Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8351 4 listopada 2015, 16:42

malalili Zaprawiona w bojach

motylek1909 napisał(a)

Malalili, gratuluję 21go tygodnia :)
co do koszuli ja mam zamiar kupić ze 3 szt takie: http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-porodu-pizama-i5758031097.html

Dziekuje pieknie :*
Motylku co do koszul to kupowalam tego typu  przy pierwszym porodzie sugerujac sie wlasnie cena, bo wiedzialam ze potem i tak ich nie bede uzywac. Niestety po pierwszym praniu jeszcze przed szpitalem juz sie zsepulily, wygladaly jakbym je miala w uzytku od x czasu.. Do tego material kiepski, wprost elektryzowal sie i przylepial. Chcialabym cos czysto bawelnianego, jak takie zwykle t-shirty. Ale wtedy ceny rosna niewyobrazalnie, a szkoda mi wydac tyle kasy na koszule na raz. I wolalabym rozpiecie jedno po srodku, bo te dwa po bokach mnie draznily za bardzo :)

Zgłoś nadużycie #8352 4 listopada 2015, 16:44

Pedrova napisał(a)

Ja to mam jeszcze większy problem z koszulą nocną, bo... mam fobię guzików. NAPRAWDĘ! nie znoszę guzików. Jeszcze te metalowe, jak przy jeansach mogę dotknąć, ale takie jak w tych koszulkach czy jak przy koszuli męża to masakra dla mnie. Moje formalne koszule mają zakryte guziki i są zapięte do takiej wysokości, że mogę je spokojnie założyć przez głowę.
Ale co to będzie z koszulą nocną...?

O rany Pedrova pierwsze slysze : fobia guzikow :D Nie mozliwa jestes :) To tak jak ktoras z dziewczyn napisala - zatrzaski. Bo wkoncu jakies rozpiecie musi byc zeby wyjac cycola :P Sa tez takie z gumkami wszystymi pod szyja i wtedy nie ma zadnych guzikow :)

Zgłoś nadużycie #8353 4 listopada 2015, 16:48

szczesliwamamusia napisał(a)

Kochana napis po łacinie " miłość zwycięży wszystko" zrobiłam go odrazu po porodzie z Konradem. Tak na prawdę na Jego cześć i walecznosc.

O rany jak pieknie... Wiesz, tez mialam jazde na tatuaz tego typu po urodzeniu Liliany.. Ale na marzeniu sie skonczylo.. Moze wroce do tego po narodzinach drugiego babelka..? Tylko oczywiscie brzuch nie wchodzi w gre, nie jestem tak zgrabna jak Ty! I do tego te nieszczesne rozstepy.. Brzuch to moj najwiekszy komplels od czasu pierwszej ciazy.. :(

Zgłoś nadużycie #8354 4 listopada 2015, 16:51

ROKIKOKI napisał(a)

Jeju dziewczyny, wczoraj w nocy po stosunku zaczal mnie bolec brzuch w okolicy spojenia. Pozniej zauwazylam, ze chyba macica twardnieje , mieknie i tak co chwile. Cos jakby skurcze. A teraz budze sie, znowu mnie pobolewa i twardnieje. Czy sama nospa wystarczy? :( i pojawila sie dodatkowo biegunka

Mi po stosunku zawsze twardnieje jak skala, ale nic mnie nie boli. Kochana wspomnij o tym na wszelki wypadek na najblizszej wizycie. A moze konieczna zmiana pozycji na bardziej dogodniejsza po prostu? No i z takich doraznych lekow to chyba tylko no-spa wchodzi w gre w takim wypadku.

Zgłoś nadużycie #8355 4 listopada 2015, 16:53

motylek1909 Supermama

malalili napisał(a)

Dziekuje pieknie :*
Motylku co do koszul to kupowalam tego typu  przy pierwszym porodzie sugerujac sie wlasnie cena, bo wiedzialam ze potem i tak ich nie bede uzywac. Niestety po pierwszym praniu jeszcze przed szpitalem juz sie zsepulily, wygladaly jakbym je miala w uzytku od x czasu.. Do tego material kiepski, wprost elektryzowal sie i przylepial. Chcialabym cos czysto bawelnianego, jak takie zwykle t-shirty. Ale wtedy ceny rosna niewyobrazalnie, a szkoda mi wydac tyle kasy na koszule na raz. I wolalabym rozpiecie jedno po srodku, bo te dwa po bokach mnie draznily za bardzo :)

pokazałam ci wyglad jaki mnie interesuje bo kupowac bede u siebie na rynku na miejscu cos na ten wzor ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8356 4 listopada 2015, 17:02

No wlasnie najlepiej by bylo dotknac i pomacac :) Chcialam kupic przez neta, bo wygodniej ale chyba zrezygnuje.. Wszedzie 100% bawelny a tak na prawde gow.. prawda.

Zgłoś nadużycie #8357 4 listopada 2015, 17:15

motylek1909 Supermama

malalili napisał(a)

No wlasnie najlepiej by bylo dotknac i pomacac :) Chcialam kupic przez neta, bo wygodniej ale chyba zrezygnuje.. Wszedzie 100% bawelny a tak na prawde gow.. prawda.

no właśnie... dlatego ja przez neta np boję się kupić kocyk, czy ubranka dla małego...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8358 4 listopada 2015, 18:25

motylek1909 Supermama
Gumisior - jak po wizycie ?? ?

