Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #1071 25 lipca 2015, 11:36

annaka Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Hej, ja non sop jestem głodna, ale twardo śpię zawsze :P dopiero jak się przebudzę na dobre to idę jeść :)

ale Ci dobrze :D Ja o 2 miałam pobudke na siku a o 5. Na jedzenie :D

Zgłoś nadużycie #1072 25 lipca 2015, 11:37

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Hej ! A ja sobie dzisiaj w końcu pospałam i właśnie wstałam :)

Zgłoś nadużycie #1073 25 lipca 2015, 11:38

Pedrova napisał(a)

To jaką Ty masz pracę, że tak się tam nudzisz? Ja pracuję w hotelu i teraz wysoki sezon, więc roboty jest mnóstwo.

W banku na back officie :P

Zgłoś nadużycie #1074 25 lipca 2015, 11:41

Polecacie może jakieś staniki ciążowe ?? Mnie tak urosły i bolą te piersi, że koniecznie muszę znaleźć wygodny stanik..

Zgłoś nadużycie #1075 25 lipca 2015, 12:00

motylek1909 Supermama

annaka napisał(a)

ale Ci dobrze :D Ja o 2 miałam pobudke na siku a o 5. Na jedzenie :D

Ja o 5 na siku :P czasem jeszcze w nocy wstaję, ale już rzadko, częściej nad ranem :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #1076 25 lipca 2015, 13:55

kinste Gotowa na wszystko
A ja o dziwo dzisiaj w nocy nie wstawalam na siku ale wstawalam cos zjeść :)

Zgłoś nadużycie #1077 25 lipca 2015, 14:19

turboslimak Fajna mama
pedrova- super fasolka! niech rosnie zdrowo :-)

motylek wizyte mam 4 sierpnia bo odbieram wyniki cytologi posiewu z szyjki i lekarz wypisze mi kolejne zwolnienie wiec bede musiala wydac 120 zł za te przyjemnosc ;-)
ale zwolnienie to dla mnie priorytet...

na badania prenatalne musze sie zapisac do innego specjalisty....mój lekarz mi go polecił...
oni maja specjalistyczny sprzet do takich badan i to nie takie zwykle usg....
wiec musze sie zapisac po weekendzie.

wczoraj o 23 zrobilam sie taka glodna ze wciagnelam paczke paluszków...
jest taki upal ze nic mi sie nie chce i nie chce mi sie robic obiadu

wieczorem robie shushi :D wstawie Wam zdjecie :-)
ja sobie rybke zapiekę...a mojemu zrobie z surowym łososiem...

wogole to uwielbiam shushi....takie domowe....

ja strasznie duzo sikam....ciąża mnie fizycznie bardzo obciąża....
ale jestem bardzo szczesliwa, bardzo....w kolko dotykam swój brzuch ;p ;p ;p

Zgłoś nadużycie #1078 25 lipca 2015, 20:56

asienka90 Gotowa na wszystko
ale cisza :) jak tam dziewczynki weekend? ja robilam ogórki cały dzień :) i sprzatałam, teraz relaks, macie tak jak zjecie dużo to was mdli? tzn nie za dużo ale może wiecie w ciąży nie powinno się jeść dużych porcji :D hehe i mnie taaak muliło , wypilam mięte i przeszło, nawet przez chwilke sie ucieszylam ze jakieś mdłości bo nic nie mam i mnie to martwi

