Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8471 7 listopada 2015, 9:50

kinste Gotowa na wszystko
Dzień dobry ;) u mnie 23 tydzień się zaczyna :)

Na obiad barszcz czerwony z ziemniakami i jajkiem sadzonym :)

Onea - niektórzy rodzice są bardzo nieodpowiedzialni. . Wiem że praca albo chociaż kilka godzin spokoju ale jeśli dziecko źle się czuję to idzie się do lekarza a nie na siłę pcha do przedszkola czy szkoły ..

Zgłoś nadużycie #8472 7 listopada 2015, 10:16

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Onea - niektórzy rodzice są bardzo nieodpowiedzialni. . Wiem że praca albo chociaż kilka godzin spokoju ale jeśli dziecko źle się czuję to idzie się do lekarza a nie na siłę pcha do przedszkola czy szkoły ..

gratuluję 23 tygodnia :)

rety dziewczyny ale ten czas leci... jak przez palce!

aaaa nie pochwaliłam się. Kupiłam wczoraj sukienkę na tą imprezę rodzinną co jest za tydzień :) zwykła prosta czarna, wrzucę wam zdjecie za tydzień przed wyjściem jak będę gotowa :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8473 7 listopada 2015, 11:05

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Dzien dobry w 23 tygodniu !!!

Zgłoś nadużycie #8474 7 listopada 2015, 11:08

motylek1909 Supermama
Jejku Wy macie taki śliczne brzuszki, a mnie się wydaje, że moj w miejscu stanął :( zaraz wam wrzucę foto
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8475 7 listopada 2015, 11:15

Motylku gratuluje 22 tyg 😉

Kinste tobie 23😉 idziemy leb w leb 😉

Ja jeszcze w łóżku. Czekam chwile az tabletka sie wchlonie i zabieram sie za sniadanie.
Dzis mnóstwo roboty mnie czeka. Maz wczoraj przywiesil ten karnisz... a ile sie przy tym naklocilismy, jak tylko cos mu nie idzie to szuka winnego... no i tym sposobem dowiedzialam sie ze to moja wina ze sciana do dupy i wwiercic sie nie mozna, a tak w ogole to jestem despotka ktora biednego misia po 10h w tyrze zagonila do kolejnej roboty 😂... no ale na koniec byl taki zadowolony ze tradycyjnie przyznał mi racje i stwierdzil ze jednak dobrze ze to zrobil i juz ma z glowy... hmm.... czy to oby na pewno mi hormony buzuja ?? ?? 😂 czy tez jemu sie udziela....
Wiec dzis musze umyc to okno i zawiesic firanke, do tego na obiad wymyslilam sobie pierogi z miesem... a po poludniu jedziemy na urodziny do kolezanki, takze musze sie sprezac.

Zgłoś nadużycie #8476 7 listopada 2015, 11:18

motylek1909 napisał(a)

Jejku Wy macie taki śliczne brzuszki, a mnie się wydaje, że moj w miejscu stanął :( zaraz wam wrzucę foto

Dzieki 😉 wrzuc swoj... popatrzymy jakie sobie Filip gniazdko umoscil 😊

Zgłoś nadużycie #8477 7 listopada 2015, 11:18

motylek1909 Supermama
Brzuszek dzisiejszy

Zgłoś nadużycie #8478 7 listopada 2015, 11:22

kinste napisał(a)

Barszczu czerwonego to tez bym zjadla...
Tylko nie wiedziec czemu w ciazy mdli mnie gdy czuje jak ten gnat w wodzie sie gotuje 😉hihi.... wiem , dziwna jestem.... ostatnio sie zmusilam i ugotowalam ogorkowa... ja pitole! Sama sol czulam... te ogorki tu strasznie słone. ...

Zgłoś nadużycie #8479 7 listopada 2015, 11:24

motylek1909 napisał(a)

Brzuszek dzisiejszy

No co ty gadasz ze nie rosnie ? Moim zdaniem znacznie sie powiekszyl... śliczny bebzonik !! 😊

Zgłoś nadużycie #8480 7 listopada 2015, 11:48

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

No co ty gadasz ze nie rosnie ? Moim zdaniem znacznie sie powiekszyl... śliczny bebzonik !! 😊

nie wiem, mnie się wydaje, że stoi w miejscu :P hihi :)

ja gotuję pomidorową już :)

Zgłoś nadużycie #8481 7 listopada 2015, 12:37

onea Zaprawiona w bojach
u mnie dziś golabki :D w wersji wegetariańskiej . Wieczorem jade do szpitala poznam tam moja polozna w końcu i zobaczę oddzial. Nie mogę się doczekać

Zgłoś nadużycie #8482 7 listopada 2015, 12:53

anjaaa Gotowa na wszystko
Witajcie 😊
My z mężem właśnie wyszliśmy ze szkoły rodzenia. Pierwsze zajęcia. Super bylo. Chociaż jak opowiadala o cesarce to aż mi sie słabo zrobiło.

