Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8571 10 listopada 2015, 21:37

turboslimak Fajna mama

Pedrova napisał(a)

Ja mam wadę wzroku -4 na oba oczy, na codzień noszę soczewki. Mój gin powiedział, że słaby wzrok wcale nie jest wskazaniem do cesarki. Nie mam żadnych innych problemów ze wzrokiem. Ostatni raz byłam u okulisty w styczniu. Moja wada nie pogłębia się już od 2 lat, dno oka w porządku, ale ja i tak w styczniu standardowo pójdę do okulisty, chociaż z własnego przyzwyczajenia, a nie z rekomendacji gina.
A oto coraz bardziej widoczny domek Laury :)

jejuuuuu gdziez ona sie miesci ;p  ale fajnie widziec ze juz cie wypycha bo my to juz upchane przepchane i wypchane :D :-) zaraz nas dogonisz :)

malalili napisał(a)

Hej laski, my po wizycie :) Wszystko w porzadalu, plec potwierdzona - syn na 100 %, siusiak jak sie patrzy hehe. Serduszko tez ok, zadnych wad na chwile obecna. Mistrzu wazy 400g. Niestety Lila nie pozwolila tacie byc obecnym na badaniu, zaczela plakac jak tylko doktor dotknal mojego brzucha.. Myslala chyba, ze robi mamie krzywde.. A przed wizyta miala swietny humor, paradowala sie z moja torebka na ramieniu, kobietki w kolejce mialy ubaw :) No i oczywiscie byla z tata w kapliczce bo koch bozie ( kocha ) i poszla robic `amen` :) Na nastepna wizyte jeszcze sie nie zapisalam, bo recepcja byla juz nie czynna. Pewnie jutro zadzwonie. Milej nocki !

ale slodko corcia sie zachowała tak instynktownie....to naprawde piekne bo widac ze juz kocha to malenstwo :-)
imiona meskie moje: Marcel, Staś, Franek, Filip, Antek :-)
tak więc dziś mialam wizyte : na wadze mam 8 kilo do przodu od początku ciąży - odjełam kilogram bbo ciuchy spodnie i cały dzien zarłam a jeszcze zeżarłam spaghetti przed wizytą...więc nie ma tragedii .
Zośka ułożona pośladkowo - ma czas zeby sie odwrocić...serducho w porzadku mozg też....ogolnie jej stan super,,,łeb ma po lewej stronie mego brzucha a na poczatku była po prawej wiec tu gdzie mnie kopie to uderza rączkami i łbem :D co to wodnistych upławów: jest ich za dużo i dał mi pfumacin na zatrzymanie przy okazji na utrzymanie psioszki w dobrej kondycji. mocz krew mam idealna Emotikon grin  nareszscie pecherz wyleczony!!!!
powiedziałam ginekologowi o swoich myślach odnosnie karmienia i powiedzial ze mam czas i jeszcze mi sie odmieni i poleca pogadac z fajna położna.
ale niestety MAM ABSOLUTNY ZAKAZ na tym etapie ciazy cwiczen, rozciagania seksu ....powiedzial ze jakiekolwiek cwiczenia pobudzaja macice jedynie zostaje lekki basen. nie ma bowiem cwiczen ktore by wykluczały napinanie brzucha no moze gdybym bicepsy same cwiczyła :D takze o cwiczeniach moge zapomnieć w domowym zaciszu....cóż...czyli odpoczywamy Emotikon smile  aaaa i musze zrobić glukozee z obciazeniem ;p

Zgłoś nadużycie #8572 10 listopada 2015, 22:24

motylek1909 Supermama
Ślimak gratuluje udanej wizyty :* pokaz nam księżniczkę :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8573 11 listopada 2015, 0:09

szczesliwamamusia Fajna mama
ale u nas wieje. masakra
turbo czy jak u Ciebie dzidziol kopie to czasami masz tak ze az boli to wypinanie i kopanie?
czy tylko moja Mala mnie tak zaskakuje? :)

