Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #1771 6 sierpnia 2015, 16:34

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Chyba pomarudze z Tobą .. ja mieszkam ze swoimi i cały czas się czepiają .. myślimy żeby jakieś mieszkanie wynająć a mój jakąś pracę znajdzie ..

My mieszkamy sami wynajmujemy jakieś 5 km od moich rodziców ale przez to ze moi rodzice dwa domy z działką przepisali na moją siostrę(ja mam tylko siostrę) odcielam się od rodziców poza tym moja matka takie głupoty po ludziach na nasz temat opowiada że szkoda mówić :-( nie chcę mieć z nimi nic wspólnego

Zgłoś nadużycie #1772 6 sierpnia 2015, 16:57

kinste Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

My mieszkamy sami wynajmujemy jakieś 5 km od moich rodziców ale przez to ze moi rodzice dwa domy z działką przepisali na moją siostrę(ja mam tylko siostrę) odcielam się od rodziców poza tym moja matka takie głupoty po ludziach na nasz temat opowiada że szkoda mówić :-( nie chcę mieć z nimi nic wspólnego

Podobna sytuacja .. moja mama to taki plociuch że szkoda gadać .. ma dwie psiapsie którym wszystko mówi a one powtarzają to wszystkim ludziom ..
mojej siostrze kupili mieszkanie pod Warszawą a ja i K. Musimy sobie sami radzić .. no ale jakoś damy sobie radę :) może otworzę sklep w okolicy z ubrankami dla dzieci :)

Zgłoś nadużycie #1773 6 sierpnia 2015, 17:23

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Podobna sytuacja .. moja mama to taki plociuch że szkoda gadać .. ma dwie psiapsie którym wszystko mówi a one powtarzają to wszystkim ludziom ..
mojej siostrze kupili mieszkanie pod Warszawą a ja i K. Musimy sobie sami radzić .. no ale jakoś damy sobie radę :) może otworzę sklep w okolicy z ubrankami dla dzieci :)

Aż przykro czytać o rozgraniczeniu rodzeństwa na gorsze i lepsze.. Ale tu nawet nie chodzi o sprawy pieniężne czy dostanie w prezencie mieszkania od rodziców. W tym momencie najważniejsze jest wsparcie psychiczne. I szkoda, że Wy takiego nie macie ze strony swoich mam. :( Ale na szczęście macie wspaniałych facetów i pewnie radzicie sobie lepiej niż nie jedna lalunia mająca wszystko pod nosem. :)

Zgłoś nadużycie #1774 6 sierpnia 2015, 17:24

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Nie :) jest ok :)
A tak poza tym byłam u mojej gin :) trzymała mnie prawie godzinę :) serducho wali jak szalone 144 uderzeń :) taki mały czlowieczek że aż płakałam że szczęścia   :)
A taki jestem duży 20,9mm :)

Oj pięknote masz w brzuszkuuuui!!
Wspaniale ze wszystko okej :-) )))))

Zgłoś nadużycie #1775 6 sierpnia 2015, 17:28

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Nie wiem dlaczego tak sie dzieje ze jak jest dwójka dzieci to jedno jest pokrzywdzone zawsze
Bo temu drugiemu daje sie gwiazdkę z nieba
Moj brat ma wszystko od mojej matki a ja ?nic bo ona uważa ze sobie dam rade
Przykre to. Teraz muu sponsoruje wesele ...a ja? Wyprawie za rok skromny obiad ..
Nie chodzi o to ze tez chce pieniadze bo sama sobie zapłacę i zarobić :-) tylko o fakt jemu wszystko mi nic...
Nawet propozycji nie dostałam ze mi pomoże w jakis sposób zorganizować moj obiad ślubny

Zgłoś nadużycie #1776 6 sierpnia 2015, 17:29

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Turboślimak Ty zaraz zaczynasz 4 miesiąc! Jesteś chyba najbardziej zaawansowana z naszej grupki? ;)
A brzuszek się pojawia?

