Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #971 23 lipca 2015, 19:18

meg86 Gotowa na wszystko
Ze szczegolami..no więc poogladalam sobie z mężem naszą kruszynke tętno jest ok zwazyla mnie zmierzyła ciśnienie i to wszystko
powiem wam że zazdroszczę wam drzemek w ciągu dnia w pierwszej ciąży też mogłam sobie pozwolić i wiem co to za luksus bo ja codziennie wstaje ok 6 i ok 19 przy moim małym padam na gębę :-(

Zgłoś nadużycie #972 23 lipca 2015, 21:19

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

Kaari napisał(a)

Nie, po prostu jestem na zwolnieniu i mogę zrobić drzemkę kiedy tylko chce :)

Ale Tobie dobrze ;) Ja niestety jeszcze muszę przynajmniej 3 miesiące przepracować. Ale na szczęście po pracy mogę chwilę poodpoczywać ;)

Zgłoś nadużycie #973 23 lipca 2015, 21:32

malalili Zaprawiona w bojach

turboslimak napisał(a)

tymama kochana jesteś :-)
pedzilam tu biegiem...zeby dać wam znać!!! juz mialam prace odwolać :D byłam bliska....
moj termin wedlug tego usg 21 luty ale nie wiadomo...poprzedni lekarz mowi 1 marca :D
a wsio ryba kiedy urodze byle nie 29 lutego :D :D :D
asienka a moze to nie wirus tylko tak reagujesz na ciaze ?? ? :-)
brewa ciesze sie bardzo....juz moja fasolka ma nozki raczki....to jest niewiarygodne! :-) takie małe a juz ma ;p

Moja Lila jest z 21 lutego ;) a termin mialam na 3 marca ;)

Zgłoś nadużycie #974 23 lipca 2015, 21:42

malalili Zaprawiona w bojach
Oj laski nie bylo mnie tu raptem dwa dni a tu juz tyle do nadrabiania.. jak nie zasne to postaram sie wszystko przeczytac ;)
Wzruszajace sa te Wasze pierwsze zdjatka !! az napatrzec sie nie mozna, mimo ze dzidziusiow nie widac jeszcze :P

A za nami dwa baaardzo ciezkie dni, wirus nas dopadl.. biegunka plus wymioty. Nie pamietam kiedy cos takiego mi sie przytrafilo ostatnio, ale krazy swinstwo po okolicy bo bardzo duzo ludzi choruje.. I moja corcia zwymiotowala mi pierwszy raz w zyciu.. Co ja przezylam! I to chorowalysmy w tym samym czasie, na szczescie Ona przetrwala to o wiele wiele lagodniej. Dzieki bogu mojej mamie wypadly dwa dni wolnego w pracy, sama bym sobie nie poradzila... No ale, najwazniejsze ze dzis juz tryskamy zdrowiem :) Ja jeszcze sie nawadniam swinstwem hydrotropic.. jakie to moze byc slodko paskudne!! Ale maz pilnuje zebym pila, bo w aptece mu powiedzieli ze dla ciazy odwodnienie jest niebezpieczne. No i kupilismy wkoncu Folik, to od dzis sobie biore a z reszta zaczekam na wizyte.
Milego wieczoru kochane dwupaczki :)

Zgłoś nadużycie #975 23 lipca 2015, 23:02

Pedrova Zaprawiona w bojach

ROKIKOKI napisał(a)

A jak tam u Was z bólami brzucha? Mnie od 2 dni pobolewa podbrzusze tak jakbym miała okres. Czytałam, że to ponoć normalny objaw, ale czy na pewno? ;)

Bardzo normalne. Mnie tak bolał brzuch przez tydzień. Tak jak na okres, ale trochę inaczej. Jakby kłuło, ciągnęło... i już wiem, że to jest właśnie zagnieżdżanie zarodka. Może być przy tym również lekkie plamienie, ale to akurat mnie ominęło.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #976 23 lipca 2015, 23:14