Zgłoś nadużycie #1079 25 lipca 2015, 21:01

malalili Zaprawiona w bojach
Hej kochane. Corcia spi i wkoncu chwila dla siebie, uff.. Powiem Wam, ze ja gdyby nie te ciagle zmeczenie to nawet nie pamietalabym o tej ciazy. Wogole teraz to tak lajtowo bez wiekszego `jarania sie` ;) Moze jest to spowodowane zwyczajnie brakiem czasu.. a moze kolejna ciaza po prostu nie jest juz tak fascynujaca? W kazdym badz razie najwiecej mysle o tym tylko bedac tu na forum, bo nawet z mezem jakos nie poruszamy tego tematu.. No i nikt oprocz nas nie wie, wiec trzeba zachowywac pelna dyskrecje w domu hehe. Ogolnie to podziwiam Was, gdy czytam powiedzilismy rodzicom, tescom itp itd.. Ja bym nie potrafila, nie wiem sama dlaczego :) Ale nigdy nikomu nie powiedzialam wprost, ze jestem w ciazy. Czekalam az sami sie domysla. Przy Liliance to nawet domownikom nie powiedzielismy :P Oni sie domyslali, ale nie pytali... i w pewnym momencie dla wszystkich bylo oczywiste ze chodze w ciazy ;) Przez moment chcialam przyznac sie mamie, bo moze wtedy by mi troszke pomagala wiecej przy malej, ale nie moglo mi to przejsc przez gardlo :P

Zgłoś nadużycie #1080 25 lipca 2015, 21:03

asienka90 napisał(a)

ale cisza :) jak tam dziewczynki weekend? ja robilam ogórki cały dzień :) i sprzatałam, teraz relaks, macie tak jak zjecie dużo to was mdli? tzn nie za dużo ale może wiecie w ciąży nie powinno się jeść dużych porcji :D hehe i mnie taaak muliło , wypilam mięte i przeszło, nawet przez chwilke sie ucieszylam ze jakieś mdłości bo nic nie mam i mnie to martwi

Ale czemu Cie to martwi dziewczyno !! :) :) :) Ciesz sie pieknym, blogoslawionym stanem.. Czy uwazasz, ze dziewczyny wymiotujace co dzien ciesza sie z tych objawow ciazowych ?? Pewnie one chcialyby byc na Twoim miejscu :) Zmieni Ci sie, jak brzuch urosnie i kopniaki bedziesz dostawac :P Wtedy nie bedziesz potrzebowala zadnych `objawow` :)

Zgłoś nadużycie #1081 25 lipca 2015, 21:07

turboslimak napisał(a)

pedrova- super fasolka! niech rosnie zdrowo :-)

motylek wizyte mam 4 sierpnia bo odbieram wyniki cytologi posiewu z szyjki i lekarz wypisze mi kolejne zwolnienie wiec bede musiala wydac 120 zł za te przyjemnosc ;-)
ale zwolnienie to dla mnie priorytet...

na badania prenatalne musze sie zapisac do innego specjalisty....mój lekarz mi go polecił...
oni maja specjalistyczny sprzet do takich badan i to nie takie zwykle usg....
wiec musze sie zapisac po weekendzie.

wczoraj o 23 zrobilam sie taka glodna ze wciagnelam paczke paluszków...
jest taki upal ze nic mi sie nie chce i nie chce mi sie robic obiadu

wieczorem robie shushi :D wstawie Wam zdjecie :-)
ja sobie rybke zapiekę...a mojemu zrobie z surowym łososiem...

wogole to uwielbiam shushi....takie domowe....

ja strasznie duzo sikam....ciąża mnie fizycznie bardzo obciąża....
ale jestem bardzo szczesliwa, bardzo....w kolko dotykam swój brzuch ;p ;p ;p

Oooo ranyyy jak ja dawno nie jadlam shushi... Nawet zapomnialam, ze cos takiego istnieje. A w domu nie potrafilabym na pewno zrobic ;) Ja tak duzo sikalam przy pierwszej ciazy, ale to w dalszym stadium bo mala miala caly czas bardzo nisko osadzona glowke i byl nacisk.. Normalnie co godzina musialam wstawac.. Tak wiec w ciazy siku, teraz cyc i cyc, wiec mam juz jakies dwa lata nie przespane :P I powiem Wam, ze marze o tym, zeby wkoncu przespac w spokoju caaaaaaalaaaa NOC ;)

Zgłoś nadużycie #1082 25 lipca 2015, 21:09

ROKIKOKI napisał(a)

Polecacie może jakieś staniki ciążowe ?? Mnie tak urosły i bolą te piersi, że koniecznie muszę znaleźć wygodny stanik..

