlatego ze nie czuje ruchów
a bo ja wiem...
zjadlam na raz cały peczek rzodkiewki- pychaaaaa.

wogole to zorintowalam sie ze to pulsowanie to chyba jakaś zyla albo aorta na brzuchu bo za duzo regularnych pulsów jak przykladam mocno reke do brzucha.
czekam nadal na kopniaka.
a na lewej peirsi zrobilo mi sie tyle rozstepów ze hej! na szczescie moj partner uwaza ze to oznaka kobiecosci.... :D
stwerdzilam ze jest kochany.

Turbo pulsowanie to może być czkawka małej ;-)

Zgłoś nadużycie #7332 19 października 2015, 15:01

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

podjade do znajomej ktora ma detektor tetna chociaz poslucham .....jak nic nie wyczuje nie uslysze to do szpitala. jak uslysze to uznam ze znowu spi...ze spi dniami i nocami....

Ja bym pojechała bo u ciebie to już taki tydzień ze powinnaś czuć...moja się tak kręci że na brzuchu widać fale rękę jak przyloze też czuje poza tym ma swoje stałe pory jak się rusza

Zgłoś nadużycie #7333 19 października 2015, 15:13

Gumsior Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny :) ja po "imprezowym weekendzie" wracam do monotoni.

Mam do Was wazne pytanie. Mianowocie od jakiwgos czasu mam mokre majtki. Normalnie jakbym popuszczala. I mam wklatke discret ale ona przecieka! Mialam miec w tym tyg wizyte u gina ale jednak mam polowkowe dopiero w srode za tydzień i sie martwię no bo to jakies wody plodowe czy cos moze byc. No i na ostatniej wizycie mowilam ginowi ze mam jakies ala plamienia a on mi mowi ze zakaz seksu. No i nic sie nie zmieniło a wrecz coraz bardziej mokre gacie mam. Co zrobic? Dobijac się do niego z panika?

Zgłoś nadużycie #7334 19 października 2015, 16:13

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Hej dziewczyny :) ja po "imprezowym weekendzie" wracam do monotoni.

Mam do Was wazne pytanie. Mianowocie od jakiwgos czasu mam mokre majtki. Normalnie jakbym popuszczala. I mam wklatke discret ale ona przecieka! Mialam miec w tym tyg wizyte u gina ale jednak mam polowkowe dopiero w srode za tydzień i sie martwię no bo to jakies wody plodowe czy cos moze byc. No i na ostatniej wizycie mowilam ginowi ze mam jakies ala plamienia a on mi mowi ze zakaz seksu. No i nic sie nie zmieniło a wrecz coraz bardziej mokre gacie mam. Co zrobic? Dobijac się do niego z panika?

ja bym poszła wcześniej mimo wszystko lub na IP. Lepiej sprawdzić o 1 raz za dużo... poza tym duże upławy mogą świadczyć o jakiejś infekcji :( lepiej dzwoń do niego lub prosto do szpitala. I gratuluję 20 tygodnia :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7335 19 października 2015, 16:22

motylek1909 Supermama
nooo, pranie rozwiesiłam małego (tym razem białe rzeczy), połowę poprzedniego prania poprasowałam i muszę odsapnąć :P bo jak stoję i prasuj ę to się pocę jak świnia :/ ech,..
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7336 19 października 2015, 17:14

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

nooo, pranie rozwiesiłam małego (tym razem białe rzeczy), połowę poprzedniego prania poprasowałam i muszę odsapnąć :P bo jak stoję i prasuj ę to się pocę jak świnia :/ ech,..

Motylek prasujesz już?plukalas juz w dziecinnym plynie

Zgłoś nadużycie #7337 19 października 2015, 17:39

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Motylek prasujesz już?plukalas juz w dziecinnym plynie

tak jest ;) nie ma na co czekać, komoda stoi gotowa, czeka na zapełnienie :)

Zgłoś nadużycie #7338 19 października 2015, 18:05

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

tak jest ;) nie ma na co czekać, komoda stoi gotowa, czeka na zapełnienie :)

Ja jeszcze nie wyprałam wszystkiego raz w naszym jakoś pogody nie było ale też muszę zacząć bo nie zdarze ze wszystkim,poza tym brzuch coraz większy i będzie coraz ciężej
Turbo i jak sytuacja?

Zgłoś nadużycie #7339 19 października 2015, 18:08

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Ja jeszcze nie wyprałam wszystkiego raz w naszym jakoś pogody nie było ale też muszę zacząć bo nie zdarze ze wszystkim,poza tym brzuch coraz większy i będzie coraz ciężej
Turbo i jak sytuacja?

ja najpierw pierwszą pralkę suszyłam, wstawiłam ciuszki 2 razi i dopiero prasuję. A teraz dopiero kolejna pralka wyprana raz, jutro wstawię 2 raz i będzie kolejna porcja prasowania :)

Zgłoś nadużycie #7340 19 października 2015, 18:34

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

ja najpierw pierwszą pralkę suszyłam, wstawiłam ciuszki 2 razi i dopiero prasuję. A teraz dopiero kolejna pralka wyprana raz, jutro wstawię 2 raz i będzie kolejna porcja prasowania :)

