Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8291 3 listopada 2015, 10:43

anjaaa Gotowa na wszystko
witajcie :)
My dziś do pracy, potem do endokrynologa :)

zapomniałam się pochwalić od poniedziałku 27 października czuje wyraźne ruchy bo wcześniej to było takie smyranie tylko i łatwo je było pomylić z pracą jelit. a wczoraj jak leżałam na plecach to ruszał się brzuch i dziś tak samo :) tak więc cała rodzina podziwia :)

mój mąż już otworzył sezon na "coraz bliżej święta". kupił coca-cole z mikołajem :)

Zgłoś nadużycie #8292 3 listopada 2015, 11:00

motylek1909 Supermama

anjaaa napisał(a)

witajcie :)
My dziś do pracy, potem do endokrynologa :)

zapomniałam się pochwalić od poniedziałku 27 października czuje wyraźne ruchy bo wcześniej to było takie smyranie tylko i łatwo je było pomylić z pracą jelit. a wczoraj jak leżałam na plecach to ruszał się brzuch i dziś tak samo :) tak więc cała rodzina podziwia :)

mój mąż już otworzył sezon na "coraz bliżej święta". kupił coca-cole z mikołajem :)

super, ze czujesz ruchy ;)

ach, swieta! chcialabym takie z mnostwem sniegu zeby bylo bajecznie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8293 3 listopada 2015, 11:36

Gumsior Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny

Ja się jakoś zastałam i miałam chyba gorsze dni bo nie robiłam kompletnie nic... Dzisiaj obudziłam się z okropnym bólem głowy ale podejrzewam, ze to przez to ze nie mogłam zasnąć...

Historia trojaczków jest przytłaczająca. Pokazuje nam jak życie jest kruche. I pomysleć, ze 2 tyg i miałyby większe szanse na przeżycie :(

Ach miłego dnia wszystkim :)

Zgłoś nadużycie #8294 3 listopada 2015, 13:09

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Hej brzuchatki

Ja znowu jakis smetny dZien mam. Glowa pobolewa. Brak sil. Mdli mnie i czuje sie jakas niedoleczona. Jakby cały czas byly jakieś zalegania w zatokach. Dzis na obiad ziemniaki z koperkiem, kurczak, i surowka z pekinki, marchewki i kukurydzy. Mieso do piekarnika wrzuce to migiem pojdzie. Wsunelam teraz mandarynki i dalej leżę.

Zgłoś nadużycie #8295 3 listopada 2015, 15:13

kinste Gotowa na wszystko
Hejka :*

Po wizycie jestem i rozszczepu wargi prawdopodobnie nie ma :) jedynie to podniebienie ale jest nadzieja ze i tego nie będzie bo szpara jest malutka :)

Kupiliśmy kilka ciuszkow , rozek, wanienke, stojak na wanienke i K. Się uparł na gabke do wanienki więc ja też kupiliśmy ;)
Wieczorem wstawię zdjęcie bo wszystko jest w samochodzie jeszcze :)

Zgłoś nadużycie #8296 3 listopada 2015, 18:00

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Po wizycie jestem i rozszczepu wargi prawdopodobnie nie ma :) jedynie to podniebienie ale jest nadzieja ze i tego nie będzie bo szpara jest malutka :)

Kupiliśmy kilka ciuszkow , rozek, wanienke, stojak na wanienke i K. Się uparł na gabke do wanienki więc ja też kupiliśmy ;)

Super bardzo sie cieszę ze mały zdrowy! A mize ta mała szpara całkiem zniknie? :) piekny maluszek :) i widze ze zakupy udane! Czekam na foto!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8297 3 listopada 2015, 18:26

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

oj super za zakupy udane!!!!
jaki fajny kosmita :-) moja tez tak wyglada :D slodziak.

anjaaaa super ze juz ruchu czujesz!!!!

mamaporaz3...kurcze ale ty ostatanio masz zly okres :( bidula jestes

Zgłoś nadużycie #8298 3 listopada 2015, 18:26

motylek1909 napisał(a)

Super bardzo sie cieszę ze mały zdrowy! A mize ta mała szpara całkiem zniknie? :) piekny maluszek :) i widze ze zakupy udane! Czekam na foto!