Ja zawsze nosilam zwyczajne, zmienialam jedynie rozmiary. Kupilam kiedys taki specjalny do karmienia a i tak go nie nosilam ;) Wiec niestety nie pomoge :)

Zgłoś nadużycie #1083 25 lipca 2015, 21:11

Pedrova napisał(a)

To jaką Ty masz pracę, że tak się tam nudzisz? Ja pracuję w hotelu i teraz wysoki sezon, więc roboty jest mnóstwo.

Hotelarstwo to moj zawod i przed Lilka tez w hotelu pracowalam, wiec rozumiem co to znaczy praca w sezonie ;) Ech, ale kiedy ja tam wroce....

Zgłoś nadużycie #1084 25 lipca 2015, 21:14

jogi napisał(a)

wlasnie sprawdzilam i wychodzi dziewczynka :) fajnie by bylo :) zawsze chcialam miec parke :) ale jesli bedzie drugi synus tez super :) byle zdrowe

Wolelibysmy teraz syna.. :) Ale jak bedzie druga corcia to widze tego tez dobre strony.. ;) Odziedziczy czesc rzeczy po starszej siostrze hihi. Bo na rozowym rowerku np synus dosc glupio by wygladal :D

Zgłoś nadużycie #1085 25 lipca 2015, 21:15

Troche tu nasmolilam i spadam.. Ajj ja to zawsze jak mam czas to tu u Was cisza i pustka ;) Milego wieczoru panie ciezarne :*

Zgłoś nadużycie #1086 25 lipca 2015, 22:41

Pedrova Zaprawiona w bojach

malalili napisał(a)

Hotelarstwo to moj zawod i przed Lilka tez w hotelu pracowalam, wiec rozumiem co to znaczy praca w sezonie ;) Ech, ale kiedy ja tam wroce....

Ja z jednej strony już nie mogę się doczekać aż pójdę na zwolnienie, a z drugiej strony przeraża mnie, co ja będę robić całymi dniami sama w domu? Chyba mojego kota zagłaszczę na śmierć... Albo powrócę do szydełkowania zabawek...

Na sushi mam ogromną ochotę. W poniedziałek wybieram się na "sushi dla ciężarnych". Kolega prowadzi knajpę sushi i takie sushi cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W domu też potrafię robić, ale takie zrobione przez prawdziwego sushimana smakują zupełnie inaczej.

Mnie nadal mdłości omijają, ale mam zawroty głowy. Czasami to tylko chwilowe zachwianie, a czasami wręcz mam mroczki przed oczami. Któraś z was też tak ma?
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #1087 25 lipca 2015, 23:46

Monika1234 Początkująca

grZANKA napisał(a)

Hejkaa :)
Pozwole sobie do Was dolaczyc mimo terminu z OM na 1.04 ;) corcie tez urodzilam tydzien przed terminem wiwc zobaczymy jak tym razem ;)

Witamy w gronie ciezarowek :)

Zgłoś nadużycie #1088 26 lipca 2015, 5:56

Monia82 Fajna mama
Ja właśnie wróciłam z Warszawy, z koncertu AC/DC i muszę odespać nockę, bo parę godz. wracaliśmy.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #1089 26 lipca 2015, 8:34

grZANKA Gotowa na wszystko
Jaki hormon moze odpowiadac za czeste oddawanie moczu w tak wczesnej fazie ??
Blee od wczoraj dopadl mnie brak ochoty na cokolwiek do jedzenia mimo strasznego glodu :(

Zgłoś nadużycie #1090 26 lipca 2015, 9:16

tymama Fajna mama
Dzień dobry ;)
Wczoraj cały dzień miałam zajęty, muszę dzisiaj odespać :) Mój M był wczoraj w pracy, a Tymek miał płaczliwy dzień. Wieczorem pojechaliśmy na grilla do znajomych i wróciliśmy o 23.
Oczywiście wczoraj też wymiotowałam, chyba będę mieć powtórkę z poprzedniej ciąży. Mdłości nie dają mi żyć, całymi dniami mnie naciąga. Też jesteście tak wrażliwe na zapachy? To jakaś masakra :)