Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #1731 5 sierpnia 2015, 22:49

Pedrova Zaprawiona w bojach

grZANKA napisał(a)

Jajka to mogłam jeść w każdej postaci, a teraz bleee... Dziś jadlam pierogi z truskawkami z kabanosami chili;D
Ogólnie to na pieczywo patrzeć nie mogę, z jedzeniem też mam problem, zjen trochę i wszystko mi staje w gardle, mimo uczucia głodu nie potrafię jeść... A dzisiejsze mdłości to mnie chyba zabija :(

Kurczę, a ja to mam mega apetyt. O czymkolwiek pomyślę, od razu bym jadła. W mojej lodówce można znaleźć pełny przegląd nabiału, owoców to tylu chyba nigdy nie miałam. No i kabanosy... kabanosy mogę jeść o każdej porze...
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #1732 6 sierpnia 2015, 5:32

turboslimak Fajna mama

Pedrova napisał(a)

Kurczę, a ja to mam mega apetyt. O czymkolwiek pomyślę, od razu bym jadła. W mojej lodówce można znaleźć pełny przegląd naaaaaabiału, owoców to tylu chyba nigdy nie miałam. No i kabanosy... kabanosy mogę jeść o każdej porze...

Dzien dobry pisałam juz na staraczkach
Pedrova zazdroszcze ci ze na wszystko masz ochotę
Szczególnie na kabanosy ja na nie patrzeć nie moge :D

Aaaaa i Spać nie moge :D
Głód dopadł ...zjadlam sorbet lodów truskawkowych ale malutko zeby zabić głód i lekkie mdłości a dopiero co pisałam ze sobie prawie polazły a jednak na dzuen dobry z głodem mnie przywitały
W zyciu tak rano nie zjadlam śniadania ...

Zgłoś nadużycie #1733 6 sierpnia 2015, 7:54

meg86 Gotowa na wszystko
Witam.
Zdarzyłam się wczoraj tylko pochwalić ze mdłości ustępują to dziś na nowo męczą :-( i to od rana :-( wykończyć się idzie :-( jeszcze ten upał na dworzu :'(

Zgłoś nadużycie #1734 6 sierpnia 2015, 8:35

Monia82 Fajna mama
Dziewczyny, chyba poznałam sekret MOJEGO BRAKU MDŁOŚCI.... ja od 1,5 roku codziennie biorę witaminę B6, bo mi endokrynolog zalecił wraz z lekami na tarczycę, więc mam w organiźnie jej dużą ilość. Ani razu nie wymiotowałam, nawet mdłości nie mam.
"Z badań wynika, że na poranne nudności nie cierpią kobiety, które mają
odpowiedni poziom witamin, zwłaszcza B6. Zwykle stanowi ona składnik
preparatów witaminowych dla ciężarnych. Jeśli lekarz ci go przepisze,
zażywaj tabletki regularnie. Witaminę B6 zawierają również banany i
produkty zbożowe, np. pełnoziarnisty chleb. "
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #1735 6 sierpnia 2015, 9:22

annaka Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Dzien dobry pisałam juz na staraczkach
Pedrova zazdroszcze ci ze na wszystko masz ochotę
Szczególnie na kabanosy ja na nie patrzeć nie moge :D

Aaaaa i Spać nie moge :D
Głód dopadł ...zjadlam sorbet lodów truskawkowych ale malutko zeby zabić głód i lekkie mdłości a dopiero co pisałam ze sobie prawie polazły a jednak na dzuen dobry z głodem mnie przywitały
W zyciu tak rano nie zjadlam śniadania ...

Ja w życiu nie jadłam na śniadanie lodów :D

Ale Ci dobrze, że przeszły. Mnie rano obudziły mdłości i na siłę zjadłam bułkę- niestety nie przeszły i dalej męczą :(

Zgłoś nadużycie #1736 6 sierpnia 2015, 9:28

tymama Fajna mama
Hejka :)
Byłam zrobić badania krwi, bo w poniedziałek wizyta. Zanim wyszłam z domu to już wracałam wymiotować, ehh, zamęczy mnie to. Jeszcze te badania na czczo :/

Zauważyłam, że od kilku dnia masakra jest od 5 rano do 14/15 a później da się żyć, czasem wieczorem jeszcze mdłości przychodzą, ale wtedy się kładę :)

Zgłoś nadużycie #1737 6 sierpnia 2015, 9:29

annaka Fajna mama

Monia82 napisał(a)

Dziewczyny, chyba poznałam sekret MOJEGO BRAKU MDŁOŚCI.... ja od 1,5 roku codziennie biorę witaminę B6, bo mi endokrynolog zalecił wraz z lekami na tarczycę, więc mam w organiźnie jej dużą ilość. Ani razu nie wymiotowałam, nawet mdłości nie mam.

Po przeczytaniu twojego postu od razu sięgnęłam po banana.. ale chyba to nie było dobre posunięcie, bo jest gorzej...

Zgłoś nadużycie #1738 6 sierpnia 2015, 9:29

annaka Fajna mama

tymama napisał(a)

Byłam zrobić badania krwi, bo w poniedziałek wizyta. Zanim wyszłam z domu to już wracałam wymiotować, ehh, zamęczy mnie to. Jeszcze te badania na czczo :/

Zauważyłam, że od kilku dnia masakra jest od 5 rano do 14/15 a później da się żyć, czasem wieczorem jeszcze mdłości przychodzą, ale wtedy się kładę :)

Dobrze, że chociaż popołudniu trochę Ci odpuszczają...

