Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #1591 4 sierpnia 2015, 14:05

Nina1 Fajna mama
Hej Marcówki 2016 :) .

Podczytuje was trochę i przypominam sobie te pierwsze szalone tygodnie ciąży rok temu :) . Szok i przyzwyczajanie się do tej myśli.

A moje prawie 6-miesięczne szczęście śpi w najlepsze na golaska w łóżeczku. Babcia nam zachorowała i pracuję kilka dni w domu (takie są efekty - siedzenie na forum) :) .

Zgłoś nadużycie #1592 4 sierpnia 2015, 14:13

motylek1909 Supermama

Nina1 napisał(a)

Hej Marcówki 2016 :) .

Podczytuje was trochę i przypominam sobie te pierwsze szalone tygodnie ciąży rok temu :) . Szok i przyzwyczajanie się do tej myśli.

A moje prawie 6-miesięczne szczęście śpi w najlepsze na golaska w łóżeczku. Babcia nam zachorowała i pracuję kilka dni w domu (takie są efekty - siedzenie na forum) :) .

rety! już prawie pół roku! ale ten czas leci.... nim się obrócimy to i my zaraz b edziemy mieć brzdąców koło siebie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #1593 4 sierpnia 2015, 14:17

Nina1 Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

rety! już prawie pół roku! ale ten czas leci.... nim się obrócimy to i my zaraz b edziemy mieć brzdąców koło siebie :)

Oj, tak. Czas leci jak szalony. Ciąża zleciała migiem. Sama nie wiedziałam kiedy zrobił się koniec stycznia. A w lutym urodził się już mój Aluś, który nie miał zamiaru czekać w brzuchu mamy do wiosny :) .

Zgłoś nadużycie #1594 4 sierpnia 2015, 14:19

Monia82 Fajna mama
hej, ja siedzę w klimie, więc jeszcze nie wiem, co mnie czeka :D na dworze poczuję się pewnie, jakby mi ktoś dał w pysk. Do tego będę miała problem z powrotem do domu, bo dziś jest u mnie Tour de Polonge - kolarze będą śmigać po centrum i Katowice sparaliżowane, drogi pozamykane.
Najważniejszę, że dziś na razie bez plamień! Za to synek miał rano 39,3 temp. bez innych objawów, po leku mu spadła do 37. Teraz jest u teściowej i muszę go po drodze odebrać i nie wiem, jak tam dojadę :P
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #1595 4 sierpnia 2015, 14:19

motylek1909 Supermama

Nina1 napisał(a)

Oj, tak. Czas leci jak szalony. Ciąża zleciała migiem. Sama nie wiedziałam kiedy zrobił się koniec stycznia. A w lutym urodził się już mój Aluś, który nie miał zamiaru czekać w brzuchu mamy do wiosny :) .

no proszę, tak mu się na świat spieszyło,że nie chciał już czekać :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #1596 4 sierpnia 2015, 14:22

Monia82 Fajna mama

Nina1 napisał(a)

Dopiero po dzieciach widać, jak czas zaiwania... jak szybko rosną. Z nostalgią oglądam fotki synka, jak był takim rozkosznym kilkumiesięcznym niemowlakiem i tęsknię za tym widokiem ;) .... ale jak wszystko będzie dobrze to w marcu znowu utulę takiego maluśkiego, bezbronnego Bączka :D
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #1597 4 sierpnia 2015, 14:30

Nina1 Fajna mama

Monia82 napisał(a)

Dopiero po dzieciach widać, jak czas zaiwania... jak szybko rosną. Z nostalgią oglądam fotki synka, jak był takim rozkosznym kilkumiesięcznym niemowlakiem i tęsknię za tym widokiem ;) .... ale jak wszystko będzie dobrze to w marcu znowu utulę takiego maluśkiego, bezbronnego Bączka :D

I starszy synek będzie pomagał przy rodzeństwie :) .

Ja jestem w szoku, jak mój codziennie prezentuje mi swoje nowe umiejętności. Uśmiechy, śmianie się w głos, przekręcanie się, a wczoraj np. zastałam go leżącego w leżaczku jak ssał swoją stópkę - takie wygimnastykowane dziecko. :D

Zgłoś nadużycie #1598 4 sierpnia 2015, 15:15

tymama Fajna mama
Nina oj tak, czas pędzi jak szalony :) niedawno rodziłam a już mój Robal ma rok! :)

Dziewczynki meldować się :) coś tu cicho :)
Jak się czujecie?
U mnie teraz ok, nawet bym coś zjadła :)

Zgłoś nadużycie #1599 4 sierpnia 2015, 15:17

tymama Fajna mama

Monia82 napisał(a)

hej, ja siedzę w klimie, więc jeszcze nie wiem, co mnie czeka :D na dworze poczuję się pewnie, jakby mi ktoś dał w pysk. Do tego będę miała problem z powrotem do domu, bo dziś jest u mnie Tour de Polonge - kolarze będą śmigać po centrum i Katowice sparaliżowane, drogi pozamykane.
Najważniejszę, że dziś na razie bez plamień! Za to synek miał rano 39,3 temp. bez innych objawów, po leku mu spadła do 37. Teraz jest u teściowej i muszę go po drodze odebrać i nie wiem, jak tam dojadę :P

Uff, Monia niech te plamienia już nie wracają! Zabraniam im!
Ciekawe skąd mały ma taką temperaturę, może od pogody. Na takim upale dzieciaki łatwo się przegrzewają. Niech duuużo pije, ale tego napewno dopilnowałaś :)

Zgłoś nadużycie #1600 4 sierpnia 2015, 15:24

motylek1909 Supermama

tymama napisał(a)

Nina oj tak, czas pędzi jak szalony :) niedawno rodziłam a już mój Robal ma rok! :)

Dziewczynki meldować się :) coś tu cicho :)
Jak się czujecie?
U mnie teraz ok, nawet bym coś zjadła :)

duszno :/ ja wcinam borówki, a przed chwilą zjadłam fasolkę po bretońsku :D

Zgłoś nadużycie #1601 4 sierpnia 2015, 15:53

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

duszno :/ ja wcinam borówki, a przed chwilą zjadłam fasolkę po bretońsku :D

No to żeś mi smaka narobiła.. :P Ale przy moich wzdęciach raczej zakazana :D
Ja dalej w pracy siedzę. Niby więcej roboty z racji początku miesiąca, a i tak czas się okropnie ciągnie.
Po pracy muszę się wybrać na jakieś zakupy, kupić luźne spodnie, może jakieś haremki. Bo te jeansy już nie dają rady..

