Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #1831 7 sierpnia 2015, 11:54

kinste Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Ale przecież to Twoje wesele, a nie jej. To Twoi znajomi powinni być ważniejsi. Musisz być chyba troszkę bardziej stanowcza, bo widzę, że Twoja mama to twarda sztuka. :P A zaparcia to swoją drogą. Już nie pamiętam co to normalna kupka. :P

Oj twarda jest :) powiem jej tylko ze jak dzieci moich znajomych nie zapraszamy to dzieci jej znajomych też nie ..
Okazało się ze sala jest za mala :D potrzebujemy sali na 500 osób :) nie lubię mieć dużej rodziny

Zgłoś nadużycie #1832 7 sierpnia 2015, 11:55

meg86 napisał(a)

W tej chwili u mnie jest 46 st w słońcu i niech mi nikt nie powie że to jest fajne!!!! Ze takie temperatury są przyjemne bo chyba zabije!!!!!

Ja pierdziele. . Jak Ty wytrzymujesz. .

Zgłoś nadużycie #1833 7 sierpnia 2015, 12:01

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Oj twarda jest :) powiem jej tylko ze jak dzieci moich znajomych nie zapraszamy to dzieci jej znajomych też nie ..
Okazało się ze sala jest za mala :D potrzebujemy sali na 500 osób :) nie lubię mieć dużej rodziny

O jeju. Ja na pewno nie pozwolę na takie huczne wesele.. O wiele bardziej przyjemnie będzie tylko z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. ;)

Zgłoś nadużycie #1834 7 sierpnia 2015, 12:06

Ale to jest najbliższa rodzina .. znajomych będę miała jakieś 10 osób ..

Zgłoś nadużycie #1835 7 sierpnia 2015, 12:53

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

jakie plany na dzisiaj macie?na weekend?

my dzisiaj nie mamy w planach nic szczegolnego,jedynie szarlotke upieke bo juz od kilku dni za mna smaki chodza :D jutro natomiast do poludnia czekaja nas duze zakupy a popoludniu grill z znajomymi na plazy.natomiast w niedziele zobaczymy jeszcze,nie mamy jakis konkretnych planow

Ja w nocy wyjeżdżam z mężem na 2 dni do Wrocławia i na 2 dni do Karpacza :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #1836 7 sierpnia 2015, 12:56

motylek1909 napisał(a)

Ja w nocy wyjeżdżam z mężem na 2 dni do Wrocławia i na 2 dni do Karpacza :)

Do Wrocławia gdzieś do znajomych czy pozwiedzać ? :)

Zgłoś nadużycie #1837 7 sierpnia 2015, 13:12

Brewa Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

Brewa Ty tez masz synka 3latka.Ty pracujesz wiec maly chodzi do przedszkola? grzeczny jest chlopczyk czy raczej urwisek? moj to raczej lobuziak ale potrafi tez czaaaasem byc grzeczny ;)

Chodził to żłobka. W lipcu zakończył tam swoją edukację. Od wrzesnia idzie do przedszkola. Teraz ma wakacje i siedzi u dziadków :) . Jest grzecznym urwisem ;) . Generalnie u niego słowo "nie" oznacza "nie". I nie ma przebacz. Co jest czasem mega irytujące. Bo jeśli chodzi o posiłki to tego też się tyczy. On nie da się przekupić. Czasami mi ręce opadają. No ale i czaaaaasami potrafi być zgodny. Nawet przyjdzie i powie "kocham Cię mamo" :) .
A Twój jaki ma charakter?

Zgłoś nadużycie #1838 7 sierpnia 2015, 13:14

Brewa Gotowa na wszystko
Motylku fajna wycieczka Wam się szykuje. Chociaż ja bym chyba nie zniosła tych upałów. W pracy mam klimke więc na razie nie zamierzam brać żadnego wolnego :)

Zgłoś nadużycie #1839 7 sierpnia 2015, 14:00

meg86 Gotowa na wszystko

Brewa napisał(a)

Chodził to żłobka. W lipcu zakończył tam swoją edukację. Od wrzesnia idzie do przedszkola. Teraz ma wakacje i siedzi u dziadków :) . Jest grzecznym urwisem ;) . Generalnie u niego słowo "nie" oznacza "nie". I nie ma przebacz. Co jest czasem mega irytujące. Bo jeśli chodzi o posiłki to tego też się tyczy. On nie da się przekupić. Czasami mi ręce opadają. No ale i czaaaaasami potrafi być zgodny. Nawet przyjdzie i powie "kocham Cię mamo" :) .
A Twój jaki ma charakter?