Zgłoś nadużycie #1739 6 sierpnia 2015, 9:29

annaka Fajna mama

tymama napisał(a)

Dobrze, że chociaż popołudniu trochę Ci odpuszczają...

Zgłoś nadużycie #1740 6 sierpnia 2015, 9:47

meg86 Gotowa na wszystko

Monia82 napisał(a)

Ja biorę b6 z powodu silnego pms i lekarz nie kazał mi jej odstawić a w tej właśnie chwili umieram z powodu mdłości :'( więc chyba to nie o to chodzi :-(

Zgłoś nadużycie #1741 6 sierpnia 2015, 9:59

Lenka87 Fajna mama
Hej :) Co u Was? Ja się nie udzielam, bo potrzebne mi wyciszenie. Muszę w spokoju przetrwać czas do 17 tc, a później już powinno być lepiej
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #1742 6 sierpnia 2015, 10:01

Brewa Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny,
ja dziś mam spadek formy. Od rana źle się czuje. Po prostu mam mdłości.
Wczoraj byłam u gin i powiedziała, że wszystko jest wzorowo :) . Mam umówić się na usg prenatalne w okolicach 01.09 i od tego usg będzie zależalo czy robimy test Pappa. Jeżeli wszystko wyjdzie w pożadku to nie będzie potrzebny :) . Już nie moge sie doczekać tego usg. Szczególnie, że będzie mi je robił bardzo dobry specjalista w tym zakresie więc może i o płci coś powie :)

Zgłoś nadużycie #1743 6 sierpnia 2015, 10:14

meg86 Gotowa na wszystko

Brewa napisał(a)

Hej dziewczyny,
Wczoraj byłam u gin i powiedziała, że wszystko jest wzorowo :) . Mam umówić się na usg prenatalne w okolicach 01.09 i od tego usg będzie zależalo czy robimy test Pappa. Jeżeli wszystko wyjdzie w pożadku to nie będzie potrzebny :) . Już nie moge sie doczekać tego usg. Szczególnie, że będzie mi je robił bardzo dobry specjalista w tym zakresie więc może i o płci coś powie :)

Widzę że nie tylko u mnie dziś źle :-(
A już dwa dni było lepiej humor odrazu lepszy a dziś znowu źle niedobrze słabo :-(

Zgłoś nadużycie #1744 6 sierpnia 2015, 10:21

meg86 Gotowa na wszystko
Umieram :-(

Zgłoś nadużycie #1745 6 sierpnia 2015, 10:26

tymama Fajna mama
Lenka dobrze że się odezwałaś :) gratuluję skończonego 10tyg :)

Dziewczyny na tych upałach mdłości przybierają na sile, jak się troszkę ochłodzi to będzie lepiej :) ja też ciężko to znoszę, wymiotuję codziennie, ale jak myślę o tym, że w ten sposób maluszek daje o sobie znać to jakoś mi lepiej :-

Zgłoś nadużycie #1746 6 sierpnia 2015, 10:28

tymama Fajna mama
Co do testu Pappa- wczoraj czytałam o nim i podobno jest baaardzo niemiarodajny, zwykła statystyka.

Zgłoś nadużycie #1747 6 sierpnia 2015, 10:32

meg86 Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Lenka dobrze że się odezwałaś :) gratuluję skończonego 10tyg :)

Dziewczyny na tych upałach mdłości przybierają na sile, jak się troszkę ochłodzi to będzie lepiej :) ja też ciężko to znoszę, wymiotuję codziennie, ale jak myślę o tym, że w ten sposób maluszek daje o sobie znać to jakoś mi lepiej :-

No właśnie też to zauważyłam że jak pogoda była znosna to i mdłości nie męczył tak dziś jest skwar i się poprostu duszę :-(

Zgłoś nadużycie #1748 6 sierpnia 2015, 10:47

jogi Gotowa na wszystko
witajcie brzuchatki,
jak sie dzis czujecie?ja calkiem dobrze.male mdlosci minely po sniadanku.dzis zrrobilam sobie 3 kanapeczki z jajkiem,pomidorkiem,rzodkiewka i posypalam szczypiorkiem.mniam pycha.ja nie mam problemu z apetytem tylko zaczely mi sie zachcianki :D dzis mam ochote na szarlotke :) a na obiadek dzis zrobie gulasz.

wybieramy sie dzisiaj z synkiem i kolezankami z dziecmi do Zoo.pogoda dopisuje,jest cieplo,ladnie ale nie upalnie.

poczytam chwilke teraz co tam naskrobalyscie :)

Zgłoś nadużycie #1749 6 sierpnia 2015, 10:52

jogi Gotowa na wszystko

Brewa napisał(a)

Hej dziewczyny,

super Brewa ze wszystko ok :)

Zgłoś nadużycie #1750 6 sierpnia 2015, 10:53

jogi Gotowa na wszystko

Lenka87 napisał(a)

Hej :) Co u Was? Ja się nie udzielam, bo potrzebne mi wyciszenie. Muszę w spokoju przetrwać czas do 17 tc, a później już powinno być lepiej

Lenka,glowa do gory! juz skonczylas 10 tydzien :) super :)