Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #1791 6 sierpnia 2015, 20:14

kasik077 Fajna mama

meg86 napisał(a)

Widzę że nie tylko u mnie dziś źle :-(
A już dwa dni było lepiej humor odrazu lepszy a dziś znowu źle niedobrze słabo :-(

upały dobijają nas strasznie. My śpimy przy otwartych dwóch płatach ok a na oścież i malo. Ja chodzę chłodzić nogi do łazienki kilka razy w nocy bo z goracymi stopami nie zasnę ale dzisiaj wyysliam, że mokry ręcznik połozy na nogi, może pomoże zasnąć

Zgłoś nadużycie #1792 6 sierpnia 2015, 20:15

kasik077 Fajna mama

kinste napisał(a)

Nie :) jest ok :)
A tak poza tym byłam u mojej gin :) trzymała mnie prawie godzinę :) serducho wali jak szalone 144 uderzeń :) taki mały czlowieczek że aż płakałam że szczęścia   :)
A taki jestem duży 20,9mm :)

matko jaka dziecina!! To niesamowite, że to male już żyje, rusza się (tak, tak! tylko jeszcze nie czujemy) i w ogóle jest człowiekiem. Mam w sobie drugą fasole a dalej nie kumam jak Karolcia powstała, jak w brzuchu mi się zmieściła, jak tam rosła itd. cud cud cud!

Zgłoś nadużycie #1793 6 sierpnia 2015, 20:17

kasik077 Fajna mama
Goraaaco! ogladam 50 twarzy greja sama, bo męzul mnie wyśmiał. Córa śpi uff. Byłam dzisiaj na basenie z nia, ale wybiegałam się, masakra! To dziecko chce wszędzie wejsc, wszystko dotknąć, wody się nie boi, nosz po godzinie myslałam że padnę! Jutro jedziemy do tesciow ogłosic nowinę :)

u Was już wszyscy wiedzą?

Zgłoś nadużycie #1794 6 sierpnia 2015, 20:30

kinste Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

matko jaka dziecina!! To niesamowite, że to male już żyje, rusza się (tak, tak! tylko jeszcze nie czujemy) i w ogóle jest człowiekiem. Mam w sobie drugą fasole a dalej nie kumam jak Karolcia powstała, jak w brzuchu mi się zmieściła, jak tam rosła itd. cud cud cud!

No moja dziecinka tak skakala na tym USG że aż Pani Doktor się cieszyła :)
u mnie wszyscy się powoli dowiadują :) dzisiaj cioci powiedziałam to się poplakala
:)

Zgłoś nadużycie #1795 6 sierpnia 2015, 20:33

meg86 Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

Goraaaco! ogladam 50 twarzy greja sama, bo męzul mnie wyśmiał. Córa śpi uff. Byłam dzisiaj na basenie z nia, ale wybiegałam się, masakra! To dziecko chce wszędzie wejsc, wszystko dotknąć, wody się nie boi, nosz po godzinie myslałam że padnę! Jutro jedziemy do tesciow ogłosic nowinę :)

u Was już wszyscy wiedzą?

U mnie wiedzą chyba wszyscy Ale żadnej euforii z tego powodu nie ma i nie było...

Zgłoś nadużycie #1796 6 sierpnia 2015, 20:46

meg86 napisał(a)

U mnie wiedzą chyba wszyscy Ale żadnej euforii z tego powodu nie ma i nie było...

Kochana ważne ze Ty się cieszysz .. ja też jestem w takiej sytuacji .. nawet zauważyłam że mój K. tak bardzo się nie cieszy ..

Zgłoś nadużycie #1797 6 sierpnia 2015, 20:56

annaka Fajna mama

kinste napisał(a)

Kochana ważne ze Ty się cieszysz .. ja też jestem w takiej sytuacji .. nawet zauważyłam że mój K. tak bardzo się nie cieszy ..

Tym się nie przejmuj tak bardzo :) Faceci później się cieszą... Mój to się chyba zaczął cieszyć jak kiedyś się przytuliłam do jego pleców i pierwszy raz poczuł kopniaka z brzucha mojego :D

Teraz też jakoś wielkiej euforii nie ma, ucieszył się bardzo jak się dowiedział, ale już go to tak nie ekscytuje... Myślę, że znów jak zaczną się ruchy to będzie się cieszył. My czujemy objawy i nosimy dzidzię w sobie więc odczuwamy to inaczej niż faceci ;)

Zgłoś nadużycie #1798 6 sierpnia 2015, 21:05

kasik077 Fajna mama

meg86 napisał(a)

pamiętaj, że Ty jesteś i zawsze będziesz najwazniejszą osobą da tego małego smerfa. ZAWSZE! 
mój mężul długo nie kumal co to ie dzeje u mnie w brzuchu i rozpierdziela mnie i jego przy okazji (bo w 1 ciazy byłam nie do zniesienia na poczatku), nawet kopniaki jako tako przyjmowal a teraz świata nie widzi poza córą. 
Pamietak, ono jest Twoje i zawsze już tak będzie, taka piękna beziteresowna milość :)

Zgłoś nadużycie #1799 6 sierpnia 2015, 21:31

motylek1909 Supermama

asienka90 napisał(a)

hej :) bylam na wizycie, wszystko jest dobrze, wklejam zdjecie, martwie sie, bo taki pecherzyk jest nieregularny, lekarz mowil ze wszystko dobrze jest, serce bije ale nie chcial meczyc dziecka zeby mierzyc wiec za 2 tygodnie wizyta, ale chyba tam pisze po prawej ale nie znam sie ile bije na minute serduszko? wogole nic mi nie powiedział bo zły byl dzisiaij lekarz jakis , dal mi na wszelki wypadek lek duphason, mowil ze czasami sie tak zdarza ze pecherzyk tak wyglada ale boje sie :( moiwl ze wszystko narazie tak jak ma byc , mówil ze to moze byc jakies wynaczynienie, ale nie wiem..

