Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8231 2 listopada 2015, 11:19

turboslimak Fajna mama
wiecie co tak sobie myślę wzielo mnie na rozmyslania przez ta sytuację...
....ze naprawdę nie mamy wpływu na pewne rzeczy....dookoła dzieją się tragedie wszystkim- kazdy cierpi w swoim czasie.To Bóg decyduje i nie wiadomo czemu jak dlaczego....
trzeba sie cieszyc kazdym dniem ze mamy dwie zdrowe rece , nogi...ze mamy to zdrowie,bliska osobe przy boku...
jak widzę ze ktoś cierpi z automatu sobie wyobrazam siebie w danej sytuacji...i od razu mnie to boli.
a hajzer...kurde jaki by nie był...stracil 9 letniego synka...9 lat ciezkiej pracy ojcostwa poswiecenia i nagle taka tragedia...

dziewczyny jak bierzecie dawkę magnezu?

Zgłoś nadużycie #8232 2 listopada 2015, 11:20

kinste Gotowa na wszystko
Przykro z powodu tych trojaczkow .. :( łza się w oku kręci :(

Zgłoś nadużycie #8233 2 listopada 2015, 11:23

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Hej!
Ja już zdałam klucze w pracy i poinstruowałam nową koleżankę co i jak i wooooolne. :) Pojechałam od razu zrobić badanie krwi i moczu, teraz jem śniadanko, piję kawkę i czekam aż Mój się obudzi po nocce. :)

Słyszałam turbo o tym idiocie co pod prąd jechał. Ale najbardziej rozwaliły mnie komentarze ludzi "tiry nie powinny być wpuszczane o tej godzinie na autostradę, co on tam robił, gdyby tego tira tam nie było to by nie doszlo do tragedii". No kuźwa a to, że koleś jechał pod prąd to już w porządku? Cieszę się, że trafił na tira, bo gdyby to była osobówka to niewinne osoby by zginęły, a tak to jedynie auto idioty czyli selekcja naturalna..

A z tymi trojaczkami. Brak mi słów.. To takie przygnębiające. Wczoraj u mnie na cmentarzu zobaczyłam nowy pomnik "dzieci nienarodzonych". Postałam chwilę i się popłakałam, takie to dla mnie przykre, a co dopiero czują Ci rodzice.. :(

Zgłoś nadużycie #8234 2 listopada 2015, 11:25

kinste napisał(a)

O looosie ... to u mnie były obwarzanki i znicze .. I w jednym miejscuvwata cukrowa a byliśmy na 5 cmentarzach ..

Cukiernia wczoraj była zamknięta .. Ale za to dzisiaj jak sklep przyjechał od razu kupiłam dwa pączki z marmoladą :)

Też kupiłam! I jeszcze z adwokatem, bo nie wiedziałam na co się zdecydować. :P Bo wy tak o tych pączkach a mi się śniło 2 dni temu, że był tłusty czwartek, chcialam kupić pączki a wszędzie już ich nie było.. I w życiu rano nie miałam większej ochoty na pączka. :D

Zgłoś nadużycie #8235 2 listopada 2015, 11:28

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Hej!
Ja już zdałam klucze w pracy i poinstruowałam nową koleżankę co i jak i wooooolne. :) Pojechałam od razu zrobić badanie krwi i moczu, teraz jem śniadanko, piję kawkę i czekam aż Mój się obudzi po nocce. :)

Słyszałam turbo o tym idiocie co pod prąd jechał. Ale najbardziej rozwaliły mnie komentarze ludzi "tiry nie powinny być wpuszczane o tej godzinie na autostradę, co on tam robił, gdyby tego tira tam nie było to by nie doszlo do tragedii". No kuźwa a to, że koleś jechał pod prąd to już w porządku? Cieszę się, że trafił na tira, bo gdyby to była osobówka to niewinne osoby by zginęły, a tak to jedynie auto idioty czyli selekcja naturalna..

A z tymi trojaczkami. Brak mi słów.. To takie przygnębiające. Wczoraj u mnie na cmentarzu zobaczyłam nowy pomnik "dzieci nienarodzonych". Postałam chwilę i się popłakałam, takie to dla mnie przykre, a co dopiero czują Ci rodzice.. :(

rokikoki czasem sie zastanawiam co za debile pisza te komentarze :D jakieś takie bezmózgowce :D
lepiej ze w tira....niz wlasnie jakby w ososbowki walnal i wiecej ludzi by zgineło...
kurde przeciez to nie trudni sie zorientowac ze sie jedzie pod prad....mozna zawrocic....

widzialam kiedysf ilmik jak baba jechala pod prad na A2 nagrywali ja inni kierowcy z boku...chociaz jechala tym bocznym pasem za ciagla linia na awaryyjnych :D ....

