Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8651 15 listopada 2015, 10:31

kinste Gotowa na wszystko
A w ogóle to domek naprawdę olbrzym :D

Zgłoś nadużycie #8652 15 listopada 2015, 10:35

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Hej laski.

U was tez tak wieje ?? ?? No tragedia! !!! Pol nocy nie moglam spac, tak roletami szudralo. Do tego zlapal mnie bol brzucha, takie klucie po jednej stronie. Bolalo po prawej, a nasilal sie gdy stanelam na lewej nodze... hmm..dziwne. Malo wczoraj pilam, i zastanawiam sie czy to nie nerka. Potem wlalam w siebie duzo plynow, zaczelam latac co chwile do wc, przespalam sie i jakby przeszlo.
W ogole to wczoraj cos mialam kiepski dzien.
Dzis na obiad robie gulasz ziemniaki i ogorek do tego.
A na deser bulki na parze z sosem waniliowym... mniam.
Tak mi sie tego zachcialo ze soecjalnie wieczorem pojechalismy do Kauflandu... a tam.... idziemy a miedzy polkami stoi cala zgraja (6-7) ciemnoskorych i pieprza cos po swojemu.... po tych zamachach w Paryzu wpadlam w taki poploch ze do Grzeska mowie, wychodzimy stad !! A zanim doszliszlismy do kasy minelismy jeszcze kilku ktorzy w ogole nie wygladali jakby przyszli na zakupy, byli bez wozka, i tylko przechadzali sie. Pewnie przesadzam, ale chodzi o to ze te wszystkie wydarzenia spowodowaly u mnie mega strach....

Zgłoś nadużycie #8653 15 listopada 2015, 10:45

motylek1909 Supermama
Cześć wam!

My zaraz jemy śniadanie, później jedziemy do Leroy Merlin obejrzeć żyrandole do 2 pokoi, a później do mojej mamy na obiadek. A wieczorem standardowo leniuchowanie.

U mnie też wiało dość mocno, a teraz deszcz pada od samego rana...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8654 15 listopada 2015, 11:52

anjaaa Gotowa na wszystko
Witam 😊
Mamaporaztrzeci ja bym na twoim miejscu zrobiła to samo. Biegiem do kasy i do domu. U nas na szczęście ich nie ma albo jest tak malo ze sie nie wychylają ale u Ciebie to przeciez juz tłumy są.
Ja to powiem szczerze ze strasznie sie boje takich dzikich ludzi bo oni zasad nie maja i niewiadomo co zrobią.

Onea super ze zdrowa jesteś. A domek piękny. Widac ze rośnie 😊

My dzis z mężem zrobimy obiad szwagrowi i wracamy do domu. Cala noc mnie bolalo biodro...juz nie wiedziałam jak sie ułożyć a na plecach nie mogę bo tchu mi brakuje 😊

Zgłoś nadużycie #8655 15 listopada 2015, 11:55

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Hej laski.
U was tez tak wieje ?? ?? No tragedia! !!! Pol nocy nie moglam spac, tak roletami szudralo. Do tego zlapal mnie bol brzucha, takie klucie po jednej stronie. Bolalo po prawej, a nasilal sie gdy stanelam na lewej nodze... hmm..dziwne. Malo wczoraj pilam, i zastanawiam sie czy to nie nerka. Potem wlalam w siebie duzo plynow, zaczelam latac co chwile do wc, przespalam sie i jakby przeszlo.
W ogole to wczoraj cos mialam kiepski dzien.
Dzis na obiad robie gulasz ziemniaki i ogorek do tego.
A na deser bulki na parze z sosem waniliowym... mniam.
Tak mi sie tego zachcialo ze soecjalnie wieczorem pojechalismy do Kauflandu... a tam.... idziemy a miedzy polkami stoi cala zgraja (6-7) ciemnoskorych i pieprza cos po swojemu.... po tych zamachach w Paryzu wpadlam w taki poploch ze do Grzeska mowie, wychodzimy stad !! A zanim doszliszlismy do kasy minelismy jeszcze kilku ktorzy w ogole nie wygladali jakby przyszli na zakupy, byli bez wozka, i tylko przechadzali sie. Pewnie przesadzam, ale chodzi o to ze te wszystkie wydarzenia spowodowaly u mnie mega strach....

