Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8311 3 listopada 2015, 20:39

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Gumsior ja wstawiłam ;) jest dostępna w necie :)

ale piękne te rzeczy!!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8312 3 listopada 2015, 20:49

kinste Gotowa na wszystko
Dostałam dzisiaj wkur*a .. teściowa zaczęła gadać że przez takie kupowanie zapeszamy i żebyśmy się nie zdziwili jak się dziewczyna urodzi ..

Zgłoś nadużycie #8313 3 listopada 2015, 20:58

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Dostałam dzisiaj wkur*a .. teściowa zaczęła gadać że przez takie kupowanie zapeszamy i żebyśmy się nie zdziwili jak się dziewczyna urodzi ..

a to normalka, mój tata tak ciągle gada :) hahaha :) że kupować to dopiero po porodzie ;P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8314 3 listopada 2015, 21:03

motylek1909 napisał(a)

a to normalka, mój tata tak ciągle gada :) hahaha :) że kupować to dopiero po porodzie ;P

To samo .. dosłownie cyrk na kółkach .. bo w rodzinie było tak ze miała być córka a urodził się syn .. chciałam powiedzieć im ze to jakiś konowal a nie lekarz jak przez cala ciaze fiutka nie zobaczyl .. poza tym bylo to 10 lat temu ..

Zgłoś nadużycie #8315 3 listopada 2015, 21:26

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Umnie tez tak mowia ;) ) i w rodzinie tez byla taka sytuacja ;) ale Kinste ty jestes na lepszej pozycji dziewczynke na niebiesko ubierzesz gorzej ja chlopca na rożowo hahaha ;) nie przejmuj się!! ;)

Zgłoś nadużycie #8316 3 listopada 2015, 21:31

Pedrova Zaprawiona w bojach

motylek1909 napisał(a)

Malalili, gratuluję 21go tygodnia :)
co do koszuli ja mam zamiar kupić ze 3 szt takie: http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-porodu-pizama-i5758031097.html

Ja to mam jeszcze większy problem z koszulą nocną, bo... mam fobię guzików. NAPRAWDĘ! nie znoszę guzików. Jeszcze te metalowe, jak przy jeansach mogę dotknąć, ale takie jak w tych koszulkach czy jak przy koszuli męża to masakra dla mnie. Moje formalne koszule mają zakryte guziki i są zapięte do takiej wysokości, że mogę je spokojnie założyć przez głowę.
Ale co to będzie z koszulą nocną...?
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #8317 3 listopada 2015, 21:45

anjaaa Gotowa na wszystko
Szkoda kasy na drogie koszule. Po porodzie i szpitalu mogą nadawać sie tylko na śmietnik 😊

Kinste piękne ciuszki.

Nie ma co słuchać starych zabobonów bo kto ma czas kupować ubrania po porodzie? A dziecko w szpitalu w czym ma być? W pieluszce? Moja mama tez tak gadała to jej powiedziałam ze ciężarnej sie nie odmawia bo ja zjedzą myszy 😊

Zgłoś nadużycie #8318 3 listopada 2015, 21:56

anjaaa napisał(a)

Szkoda kasy na drogie koszule. Po porodzie i szpitalu mogą nadawać sie tylko na śmietnik 😊

Kinste piękne ciuszki.

Nie ma co słuchać starych zabobonów bo kto ma czas kupować ubrania po porodzie? A dziecko w szpitalu w czym ma być? W pieluszce? Moja mama tez tak gadała to jej powiedziałam ze ciężarnej sie nie odmawia bo ja zjedzą myszy 😊

Dziękuję :*

I chyba ja zacznę tak mówić :D ja nie wyobrażam sobie robić zakupów po porodzie .. kiedyś było inaczej teraz wszyscy chcą żeby było wygodnie .. odnoszę wrażenie że żal dupe ściska mojej mamie i teściowej ze moge powoli kompletowac wyprwke a one robiły to kiedy coś było .. I nie mogą tego przełknąć ze mam trochę latwiej ..

Zgłoś nadużycie #8319 3 listopada 2015, 22:24

Gumsior Gotowa na wszystko

Pedrova napisał(a)

Ja to mam jeszcze większy problem z koszulą nocną, bo... mam fobię guzików. NAPRAWDĘ! nie znoszę guzików. Jeszcze te metalowe, jak przy jeansach mogę dotknąć, ale takie jak w tych koszulkach czy jak przy koszuli męża to masakra dla mnie. Moje formalne koszule mają zakryte guziki i są zapięte do takiej wysokości, że mogę je spokojnie założyć przez głowę.
Ale co to będzie z koszulą nocną...?

Zatrzaski?

Zgłoś nadużycie #8320 3 listopada 2015, 22:26

Gumsior Gotowa na wszystko

onea napisał(a)

https://sklep.alles.pl/produkt,mama-pastell-koszulka,736.html ja jestem zakochana w tej koszuli....ale co to za cena...chyba ze poproszę jako prezent na gwiazdke :P

Już wysłałam ją mamie z błaganiem, żeby mi taką uszyła! Jest świetna. Bez misiów, owieczek i w ogóle, ale ładna, funkcjonalna i dziewczęca. No ale niestety cena zabójcza. Już kilka takich widziałam, ale nigdy w życiu za tą cenę. Nadzieja w mamuśce :D

Zgłoś nadużycie #8321 3 listopada 2015, 23:55

szczesliwamamusia Fajna mama

malalili napisał(a)

Ale zgrabnie razem wygladacie :*
Co tam masz wytatuowane jesli mozna spytac?