Zgłoś nadużycie #1602 4 sierpnia 2015, 15:55

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

No to żeś mi smaka narobiła.. :P Ale przy moich wzdęciach raczej zakazana :D
Ja dalej w pracy siedzę. Niby więcej roboty z racji początku miesiąca, a i tak czas się okropnie ciągnie.
Po pracy muszę się wybrać na jakieś zakupy, kupić luźne spodnie, może jakieś haremki. Bo te jeansy już nie dają rady..

ja jeszcze chodzę w normalnych ciuchach, ale myślę, że we wrześniu trzeba będzie się zaopatrzyć w cos luźniejszego... przeraża mnie tylko zima z brzuchem :/ kurtki, kozaki itp :/

Zgłoś nadużycie #1603 4 sierpnia 2015, 15:58

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

ja jeszcze chodzę w normalnych ciuchach, ale myślę, że we wrześniu trzeba będzie się zaopatrzyć w cos luźniejszego... przeraża mnie tylko zima z brzuchem :/ kurtki, kozaki itp :/

Mnie też przeraża. A to idealnie koniec ciąży się załapie :P Niektórzy mówią, że kupują za duże kurtki sportowe i jakoś dają radę. Ale to ani nie leży, ani nie wygląda. :P Jedynym wyjściem chyba będzie kupno w specjalnym sklepie z odzieżą ciążową. Tylko, że to kupa kasy.

Zgłoś nadużycie #1604 4 sierpnia 2015, 17:05

meg86 Gotowa na wszystko
Ja leżę....
Byliśmy na zakupach bo w lodówce światło...
Potem zrobiłam obiad ziemniaczki jajko sadzone i fasolka z bułka tarta i czuje że zaczyna mnie mdlic :-( ja mam od początku wymioty mdłości i wymioty wieczorne także zaraz nie będzie miło...

Zgłoś nadużycie #1605 4 sierpnia 2015, 17:14

asienka90 Gotowa na wszystko
hej a mnie mdliło tylko w pracy :) w domu jednak najlepiej człowiekowi bo zje cos i juz ok :) upal ogromny ale klima w pracy wiec tego nie odczułam :)

Zgłoś nadużycie #1606 4 sierpnia 2015, 17:20

motylek1909 Supermama

asienka90 napisał(a)

hej a mnie mdliło tylko w pracy :) w domu jednak najlepiej człowiekowi bo zje cos i juz ok :) upal ogromny ale klima w pracy wiec tego nie odczułam :)

super :) kiedy masz wizytę?

Zgłoś nadużycie #1607 4 sierpnia 2015, 17:27

meg86 Gotowa na wszystko
No i wykrakalam :-( aż mnie torsje jakieś lapia :-( mdłości mdłości i jeszcze raz mdłości :-(

Zgłoś nadużycie #1608 4 sierpnia 2015, 17:27

Kaari Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Mnie też przeraża. A to idealnie koniec ciąży się załapie :P Niektórzy mówią, że kupują za duże kurtki sportowe i jakoś dają radę. Ale to ani nie leży, ani nie wygląda. :P Jedynym wyjściem chyba będzie kupno w specjalnym sklepie z odzieżą ciążową. Tylko, że to kupa kasy.

Mnie też przeraża zwłaszcza, że ceny kurtek zimowych są kosmiczne a miałaby być tylko na jeden sezon. Poki co ubrań żadnych nie kupuje bo nie muszę, wszystko na mnie pasuje. Moze jeansy ciążowe kupie tak profilaktycznie jeśli będą w dobrej cenie.
U nas dziś też duchota na maksa ale w mieszkaniu u nas tego nie czuć :)

Zgłoś nadużycie #1609 4 sierpnia 2015, 17:47

tymama Fajna mama
Meg- oj niestety Cię rozumiem, od kiedy masz takie mdłości? Ja wymiotuję od 4t4d a mdłości obudziły mnie 4dni przed terminem miesiączki i wtedy robiłam test. Mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie :)

Chyba bym nowej kurtki nie kupowała na jedną zimę. Na szczęście nie muszę o tym myśleć, bo mam świetny płaszczyk zimowy (kupiony w świetnym stanie w lumpie). Jest obszerny, spokojnie pomieści brzuchol :)

Zgłoś nadużycie #1610 4 sierpnia 2015, 17:51

Kaari Fajna mama

tymama napisał(a)

Chyba bym nowej kurtki nie kupowała na jedną zimę. Na szczęście nie muszę o tym myśleć, bo mam świetny płaszczyk zimowy (kupiony w świetnym stanie w lumpie). Jest obszerny, spokojnie pomieści brzuchol :)

No właśnie taki zakup jest bezsensowny, ale moja zimowka ma rozmiar 34 wiec nie będzie raczej szans żeby w nią wejść. Ale tez myślałam żeby poszperać w lumpie bo zawsze można coś fajnego znaleźć i tanio :)