Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8251 2 listopada 2015, 13:44

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
.... a gdzie tu obiad zrobic.... jeszcze te nieszczesne nalesniki wymyslilam... jak ja bede stac przy tej patelni to ja nie wiem.... bez kitu....

Zgłoś nadużycie #8252 2 listopada 2015, 13:46

dominika19811 Świeżo upieczona
dasz rade

Zgłoś nadużycie #8253 2 listopada 2015, 13:47

Pedrova Zaprawiona w bojach
Wy tu gadacie o pączkach, a ja lece do Biedronki po Pasteis de Nata. Mamy tydzien smakow Portugalii, jesli macie mozliwosc, to zachecam do sprobowania. Wygladaja jak takie male tarty z ciasta francuskiego z jajecznym kremem w srodku, podobnym do budyniu, na wierzchu lekko przypalone, takie specjalnie skarmelizowane.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #8254 2 listopada 2015, 13:53

dominika19811 Świeżo upieczona

Pedrova napisał(a)

Wy tu gadacie o pączkach, a ja lece do Biedronki po Pasteis de Nata. Mamy tydzien smakow Portugalii, jesli macie mozliwosc, to zachecam do sprobowania. Wygladaja jak takie male tarty z ciasta francuskiego z jajecznym kremem w srodku, podobnym do budyniu, na wierzchu lekko przypalone, takie specjalnie skarmelizowane.

ile to ma kaloriii

Zgłoś nadużycie #8255 2 listopada 2015, 14:06

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

W zyciu nie chcialabym sie znalezc w skorze tej mamy.... przed nia trudny czas. Ale wierzę ze jeszcze dane jej będzie sie cieszyc macierzyństwem. Ma 23lata, cale zycie przed nią.

chyba nikt by nie chciał :-(
dlatego odliczamy kazdy tydzień...
ja to bede powtarzac milion razy poki nie ujrze mej kruszynki nie uwierze!

Dziewczyny czy wy tez jestescie takie bez sil i energii? Niby w drugim trymestrze mialam fruwac i gory przenosic, a ja siedzę taka oklapla ze szok. To jakas ściema! Pogoda piękna, sloneczko swieci, co wieczor obiecuje sobie ze od rana wstane i przewroce chate do gory nogami i za kazdym razem nici z moich planow. Ledwo ogarne po lebkach mieszkanie, i co chwile się pokladam. Jakas masakra.

kochana mnie tylko łeb boli..ale energiimam mnostwo dziś...moze diabeł we mnie wstapił....slucham nowej piasenki adele helloo i tancze jazz....krece piruety....jakiś szał mnie ogarnał....a jutro pewnie skonam na lozku od lenistwa :D
kochana moze drugi trymestr taki po prostu masz....ale nie masz mdlosci?

Zgłoś nadużycie #8256 2 listopada 2015, 14:14

kinste Gotowa na wszystko
Mamaporaztrzeci ja też zero energii .. może ze dwa dni w tygodniu są takie ze jest ok .. I jak nie mialam mdłości jak Wy się meczylyscie tak teraz zaczynają mnie dopadac ..

Zgłoś nadużycie #8257 2 listopada 2015, 14:16

anjaaa Gotowa na wszystko
O to rożek 😊

Zgłoś nadużycie #8258 2 listopada 2015, 14:28

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

nie jadłam, ale może spróbuję, bo będę iść przez biedronkę :D

gratuluję 22go tygodnia ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8259 2 listopada 2015, 14:28

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

ja robie barszcz czerwony z ziemniakami, i kotlet mielony z ziemniakami i mizeria :)

Pycha :-)

Ja mam pomidorowke

Zgłoś nadużycie #8260 2 listopada 2015, 14:30

motylek1909 Supermama

anjaaa napisał(a)

O to rożek 😊

ale śliczny!!! i gratuluję 20go tygodnia :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8261 2 listopada 2015, 14:32

motylek1909 Supermama
Chata ogarnięta, druga pralka się pierze, obiad przygotowany, tylko zupka się gotuje. Jeszcze 3 pralka, zrobię sałatkę do ziemniaków i trzeba się wyszykować. Pójdę do babci i od niej na paznokcie pojadę :D padam!

Zgłoś nadużycie #8262 2 listopada 2015, 14:32

meg86 Gotowa na wszystko

.... a gdzie tu obiad zrobic.... jeszcze te nieszczesne nalesniki wymyslilam... jak ja bede stac przy tej patelni to ja nie wiem.... bez kitu....

Nie no to ja tak nie mam aczkolwiek też nie tryskam energia....