Kochana napis po łacinie " miłość zwycięży wszystko" zrobiłam go odrazu po porodzie z Konradem. Tak na prawdę na Jego cześć i walecznosc.

Zgłoś nadużycie #8322 4 listopada 2015, 6:58

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Malalili, gratuluję 21go tygodnia :)

co do koszuli ja mam zamiar kupić ze 3 szt takie: http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-porodu-pizama-i5758031097.html

Motylku tylko żeby nie okazała się mała przy mikim też kupiłam uniwersalna z tym że na giełdzie nie miałam jak przymierzyć i w domu okazało się ze jest za mała w brzuchu

Zgłoś nadużycie #8323 4 listopada 2015, 7:14

meg86 Gotowa na wszystko
Witam się
U mnie nocka tragiczna :-( ja katar młody dusil się przez katar no masakra :-( teraz m poszedł na 5 do pracy to bidulek przyszedł do mnie do łóżka on śpi a ja przeglądam neta
Co do stawiania się brzucha dziś już na szczęście miękki oby jak najmniej takich akcji dziś sobie pomyślałam że ten brzuch to może od tego kaszlu i kataru taki wrażliwy i się stawia bo kaszle co chwilę i smarkam jak nie wiem :-( w sumie trochę przez siłę bo oddychac nie ma jak bo on mi tam gdzieś wysoko zalega :-( jak do piątku nie będzie poprawy pójdę do dr niech mnie oslucha chociaż

A my dziś jeszcze do tego banku w sprawie tego kredytu a tak mi się chce ze :-(

Poza tym wczoraj koleżanka narobiła mi apetytu na bigos z kiszonej kapusty więc jak miki wstanie zacznę gotować na żeberkach :-)

Zgłoś nadużycie #8324 4 listopada 2015, 7:54

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Haha Kinste dzisiaj mi pol nocy sie snilo ze na usg okazalo sie ze chlopczyk bedzie a nie dziewczynka :p stresuje sie przed dzisiejszym prenatalnym hihihi :p trzymac kciuki ok 13:20 ;) Motylku ja tam chyba danych nie zaktualizowalam upss i zamiast polowkowe miec 18.11 to mam dzisiaj ;) )

Zgłoś nadużycie #8325 4 listopada 2015, 7:54

anjaaa Gotowa na wszystko
Witam 😊
A ja juz w pracy czekam na dzieci 😊 zaczynam prace co drugi dzień i tylko do 12 😊 zanudzę sie w domu!

U nas taki mróz w nocy ze rano skrobałam samochód. Ehh zima idzie 😊

Zgłoś nadużycie #8326 4 listopada 2015, 8:23

MamaAnia25 trzymam kciuki :* i raczej nic nie urosło między nogami :)

Anjaaa no jest coraz zimniej brr 😨

Zgłoś nadużycie #8327 4 listopada 2015, 9:31

meg86 Gotowa na wszystko

MamaAnia25 napisał(a)

Haha Kinste dzisiaj mi pol nocy sie snilo ze na usg okazalo sie ze chlopczyk bedzie a nie dziewczynka :p stresuje sie przed dzisiejszym prenatalnym hihihi :p trzymac kciuki ok 13:20 ;) Motylku ja tam chyba danych nie zaktualizowalam upss i zamiast polowkowe miec 18.11 to mam dzisiaj ;) )

To 3mamy kciuki ;-)

Zgłoś nadużycie #8328 4 listopada 2015, 9:33

meg86 Gotowa na wszystko
U nas też zimno co prawda przymrozku nie było ale tylko 2 st na plusie

Zgłoś nadużycie #8329 4 listopada 2015, 10:47

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Jeju dziewczyny, wczoraj w nocy po stosunku zaczal mnie bolec brzuch w okolicy spojenia. Pozniej zauwazylam, ze chyba macica twardnieje , mieknie i tak co chwile. Cos jakby skurcze. A teraz budze sie, znowu mnie pobolewa i twardnieje. Czy sama nospa wystarczy? :( i pojawila sie dodatkowo biegunka

Zgłoś nadużycie #8330 4 listopada 2015, 11:05

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Jeju dziewczyny, wczoraj w nocy po stosunku zaczal mnie bolec brzuch w okolicy spojenia. Pozniej zauwazylam, ze chyba macica twardnieje , mieknie i tak co chwile. Cos jakby skurcze. A teraz budze sie, znowu mnie pobolewa i twardnieje. Czy sama nospa wystarczy? :( i pojawila sie dodatkowo biegunka

Skurcze macicy po orgazmie sa naturalne, mnie tez pobolewa brzuch po stosunku, biegunkę pewnie masz ze stresu o ten brzuch. .. wez nospe, sprobuj sie rozluznic i uspokoić.