Możliwe że to kolka nerkowa była.. bo ja też nie mogłam stanąć na nodze i w sumie wyprostować się ..

Co do tych zamachów to ja boję się teraz chodzić do takich większych sklepów typu Ikea, Tesco czy jakieś centra handlowe .. jak przejeżdżamy jakimś tunelem to boję się ze zaraz będzie zamach i on się na nas zawali ..
W jakąś paranoje popadam, gdzie w Polsce nie ma takiego natłoku tych ludzi ..

Mój K. pojechał na rynek z jabłkami a ja w domu ciuchy w szafie układam żeby łatwiej było je poprzenosic na czas remontu :)
Staś dzisiaj rano tak dawał czadu ze myslalam ze oszaleje :D

Zgłoś nadużycie #8656 15 listopada 2015, 11:59

anjaaa napisał(a)

Witam 😊
Mamaporaztrzeci ja bym na twoim miejscu zrobiła to samo. Biegiem do kasy i do domu. U nas na szczęście ich nie ma albo jest tak malo ze sie nie wychylają ale u Ciebie to przeciez juz tłumy są.
Ja to powiem szczerze ze strasznie sie boje takich dzikich ludzi bo oni zasad nie maja i niewiadomo co zrobią.
Onea super ze zdrowa jesteś. A domek piękny. Widac ze rośnie 😊
My dzis z mężem zrobimy obiad szwagrowi i wracamy do domu. Cala noc mnie bolalo biodro...juz nie wiedziałam jak sie ułożyć a na plecach nie mogę bo tchu mi brakuje 😊

O tak .. oni robią co chcą .. chcą kogoś pobić to to robią a my nawet jak to zglosimy na policję to oni z tym nic nie zrobią bo nie mogą .. chcą gwałcic to gwalca .. ukradna komus wszystko , a co tam przecież we wszystkich krajach mają na to przyzwolenie bo nikt ich nie kara ..

Zgłoś nadużycie #8657 15 listopada 2015, 12:41

Kinste jedyna pociecha to to ze Polacy są do siebie wrodzy ale jak przyjdzie ktos obcy to w cudowny sposób nagle sie jednoczymy. Mój to mnie juz z domu bez gazu nie puszcza. 😊

Zgłoś nadużycie #8658 15 listopada 2015, 12:43

Tu jest ich bardzo duzo. Nigdy nie bylam rasistka, ale odkad widze jak te czarne mordy zalewaja cala Europe to szczerze ich nienawidze i boje sie. Bo ja przyjezdzajac do obcego panstwa postepuje wedlug ich zasad. Moje dzieci ucza sie jezyka. Uczestniczymy w ich swietach. Wiecie jak mi klucha stala gdy szlismy w pochodzie sw. Marcina a w Polsce tego dnia byl dzien niepodleglosci ?? Choc nigdy jakos za wybitna patriotke sie nie uwazalam, ale lzy same plynely gdy wsrod tego tlumu widzialam swoje dzieci niosace lampiony i spiewajace niemieckie piosenki. A oni? Jezyka uczyc sie nie chca, doprowadzaja do rozrob, caly czas tylko wymagania, zero asymilacji i jeszcze chca by to niemcy postepowali wedlug ich zasad! Juz nie podobalo im sie ze jak co roku byl Octoberfest !!! To maja byc biedni uciekajacy przed wojna emigranci ?? ?!!!! Dlatego jestem przeciwna!!! Niech spieprzaja skad przybyli. Do swojego Allaha. Niedlugo wychodzac z domu bedziemy wypychac sobie kieszenie kamieniami zeby miec czym sie bronic przed ta dzicza. Kinga, ja tez juz bede unikac duzych skupisk ludzi. Wczorajsza sytuacja uświadomiła mi ze juz chyba nigdy nie bede sie tu czuc bezpiecznie. Chociaz kazdy mowi ze oni jak beda uderzac to w stolice, wielkie miasta, a nie takie peryferie. No ale strzezonego pan Bog strzeze.