Zazdroszczę tego "poslusznego" malucha u mojego mikiego nie znaczy...tak jak on chce :-/

Zgłoś nadużycie #1840 7 sierpnia 2015, 14:02

tymama Fajna mama
Motylek to daleko jedziecie, samochodem? To mam nadzieję, że macie dobrą klimę :D zabierz duuużo wody :)
Kinste to Wasze wesele więc Wy wybieracie gości, chociaż ja wszystkich zapraszałam z dziećmi. To jest obowiązek rodziców w takiej sytuacji upomnieć dziecko i przywołać do porządku i tylko o rodzicach źle świadczy takie zachowanie dzieciaków. A swoją drogą jakim cudem 500 osób? My mamy dość liczną rodzinę i z dzieciakami zapraszaliśmy niecałe 150 osób. Musicie mieć wieeeeelką rodzinę :)

Zgłoś nadużycie #1841 7 sierpnia 2015, 14:16

tymama napisał(a)

Motylek to daleko jedziecie, samochodem? To mam nadzieję, że macie dobrą klimę :D zabierz duuużo wody :)
Kinste to Wasze wesele więc Wy wybieracie gości, chociaż ja wszystkich zapraszałam z dziećmi. To jest obowiązek rodziców w takiej sytuacji upomnieć dziecko i przywołać do porządku i tylko o rodzicach źle świadczy takie zachowanie dzieciaków. A swoją drogą jakim cudem 500 osób? My mamy dość liczną rodzinę i z dzieciakami zapraszaliśmy niecałe 150 osób. Musicie mieć wieeeeelką rodzinę :)

Jeszcze bardzo dużo rodziny nie prosimy ...
Aż mój tata mówi że głupio tak zrobić i nie zaprosić najbliższej rodziny no ale miejsc już nie ma ..

Zgłoś nadużycie #1842 7 sierpnia 2015, 14:22

tymama Fajna mama

kinste napisał(a)

Jeszcze bardzo dużo rodziny nie prosimy ...
Aż mój tata mówi że głupio tak zrobić i nie zaprosić najbliższej rodziny no ale miejsc już nie ma ..

Wasi rodzice mają dużo rodzeństwa?
Taka imprezka to będzie kosztować sporo :)

Zgłoś nadużycie #1843 7 sierpnia 2015, 14:49

No sporo .. już mam dość tego .. ja chcę zwykle skromne przyjęcie ..

Zgłoś nadużycie #1844 7 sierpnia 2015, 15:18

tymama Fajna mama

kinste napisał(a)

No sporo .. już mam dość tego .. ja chcę zwykle skromne przyjęcie ..

Kinste skoro takie chcesz to takie zróbcie! :) to ma być Wasz ślub i Wasze wesele a nie rodziców :) przemyśl to na spokojnie z Twoim narzeczonym i zdecydujcie, nawet jeżeli to ma być tylko obiad dla rodziców i rodzeństwa to Wy macie być szczęśliwi :)

Zgłoś nadużycie #1845 7 sierpnia 2015, 15:32

Kaari Fajna mama
Dziewczyny zgadzam się z Wami: ten upał jest nie do wytrzymania! A powiem Wam, że ja kocham upały i właściwie nigdy mi nie przeszkadzały ale w tym roku to masakra jakaś.
Dziś nie chciało mi się gotować wiec poszłamzjesc obiad na mieście.
Kinste współczuje tych problemów ze ślubem, bo przecież to powinna być sama radość.

Zgłoś nadużycie #1846 7 sierpnia 2015, 15:43

Ja jeszcze niecałe 3 godziny w pracy i w końcu 2 tyg wolnego. Powiem wam, że nigdy nie byłam tak wyczerpana. Ja już pół godziny po przebudzeniu czułam się jak czołg. A weź tu pracuj po 8,5h.. Ile to dziecko zabiera energii.

Zgłoś nadużycie #1847 7 sierpnia 2015, 17:02

Monia82 Fajna mama
Ja czekam z małym u lekarza, bo miał przez 3 dni temp po 39 stopni, a wczoraj spadek i wysypka. Nie wiem czy to nie ta trzydniówka znowu, albo szkarlatyna.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #1848 7 sierpnia 2015, 17:55

tymama napisał(a)

Kinste skoro takie chcesz to takie zróbcie! :) to ma być Wasz ślub i Wasze wesele a nie rodziców :) przemyśl to na spokojnie z Twoim narzeczonym i zdecydujcie, nawet jeżeli to ma być tylko obiad dla rodziców i rodzeństwa to Wy macie być szczęśliwi :)

Łatwo powiedzieć a gorzej zrobić :)
Tu właśnie chodzi o pieniądze :D "to ja płacę więc ja decyduje " więc jeśli moja mama jest taka skóra do wydawania pieniędzy to wyda ich więcej niż planuje :) ja pozamawiam a ona zapłaci :) sama tego chce :D

Powinien być jakiś serial np. Nie zadzieraj z ciężarną :D

Zgłoś nadużycie #1849 7 sierpnia 2015, 18:33

Brewa Gotowa na wszystko
Kinste to daj czadu. Niech będzie jak z bajki! Jak nie mozna po swojemu to trzeba sie przyłączyć i"zniszczyć wroga jego własną bronią" 😉. Nie żałuj sobie 😃

Zgłoś nadużycie #1850 7 sierpnia 2015, 18:44

Będzie jazda :)