Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #1671 5 sierpnia 2015, 13:58

Brewa Gotowa na wszystko
Ostatnio miała ochotę na pierogi z jagodami i je zjadła mmmmm.. pycha :) .
Ale pierogi z mięsem hm? może to i dobry pomysł. Pomyślę jeszcze :) .
Wizyte ma na 18.

Zgłoś nadużycie #1672 5 sierpnia 2015, 14:00

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

A masz smaki na takie konkrety czy niekoniecznie? Bo ja zauważyłam, że jak myślę o jedzeniu to jest to bigos, kotlet, takie męskie żarcie :D

No własnie nie mam jakiegoś konkretnego rodzaju żarcia. :P Co mi na myśl przyjdzie to zazwyczaj mam na to ochotę. :D Ale teraz to bardziej bym zjadła kwaśną kapustę zawiniętą w obojętnie czym. I odrzuciło mnie od moich ulubionych pomidorów suszonych.. :(

Zgłoś nadużycie #1673 5 sierpnia 2015, 14:14

Monia82 Fajna mama
O rany, bidule, Wy tu piszecie o suchych bułkach, mdłościach  - ja nic takiego na szczęście nie doświadczam. Za to mam takie napady głodu... że  po wczorajszym napadzie o 22-giej na 3 kiście winogron dziś mam brzuch, jak balon! a wcześniej za winogronami nie przepadałam.  Za to szybko zrzucicie po urodzeniu, a ja będę dalej chodziła w ciuchach ciążowych ;)
Dzisiaj w ogóle miałam wyjazd służbowy z próbką żwiru 70 kg do takiego laboratorium i się okazało, że nie miał mi kto tego żwiru z auta wyciągnąć :D bo ja tu z brzucholem, w laboratorium kobietka, wszyscy faceci na urlopach, a potężny ochroniarz stwierdził, że się nie podejmuje, bo jest po operacji przepukliny i ta babka musiała ten żwir ciągnąć po chodniku... ;) Pomogłabym jej, ale... nie w tym stanie.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #1674 5 sierpnia 2015, 14:36

kinste Gotowa na wszystko
Jeju... nie gadajcie tak o tym jedzeniu bo mi się nie chce gotować :/
:D

Zgłoś nadużycie #1675 5 sierpnia 2015, 15:02

kinste napisał(a)

Jeju... nie gadajcie tak o tym jedzeniu bo mi się nie chce gotować :/
:D

Oj nie dziwię Ci się. W taki gorąc stać przy garach.. :P To pójdź na łatwiznę i zamów sobie coś do domu. ;)

Zgłoś nadużycie #1676 5 sierpnia 2015, 15:06

Hahaha :) na wies raczej mi nikt nie dowiezie :)

Zgłoś nadużycie #1677 5 sierpnia 2015, 15:55

turboslimak Fajna mama

Monia82 napisał(a)

O rany, bidule, Wy tu piszecie o suchych bułkach, mdłościach  - ja nic takiego na szczęście nie doświadczam. Za to mam takie napady głodu... że  po wczorajszym napadzie o 22-giej na 3 kiście winogron dziś mam brzuch, jak balon! a wcześniej za winogronami nie przepadałam.  Za to szybko zrzucicie po urodzeniu, a ja będę dalej chodziła w ciuchach ciążowych ;)
Dzisiaj w ogóle miałam wyjazd służbowy z próbką żwiru 70 kg do takiego laboratorium i się okazało, że nie miał mi kto tego żwiru z auta wyciągnąć :D bo ja tu z brzucholem, w laboratorium kobietka, wszyscy faceci na urlopach, a potężny ochroniarz stwierdził, że się nie podejmuje, bo jest po operacji przepukliny i ta babka musiała ten żwir ciągnąć po chodniku... ;) Pomogłabym jej, ale... nie w tym stanie.

I nie mow ze to dzwigalas? :-(
Masakra.

A co do głodu miałam tak na początku :-)
Takie napaści

Dobrze Monia ze mdłości cię ominęły :-)

Zgłoś nadużycie #1678 5 sierpnia 2015, 15:57

tymama Fajna mama
Zrobiłam leczo, a tu cisza. Myślałam, że będę musiała nadrabiać :)

Zgłoś nadużycie #1679 5 sierpnia 2015, 16:03

tymama napisał(a)

ide do lodówki :D

Zgłoś nadużycie #1680 5 sierpnia 2015, 16:05

tymama napisał(a)

Oooo leczo też bym zjadła! :D Robiłaś z kabaczkiem?