Zgłoś nadużycie #8659 15 listopada 2015, 12:45

A moj to jakis glupek, tylko sie ze mnie smieje i mowi " gonia cie! Uciekaj!" Bedzie sie smial... baranim glosem.... jak go do Armi zaciagna 😉

Zgłoś nadużycie #8660 15 listopada 2015, 13:28

szczesliwamamusia Fajna mama
Ja nawet nie wiedziałam a mój M wczoraj nagrał jak spałam film jak Mała się ruszała w brzuszku. Mi nawet to nie przeszkadzało i spałam jak zabita. Chyba się przyzwyczaiłam juz do takiego spania :)

Zgłoś nadużycie #8661 15 listopada 2015, 14:23

asienka90 Gotowa na wszystko
Hej.ja nie mialam internetu. Czy t e z tak macie ze czasmi mniej ruchy czujecie? Mnie tak czasami kopie a czasam i nic nie cUje ale moze to dlatego ze cos robie i sie nie skupiam.ale ja nie czuje jak sie przemieszcza tylko te kopnniak i ale moze to ze to lozysko na przedniej scianie.hmm

Zgłoś nadużycie #8662 15 listopada 2015, 16:23

Gumsior Gotowa na wszystko

asienka90 napisał(a)

Hej.ja nie mialam internetu. Czy t e z tak macie ze czasmi mniej ruchy czujecie? Mnie tak czasami kopie a czasam i nic nie cUje ale moze to dlatego ze cos robie i sie nie skupiam.ale ja nie czuje jak sie przemieszcza tylko te kopnniak i ale moze to ze to lozysko na przedniej scianie.hmm

Mnie moje dziecię tak kopało ostatnio o 6 rano, że jakaś masakra. To było "mamo, mamo zmień pozycję. Mamo no już. Mamooooo". No i jak przewróciłam się na inny pok to przestała. A dziwne bo spałam na lewym boku co nie powinno jej przeszkadzać...

Zgłoś nadużycie #8663 15 listopada 2015, 16:58

motylek1909 Supermama
Uffff, wrocilismy do domku ;) zakupy udane, 2 żyrandole kupione, farba na przedpokój i pokój też... więc czekamy aż tata będzie miał chwilę wolnego i zaczynamy malowanko ;)

Jeszcze od jutra do 24.11 będą nam wymieniać domofony w mieszkaniach, więc musimy poczekać aż to zrobią, co by nie malować 2 razy...

Upatrzylismy sztuczną choinkę 150cm do kupienia w grudniu, a ozdoby ja już upatrzyłam i też zakupię w grudniu :) nie mogę się doczekać! mam taki plan na te święta, żeby byly magiczn e.... takie białe prawdziwe! :) )) odwala mi w tej ciąży do reszty...

Kotek po kastracji... cóż. W piątek po zabiegu była tragedia, jak widziałam jak mu ciężko iść itd. to siedziałam i płakałam przy nim tak mi szkoda było :( spaliśmy w salonie, żeby mieć na niego oko, co by mu się nic nie działo... wczoraj już lepiej, do południa byliśmy z nim, zjadł normalnie i szedl do kuwety a dziś widzę, że wrócił mój koteł najukochańszy :)

Filip dziś bardziej aktywny niż wczoraj, więc p;rzestałam się denerwować :)

Jutro na 8:15 jadę do rodzinnego po skierowanie do okulisty, na 9 do banku, a później do 15 czekam w domku, bo przywiozą nam lodówkę :) ach! chyba włączył mi się jakiś syndrom wicia gniazda :)

Lenka87 - trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :) pochwal się po!! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8664 15 listopada 2015, 17:04

Mi się babel rusza pare razy dziennie. Najczęściej wieczorem i rano. I czasem daje kopa jak mu co nie pasuje... Najczęściej jak sie schylę i zadlugo sciskam brzuch.