dziś mnie tak bolał w nocy brzuch ze bol niemilosierny mnie obudzil- ale postanowilam pojsc spac i sie nie denerwować

dzis wstalam pierwszy raz z poczuciem ze wszystko bedzie dobrze , ze urodze normalnie naturalnie, ze zosia nie bedzie miec pielektazji. wogole jakies dzis mam dobre przeczucie.... :)
wstalam rano i nie boli. uznalam ze macica rosnie....

co do takich nagrobków- ja nie moge patrzeć na takie rzeczy.... :(

Zgłoś nadużycie #8236 2 listopada 2015, 11:35

turboslimak napisał(a)

rokikoki czasem sie zastanawiam co za debile pisza te komentarze :D jakieś takie bezmózgowce :D
lepiej ze w tira....niz wlasnie jakby w ososbowki walnal i wiecej ludzi by zgineło...
kurde przeciez to nie trudni sie zorientowac ze sie jedzie pod prad....mozna zawrocic....

widzialam kiedysf ilmik jak baba jechala pod prad na A2 nagrywali ja inni kierowcy z boku...chociaz jechala tym bocznym pasem za ciagla linia na awaryyjnych :D ....

dziś mnie tak bolał w nocy brzuch ze bol niemilosierny mnie obudzil- ale postanowilam pojsc spac i sie nie denerwować

dzis wstalam pierwszy raz z poczuciem ze wszystko bedzie dobrze , ze urodze normalnie naturalnie, ze zosia nie bedzie miec pielektazji. wogole jakies dzis mam dobre przeczucie.... :)
wstalam rano i nie boli. uznalam ze macica rosnie....

co do takich nagrobków- ja nie moge patrzeć na takie rzeczy.... :(

Też widziałam ten filmik :D
Ale niektórzy, zwłaszcza kobiety :D czasami tak się zakręcą, że przez przypadek wjadą pod prąd, później się zestresują i nie wiedzą jak wyjechać więc jadą dalej. A ten koleś ewidentnie i z premedytacją jechał, zwłaszcza, że jechało tam jeszcze kilka osób i każdy mógł zwrócić uwagę żeby zmienił pas.

Też dziekuję Bogu, że może nie jest idealnie, ale wszystko mamy pod dostatkiem i dziecko się swietnie rozwija..

Zgłoś nadużycie #8237 2 listopada 2015, 11:39

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

boże w tv powiedzieli o facecie ktory wjechal na A1 pod prad- masakra....3 ososby zginely jechali w 6 osob....wspolczuje kierowcy tira ona jechał zgodnie z przepisami ale wspolczuje mu tego widoku do konca zycia przed oczami.

u mnie na odwrót :D wystarczy ze posiedze przy stole i mala sie rusza...chociaz w czoraj po raz pierwszy tak mnie kopała ze 3 razy było to na granicy bólu....az nie bylo to przyjemne w pewnym momencie ;p
jak oczywiscie chce ja nagrac to juz sie nie rusza :D wstydnisia mała ;p

"Któraś z dziewczyn pytała co u trojaczkow wczoraj ostatni z braci dołączył do aniołków :-( straszna tragedia okropna nawet nie umiem sobie wyobrazić jak moga się czuć rodzice i najbliżsi :-(
dla braci :-( "
Ja pytałam...

boże...ale zmarł ten co mial wylew? czy inny? jejku są nikle szanse ze one przezyja :( :( :( chociaz bardzo mocno zaciskam kciuki zeby zyly :( :( :( :( :(

Turbo cała 3 nie żyje :-(

Zgłoś nadużycie #8238 2 listopada 2015, 11:39

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

boże w tv powiedzieli o facecie ktory wjechal na A1 pod prad- masakra....3 ososby zginely jechali w 6 osob....wspolczuje kierowcy tira ona jechał zgodnie z przepisami ale wspolczuje mu tego widoku do konca zycia przed oczami.

u mnie na odwrót :D wystarczy ze posiedze przy stole i mala sie rusza...chociaz w czoraj po raz pierwszy tak mnie kopała ze 3 razy było to na granicy bólu....az nie bylo to przyjemne w pewnym momencie ;p
jak oczywiscie chce ja nagrac to juz sie nie rusza :D wstydnisia mała ;p

"Któraś z dziewczyn pytała co u trojaczkow wczoraj ostatni z braci dołączył do aniołków :-( straszna tragedia okropna nawet nie umiem sobie wyobrazić jak moga się czuć rodzice i najbliżsi :-(
dla braci :-( "
Ja pytałam...

boże...ale zmarł ten co mial wylew? czy inny? jejku są nikle szanse ze one przezyja :( :( :( chociaz bardzo mocno zaciskam kciuki zeby zyly :( :( :( :( :(

Turbo cala trojka zmarla. 😢

Zgłoś nadużycie #8239 2 listopada 2015, 11:45

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Turbo cala trojka zmarla. 😢

boże :( :( :( :( ( :( :( :( ( :( :( :( :(

Zgłoś nadużycie #8240 2 listopada 2015, 11:51

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

:-(

Zgłoś nadużycie #8241 2 listopada 2015, 11:56

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Mnie dopadl silny bol brzucha, jakby w okolicy jajników, podbrzusza i plecow... poszlam do WC , i po wyproznieniu przeszlo... dziwne....teraz wstalam i zjadam sniadanie. Nie mam pomyslu na obiad, moze ktoras z was cos podpowie?