Wielkie te wasze brzuchy. Mój to polowa was. A w szkole to dziewucha w 31 tydzień. A brzuszek jak moj aż w szoku byłam 😊

Zgłoś nadużycie #8483 7 listopada 2015, 12:59

kinste Gotowa na wszystko
ja też Wam dziewczyny gratuluję skończonych tygodni :)

mamaporaztrzeci- według mojej aplikacji dziecko w 23 tyg. waży 500gram i mierzy 30 cm jakby było wyprostowane :)

właśnie .. powiedzcie jak to jest ? jak się wybierze szpital to można jechać obejrzeć oddział ?? bo ja juz nie wiem jak to wygląda ..

wybralismy regał do sypialni :) najtańszy i do złożenia ale jak na razie na nic innego sobie nie mozemy pozwolić..
http://www.meblekryspol.pl/401,system-samba-d.html

Zgłoś nadużycie #8484 7 listopada 2015, 13:02

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

mamaporaztrzeci- według mojej aplikacji dziecko w 23 tyg. waży 500gram i mierzy 30 cm jakby było wyprostowane :)

właśnie .. powiedzcie jak to jest ? jak się wybierze szpital to można jechać obejrzeć oddział ?? bo ja juz nie wiem jak to wygląda ..

wybralismy regał do sypialni :) najtańszy i do złożenia ale jak na razie na nic innego sobie nie mozemy pozwolić..

bardzo ładne mebelki ;)

ja też chętnie się dowiem jak jest z ogladaniem oddzialu itd :)

Zgłoś nadużycie #8485 7 listopada 2015, 13:36

motylek1909 Supermama
meg a jak tam na szkole rodzenia? ja zaczynam za 12 dni i doczekać się nie mogę :)

Zgłoś nadużycie #8486 7 listopada 2015, 14:04

Gumsior Gotowa na wszystko
Witajcie dzisiaj :D
Wszystkim gratuluję nowych tygodni i udanych wizyt :)

Mnie ostatnio mniej bo zaległam w łóżku z migreną. W zasadzie cały tydzień mnie męczyła i niby mogłam wziąć paracetamol, ale on pomaga na godzinę lub dwie więc wolałam nie faszerować się tym. Tak więc tydzień z życia wyjęty, dopiero w czwartek wyszłam z domu do szkoły rodzenia i oczywiście źle się to skończyło. Po zajęciach poszłam na pocztę i całe szczęście, że P. był ze mną bo bym runęła ze schodów jak długa. Tak mi się słabo zrobiło, niedobrze i mroczki przed oczami. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk i że Tosia mi nie uciska stale jakiegoś nerwu bo będę się bała wyjść z domu...

Z tą szkarlatyną to porażka. Nie do pomyślenia. No ale niestety takie są realia. U mojego siostrzeńca w przedszkolu dzieciaki z glutami po pas latały no ale rodzice nic z tym nie robili bo nie mogli dostać wolnego(w australii tak jest)... Tragedia ale wiem, że w Polsce przysługuje rodzicowi chorobowe na dziecko no to czego oni te biedne dzieciaki do szkoły wysyłają. Już jak tak bardzo chcą iść do pracy to lepiej wydać te kilka złotych na opiekunkę a nie epidemię robić...

Motylku widzę, że nie możesz się doczekać szkoły rodzenia. Powiem Ci, że bardzo fajna sprawa, zwłaszcza jak Twój facet może z Tobą chodzić. Ja mojego P. siłą z łóżka wyciągam, wręcz mu grożę, ale jak już pójdzie to zadowolony jest bo widzi całą ciążę z innej perspektywy :) No i ja wielu ciekawostek "z życia" się dowiaduję bo u nas zajęcia prowadzi położna co ponad 30 lat w zawodzie jest więc kopalnia wiedzy.

Zgłoś nadużycie #8487 7 listopada 2015, 14:16

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Motylku widzę, że nie możesz się doczekać szkoły rodzenia. Powiem Ci, że bardzo fajna sprawa, zwłaszcza jak Twój facet może z Tobą chodzić. Ja mojego P. siłą z łóżka wyciągam, wręcz mu grożę, ale jak już pójdzie to zadowolony jest bo widzi całą ciążę z innej perspektywy :) No i ja wielu ciekawostek "z życia" się dowiaduję bo u nas zajęcia prowadzi położna co ponad 30 lat w zawodzie jest więc kopalnia wiedzy.

No właśnie mój mąż będzie na zajęciach co 2 tyg (zajęcia są co tydzien), ze względu na pracę :) ale i tak się cieszę, że sam chce chodzić, a ja się będę czuła pewniej jak pochodzę na takie zajęcia :) a i położna która to prowadzi jest świetna :)

Zgłoś nadużycie #8488 7 listopada 2015, 14:17

motylek1909 Supermama
U mnie obiad gotowy, zrobiłam sobie galaretkę owocową na wieczór i jeszcze robię na deser na szybko ciasteczka maślane :) a co! jak szaleć to szaleć :)

Zgłoś nadużycie #8489 7 listopada 2015, 14:27

kinste napisał(a)

Kinste Stasiek pewnie i ma juz 500 g, a moj kurdupel watpie 😉

Mebelki bardzo ładne 😊 tanie wcale nie musi oznaczac gorsze

A u mnie zmiana planow... za dlugo gnilam w kozku i zmuszona bylam zmodyfikowac moj plan dnia 😉 zamiast pierogow zrobilam spaghetti, a firane zalozylam na nie umyte okno 😂 ale ciiii, nic nie widac... pokoj od razu zmienil wyglad, takze maz nie zarzuci mi ze nic nie zrobilam 😆

Zgłoś nadużycie #8490 7 listopada 2015, 14:34

Kurde, w ogole to zauwazylam ze jak tylko cos mi sie nie chce robic to najlepszym wytlumaczeniem jest " cos sie dzisiaj zle czuje" dziala zawsze ! I wszystko mam wybaczone... wiem..... okropna jestem......

Motylek, ty normalnie szalejesz

Onea, ty kiedys pisalas ze ci glupio ze tak pichcimy (chyba to bylas ty) a teraz normalnie szok ! Karpatka, ostatnio jakies ciasto, dzis gołąbki. ... kuchareczka pierwsza klasa 👍

A dziewczyny mieszkajace w De... orientujecie sie moze jak to wyglada w szpitalach ? Co trzeba miec ze soba? Co dla dziecka itd ?