Zgłoś nadużycie #1681 5 sierpnia 2015, 16:05

kinste napisał(a)

Myślisz, że lodówka wyczaruje jakieś pyszne ugotowane danie? :D

Zgłoś nadużycie #1682 5 sierpnia 2015, 16:19

tymama Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Oooo leczo też bym zjadła! :D Robiłaś z kabaczkiem?

Tak :) wysłać Ci? Mam caaały garnek :-

Zgłoś nadużycie #1683 5 sierpnia 2015, 16:20

tymama Fajna mama

kinste napisał(a)

Hahaha :D

Zgłoś nadużycie #1684 5 sierpnia 2015, 16:23

tymama napisał(a)

Tak :) wysłać Ci? Mam caaały garnek :-

Kochana jesteś :) Ale myślę, że prędzej sama sobie te wszystkie moje zachcianki muszę ugotować. A sporo już się tego nazbierało. :D

Zgłoś nadużycie #1685 5 sierpnia 2015, 16:27

tymama Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Kochana jesteś :) Ale myślę, że prędzej sama sobie te wszystkie moje zachcianki muszę ugotować. A sporo już się tego nazbierało. :D

Haha :D no dzisiaj już kilka miałaś także zacznij robić zapasy :D

A tak na poważnie to można w ogóle wysyłać jedzenie? Chyba bym się spaliła ze wstydu idąc na pocztę ze słoikiem obiadu :D

Zgłoś nadużycie #1686 5 sierpnia 2015, 16:35

annaka Fajna mama

tymama napisał(a)

A tak na poważnie to można w ogóle wysyłać jedzenie? Chyba bym się spaliła ze wstydu idąc na pocztę ze słoikiem obiadu :D

hahahaaha :P zapakowałabyś go ładnie w papier ozdobny nikt by się nie zorientował :D

a tak na poważnie to chyba nie można :P "wysyłanie" jedzenia to chyba jedynie przez catering :P

Zgłoś nadużycie #1687 5 sierpnia 2015, 16:40

tymama napisał(a)

Wyobraziłam to sobie.. :D Ale faktycznie, można zapakować w karton i pozaklejać. A że szczelnie zamknięte to nawet nie zasmrodkuje. :D

Zgłoś nadużycie #1688 5 sierpnia 2015, 16:45

tymama Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Wyobraziłam to sobie.. :D Ale faktycznie, można zapakować w karton i pozaklejać. A że szczelnie zamknięte to nawet nie zasmrodkuje. :D

Chyba nie będę próbować :D
Wyobraźcie sobie, że zjadłam obiad! Szał! Co prawda odrobinkę, bo po 5łyżkach zaczęło stawać w gardle ale zjadłam coś ciepłego pierwszy raz od kilku dni :) teraz siedzę i się nie ruszam, żeby nie wyszło :D

Zgłoś nadużycie #1689 5 sierpnia 2015, 16:47

annaka Fajna mama

tymama napisał(a)

Chyba nie będę próbować :D
Wyobraźcie sobie, że zjadłam obiad! Szał! Co prawda odrobinkę, bo po 5łyżkach zaczęło stawać w gardle ale zjadłam coś ciepłego pierwszy raz od kilku dni :) teraz siedzę i się nie ruszam, żeby nie wyszło :D

Bardzo dobrze :) przynajmniej jest postęp... :) Mnie z kolei bierze na jajka. Jem na kanapce, jajecznicę, nawet chleb w jajku a teraz np na obiad mamy z córcią jajko sadzone i fasolkę szparagową :)

Zgłoś nadużycie #1690 5 sierpnia 2015, 16:48

tymama Fajna mama

annaka napisał(a)

Bardzo dobrze :) przynajmniej jest postęp... :) Mnie z kolei bierze na jajka. Jem na kanapce, jajecznicę, nawet chleb w jajku a teraz np na obiad mamy z córcią jajko sadzone i fasolkę szparagową :)

Bleee, mnie od jajek całkiem odrzuciło. Mój M wczoraj gotował i jak zaczął je obierać to myślałam że nie wytrzymam :D