ja robie barszcz czerwony z ziemniakami, i kotlet mielony z ziemniakami i mizeria :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8242 2 listopada 2015, 11:59

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

ja robie barszcz czerwony z ziemniakami, i kotlet mielony z ziemniakami i mizeria :)

poprosze o poczęstunek :D

Zgłoś nadużycie #8243 2 listopada 2015, 12:00

turboslimak napisał(a)

W zyciu nie chcialabym sie znalezc w skorze tej mamy.... przed nia trudny czas. Ale wierzę ze jeszcze dane jej będzie sie cieszyc macierzyństwem. Ma 23lata, cale zycie przed nią.

Zgłoś nadużycie #8244 2 listopada 2015, 12:00

motylek1909 Supermama
Co do TIR-a i tego zderzenia... nie rozumiem jak można jechać pod prąd i co? nie zauważyć? dla mnie to było samobójstwo z premedytacją? wiadomo, że TIR nie miał szans wyhamować ani nic zrobić.

Nie wiem co czuje mam tych trojaczków, ale straaaaasznie jej współczuję :( nie dość, że poród przedwczesny, to jeszcze kurczę nie uratowali maluszków :(

pączki... wczoraj nigdzie nie kupiłam, ale dziś do Lidla pojechaliśmy i kupiłam z czekoladą :D :D :D

Teraz pije kawkę, pranie wstawione, zaraz zjem bułkę bo wypada zjeść jakieś śniadanie.. a później sprzątanie i kolejne prania mnie czekają :) i zrobienie obiadku ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8245 2 listopada 2015, 12:00

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

poprosze o poczęstunek :D

zapraszam!

Zgłoś nadużycie #8246 2 listopada 2015, 12:01

motylek1909 napisał(a)

Ja mialam ostatnio mielone, wczoraj buraczki, to dzis cos innego bym wciagnela... chyba nalesnikow nasmaze 😉

Zgłoś nadużycie #8247 2 listopada 2015, 12:03

motylek1909 napisał(a)

Co do TIR-a i tego zderzenia... nie rozumiem jak można jechać pod prąd i co? nie zauważyć? dla mnie to było samobójstwo z premedytacją? wiadomo, że TIR nie miał szans wyhamować ani nic zrobić.

Nie wiem co czuje mam tych trojaczków, ale straaaaasznie jej współczuję :( nie dość, że poród przedwczesny, to jeszcze kurczę nie uratowali maluszków :(

pączki... wczoraj nigdzie nie kupiłam, ale dziś do Lidla pojechaliśmy i kupiłam z czekoladą :D :D :D

Teraz pije kawkę, pranie wstawione, zaraz zjem bułkę bo wypada zjeść jakieś śniadanie.. a później sprzątanie i kolejne prania mnie czekają :) i zrobienie obiadku ;)

O! Kawa! I to jest to czego na chwile obecna mi potrzeba 😊 do tego mam jeszcze sernik z kokosami 😊zostal z wczoraj.

Zgłoś nadużycie #8248 2 listopada 2015, 13:09

anjaaa Gotowa na wszystko
witajcie :)
Ja dziś na pobraniu krwi już byłam i na spacerku z mężem. do pracy na później to korzystamy.
ja jeszcze jutro i zaczynam prace co drugi dzień. dziewczyna się już powoli ogarnia w pracy wiec pora na odpoczynek. chociaż mam wyrzuty sumienia że nie pracuje jak zwykle.

zazdroszczę wam tej kawy. przed ciążą to 3 kubki piłam a teraz mnie odrzuca.

dziś przyszedł zamawiany rożek dla bobaska :) wstawię zdjęcie jak mi w telefonie internet zacznie działać. :)

Zgłoś nadużycie #8249 2 listopada 2015, 13:41

Dziewczyny czy wy tez jestescie takie bez sil i energii? Niby w drugim trymestrze mialam fruwac i gory przenosic, a ja siedzę taka oklapla ze szok. To jakas ściema! Pogoda piękna, sloneczko swieci, co wieczor obiecuje sobie ze od rana wstane i przewroce chate do gory nogami i za kazdym razem nici z moich planow. Ledwo ogarne po lebkach mieszkanie, i co chwile się pokladam. Jakas masakra.

Zgłoś nadużycie #8250 2 listopada 2015, 13:42

dominika19811 Świeżo upieczona
WITAJCIE .
dzisiaj mam 21 dc. W 18 dc mogłam mieć owulację, tak przynajmniej zakładam. wczoraj czyli 20 dc dostałam takiego bólu podbrzusza przy czym wzrosła mi temp.Dostałam dreszczy. Dodam , ze od 17 dc bolą piersi.