Może zniknie :) ale nie nastawiam się bo wolę w razie czego być pozytywnie zaskoczona :) wstawię jak K przyniesie :)

Zgłoś nadużycie #8299 3 listopada 2015, 18:33

onea Zaprawiona w bojach
Meg, Kinste - zjadłam dziś paczka :P uff zaspokojona :P

Zgłoś nadużycie #8300 3 listopada 2015, 19:22

motylek1909 Supermama
Gumisior - trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :)

Zgłoś nadużycie #8301 3 listopada 2015, 19:40

malalili Zaprawiona w bojach

kinste napisał(a)

Kinste kochanie, osobiscie odradzalabym gabke do kapieli. Bardzo nie higieniczna jest. Ale to tylko moje zdanie :)

Zgłoś nadużycie #8302 3 listopada 2015, 19:41

Pradu nie ma i pewnie laptop tez zaraz padnie. Ach, caly czas cos.. Mam nadzieje, ze nie potrwa to dlugo.

Zgłoś nadużycie #8303 3 listopada 2015, 19:43

Macie juz laski upatrzone jakies koszule do szpitala? Jezeli ktoras zamawialaby przez internet to bylabym wdzieczna za jakies linki.

Zgłoś nadużycie #8304 3 listopada 2015, 19:45

W ogole to wychodze z zalozenia, ze dla siebie trzeba miec torbe przygotowana do szpitala wczesniej niz dla dziecka. Bo jednak roznie bywa. Takze zaczynam juz kompletowac.

Zgłoś nadużycie #8305 3 listopada 2015, 19:57

malalili napisał(a)

Kinste kochanie, osobiscie odradzalabym gabke do kapieli. Bardzo nie higieniczna jest. Ale to tylko moje zdanie :)

Wiem doskonale ale mój się uparł i powiedział że chociaż na sam początek :) pierwszy raz był zrobić zakupy więc dostał szału zakupowego i chciał wszystko 😂

Zgłoś nadużycie #8306 3 listopada 2015, 20:20

motylek1909 Supermama
Malalili, gratuluję 21go tygodnia :)

co do koszuli ja mam zamiar kupić ze 3 szt takie: http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-porodu-pizama-i5758031097.h...

Zgłoś nadużycie #8307 3 listopada 2015, 20:31

Gumsior Gotowa na wszystko
Ach też mam problem z koszulą :( Żadne mi się nie podobają. Wszystkie własnie w jakieś misie czy coś a ja nie lubię. Dobrze, że mama mi szlafrok w lumpie kupiła. Tyle mam xd

Ale jak teraz zapłacę 10 rachunki to P. mi obiecał, że torbę do szpitala mogę skompletować, i że na to nie jest za wcześnie(naopowiadałam mu o trojaczkach i przeraził się, zwłaszcza, że już byłam w szpitalu w ciąży).

A dziewczyny bo nie wiem czy przegapiłam czy co ale macie listę rzeczy do szpitala? Bo coś mi się kojarzy, że ktoś wrzucał, ale nie pamiętam :(

Zgłoś nadużycie #8308 3 listopada 2015, 20:35

onea Zaprawiona w bojach
https://sklep.alles.pl/produkt,mama-pastell-koszulka,736.html ja jestem zakochana w tej koszuli....ale co to za cena...chyba ze poproszę jako prezent na gwiazdke :P

Zgłoś nadużycie #8309 3 listopada 2015, 20:37

Gumsior ja wstawiłam ;) jest dostępna w necie :)

Zgłoś nadużycie #8310 3 listopada 2015, 20:39

onea napisał(a)

https://sklep.alles.pl/produkt,mama-pastell-koszulka,736.html ja jestem zakochana w tej koszuli....ale co to za cena...chyba ze poproszę jako prezent na gwiazdke :P

Jest śliczna ! Ale cena przesadzona mocno ..