Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #1691 5 sierpnia 2015, 16:55

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Chyba nie będę próbować :D
Wyobraźcie sobie, że zjadłam obiad! Szał! Co prawda odrobinkę, bo po 5łyżkach zaczęło stawać w gardle ale zjadłam coś ciepłego pierwszy raz od kilku dni :) teraz siedzę i się nie ruszam, żeby nie wyszło :D

Oby ten stan się utrzymał jak najdłużej :)

Zgłoś nadużycie #1692 5 sierpnia 2015, 16:57

kinste Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Myślisz, że lodówka wyczaruje jakieś pyszne ugotowane danie? :D

Były pulpety w sosie pomidorowym które dzisiaj rano robiłam :D

Zgłoś nadużycie #1693 5 sierpnia 2015, 17:01

tymama napisał(a)

Chyba nie będę próbować :D
Wyobraźcie sobie, że zjadłam obiad! Szał! Co prawda odrobinkę, bo po 5łyżkach zaczęło stawać w gardle ale zjadłam coś ciepłego pierwszy raz od kilku dni :) teraz siedzę i się nie ruszam, żeby nie wyszło :D

Dobrze że chociaż trochę zjadłaś .. :)

Zgłoś nadużycie #1694 5 sierpnia 2015, 17:13

meg86 Gotowa na wszystko
Haha widzę tymmama że mamy te same smaki ;-) jajka też za mną chodzą wczoraj miałam taki sam obiad ;-)

Zgłoś nadużycie #1695 5 sierpnia 2015, 17:21

annaka Fajna mama

meg86 napisał(a)

Haha widzę tymmama że mamy te same smaki ;-) jajka też za mną chodzą wczoraj miałam taki sam obiad ;-)

To chyba my mamy te same smaki :D Bo Tymamę od jajek odrzuciło :D

Zgłoś nadużycie #1696 5 sierpnia 2015, 17:44

grZANKA Gotowa na wszystko
Jajka to mogłam jeść w każdej postaci, a teraz bleee... Dziś jadlam pierogi z truskawkami z kabanosami chili;D
Ogólnie to na pieczywo patrzeć nie mogę, z jedzeniem też mam problem, zjen trochę i wszystko mi staje w gardle, mimo uczucia głodu nie potrafię jeść... A dzisiejsze mdłości to mnie chyba zabija :(

Zgłoś nadużycie #1697 5 sierpnia 2015, 17:58

meg86 Gotowa na wszystko

grZANKA napisał(a)

Jajka to mogłam jeść w każdej postaci, a teraz bleee... Dziś jadlam pierogi z truskawkami z kabanosami chili;D
Ogólnie to na pieczywo patrzeć nie mogę, z jedzeniem też mam problem, zjen trochę i wszystko mi staje w gardle, mimo uczucia głodu nie potrafię jeść... A dzisiejsze mdłości to mnie chyba zabija :(

Nie zabija ;-) uwierz mi ja w tej ciąży przeżyłam apogeum to i ty dasz radę ;-) u mnie nie zapraszając jest z dnia na dzień jest lepiej tzn nie męczą mnie codziennie i tak mocno także myślę że idą ku końcowi

Zgłoś nadużycie #1698 5 sierpnia 2015, 18:15

grZANKA Gotowa na wszystko
Tak, 9 tydz. To już chyba HCG tak nie rośnie więc nie będą tak intensywne... W pierwszej ciąży też miałam straszne mdłości ale tylko poranne i cały jeden dzień poświęciła pawikowi😁😁 także licze, że i tym razem obwodzie się bez wymiotów... Blee

Zgłoś nadużycie #1699 5 sierpnia 2015, 18:22

Kaari Fajna mama
Witam się z wieczora :) widzę, że KRUS szaleje i całe 10 zł dniowki chce płacić. Nic tylko rodzic ;) co do jedzenia to ja w sumie największą ochotę mam na owoce i jak niektóre z Was własnie na mięso.
U nas dziś mega goraco! Do południa byłam szukać kiecki na wesele i to chodzenie po centrum handlowym plus upal w drodze powrotnej mnie wykonczylo. Az sobie drzemke musiałam uciac.

Zgłoś nadużycie #1700 5 sierpnia 2015, 18:44

Czasami się zastanawiam po co w ogóle płacimy za to ubezpieczenie jak i tak praktycznie nic z tego nie mamy . No może w przychodni lekarz przepisze aspiryne.. a jak przyjdzie co do czego to można się zaplakac.. nie wiem tylko czy ze śmiechu czy ze smutku ..

Zgłoś nadużycie #1701 5 sierpnia 2015, 18:49

turboslimak Fajna mama
Tymama czym go karmie? :D a jem tez na sile staram sie zdrowo niech rośnie :D
Super ze zjadlas cos ciepłego!!!!! :-) . Mam nadzieje ze nie zwrocisz
A mówią zeby jeść zdrowo w ciazy i wez tu jedz jak wszystko zwracasz to co ten dzieciak ma od nas dostać?

Grzanka racje ma popieram ja mam mniejsze mdłości od 9 tyg

Kinste racja i tak ladujemyy prywatnie w przychodni

Brewa daj znac po wizycie koniecznie!!!!'