Zgłoś nadużycie #8574 11 listopada 2015, 7:06

meg86 Gotowa na wszystko

szczesliwamamusia napisał(a)

ale u nas wieje. masakra
turbo czy jak u Ciebie dzidziol kopie to czasami masz tak ze az boli to wypinanie i kopanie?
czy tylko moja Mala mnie tak zaskakuje? :)

Ja moją czasem czuje pod zebrami tzn jak mi w okolice żeber chyba puknie bo tam mnie czasem zaboli głównie przy schylaniu

Zgłoś nadużycie #8575 11 listopada 2015, 7:13

meg86 Gotowa na wszystko
Dziewczyny często czujecie czkawki u maluchow? Bo ja po parę razy dziennie i się zastanawiam czy to nie za często ją to męczy. :-( dla mnie aż takie nie przyjemne to uczucie a dla niej?
Z mikim raczej nie czułam czkawek

Zgłoś nadużycie #8576 11 listopada 2015, 9:59

jogi Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Dziewczyny często czujecie czkawki u maluchow? Bo ja po parę razy dziennie i się zastanawiam czy to nie za często ją to męczy. :-( dla mnie aż takie nie przyjemne to uczucie a dla niej?

moja poki co rzadko ma czkawke.zobaczymy jak bedzie dalej.synek mial czesto ale nie pamietam od ktorego tygodnia sie zaczely.czkawka u maluszkow jest jak najbardziej naturalnym zjawiskiem w czasie ciazy i bezpiecznym

Zgłoś nadużycie #8577 11 listopada 2015, 10:05

jogi Gotowa na wszystko
hej witajcie :)

jakie plany na dzisiejszy dzien?co na obiad robicie?

ja do 16 mam roczna dziewczynke do opieki.pozniej pojdziemy razem odebrac synka z przedszkola a pozniej na plac zabaw.na obiad wyciagam pierogi z zamrazalki.takze dzisiaj lightowo u mnie :)

Zgłoś nadużycie #8578 11 listopada 2015, 10:06

asienka90 Gotowa na wszystko
Mi juz lepiej.dzięki dziewczyny za wsparcie ;) to rotawirus jakis,wszyscy maja naokolo.zjadłam lekkie śniadanie i odpoczywam.ale mięśnie bola.

Zgłoś nadużycie #8579 11 listopada 2015, 10:07

jogi Gotowa na wszystko

asienka90 napisał(a)

Mi juz lepiej.dzięki dziewczyny za wsparcie ;) to rotawirus jakis,wszyscy maja naokolo.zjadłam lekkie śniadanie i odpoczywam.ale mięśnie bola.

to fajnie ze juz lepiej sie czujesz :)

Zgłoś nadużycie #8580 11 listopada 2015, 10:09

jogi Gotowa na wszystko
asienka- mamy zalozona grupe na facebooku.tam chyba ostatnio wiecej sie dzieje.jak chcesz do nas dolaczyc to napisz mi na priv swoje dane jak Cie znalezc a ja Cie dolacze do nas :)

Zgłoś nadużycie #8581 11 listopada 2015, 10:14

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

ja chyba nie czułam jeszcze ani razu, albo nie potrafię rozpoznać :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8582 11 listopada 2015, 10:16

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

hej witajcie :)

jakie plany na dzisiejszy dzien?co na obiad robicie?

ja do 16 mam roczna dziewczynke do opieki.pozniej pojdziemy razem odebrac synka z przedszkola a pozniej na plac zabaw.na obiad wyciagam pierogi z zamrazalki.takze dzisiaj lightowo u mnie :)

ja dziś leniuchuję, a jak mąż wróci z pracy to jedziemy do teściów na obiad (imieniny teściowej jutro) :) także też nic nie muszę robić :)