Zgłoś nadużycie #8665 15 listopada 2015, 17:12

Pedrova Zaprawiona w bojach
Motylku, mój kot jest prawie 4 tygodnie po kastracji i dopiero teraz zauważyłam, że rzeczywiście powoli się rozleniwia. Koniecznie zmień mu szybko karmę. Mój mimo zmiany karmy na specjalną dla kastratów już przytył 0,5kg.

Jutro wrzucę wam jak co tydzień poniedziałkowe zdjęcie mojego brzucha. Rośnie :)
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #8666 15 listopada 2015, 17:22

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Uffff, wrocilismy do domku ;) zakupy udane, 2 żyrandole kupione, farba na przedpokój i pokój też... więc czekamy aż tata będzie miał chwilę wolnego i zaczynamy malowanko ;)

Jeszcze od jutra do 24.11 będą nam wymieniać domofony w mieszkaniach, więc musimy poczekać aż to zrobią, co by nie malować 2 razy...

Upatrzylismy sztuczną choinkę 150cm do kupienia w grudniu, a ozdoby ja już upatrzyłam i też zakupię w grudniu :) nie mogę się doczekać! mam taki plan na te święta, żeby byly magiczn e.... takie białe prawdziwe! :) )) odwala mi w tej ciąży do reszty...

Kotek po kastracji... cóż. W piątek po zabiegu była tragedia, jak widziałam jak mu ciężko iść itd. to siedziałam i płakałam przy nim tak mi szkoda było :( spaliśmy w salonie, żeby mieć na niego oko, co by mu się nic nie działo... wczoraj już lepiej, do południa byliśmy z nim, zjadł normalnie i szedl do kuwety a dziś widzę, że wrócił mój koteł najukochańszy :)

Filip dziś bardziej aktywny niż wczoraj, więc p;rzestałam się denerwować :)

Jutro na 8:15 jadę do rodzinnego po skierowanie do okulisty, na 9 do banku, a później do 15 czekam w domku, bo przywiozą nam lodówkę :) ach! chyba włączył mi się jakiś syndrom wicia gniazda :)

Lenka87 - trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :) pochwal się po!! :)

Widzę że nie tylko ja już "szaleje" ze świętami dziś byliśmy w tesco dokupilam sobie bombek czerwonych i złotych bo w tym kolorze mam choinke i do tego wzięłam za 19,99 takiego balwanka ledowego ehhh już się świat nie mogę doczekać :-) oby jeszcze dużo śniegu spadło :-) wtedy będzie fajna atmosfera

Zgłoś nadużycie #8667 15 listopada 2015, 17:25

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Widzę że nie tylko ja już "szaleje" ze świętami dziś byliśmy w tesco dokupilam sobie bombek czerwonych i złotych bo w tym kolorze mam choinke i do tego wzięłam za 19,99 takiego balwanka ledowego ehhh już się świat nie mogę doczekać :-) oby jeszcze dużo śniegu spadło :-) wtedy będzie fajna atmosfera

ja umyśliłam sobie choinkę w stylu o takim

Zgłoś nadużycie #8668 15 listopada 2015, 18:53

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

ja umyśliłam sobie choinkę w stylu o takim

Ładna :-) ja mam złoto czerwona :-)

Zgłoś nadużycie #8669 15 listopada 2015, 19:17

motylek1909 Supermama
Myśle tez ze w grudniu zrobie kolejne zakupy dla małego :) to po nowym roku zostaną tylko pojedyncze sztuki do kupienia :)

Zgłoś nadużycie #8670 15 listopada 2015, 19:18

motylek1909 Supermama
A to brzuch z dzisiaj