Zgłoś nadużycie #8263 2 listopada 2015, 14:35

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Mamaporaztrzeci ja też zero energii .. może ze dwa dni w tygodniu są takie ze jest ok .. I jak nie mialam mdłości jak Wy się meczylyscie tak teraz zaczynają mnie dopadac ..

No i mnie dziś cos mdli ale zwalilam to na tardyferon bo w ulotce nawet pisze o nudnosciach :-(

A ja czekam na mojego zjemy obiad pojedziemy do banku a potem na 18 z psem do fryzjera...

Zgłoś nadużycie #8264 2 listopada 2015, 14:54

turboslimak Fajna mama

anjaaa napisał(a)

O to rożek 😊

sliczny!!!! ja szybko wpis robie bo stoję w garach :D

Zgłoś nadużycie #8265 2 listopada 2015, 15:55

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

sliczny!!!! ja szybko wpis robie bo stoję w garach :D

A co robisz dobrego ;-)

Zgłoś nadużycie #8266 2 listopada 2015, 16:37

Dobra, porobione. Rodzina nakarmiona. Moge leżeć 😉

Zgłoś nadużycie #8267 2 listopada 2015, 17:18

onea Zaprawiona w bojach
Mama weź się w garść :) u mnie to jest tak, ze jak mam napięty grafik(czasem na własne zyczenie) to jakos sprawnie mi wszystko idzie i pod koniec dnia jestem usatysfakcjonowana ze taka efektywna bylam. A jak się rozleniwie to jest mi coraz gorzej się zabrać do jakiejkolwiek czynności, odkładam na jutro mimo ze jest to np. jedna rzecz na dziś do zrobienia.

Wczoraj bylam w kawiarni, paczkow nie mieli, ale za to zjadłam lody, sernik i ciasto z agrestem oraz beza.....Doszlam do wniosku po tym wszystkim ze jednak istnieje granica przesłodzenia :P
Taka dumna bylam i przy znajomych powiedziałam, ze jem i jem i na razie tylko 3 kg do przodu, fajna rzecz. A mój maz na to, ze widać na buzi , tylku i nogach.....osz no to mnie zdolowalo. Jak się patrzy dzień w dzień na siebie to się nie widzi zmian na ciele....Ale prawda jest taka ze naprawdę nie zaluje sobie jedzenia od pewnego czasu. Pewnie nawet tyle organizm nie potrzebuje ile zjadam ale ochota jest.....

Zgłoś nadużycie #8268 2 listopada 2015, 18:21

anjaaa Gotowa na wszystko
Onea u Ciebie widac na buzi a to zdrowo wygląda. Za to mnie to wyssało na twarzy. Mój mąż mówi ze wyglądam jakbym chudła a nie tyła 😊

Dziewczyny miałam dzis taka ochotę na ruskie pierogi ze szok. W pracy gryzłam parapet bo nie mogłam sie doczekać aż pojadę do sklepu i kupie pierogi.
Jem tyle nabiału ze chyba urodzę krowę 😊

Zgłoś nadużycie #8269 2 listopada 2015, 18:29

onea napisał(a)

Mama weź się w garść :) u mnie to jest tak, ze jak mam napięty grafik(czasem na własne zyczenie) to jakos sprawnie mi wszystko idzie i pod koniec dnia jestem usatysfakcjonowana ze taka efektywna bylam. A jak się rozleniwie to jest mi coraz gorzej się zabrać do jakiejkolwiek czynności, odkładam na jutro mimo ze jest to np. jedna rzecz na dziś do zrobienia.

Wczoraj bylam w kawiarni, paczkow nie mieli, ale za to zjadłam lody, sernik i ciasto z agrestem oraz beza.....Doszlam do wniosku po tym wszystkim ze jednak istnieje granica przesłodzenia :P
Taka dumna bylam i przy znajomych powiedziałam, ze jem i jem i na razie tylko 3 kg do przodu, fajna rzecz. A mój maz na to, ze widać na buzi , tylku i nogach.....osz no to mnie zdolowalo. Jak się patrzy dzień w dzień na siebie to się nie widzi zmian na ciele....Ale prawda jest taka ze naprawdę nie zaluje sobie jedzenia od pewnego czasu. Pewnie nawet tyle organizm nie potrzebuje ile przjadam ale ochota jest.....

Pewnie masz rację, wylazlam z domu, troche sie przewietrzylam, i nawet kupilam dzidziulce taki gruby kocyk podszywany kolderka, i komplecik 😉

Zgłoś nadużycie #8270 2 listopada 2015, 18:53

szczesliwamamusia Fajna mama
Mamy 24 tydzień za sobą :) uhhh