Pedrova Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, ja chyba dziś nie zasnę. Tak się ekscytuję moją jutrzejszą wizytą :)
Tak patrzę na wasze zdjęcia i się zastanawiam, czy ja też dostanę zdjątko... któraś z was pisała, że zdjęcia nie dostała.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #977 23 lipca 2015, 23:34

jogi Gotowa na wszystko
witam,
dzionek minal fajnie i szybko.pojechalismy z synkiem i znajomymi i ich dzieciakami do Zoo.wiekszosc czesc dnia tam spedzilismy :)
ja czuje sie dobrze,jedynie od wczoraj zauwazylam ze mam jakies wzdecia ;/ czy ktoras tez tak moze ma? nie wiem czym to jest spowodowane poniewaz staram sie jesc w miare zdrowo,mniejsze porcje ale czesciej.i pije dosc duzo wody.z synkiem w ciazy nie mialam takiej sytauacji.przez ten moj wzdety brzuch wygladam jakbym juz byla w dalszym stadium ciazy.mam nadzieje ze tak jak szybko sie to pojawilo,tak szybko minie.

Zgłoś nadużycie #978 23 lipca 2015, 23:35

jogi Gotowa na wszystko
a teraz poczytam sobie chwilke coscie tam naskrobaly dzisiaj :D

Zgłoś nadużycie #979 23 lipca 2015, 23:36

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Właśnie wszystko sprzedalam ;) wracam do domu spać :p

super :) szybciutko sie uwinelas :)

Zgłoś nadużycie #980 23 lipca 2015, 23:38

jogi Gotowa na wszystko

annaka napisał(a)

Dzień dobry ! Co prawda marcówką nie jestem, chociaż- kto wie :P Termin z OM 04.04.2016 :) kwietniówki otworzyłam, ale tam głucha cisza na początku pewno będzie, więc jeśli pozwolicie- mogę się na chwilę do was przyłączyć?
Dziś rano zrobiłam 2 testy a na nich zobaczyłam po dwie kreseczki i jestem przeszczęśliwa z tego powodu!

witamy i zapraszamy :)

Zgłoś nadużycie #981 23 lipca 2015, 23:40

jogi Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Witajcie dziewczyny! W końcu zdecydowałam zawitać na jakimś forum! :) 19.07 ujrzałam 2 kreseczki. Planowane to nie było ze względu na mój młody wiek (21 lat), ale i tak cieszę się strasznie!

witamy goraco kolejna przyszla mamusie :)

Zgłoś nadużycie #982 23 lipca 2015, 23:43

jogi Gotowa na wszystko

malalili napisał(a)

Oj laski nie bylo mnie tu raptem dwa dni a tu juz tyle do nadrabiania.. jak nie zasne to postaram sie wszystko przeczytac ;)
Wzruszajace sa te Wasze pierwsze zdjatka !! az napatrzec sie nie mozna, mimo ze dzidziusiow nie widac jeszcze :P

A za nami dwa baaardzo ciezkie dni, wirus nas dopadl.. biegunka plus wymioty. Nie pamietam kiedy cos takiego mi sie przytrafilo ostatnio, ale krazy swinstwo po okolicy bo bardzo duzo ludzi choruje.. I moja corcia zwymiotowala mi pierwszy raz w zyciu.. Co ja przezylam! I to chorowalysmy w tym samym czasie, na szczescie Ona przetrwala to o wiele wiele lagodniej. Dzieki bogu mojej mamie wypadly dwa dni wolnego w pracy, sama bym sobie nie poradzila... No ale, najwazniejsze ze dzis juz tryskamy zdrowiem :) Ja jeszcze sie nawadniam swinstwem hydrotropic.. jakie to moze byc slodko paskudne!! Ale maz pilnuje zebym pila, bo w aptece mu powiedzieli ze dla ciazy odwodnienie jest niebezpieczne. No i kupilismy wkoncu Folik, to od dzis sobie biore a z reszta zaczekam na wizyte.
Milego wieczoru kochane dwupaczki :)

fanie ze minelo i ze jestescie juz zdrowi :)