Zgłoś nadużycie #8583 11 listopada 2015, 12:20

Pedrova Zaprawiona w bojach
A mnie dziś pięknie wkurzył mój pracodawca. Byłam niedawno w pracy, żeby zanieść zwolnienie, rozmawiałam że za połowę października jeszcze wypłaca mi pracodawca, a później to już ZUS. Do 10 każdego miesiąca powinnam mieć wypłatę na koncie, zaglądam tam dziś i... nic. Napisałam maila do pracodawcy, na razie grzecznie, żeby mi wyjaśnił, dlaczego nie otrzymałam wynagrodzenia. Tak więc nawet jakbym chciała zaszaleć na zakupach, to za te 28zł, co mi po opłatach zostało, to nie poszaleję.
No tak mi humor popsuł, że szok :/
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #8584 11 listopada 2015, 19:14

meg86 Gotowa na wszystko
Jak tu cicho...

Zgłoś nadużycie #8585 11 listopada 2015, 19:17

meg86 Gotowa na wszystko
My całym domem zalapalismy jakieś gow*** :-( wymioty nudności biegunka i inne atrakcje zoladkowe :-( mój m już się boi iść do pracy bo mówi gdzie on będzie do łazienki biegać jak będzie w trasie :-( puki co miki ma najlzej bo tylko albo aż mówi ze go brzuszek boli :-( oby do jutra nic innego się nie wyklulo :-(

Zgłoś nadużycie #8586 11 listopada 2015, 19:31

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

A mnie dziś pięknie wkurzył mój pracodawca. Byłam niedawno w pracy, żeby zanieść zwolnienie, rozmawiałam że za połowę października jeszcze wypłaca mi pracodawca, a później to już ZUS. Do 10 każdego miesiąca powinnam mieć wypłatę na koncie, zaglądam tam dziś i... nic. Napisałam maila do pracodawcy, na razie grzecznie, żeby mi wyjaśnił, dlaczego nie otrzymałam wynagrodzenia. Tak więc nawet jakbym chciała zaszaleć na zakupach, to za te 28zł, co mi po opłatach zostało, to nie poszaleję.
No tak mi humor popsuł, że szok :/

Współczuje bo wiem jak ja walczyłam z szefem na poczatku zwolnienia :/

Zgłoś nadużycie #8587 11 listopada 2015, 20:51

motylek1909 Supermama
My wróciliśmy od teściów :) Zaraz spadam do łóżka, bo jutro na 6 wiozę męża do pracy bo potrzebuję mieć auto, muszę zajechać na chwilę do pracy, później po niego do pracy i do banku ;) także popołudnie zleci migusiem :)

a jak Wam dziś minął "świąteczny" dzień? :)

aaaa i jutro dzwonię do weterynarza umówić nas na piątek na kastrację kocurka! tak się martwię, żeby wszystko było z nim dobrze :(

Zgłoś nadużycie #8588 11 listopada 2015, 21:05

motylek1909 Supermama
Pedrova, MamaAnia25 - trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty :)

Zgłoś nadużycie #8589 11 listopada 2015, 21:07

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

My wróciliśmy od teściów :) Zaraz spadam do łóżka, bo jutro na 6 wiozę męża do pracy bo potrzebuję mieć auto, muszę zajechać na chwilę do pracy, później po niego do pracy i do banku ;) także popołudnie zleci migusiem :)

a jak Wam dziś minął "świąteczny" dzień? :)

aaaa i jutro dzwonię do weterynarza umówić nas na piątek na kastrację kocurka! tak się martwię, żeby wszystko było z nim dobrze :(

My zdążyliśmy być na cmentarzu a potem nas rozlozylo także obiad nie ruszony i schowany na jutro....

A teraz już miki śpi m też i ja zaraz idę lulu

Zgłoś nadużycie #8590 12 listopada 2015, 0:13

szczesliwamamusia Fajna mama
Mi bardziej chodzi o taki ból jakby Mała chciała mi rękę albo nogę przez brzuch podać :) i to tak boleśnie robi :)