Zgłoś nadużycie #1777 6 sierpnia 2015, 18:32

grZANKA Gotowa na wszystko
Mam nadzieję , że większość zapamietalam ;p
Po bananach mi gorzej, tak jak w pierwszej ciąży.

Kurcze na drugim miejscu miałam coś napisać i już nie pamiętam co ;p

Jeejjcc ją mam nadzieję, że nie będę tak miała z siostra, jest 11 lat młodszą i sama też nie dopuszcze, żeby kasiora poróżnila moje dzieciaczki...

Ja wyprowadzilam się bardzooo daleko, kupilismy mieszkanie 2 piętra pod moimi rodzicami;D nawet pion ten sam; D

Co do teściów... Teściowa mam super, wogole się nie wtrąca, no czasami bez zgody małej słodycze da ;p z teściem już też nie ma źle, bo nie biorę nic do siebie ;p dobrze, dobrze, yhyym jednym uchem wleci drugim wyleci ;D

Kinste piękna fasolinka ;) ;)

AA jako drugie co chciałam napisać było powitanie nowej mamusia ;)

Zgłoś nadużycie #1778 6 sierpnia 2015, 19:00

meg86 Gotowa na wszystko
U mnie to już nie chodzi tyle co o kasę co o to ze głupoty po ludziach opowiada to raz a dwa ze nie mam w niej żadnego wsparcia tak jakby jej nie było Ale psuć nerwów potrafi gadając bzdury ludziom po czym to i tak te informacje trafiają do mnie :-/

Zgłoś nadużycie #1779 6 sierpnia 2015, 19:04

Nie wyobrażam sobie, że rodzice mogą plotkowac o swoich dzieciach, po prostu w głowie mi się to nie mieści...
Wiele się słyszy, że rodzeństwo się poroznilo z powodu podziału majatku

Zgłoś nadużycie #1780 6 sierpnia 2015, 19:04

Nie wyobrażam sobie, że rodzice mogą plotkowac o swoich dzieciach, po prostu w głowie mi się to nie mieści...
Wiele się słyszy, że rodzeństwo się poroznilo z powodu podziału majatku

Zgłoś nadużycie #1781 6 sierpnia 2015, 19:18

A ja mam jeszcze brata 10 lat młodszego :D ja jestem w środku :) brat też nie ma zle. . Teraz dostał buty za 350 zł :D ot tak . Ja te 10 lat temu jak chciałam jakieś lepsze buty to zarabialam na tych wisniach u babci jednej i drugiej a on siedzi w domu przed komputerem :)
Nie chodzi o kasę tylko o samo traktowanie ..
Siostra jak przyniosła gorszą ocenę do domu to nic się nie stało a ja dostawalam szlaban :D o bracie nic nie mówię bo on to już żyje po królewsku :)

Zgłoś nadużycie #1782 6 sierpnia 2015, 19:23

meg86 Gotowa na wszystko
No moja siostrzyczka to znowu rodziców ma ustawione...

Zgłoś nadużycie #1783 6 sierpnia 2015, 19:34

meg86 Gotowa na wszystko
Jejku dziś to chyba mnie te mdłości zabija :-( aż mi dziwnie jakoś jest normalnie jakbym jakas otepiona była :-(

Zgłoś nadużycie #1784 6 sierpnia 2015, 19:44

meg86 napisał(a)

Jejku dziś to chyba mnie te mdłości zabija :-( aż mi dziwnie jakoś jest normalnie jakbym jakas otepiona była :-(

Nawet tak nie mów ! Musisz troszkę przetrwać i mina ..

Zgłoś nadużycie #1785 6 sierpnia 2015, 20:00

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Nawet tak nie mów ! Musisz troszkę przetrwać i mina ..

