Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #1091 26 lipca 2015, 10:35

asienka90 Gotowa na wszystko
kochane i zaczeły się nudności :( i wykrakałam, zjadlam a dalej bym cos zjadla a tu mnie naciaga jak popatrze na jedzenie, boli mnie głowa, dzisiaj mamy obiad z rodziną i o tylko popatrze na jedzenie chyba, ale i tak nikomu nie mowimy jeszcze bo za wczesnie :) spaaać mi się chce, ale to chyba tez taka pogoda :(

Zgłoś nadużycie #1092 26 lipca 2015, 10:36

annaka Fajna mama

grZANKA napisał(a)

Jaki hormon moze odpowiadac za czeste oddawanie moczu w tak wczesnej fazie ??
Blee od wczoraj dopadl mnie brak ochoty na cokolwiek do jedzenia mimo strasznego glodu :(

ja mam to samo :) a co do częstego oddawania moczu na początku ciąży to czytałam ostatnio chyba nawet tu na fajnej mamie w kalendarzu ciąży że to Dlatego że organizm gromadzi wodę i nerki muszą intensywniej pracować i Dlatego co chwilę chce się siku :p

Zgłoś nadużycie #1093 26 lipca 2015, 10:49

motylek1909 Supermama

annaka napisał(a)

ja mam to samo :) a co do częstego oddawania moczu na początku ciąży to czytałam ostatnio chyba nawet tu na fajnej mamie w kalendarzu ciąży że to Dlatego że organizm gromadzi wodę i nerki muszą intensywniej pracować i Dlatego co chwilę chce się siku :p

popieram, dodatkowo przez produkowany porgesteron i estrogen chyba :D coś takiego widziałam w necie :P

Witam ciężarówki ;) ja dziś pobiłam swój rekord i wstawałam w nocy siku 3 razy :P a teraz wcale mi się jeść nie chce, pójdziemy do kościoła, a potem do szwagierki na obiad ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #1094 26 lipca 2015, 11:01

kinste Gotowa na wszystko

Monia82 napisał(a)

Ja właśnie wróciłam z Warszawy, z koncertu AC/DC i muszę odespać nockę, bo parę godz. wracaliśmy.

O na tym weselu co byliśmy nie było kilku par bo pojechali na ten koncert :)

Zgłoś nadużycie #1095 26 lipca 2015, 12:40

tymama Fajna mama
Trochę nadrobiłam, bo przez 2 dni nawet nie miałam czasu dokładnie Was poczytać.

Meg bidulko, jak mdłości? Dalej nie odpuszczają? Coś mi się wydaje że idę w Twoje ślady- od 4 dni ciagłe mdłości i wymioty. Dzisiaj też już pawik był.
Grzanka witam :)
Kinste jak było na weselu? Pobawiłaś się trochę? :)

Zgłoś nadużycie #1096 26 lipca 2015, 12:51

Tymama miałam humorki :D i to jakie :D
Ta fryzjerka co mnie wystawiła właśnie mnie zwyzywala bo ktoś inny mnie uczesal :D

Zgłoś nadużycie #1097 26 lipca 2015, 12:57

W ogóle młodzi się spoznili pół godziny do kościoła bo była taka wichura ze drzewa polamalo i odciely im dojazd .. takiej burzy dawno nie widziałam .. wiatr stracal jabłka z drzew ..

Zgłoś nadużycie #1098 26 lipca 2015, 13:14

turboslimak Fajna mama
czesć ...

shishi z pieczonym lososiem gorsze niz z surowym...w kanjpie jakos inaczej pieka tego łososia..ciekawe jak go robia...

knajpa dla ciezarnych z shushi ?? ?super sprawa! podasz adres? jak to w wawie to bym skoczyla :)

asieńka - mialam to samo martwilam sie ze nie mam objawów a jak przyszły ojjjjejjj meczylam sie okropnie
ja od 3 dni mam mniejsze mdlosci to i wieksze checi do zycia!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

kinste nie przejmuj sie fryzjerka ta co cie zwyzzywala - nie lubie prymitywnych ludzi.....masz prawo zrezygnowac z uslugi nawet w ostataniej chwili to twoja sprawa i ty jestes klientem.

tymama - biedna jestes bo jeszcze dzieckiem sie zajmujesz....

Zgłoś nadużycie #1099 26 lipca 2015, 13:26

Jeszcze jakbym to ja zrezygnowała to by było ok :) ale to ona mnie wystawiła :)

Zgłoś nadużycie #1100 26 lipca 2015, 15:19

meg86 Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Trochę nadrobiłam, bo przez 2 dni nawet nie miałam czasu dokładnie Was poczytać.

Meg bidulko, jak mdłości? Dalej nie odpuszczają? Coś mi się wydaje że idę w Twoje ślady- od 4 dni ciagłe mdłości i wymioty. Dzisiaj też już pawik był.
Grzanka witam :)
Kinste jak było na weselu? Pobawiłaś się trochę? :)

Dziękuję ze pytasz,mdłości dalej męczą :-( z tym apetytem to widzę że dużo dziewczyn ma podobnie niby jestem głodna a apetytu nie mam niby coś bym zjadła po czym jak coś sobie zrobię ochota mi odchodzi :-/ ehhh
zastanawiam się jak za tydzień wytrzymam na weselu :-(

Zgłoś nadużycie #1101 26 lipca 2015, 15:22

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

tymama - biedna jestes bo jeszcze dzieckiem sie zajmujesz....

