Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #1751 6 sierpnia 2015, 10:56

jogi Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Dzien dobry pisałam juz na staraczkach
Pedrova zazdroszcze ci ze na wszystko masz ochotę
Szczególnie na kabanosy ja na nie patrzeć nie moge :D

Aaaaa i Spać nie moge :D
Głód dopadł ...zjadlam sorbet lodów truskawkowych ale malutko zeby zabić głód i lekkie mdłości a dopiero co pisałam ze sobie prawie polazły a jednak na dzuen dobry z głodem mnie przywitały
W zyciu tak rano nie zjadlam śniadania ...

lody na sniadanie? :) to tak jak moj synek,zapytany co chcesz zjesc na sniadanko- zawsze odpowiada- lody chce :D to taki maly lodozerca :D

Zgłoś nadużycie #1752 6 sierpnia 2015, 10:57

jogi Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

lody na sniadanie? :) to tak jak moj synek,zapytany co chcesz zjesc na sniadanko- zawsze odpowiada- lody chce :D to taki maly lodozerca :D

albo czekoladke :D

Zgłoś nadużycie #1753 6 sierpnia 2015, 10:58

jogi Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Dzisiaj w warszawskim metrze facet podniósł rękę złapał sie rury na wysokości mojego nosa

help help help!!!!!!!

Az od smrodu zaczęłam sie pocić zeby na niego nie rzygnac!
Jak zalał mnie pot to ktos ustąpił mi miejsca ...musiałam zle wyglądać :D
No albo ustąpił bo brzuch zauważył a kto tam wie.. :p
Cieszylam sie ze ktos mi ustąpił bo widzi ciąże ale doszłam jednak do wniosku ze zrobiłam sie zielona :D

:D biedna bylas :)

Zgłoś nadużycie #1754 6 sierpnia 2015, 10:59

jogi Gotowa na wszystko

Niunia386 napisał(a)

Moja Fasolka

SUPER :)

Zgłoś nadużycie #1755 6 sierpnia 2015, 11:00

jogi Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

czesc dziewczeta! dolączę do Was, co? :) mam wspaniale doświadczenie z "lipcówek 2014" i wiem, ze paczka kobit, ktore czekają na to samo to meeega sila!

No więc jestem sobie mamą najwspanialszej córeczki na świecie, które 2 tyg temu skończyło roczek a moim brzucholku widać centymetrowego bobasa :) cieszymy się z małżem bardzo, kochamy Karole najbardziej na swiecie i musimy tą miłością dalej się dzielić :) )

Perwsza ciąża książkowa - do 4go miesiąca leżałam bykiem w łóżku z giga nudnościami, bolem glowy i ogólną depresją, na L4 poszłam tydzień po zobaczeniu testu ciążowego :D a teraz jeszcze ciągnę urlop (jestem już po macierzyńskim) i .... no właśnie nie wiem co dalej, teoretycznie powinnam wrócić, nie wiem czy dostanę L4, czuję się niby ok, ale tylko dlatego, że Karolcia nie pozwala mi na rozczulanie się nad sobą. Jakaś rześka super nie jestem no ale zmuszam się. Hm moze tyle o mnie, zaraz poczytam sobie co tam u Was słychać. Ale fajnie - z lipcówek mamy dobre towarzystwo i kontakty do dziś, więc bardzo się cieszę na poznanie Was.

witamy serdecznie :) :)

Zgłoś nadużycie #1756 6 sierpnia 2015, 11:01

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Jeju ja już jutro mam wizytę! :) jupii :)

daj znac jak tam po wizycie :)

Zgłoś nadużycie #1757 6 sierpnia 2015, 11:03

jogi Gotowa na wszystko

asienka90 napisał(a)

hej :) bylam na wizycie, wszystko jest dobrze, wklejam zdjecie, martwie sie, bo taki pecherzyk jest nieregularny, lekarz mowil ze wszystko dobrze jest, serce bije ale nie chcial meczyc dziecka zeby mierzyc wiec za 2 tygodnie wizyta, ale chyba tam pisze po prawej ale nie znam sie ile bije na minute serduszko? wogole nic mi nie powiedział bo zły byl dzisiaij lekarz jakis , dal mi na wszelki wypadek lek duphason, mowil ze czasami sie tak zdarza ze pecherzyk tak wyglada ale boje sie :( moiwl ze wszystko narazie tak jak ma byc , mówil ze to moze byc jakies wynaczynienie, ale nie wiem..

asienka skoro lekarz powiedzial ze wszystko jest dobrze to tak na pewno jest :) glowka do gory :)

Zgłoś nadużycie #1758 6 sierpnia 2015, 11:07

jogi Gotowa na wszystko
juz koncze czytanie bo musze leciec przygotowywac sie do tego zoo.szarlotke jutro upieke bo tak mi chodzi ona po glowie :D

milego dnia dziewczyny

Zgłoś nadużycie #1759 6 sierpnia 2015, 11:20

kinste Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
Byłam u przyszłych teściów :) nie było najgorzej :) zaraz prysznic i niedługo na wizytę :)

Zgłoś nadużycie #1760 6 sierpnia 2015, 11:26

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Dzień dobry :)
Byłam u przyszłych teściów :) nie było najgorzej :) zaraz prysznic i niedługo na wizytę :)