Wypilam herbate miętowa leżę i jakby lepiej,oby jutro było lepiej oby :-( mój mały ma 08.08 urodziny 3 latka kończy i w niedziele robię jemu te urodzinki więc muszę być "na chodzie"

Zgłoś nadużycie #1786 6 sierpnia 2015, 20:08

Pedrova Zaprawiona w bojach

meg86 napisał(a)

Moja mama nie gada na boki, ale jest wampirem energetycznym. Był czas, że sprawiało jej radość udowadnianie mi i mojemu bratu, jacy to my jesteśmy głupi i jak nie potrafimy o sobie "dobrze" wg niej zadecydować. A jak doprowadzała nas do łez, to wręcz promieniała, bo wydawało jej się, że jej przekaz do nas trafił, że powinniśmy zawsze słuchać tylko mamusi.
Dopiero wyjazd za granicę na 4 lata pozwolił mi oderwać tą pępowinę.
Mieszkam 150km od niej, chociaż po moim powrocie z emiracji nalegała, bym zamieszkała w tej samej miejscowości, co ona.
Mój brat woli z dziewczyną wynajmować pokoik w mieszkaniu studenckim niż mieszkać z nią w przestronnym domu mamy, 5 km dalej.
W domu została jeszcze młoda... ma 13 lat i już też mi mówi po kątach, że na studia to ona na pewno daleko wyjedzie.
Różnie to bywa z rodzicami.... za to mam rewelacyjny kontakt z teściową ;)
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #1787 6 sierpnia 2015, 20:12

meg86 napisał(a)

Wypilam herbate miętowa leżę i jakby lepiej,oby jutro było lepiej oby :-( mój mały ma 08.08 urodziny 3 latka kończy i w niedziele robię jemu te urodzinki więc muszę być "na chodzie"

No to koniecznie musi przejść, więc leż i odpoczywaj jeszcze więcej :) takie ważne święto :)

Zgłoś nadużycie #1788 6 sierpnia 2015, 20:12

kasik077 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Dzisiaj w warszawskim metrze facet podniósł rękę złapał sie rury na wysokości mojego nosa
help help help!!!!!!!
Az od smrodu zaczęłam sie pocić zeby na niego nie rzygnac!
Jak zalał mnie pot to ktos ustąpił mi miejsca ...musiałam zle wyglądać :D
No albo ustąpił bo brzuch zauważył a kto tam wie.. :p
Cieszylam sie ze ktos mi ustąpił bo widzi ciąże ale doszłam jednak do wniosku ze zrobiłam sie zielona :D

fuuuuu ! ja juz temat jeżdzenia tramwajami chyba zamykam. Jeszcze te upały bleeeeeeeeeeeeee. Ludzie ogólnie smierdzą! :) ) a tak na powaznie to chyba zaczął się u mnie temat nietolerowania zapachów - męża gnam do łazienki jak tylko wróci z pracy, nosz tak mi śmierdzi, że koniec swiata. A nie jest jakiś super potliwy, nie przeszkadzało mi to nigdy... biedny już mu się obrywa :(

Zgłoś nadużycie #1789 6 sierpnia 2015, 20:13

kasik077 Fajna mama

tymama napisał(a)

Hejka :)
Byłam zrobić badania krwi, bo w poniedziałek wizyta. Zanim wyszłam z domu to już wracałam wymiotować, ehh, zamęczy mnie to. Jeszcze te badania na czczo :/
Zauważyłam, że od kilku dnia masakra jest od 5 rano do 14/15 a później da się żyć, czasem wieczorem jeszcze mdłości przychodzą, ale wtedy się kładę :)

jak ja bardzo współczuję Ci! mam mdłosci ale jakbym miała rzygolic całe dnie to wyjechalabym na koniec swiata a dziecko zostawiła u mamy chyba

Zgłoś nadużycie #1790 6 sierpnia 2015, 20:13

kasik077 Fajna mama

Niunia386 napisał(a)

Moja Fasolka

pięeekna!! :D