Ja też mam w domu takiego pełnego energii 3 latka także ciąża i opieka nad nim to lada wyzwanie

Zgłoś nadużycie #1102 26 lipca 2015, 16:59

tymama Fajna mama
Kinste to według niej jak ona Cię nie czesała to nikt nie miał prawa czy co? Co za babsko!
Asienka to masz swoje wyczekiwane objawy :) pewnie za jakiś czas bokiem Ci wyjdą i będziesz tęskniła za ciążą bez objawów :)

Meg jesteś coraz bliżej 12 tygodnia a to taki magiczny czas gdzie podobno mdłości ustępują (niestety nie zawsze) :)

Turboślimak- kochana jesteś, na szczęście Tymek w wymiotowaniu nie przeszkadza :P mogę rzygać do woli :D

Zgłoś nadużycie #1103 26 lipca 2015, 17:05

turboslimak Fajna mama
o jezu dziewczyny wspolczuje ze teraz musicie przetrwac te mdlosci i ze musicie znalezc sily na opieke nad dziecmi ....ja dzieci nie mam i czasami tak mnie zmoze ze chociaz mam ten komfort i moge sie polozyc a wy ?? ?

ale wam zazdroszcze ze jestescie obcykane w temacie wiecie przeiwjanie karmienie kupka i takie tam :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1104 26 lipca 2015, 17:25

annaka Fajna mama

turboslimak napisał(a)

o jezu dziewczyny wspolczuje ze teraz musicie przetrwac te mdlosci i ze musicie znalezc sily na opieke nad dziecmi ....ja dzieci nie mam i czasami tak mnie zmoze ze chociaz mam ten komfort i moge sie polozyc a wy ?? ?

ale wam zazdroszcze ze jestescie obcykane w temacie wiecie przeiwjanie karmienie kupka i takie tam :) :) :)

nic się nie martw :) to wszystko samo przychodzi i to bardzo szybko :) jak już będziesz mieć swojego dzidziula to będziesz wszystko robiła tak Jakbyś robiła to od zawsze :)

Zgłoś nadużycie #1105 26 lipca 2015, 17:43

meg86 Gotowa na wszystko
O matko wykończe się :-( tak mnie mdli że to jakaś porażka,normalnie nieporozumienie :-(
turboslimak ty też będziesz wiedzieć co robić ;-) to się wie ;-)

Zgłoś nadużycie #1106 26 lipca 2015, 18:09

motylek1909 Supermama
Turboslimak to jak to jest ze do gina idziesz po l4 a dalej pracujesz ?? ?? To po co Ci zwolnienie ?? ?

My wczoraj byliśmy z moimi rodzicami na tej imprezie na wsi u cioci. Super zrobili nad takim stawem w stadionie, siedzieliśmy na tarasie itd. Extra! Jedzenie pyszne, najadlam sie ale za to wieczorem jak mnie wzdelo...

A dzis wstalismy, kościół, pojechaliśmy na obiad na pizzę i teraz byliśmy u 2 cioci na kawie na imieninach, znowu jedzenie ale dzis bym jadła oczami, a wszystko w gardle czuje :/

Maź znów od jutra pracuje 6-18 (chyba) wec bede sama w domku długo.

No a w czwartek wizyta!!!! Juz nie moge sie doczekac :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #1107 26 lipca 2015, 19:11

meg86 Gotowa na wszystko
Motylek już 3mam kciuki za wizytę
kurczę ale mnie męczy zwróciłam to co zjadłam i dalej jest źle :-( teraz piję herbatę miętowa ale byłam wc na soku wróciłam do pokoju i już myślałam że i ta herbata wyjdzie :-( z tego wszystkiego od żołądka myślałam że mam gorączkę bo jakoś mi zimno ale zmierzyłam i mam 37 więc w ciąży to temperatura norma

Zgłoś nadużycie #1108 26 lipca 2015, 19:27

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Motylek już 3mam kciuki za wizytę
kurczę ale mnie męczy zwróciłam to co zjadłam i dalej jest źle :-( teraz piję herbatę miętowa ale byłam wc na soku wróciłam do pokoju i już myślałam że i ta herbata wyjdzie :-( z tego wszystkiego od żołądka myślałam że mam gorączkę bo jakoś mi zimno ale zmierzyłam i mam 37 więc w ciąży to temperatura norma

Jeny współczuję Ci a takich mdłości i wymiotów :( mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie co bys sie nie męczyła :(

Zgłoś nadużycie #1109 26 lipca 2015, 19:35

annaka Fajna mama
Bleee u mnie chyba też się zaczyna :( ale mi jest niedobrze :( już tak od 3h ... i nawet herbata gorzka nie pomogła.

Zgłoś nadużycie #1110 26 lipca 2015, 20:10

meg86 Gotowa na wszystko

annaka napisał(a)

Bleee u mnie chyba też się zaczyna :( ale mi jest niedobrze :( już tak od 3h ... i nawet herbata gorzka nie pomogła.

Współczuję :-( ja w pierwszej ciąży takich mdłości nie miałam :-( więc wiem co to znaczy,no teraz to jest jakieś apogeum :-( ale mam nadzieję że u mnie już bliżej końca mdłości niż dalej także to mnie pociesza bo naprawdę przy takim samopoczuciu można popaść w depresję :-( tym bardziej że mnie mdłości trzymają od tygodnia po owulacji :-(