Zgłoś nadużycie #983 23 lipca 2015, 23:56

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Hej jogi! :) Powiem Ci, że mnie też na wieczór dopadły takie wzdęcia, że wyglądam na 5 miesiąc :D a ja jeszcze jestem taką chudzinką, że nawet najmniejszy brzuszek jest widoczny. Wzdęcia w ciąży są normalne. Powodują je zmiany hormonalne i progesteron, który spowalnia trawienie. :)

Zgłoś nadużycie #984 24 lipca 2015, 4:59

Monia82 Fajna mama
Brzuchol mi wyskoczył jak w 4 msc, a to dopiero 7 tc!!! W poprzedniej tak wcześnie nie miałam. Wiadomo, że to też wzdęcia i tłuszcz, ale same zobaczcie, też tak macie? Teraz moja opona wyszła na 1 plan :D
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #985 24 lipca 2015, 6:31

Niunia386 Początkująca
Dzien dobry ☺nie tylko ja tak wczesnie wstaje, oj brzuszki na rosną, ja tez zauwazyłam, że brzuszek robi sie jakby wiekszy co mnie -o dziwo-cieszy☺wczoraj bylam u trzeciego lekarza i w koncu trafiłam na swieta p doktor ale znowu widziałam moja fasolkę i serducho☺mnie jak narazie wszystkie dolegliwości omijaja oprocz zmeczenia i bolacych piersi .Miłego dzionka

Zgłoś nadużycie #986 24 lipca 2015, 6:42

tymama Fajna mama
Dzień dobry :)
Cierpię na bezsenność, od tygodnia wstaję zanin mały się obudzi, a później oczy przez dzień same mi się zamykają. Paranoja :)
Monia- ale o 5 rano wstawać? Też spać nie możesz? ;) Mój brzuch jest normalny do wieczora, wtedy zaczynam puchnąć :D
Niunia masz zdjęcie? Ile ma maleństwo? :)
malalili- o jeju, biedactwa. Dobrze że mama mogła Wam pomóc.

Zgłoś nadużycie #987 24 lipca 2015, 7:11

Monia82 Fajna mama
Kochane, ja codziennie wstaję o 4:40, bo jeżdżę na 7 do pracy... 40 km, jeszcze, jak jest synek to go po drodze zawożę do teściowej ;)

Zgłoś nadużycie #988 24 lipca 2015, 7:16

tymama Fajna mama

Monia82 napisał(a)

Kochane, ja codziennie wstaję o 4:40, bo jeżdżę na 7 do pracy... 40 km, jeszcze, jak jest synek to go po drodze zawożę do teściowej ;)

O rany, ja bym chyba się z łóżka o tej godzinie nie wygramoliła :)
Długo chcesz pracować? :)

Zgłoś nadużycie #989 24 lipca 2015, 7:27

Monia82 Fajna mama

tymama napisał(a)

O rany, ja bym chyba się z łóżka o tej godzinie nie wygramoliła :)
Długo chcesz pracować? :)

Kwestia przyzwyczajenia ;) Jeszcze robię objazdówkę i zabieram 3 ludzi po drodze.
W poprzedniej ciąży pracowałam aż do 17 stycznia, a 3 marca urodziłam Wiktora. Teraz mam problemy z tą tarczycą i jeżeli nie będzie przecwiwskazań to też nie chcę iść odrazu na l4, bo wiem, że potem i tak ponad rok mnie nie będzie i nie wiadomo, czy pracodawca będzie czekał aż tyle czasu na mnie. Tym, bardziej, że cały 2013 rok mnie nie było i część 2014. U nas krzywo patrzą na takie "wczesne l4"... ale najważniejsze zdrowie maluszka i jak lekarz zaleci to pójdę.

Zgłoś nadużycie #990 24 lipca 2015, 7:40

Monia82 Fajna mama

malalili napisał(a)

Moja Lila jest z 21 lutego ;) a termin mialam na 3 marca ;)

Ja urodziłam w Twoim terminie ;) 03.03.13, a miałam na 13.03.13 r. ;)
Śliczna ta Twoja Lili - takie czarne, duże oczka!  teraz brakuje braciszka do kompletu. Ja czekam tym razem na cipcioszkę hehe ;) ciekawe, co tam się kryje.