Gratuluje :) mówiłam ze wszystko bedzie dobrze!!! A czasem taki kształt sie zdarza :) widze w internecie ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #1800 6 sierpnia 2015, 21:33

motylek1909 Supermama

kasik077 napisał(a)

Ahh no i może jeszcze napiszę, że ost miesiaczkę miałam 15 czerwca, wiec termina jakoś pod koniec marca wychodzi chyba. A szkoda tak odmierzać czas bo dziecko wychodzi kiedy chce - dzień przed porodem z Karolcią moja szyjka miala chyba kilometr i tydzień do porodu a nast dnia rano chlustnęły wody :) wczoraj byłam na usg i jest sedruszko.

O jak miło! Czyli termin masz na 21.03? Ja miałam ostatnia @ 13.06 a termin mam na 19.03 :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #1801 6 sierpnia 2015, 21:35

motylek1909 Supermama

kasik077 napisał(a)

Na lipcowkach mialam termin porodu jeden z ostatnich - tak mi bylo przykro jak kazda już tulila swojego smerfa a ja dalej się kulałam z tym brzuchem. Teraz mam nadzieję, że będzie inaczej :) )

Moja córa też giga wymagająca i absorbująca ale wieczory mam dla siebie, bo pięknie chodzi spać o 20 i czas na fm się znajdie.

Motylku - chciałam się dopisać, ale coś nie mam dostępu, zaraz o niego poproszę (z konta ....@gmail)

Wyślij mi dane do tabelki na pric to Cie wpisze, bo tylko ja moge edytować tabelki :)

Zgłoś nadużycie #1802 6 sierpnia 2015, 21:46

motylek1909 Supermama
Ja dziś wróciłam znad morza i padam! Jutro z wami popisze :) dobranoc!

Zgłoś nadużycie #1803 6 sierpnia 2015, 21:51

tymama Fajna mama
Kinste piękny dzidziuś :)

Niedawno wróciłam od teściów i tak się złożyło że się wygadaliśmy i ciąży. Może i dobrze :) trochę śmiesznie to wyszło, bo wszyscy pili piwko a ja nie i szwagier w żartach rzucił: co, w ciąży jesteś? ;) a ja opieprzyłam M że się wygadał, bo byłam pewna że powiedział :D

Oczywiście koło południa znów wymiotowałam, ale teraz jest już dobrze :)

Zgłoś nadużycie #1804 6 sierpnia 2015, 22:06

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Rybka bo faceci to wzrokowcy to raz po drugie on nie jest w ciąży więc inaczej to odczuwa zobaczysz zmieni podejście jak brzuszek będzie duży i widoczne będą na nim ruchy malenstwa a już wogole jak się urodzi

Zgłoś nadużycie #1805 6 sierpnia 2015, 22:09

meg86 Gotowa na wszystko
Mam pytanie dziewczyny te co cierpią na mdłości boli was żołądek? Tzn nie jakoś mocno ale ja czuje jakbym grypę zoladkowa miała taki dyskomfort w jamie brzusznej mam :-( i zastanawiam się czy to normalne

Zgłoś nadużycie #1806 6 sierpnia 2015, 22:10

tymama Fajna mama

meg86 napisał(a)

Mam pytanie dziewczyny te co cierpią na mdłości boli was żołądek? Tzn nie jakoś mocno ale ja czuje jakbym grypę zoladkowa miała taki dyskomfort w jamie brzusznej mam :-( i zastanawiam się czy to normalne

Oj tak, ciągle się tam przelewa i kotłuje... niemiłe uczucie.

Zgłoś nadużycie #1807 6 sierpnia 2015, 22:17

annaka Fajna mama

meg86 napisał(a)

mnie dziś bolał żołądek. Właśnie podobnie do grypy żołądkowej...

Zgłoś nadużycie #1808 6 sierpnia 2015, 22:17

Mój pies właśnie wybzykal swój dywanik i padł ze zmeczenia :D
Dziwna ta jego dziewczyna 😂

Zgłoś nadużycie #1809 6 sierpnia 2015, 22:19

Jejku. . Jak ja wam współczuję tych nudności i wymiotow ..

Zgłoś nadużycie #1810 6 sierpnia 2015, 22:25

jogi Gotowa na wszystko

Pedrova napisał(a)

A tak w ogóle to dziewczyny chcę wam się pochwalić moim blogiem :)
Właśnie opublikowałam mój pierwszy ciążowy przepis na maseczkę na twarz.
http://kuchennespa.crazylife.pl/
Link znajdzie się w moim podpisie.

fajny blog :)