Aha a ja chcę najpierw wyprać wszystko w naszym potem drugi raz wyplukac w dziecinnym i dopiero poprasuje

Zgłoś nadużycie #7341 19 października 2015, 19:11

asienka90 Gotowa na wszystko
a ja dopiero czekam na komodę , bede miec ją w grudniu wiec dopiero wtedy zabiore sie za pranie i prasowanie

Zgłoś nadużycie #7342 19 października 2015, 19:13

motylek1909 Supermama

asienka90 napisał(a)

a ja dopiero czekam na komodę , bede miec ją w grudniu wiec dopiero wtedy zabiore sie za pranie i prasowanie

pewnie, ja po prostu tyle tego już uzbierałam, że nie mam gdzie trzymać i wolę poprać, poprasować i poukładać, żeby sobie leżało ;)

Zgłoś nadużycie #7343 19 października 2015, 19:14

Pedrova Zaprawiona w bojach

motylek1909 napisał(a)

Pedrova - gratuluję 20 tyg! :)

A dziękuję :D to już prawie półmetek, a jak byłam w szpitalu i mówiłam, że 19 tydzień ciąży, to lekarz spojrzał, zrobił duże oczy i zapytał, czy ciąża jest potwierdzona :P Myślał, że może jakaś wariatka przyjechała.
ale już zaczyna mi się pokazywać brzuszek :D
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #7344 19 października 2015, 19:17

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

A dziękuję :D to już prawie półmetek, a jak byłam w szpitalu i mówiłam, że 19 tydzień ciąży, to lekarz spojrzał, zrobił duże oczy i zapytał, czy ciąża jest potwierdzona :P Myślał, że może jakaś wariatka przyjechała.
ale już zaczyna mi się pokazywać brzuszek :D

pomału dzidziol się rozpycha :) nie dziw się lekarzowi, my byłyśmy w szoku że masz taki maleńki brzusio :)

Zgłoś nadużycie #7345 19 października 2015, 19:37

Dziewczyny zadzwoniłam do poloznej i kazala przyjechac. Pojechalam to zaczela ktg ale nie mogla znalezc bijacego serduszka!!! No ale mala sie w prawym biodrze schowala. Potem do gabinetu i podejrzenie ze widy mi odplywaja. Generalnie test wyszedl negatywny. Na usg wszystki okej. Mala sobie dzielnie rosnie i wazy 240g. Niestety z racji tego ze mokre majtki to moze byc milion przyczyn w tym te przeklete wody to ide do szpitala na kilka dni. Lekarz powiedzial wprost ze na chwile obwcna wod wyciekajacych nie stwierdza. Ale gdy go zapytalam czy jak to wody to da sie cos z tym zrobic powoedzial ze nie i ze Tosia by mysiala wazyc min 500 g zeby miala jakakolwoek szanse. Oby to byly jakies siki ktorych nie czuje bo nie wytrzymam. Trzymajcie kciuki

Zgłoś nadużycie #7346 19 października 2015, 19:44

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Dziewczyny zadzwoniłam do poloznej i kazala przyjechac. Pojechalam to zaczela ktg ale nie mogla znalezc bijacego serduszka!!! No ale mala sie w prawym biodrze schowala. Potem do gabinetu i podejrzenie ze widy mi odplywaja. Generalnie test wyszedl negatywny. Na usg wszystki okej. Mala sobie dzielnie rosnie i wazy 240g. Niestety z racji tego ze mokre majtki to moze byc milion przyczyn w tym te przeklete wody to ide do szpitala na kilka dni. Lekarz powiedzial wprost ze na chwile obwcna wod wyciekajacych nie stwierdza. Ale gdy go zapytalam czy jak to wody to da sie cos z tym zrobic powoedzial ze nie i ze Tosia by mysiala wazyc min 500 g zeby miala jakakolwoek szanse. Oby to byly jakies siki ktorych nie czuje bo nie wytrzymam. Trzymajcie kciuki

O matko :-( a zmierzyli ci ilość wód plodowych?

Zgłoś nadużycie #7347 19 października 2015, 19:48

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

o rety :( trzymaj się dzielnie! i informuj nas jak tylko będziesz mogła :* trzymam kciuki by z malutką było wszystko OK i mam nadzieję, ze to nie wody!!!

Zgłoś nadużycie #7348 19 października 2015, 19:59

Szczegolowe badania maja mi robic na oddziale. Serio mam nadzieje ze to "niekontrolowane wycieki moczu u ciezarnej spowodowane uderzaniem dziecka w pecherz".

Zgłoś nadużycie #7349 19 października 2015, 20:04

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Szczegolowe badania maja mi robic na oddziale. Serio mam nadzieje ze to "niekontrolowane wycieki moczu u ciezarnej spowodowane uderzaniem dziecka w pecherz".

oby było tak jak piszesz! kiedy będziesz coś wiedzieć więcej? jesteś już na oddziale?

Zgłoś nadużycie #7350 19 października 2015, 20:24

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

3mam kciuki za to żeby było dobrze :*