Zgłoś nadużycie #1702 5 sierpnia 2015, 18:51

turboslimak Fajna mama
Jade pociągiem A baba obok mnie gapi mi sie w telefon
Jakiez to irytujące :-)

Zgłoś nadużycie #1703 5 sierpnia 2015, 18:55

turboslimak Fajna mama
Fasol tymama ma 4 nie 6 cos złe odczytałam z usg to nie wiem co ma prawie 6cm
Juz motyl sprowadził mnie na ziemie :-)

Zgłoś nadużycie #1704 5 sierpnia 2015, 19:29

Monia82 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Fasol tymama ma 4 nie 6 cos złe odczytałam z usg to nie wiem co ma prawie 6cm
Juz motyl sprowadził mnie na ziemie :-)

4 cm dzidziulek!!! aż ciężko sobie wyobrazić, że mieści się na dłoni :) i ma już kształt człowieczka :)
Ps. Właśnie robię żurek na jutro i już podjadłam mmmm. Nie ma jak kwaśne ;)
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #1705 5 sierpnia 2015, 19:36

asienka90 Gotowa na wszystko
hej :) bylam na wizycie, wszystko jest dobrze, wklejam zdjecie, martwie sie, bo taki pecherzyk jest nieregularny, lekarz mowil ze wszystko dobrze jest, serce bije ale nie chcial meczyc dziecka zeby mierzyc wiec za 2 tygodnie wizyta, ale chyba tam pisze po prawej ale nie znam sie ile bije na minute serduszko? wogole nic mi nie powiedział bo zły byl dzisiaij lekarz jakis , dal mi na wszelki wypadek lek duphason, mowil ze czasami sie tak zdarza ze pecherzyk tak wyglada ale boje sie :( moiwl ze wszystko narazie tak jak ma byc , mówil ze to moze byc jakies wynaczynienie, ale nie wiem..

Zgłoś nadużycie #1706 5 sierpnia 2015, 19:38

Kaari Fajna mama

kinste napisał(a)

Czasami się zastanawiam po co w ogóle płacimy za to ubezpieczenie jak i tak praktycznie nic z tego nie mamy . No może w przychodni lekarz przepisze aspiryne.. a jak przyjdzie co do czego to można się zaplakac.. nie wiem tylko czy ze śmiechu czy ze smutku ..

Płacimy a później do większości lekarzy chodzimy i płacimy. Tak to niestety jest....
Turboślimak niby 4cm a jak to cieszy :) :) a ja w pn mam wizytę ale nie wiem czy usg wtedy będę mieć robione.
Brewa czekamy na wieści :)

Zgłoś nadużycie #1707 5 sierpnia 2015, 19:45

Kaari Fajna mama

asienka90 napisał(a)

hej :) bylam na wizycie, wszystko jest dobrze, wklejam zdjecie, martwie sie, bo taki pecherzyk jest nieregularny, lekarz mowil ze wszystko dobrze jest, serce bije ale nie chcial meczyc dziecka zeby mierzyc wiec za 2 tygodnie wizyta, ale chyba tam pisze po prawej ale nie znam sie ile bije na minute serduszko? wogole nic mi nie powiedział bo zły byl dzisiaij lekarz jakis , dal mi na wszelki wypadek lek duphason, mowil ze czasami sie tak zdarza ze pecherzyk tak wyglada ale boje sie :( moiwl ze wszystko narazie tak jak ma byc , mówil ze to moze byc jakies wynaczynienie, ale nie wiem..

Wiem, że ciężko się nie martwic ale lekarz powiedział ze jest dobrze więc to chyba najważniejsze :) no i bije serduszko! Zobaczysz za 2 tyg wszystko będzie git :)

Zgłoś nadużycie #1708 5 sierpnia 2015, 20:15

Jeju ja już jutro mam wizytę! :) jupii :)

Zgłoś nadużycie #1709 5 sierpnia 2015, 20:40

asienka90 Gotowa na wszystko
fajnie ze jutro masz wizte :) moja kolejna za 2 tygodnie i znowu tyle czekania :) ale jest serduszko i mam nadzieje ze bedzie nadal :)

Zgłoś nadużycie #1710 5 sierpnia 2015, 20:49

kasik077 Fajna mama
czesc dziewczeta! dolączę do Was, co? :) mam wspaniale doświadczenie z "lipcówek 2014" i wiem, ze paczka kobit, ktore czekają na to samo to meeega sila!

No więc jestem sobie mamą najwspanialszej córeczki na świecie, które 2 tyg temu skończyło roczek a moim brzucholku widać centymetrowego bobasa :) cieszymy się z małżem bardzo, kochamy Karole najbardziej na swiecie i musimy tą miłością dalej się dzielić :) )

Perwsza ciąża książkowa - do 4go miesiąca leżałam bykiem w łóżku z giga nudnościami, bolem glowy i ogólną depresją, na L4 poszłam tydzień po zobaczeniu testu ciążowego :D a teraz jeszcze ciągnę urlop (jestem już po macierzyńskim) i .... no właśnie nie wiem co dalej, teoretycznie powinnam wrócić, nie wiem czy dostanę L4, czuję się niby ok, ale tylko dlatego, że Karolcia nie pozwala mi na rozczulanie się nad sobą. Jakaś rześka super nie jestem no ale zmuszam się. Hm moze tyle o mnie, zaraz poczytam sobie co tam u Was słychać. Ale fajnie - z lipcówek mamy dobre towarzystwo i kontakty do dziś, więc bardzo się cieszę na poznanie Was.