A w jakim celu byłaś, że nie było najgorzej? :D

Zgłoś nadużycie #1761 6 sierpnia 2015, 11:55

Pedrova Zaprawiona w bojach

turboslimak napisał(a)

Dzien dobry pisałam juz na staraczkach
Pedrova zazdroszcze ci ze na wszystko masz ochotę
Szczególnie na kabanosy ja na nie patrzeć nie moge :D

Aaaaa i Spać nie moge :D
Głód dopadł ...zjadlam sorbet lodów truskawkowych ale malutko zeby zabić głód i lekkie mdłości a dopiero co pisałam ze sobie prawie polazły a jednak na dzuen dobry z głodem mnie przywitały
W zyciu tak rano nie zjadlam śniadania ...

turboslimak, to mi smaka narobiłaś na ten sorbet... teraz będzie za mną chodził...
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #1762 6 sierpnia 2015, 11:58

Pedrova Zaprawiona w bojach
A tak w ogóle to dziewczyny chcę wam się pochwalić moim blogiem :)

Właśnie opublikowałam mój pierwszy ciążowy przepis na maseczkę na twarz.

http://kuchennespa.crazylife.pl/

Link znajdzie się w moim podpisie.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #1763 6 sierpnia 2015, 12:23

Pedrova napisał(a)

A tak w ogóle to dziewczyny chcę wam się pochwalić moim blogiem :)

Właśnie opublikowałam mój pierwszy ciążowy przepis na maseczkę na twarz.

http://kuchennespa.crazylife.pl/

Link znajdzie się w moim podpisie.

Bardzo fajny blog! Może sama coś z tego wybiorę i przetestuję. :) Szczególnie tą mąkę ziemniaczaną na moje wiecznie przetłuszczające się włosy ;)

Zgłoś nadużycie #1764 6 sierpnia 2015, 15:25

ROKIKOKI napisał(a)

A w jakim celu byłaś, że nie było najgorzej? :D

W sprawie wesela :p a poza tym nigdy się nie dogadywalam z mamą mojego K. :)

Zgłoś nadużycie #1765 6 sierpnia 2015, 15:28

kinste napisał(a)

W sprawie wesela :p a poza tym nigdy się nie dogadywalam z mamą mojego K. :)

O kurczę, nie dogadywać się z teściówką już przed ślubem? :D Mam nadzieję, że Twój nie jest mami synkiem i nie trzyma tylko jej strony. ;)

Zgłoś nadużycie #1766 6 sierpnia 2015, 15:48

ROKIKOKI napisał(a)

O kurczę, nie dogadywać się z teściówką już przed ślubem? :D Mam nadzieję, że Twój nie jest mami synkiem i nie trzyma tylko jej strony. ;)

Nie :) jest ok :)
A tak poza tym byłam u mojej gin :) trzymała mnie prawie godzinę :) serducho wali jak szalone 144 uderzeń :) taki mały czlowieczek że aż płakałam że szczęścia   :)
A taki jestem duży 20,9mm :)

Zgłoś nadużycie #1767 6 sierpnia 2015, 15:54

kinste napisał(a)

A tak poza tym byłam u mojej gin :) trzymała mnie prawie godzinę :) serducho wali jak szalone 144 uderzeń :) taki mały czlowieczek że aż płakałam że szczęścia   :)

No cudowna fasoleczka! :) Mam nadzieję, że ja 10 sierpnia też już będę znała tętno i w ogóle :) Mojej mamie odwala z powodu mojej ciąży. Już z bratem wózek do kupienia znaleźli. :D I coś czuje, że z dnia na dzień będzie gorzej. :P

Zgłoś nadużycie #1768 6 sierpnia 2015, 16:02

ROKIKOKI napisał(a)

No cudowna fasoleczka! :) Mam nadzieję, że ja 10 sierpnia też już będę znała tętno i w ogóle :) Mojej mamie odwala z powodu mojej ciąży. Już z bratem wózek do kupienia znaleźli. :D I coś czuje, że z dnia na dzień będzie gorzej. :P

U mnie nie ma takiej euforii..

Zgłoś nadużycie #1769 6 sierpnia 2015, 16:21

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Super że z kruszynka jest ok....
Ja mam dzisiaj gorszy dzień,nie to ze cały dzień sama z małym mdłości męczą to jeszcze jakiś mnie dół ogarnął ze jestem ciągle ze wszystkim sama rodzice niby blisko mieszkają ale nie interesują się nami znowu teściowa schorowana i mieszka 300 km od nas :-( ehh to sobie pomarudzilam :-(

Zgłoś nadużycie #1770 6 sierpnia 2015, 16:28

meg86 napisał(a)

Super że z kruszynka jest ok....
Ja mam dzisiaj gorszy dzień,nie to ze cały dzień sama z małym mdłości męczą to jeszcze jakiś mnie dół ogarnął ze jestem ciągle ze wszystkim sama rodzice niby blisko mieszkają ale nie interesują się nami znowu teściowa schorowana i mieszka 300 km od nas :-( ehh to sobie pomarudzilam :-(

Chyba pomarudze z Tobą .. ja mieszkam ze swoimi i cały czas się czepiają .. myślimy żeby jakieś mieszkanie wynająć a mój jakąś pracę znajdzie ..