Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #1011 24 lipca 2015, 10:44

jogi Gotowa na wszystko
a u nas pochmurny ranek i troszke pada.mam nadzieje ze pogoda sie poprawi pozniej.
musze dzis zrobic zakupy na jutrzejsza wizyte znajomych.oni ostatnio sie postawili jak bylismy u nich to i ja teraz chce sie odwdzieczyc.mam w planach zrobic salatke z kurczakiem,mozzarelle z pomidorem,zrobie sernik na zimno plus na cieplo jakies skrzydelka. a w niedziele idziemy na party urodzinowe,3 urodzinki znajomej coreczki :)

a Wy macie jakies szczegolne plany na weekend? :)

Zgłoś nadużycie #1012 24 lipca 2015, 10:47

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

a u nas pochmurny ranek i troszke pada.mam nadzieje ze pogoda sie poprawi pozniej.
musze dzis zrobic zakupy na jutrzejsza wizyte znajomych.oni ostatnio sie postawili jak bylismy u nich to i ja teraz chce sie odwdzieczyc.mam w planach zrobic salatke z kurczakiem,mozzarelle z pomidorem,zrobie sernik na zimno plus na cieplo jakies skrzydelka. a w niedziele idziemy na party urodzinowe,3 urodzinki znajomej coreczki :)

a Wy macie jakies szczegolne plany na weekend? :)

Cóż, ja jutro rano z mężem jadę na działkę teściów, bo oni wyjechali i trzeba pozrywać tam kilka rzeczy, później do moich rodziców i z nimi jedziemy do cioci na wieś na imieniny. Także dzień zleci. A w niedzielę pewnie kościół i może pojdę z kwiatkiem do 2 cioci na imieniny... bo to Anki to wiecie :P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #1013 24 lipca 2015, 10:54

kinste Gotowa na wszystko
A ja dzisiaj dostałam od rodziców, brata i mojego K. świetny aparat :) będę miała czym robic zdjęcia malenstwu :) dzisiaj wieczorem imieninowy grill, jutro wesele, w niedzielę po południu poprawiny a wieczorem kolejne imieniny w rodzinie :)

Zgłoś nadużycie #1014 24 lipca 2015, 10:57

annaka Fajna mama

kinste napisał(a)

A ja dzisiaj dostałam od rodziców, brata i mojego K. świetny aparat :) będę miała czym robic zdjęcia malenstwu :) dzisiaj wieczorem imieninowy grill, jutro wesele, w niedzielę po południu poprawiny a wieczorem kolejne imieniny w rodzinie :)

Masz na imię Kinga? :) wszystkiego najlepszego!!! :D ja mam w niedzielę imieninki :P
zazdroszczę wesela ! Sama bym się przeszła potańczyć...

Zgłoś nadużycie #1015 24 lipca 2015, 10:59

annaka Fajna mama

tymama napisał(a)

Wizytę mam o 18, ale pewnie będzie opóźniona. Mogę wrócić późno więc proszę się nie martwić :) i tak jest za wcześnie żeby coś było widać, więc to będzie pewnie taka wizyta ogólna.

Ja już po pawiku. Po co ja jem jak to i tak ląduje w toalecie...

Biedactwo :( ale Cię męczy... :(

Zgłoś nadużycie #1016 24 lipca 2015, 11:01

turboslimak Fajna mama
dzien dobry ale naskrobalyscie :)
tymama mam dokladnie to samo nieustalnny głod otweram lodowke i mam odruch wymiotny...
wczoraj jedynie nie miałam mdlosci...i dzis mam lzejsze wiec od razu mam humor lepszy
jem chrupki dla dzieci kukurydziane...- to wchodzi mi idealnie bez smaku sa praktycznie :D
monia mi tez wywaliło brzuch....na poczatku miałam duze wzdecia teraz juz nie mam :-)
za to coraz bardziej czula jestem na zapachy do tego stopnia ze juz mnie nie mdli tylko bezwiednie od razu paw leci mi do gardła :D
nie potrafie nad tym zapanowac :D :D

Zgłoś nadużycie #1017 24 lipca 2015, 11:05

motylek1909 Supermama
turboslimak - kiedy nastepna wizyta? to chyba juz prenatalne beda co?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #1018 24 lipca 2015, 11:05

annaka Fajna mama

turboslimak napisał(a)

dzien dobry ale naskrobalyscie :)
tymama mam dokladnie to samo nieustalnny głod otweram lodowke i mam odruch wymiotny...
wczoraj jedynie nie miałam mdlosci...i dzis mam lzejsze wiec od razu mam humor lepszy
jem chrupki dla dzieci kukurydziane...- to wchodzi mi idealnie bez smaku sa praktycznie :D
monia mi tez wywaliło brzuch....na poczatku miałam duze wzdecia teraz juz nie mam :-)
za to coraz bardziej czula jestem na zapachy do tego stopnia ze juz mnie nie mdli tylko bezwiednie od razu paw leci mi do gardła :D
nie potrafie nad tym zapanowac :D :D

Zapachy są straszne :D mi na szczęście tym razem aż tak nie przeszkadzają... Póki co :D

Zgłoś nadużycie #1019 24 lipca 2015, 11:53

Kaari Fajna mama
widzę, że tu prawie każda wybiera się na imieniny i ja nie jestem wyjątkiem i ruszam na nie jutro :) na dziś wielkich planów nie mam. Pójdę odebrać wyniki i może sobie kupie te chrupki kukurydziane bo chce mi się jeść ale nic ale to nic z lodówki mi nie pasuje.