Zgłoś nadużycie #8359 4 listopada 2015, 18:26

meg86 Gotowa na wszystko
Ja dopiero usiadłam na dupsko
Mąż wrócił z pracy pojechaliśmy ten kredyt do banku dalej załatwiac,mamy już decyzje także możemy już odsapnac
Przed chwilka skończyłam gotować bigos z kiszonej kapusty bo tak za mną od paru dni chodził,miał być malutki garnek a wyszedł gar więc chyba sobie cześć zamroże

Jejku a my całym domem przeziębieni :-( łącznie z mikim :-( a ja chyba w sumie najbardziej :-( nie idzie oddychać masakra :-(

Zgłoś nadużycie #8360 4 listopada 2015, 18:26

Gumsior Gotowa na wszystko
Witam dziewuszki
Ja już bo połówkowych. Tosia rośnie sobie zdrowa i już waży 375g. Ja się co prawda czuję fatalnie(mega migrena), ale fakt, że z małą wszystko okej poprawił mi humor :D

Następna wizyta za miesiąc i to będzie pierwsza chyba wizyta bez usg xd Jakoś tak się złożyło, że do tej pory zawsze miałam usg na wizycie.

Idę dalej wypoczywać :)

Zgłoś nadużycie #8361 4 listopada 2015, 18:30

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Ja dopiero usiadłam na dupsko
Mąż wrócił z pracy pojechaliśmy ten kredyt do banku dalej załatwiac,mamy już decyzje także możemy już odsapnac
Przed chwilka skończyłam gotować bigos z kiszonej kapusty bo tak za mną od paru dni chodził,miał być malutki garnek a wyszedł gar więc chyba sobie cześć zamroże

Jejku a my całym domem przeziębieni :-( łącznie z mikim :-( a ja chyba w sumie najbardziej :-( nie idzie oddychać masakra :-(

suer, że udało się z kredytem :) my czekamy na dokumenty od pracodawców :) i ruszamy z koksem :)

Zgłoś nadużycie #8362 4 listopada 2015, 18:31

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Witam dziewuszki
Ja już bo połówkowych. Tosia rośnie sobie zdrowa i już waży 375g. Ja się co prawda czuję fatalnie(mega migrena), ale fakt, że z małą wszystko okej poprawił mi humor :D

Następna wizyta za miesiąc i to będzie pierwsza chyba wizyta bez usg xd Jakoś tak się złożyło, że do tej pory zawsze miałam usg na wizycie.

oooo czyli drobniutka dziewczynka :) a czemuż to bez USG?

Zgłoś nadużycie #8363 4 listopada 2015, 18:36

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Witam dziewuszki

Super że wszystko ok :-)

Zgłoś nadużycie #8364 4 listopada 2015, 18:36

meg86 Gotowa na wszystko
Dziewczyny powiedzcie mi czy możemy jeść fistaszki?

Zgłoś nadużycie #8365 4 listopada 2015, 18:37

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Witam dziewuszki

Super! Gratuluje udanej wizyty. Tosinka tez pokaźna wagowo. Ciesze sie ze wszystko w porządku. Mnie ostatnio tez migrena meczyla, az wymiotowalam. Takze odpoczywaj.

My juz po zakupach. Natracilismy kasy ale mamy juz panele, i karnisz do salonu nawet kupiliśmy bo do tej pory bez firanek siedzielismy 😂

Zgłoś nadużycie #8366 4 listopada 2015, 18:39

motylek1909 napisał(a)

oooo czyli drojebniutka dziewczynka :) a czemuż to bez USG?

Drobna? Mi sie wydaje ze duża. .. w porownaniu do mojej.

Zgłoś nadużycie #8367 4 listopada 2015, 18:40

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Super! Gratuluje udanej wizyty. Tosinka tez pokaźna wagowo. Ciesze sie ze wszystko w porządku. Mnie ostatnio tez migrena meczyla, az wymiotowalam. Takze odpoczywaj.

My juz po zakupach. Natracilismy kasy ale mamy juz panele, i karnisz do salonu nawet kupiliśmy bo do tej pory bez firanek siedzielismy 😂

no to zakupki udane ;)

my przed porodem musimy odmalować przedpokój i salon... ale kiedy i za co to zrobić, jak zawsze wyskoczą ważniejsze rzeczy :/ ech... no ale trzeba się za to zabrać. Poza tym chcemy wziąć jeszcze lodówkę na raty nową, bo ta juz siada i też nie pasuje kolorystycznie do całego sprzętu w kuchni...

Zgłoś nadużycie #8368 4 listopada 2015, 18:41

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Drobna? Mi sie wydaje ze duża. .. w porownaniu do mojej.

jak na 21t i kilka dni to wg mnie drobna... 375g a mój w 19t2d miał 350g :D może po prostu mój to jakiś kolos :)

Zgłoś nadużycie #8369 4 listopada 2015, 18:42

meg86 napisał(a)

Dziewczyny powiedzcie mi czy możemy jeść fistaszki?

No pewnie, a czemuz by nie? Orzechy są zdrowe. Ja mloce najchetniej wloskie, i pistacje.

Zgłoś nadużycie #8370 4 listopada 2015, 18:45

motylek1909 napisał(a)

jak na 21t i kilka dni to wg mnie drobna... 375g a mój w 19t2d miał 350g :D może po prostu mój to jakiś kolos :)

Suwak jej pokazuje 21t1d ... a moja 3 dni wcześniej miala 325g.
Twoj to olbrzym w porownaniu do naszych. 😉dobrze go podkarmiasz 😊