Zgłoś nadużycie #1020 24 lipca 2015, 12:02

annaka napisał(a)

Masz na imię Kinga? :) wszystkiego najlepszego!!! :D ja mam w niedzielę imieninki :P
zazdroszczę wesela ! Sama bym się przeszła potańczyć...

Tak tak :) i dziękuję :) ja już mam dosyć wesel bo to chyba 6 w tym roku :D

Zgłoś nadużycie #1021 24 lipca 2015, 12:39

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Tak tak :) i dziękuję :) ja już mam dosyć wesel bo to chyba 6 w tym roku :D

To może się zamienimy? Ja pójdę się pobawić a Ty poleniuchujesz z łóżku? ;)

Zgłoś nadużycie #1022 24 lipca 2015, 13:17

Od dzisiaj całkowicie rzucam palenie! Już chwilę wcześniej przerzuciłam się na e-papierosa, ale teraz koniec. Życzcie mi szczęścia i jak najmniej nerwów! :D

Zgłoś nadużycie #1023 24 lipca 2015, 13:27

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Od dzisiaj całkowicie rzucam palenie! Już chwilę wcześniej przerzuciłam się na e-papierosa, ale teraz koniec. Życzcie mi szczęścia i jak najmniej nerwów! :D

Powodzenia - czas najwyższy!!! :)

Zgłoś nadużycie #1024 24 lipca 2015, 13:37

meg86 Gotowa na wszystko
Witam się tylko i idę dalej leżeć
te mdłości mnie wykoncza :'(

Zgłoś nadużycie #1025 24 lipca 2015, 13:42

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Witam się tylko i idę dalej leżeć
te mdłości mnie wykoncza :'(

rety! zaczynasz już 9-ty tydzień! Gratuluję :)

Zgłoś nadużycie #1026 24 lipca 2015, 14:12

Pedrova Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, ja już po wizycie u lekarza. Siedziałam u niej chyba z pół godziny, wypytywała mnie o rodzinną historię chorobową, później o moją pracę, czy się aby za bardzo w niej nie wysilam. Wypytała o kontakt ze zwięrzętami (mam w domu kota) Naprawdę badzo szczegółowy wywiad. Wypisała całą listę badań do zrobienia:
- morfologia
- glukoza
- toxo
- badania ogólne moczu
Mam też dostarczyć papierek o grupie krwi.
A oto zdjęcie mojej fasolki :) Ma już 0,37cm :D .
Zgodnie z USG przewidywana data porodu to 18.03.2016
Na podstawie ostatniej miesiączki 13.03.2016 (tu by była niespodzianka dla mojej mamy, ma wtedy imieniny)
Następna wizyta 17.08 już z wynikami tych wszystkich badań.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #1027 24 lipca 2015, 14:14

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

Dziewczyny, ja już po wizycie u lekarza. Siedziałam u niej chyba z pół godziny, wypytywała mnie o rodzinną historię chorobową, później o moją pracę, czy się aby za bardzo w niej nie wysilam. Wypytała o kontakt ze zwięrzętami (mam w domu kota) Naprawdę badzo szczegółowy wywiad. Wypisała całą listę badań do zrobienia:
- morfologia
- glukoza
- toxo
- badania ogólne moczu
Mam też dostarczyć papierek o grupie krwi.
A oto zdjęcie mojej fasolki :) Ma już 0,37cm :D .
Zgodnie z USG przewidywana data porodu to 18.03.2016
Na podstawie ostatniej miesiączki 13.03.2016 (tu by była niespodzianka dla mojej mamy, ma wtedy imieniny)
Następna wizyta 17.08 już z wynikami tych wszystkich badań.

ale słodkie maleństwo :) gratulacje! ja wg OM mam datę porodu na 19.03 a wg USG na 17.03 :)

Zgłoś nadużycie #1028 24 lipca 2015, 14:18

ROKIKOKI napisał(a)

To może się zamienimy? Ja pójdę się pobawić a Ty poleniuchujesz z łóżku? ;)

O taak :) jeszcze mnie fryzjerka wystawiła i na szybko kogoś szukałam :/

Zgłoś nadużycie #1029 24 lipca 2015, 14:22

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Uwielbiam takie akcje... tym bardziej, że ja jestem raczej z tych mocno zorganizowanych, tj. bez mojego kanlendarza nigdzie się nie ruszę, bo w nim mam napisane co robię każdego dnia :P i dość często umawiam się z kimś na miesiąc wprzód... a takie odwoływanie rujnuje cały mój dzień :D

Zgłoś nadużycie #1030 24 lipca 2015, 14:33

kinste napisał(a)

To jest najgorsze.. Ja pamiętam jak miałam studniówkę. Był to dla mnie mega ważny dzień. Suknia na miarę szyta, wszystko już gotowe i byłam umówiona z fryzjerką żeby przyjechała do mnie na kilka godzin przed wyjściem. A ta pinda głupia nie dość, że nie przyjechała to jeszcze nie raczyła mnie o tym poinformować wyłączając telefon. I poszłam w końcu z prowizorycznymi loczkami, które i tak się zaraz rozpadły -.-