Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8211 1 listopada 2015, 17:43

motylek1909 Supermama
A ja juz u rodzicow, dzisiaj duzo kbeszlismy ale pogoda była piękna :) nawet sukienkę założyłam hihi :) pokaże wam...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8212 1 listopada 2015, 17:44

malalili Zaprawiona w bojach
Jestem taka padnieta po tych cmentarnych wojazach, ze padam na twarz. Na dodatek Lilka byla tak strasznie nie grzeczna, na rekach nie chciala, za reke nie chciala. Tylko uciekala miedzy pomniki, toz to takie nie bezpieczne.. Potem jeszcze urodziny D bratanka, lubie slodkie ale ten tort byl przegieciem. Jeszcze go czuje. Oj niech ten dzien sie juz konczy..

Zgłoś nadużycie #8213 1 listopada 2015, 18:47

anjaaa Gotowa na wszystko
Mam nadzieje ze kazda juz bezpiecznie wróciła do domu z cmentarzy. My jechaliśmy z Mińska do Warszawy 40/h. Korki straszne. A jeszcze nam jakiś taksiarz wyjechal prawie na samochód. Mąż go opieprzyl równo.

Mój pierwszy zakup 😊 niby 62 a taki duży sie wydaje 😊

Zgłoś nadużycie #8214 1 listopada 2015, 19:15

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny. U mnie niedziela minela bardzo spokojnie. Smutno mi ze nie bylo mnie w Pl.. tutaj 1listopada wyglada zupelnie inaczej . Jest pusto, cicho, ciemno, zniczy bardzo malo..... ech. Mowilam wam o trojaczkach.... wczoraj jeden odszedl, dzis w nocy drugi. Matka ma byc przygotowana na najgorsze jesli chodzi o trzeciego... smierc dzieci zwlaszcza w takim okresie to musi byc trauma.
A z lepszych wiadomosci... dzisiaj moja dzidzia tak sie rozruszala ze czulam ja wyraźnie przez brzuch, a co najlepsze, chlopcy widzieli golym okiem jak mi sie brzuch podnosil😊 w koncu ! Maz taki zdziwiony ze szok.

Anjaaa... śliczny pajacyk. A koc masz identyczny jak moja siostra 😉

Zgłoś nadużycie #8215 1 listopada 2015, 20:45

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Hej dziewczyny. U mnie niedziela minela bardzo spokojnie. Smutno mi ze nie bylo mnie w Pl.. tutaj 1listopada wyglada zupelnie inaczej . Jest pusto, cicho, ciemno, zniczy bardzo malo..... ech. Mowilam wam o trojaczkach.... wczoraj jeden odszedl, dzis w nocy drugi. Matka ma byc przygotowana na najgorsze jesli chodzi o trzeciego... smierc dzieci zwlaszcza w takim okresie to musi byc trauma.
A z lepszych wiadomosci... dzisiaj moja dzidzia tak sie rozruszala ze czulam ja wyraźnie przez brzuch, a co najlepsze, chlopcy widzieli golym okiem jak mi sie brzuch podnosil😊 w koncu ! Maz taki zdziwiony ze szok.

Anjaaa... śliczny pajacyk. A koc masz identyczny jak moja siostra 😉

mamaporaz3 wiesz cos w sprawie trojaczkow wiecej ?? ?

u nas podobnie jak u ciebie -tez spokojnie, bylismy na obiedzie u mojej mamy....

Zgłoś nadużycie #8216 1 listopada 2015, 20:46

turboslimak Fajna mama
pajacyk boski!!!!

Zgłoś nadużycie #8217 1 listopada 2015, 20:50

motylek1909 Supermama
U nas za to na cmentarzach pełno zniczy... ale spokojnie wszystko przebiegło :)

Już jestem w domku i zalegamy przed TV.

Co do ruchów, u mnie już ładnie widać gołym okiem :) rzadziej czułam kiedy siedziałam, bardziej jak leżałam, a teraz nawet jak siedzę to czuję kopniaczki :) cudowne uczucie!!

TYMAMA - jeszcze raz trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i napisz do nas co tam u Was slychać :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8218 1 listopada 2015, 21:15

motylek1909 Supermama
asienka90 - kiedy kolejna wizyta ??

Zgłoś nadużycie #8219 1 listopada 2015, 21:48

turboslimak napisał(a)

mamaporaz3 wiesz cos w sprawie trojaczkow wiecej ?? ?

u nas podobnie jak u ciebie -tez spokojnie, bylismy na obiedzie u mojej mamy....

Tyle co napisalam. Dwoje zmarlo, trzeci walczy o zycie. Paula jest tak zalamana ze napisala o odejsciu z forum. Nie dziwie sie...

Zgłoś nadużycie #8220 1 listopada 2015, 21:51

motylek1909 napisał(a)

Co do ruchów, u mnie już ładnie widać gołym okiem :) rzadziej czułam kiedy siedziałam, bardziej jak leżałam, a teraz nawet jak siedzę to czuję kopniaczki :) cudowne uczucie!!

TYMAMA - jeszcze raz trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i napisz do nas co tam u Was slychać :)

Motylku teraz te kopniaki beda coraz mocniejsze i czestsze, ale mnie to baaaardzo cieszy 😉 ja tez juz leżę, lek wsadzony wiec sie nawet nie ruszam 😉

Zgłoś nadużycie #8221 1 listopada 2015, 22:15

motylek1909 Supermama

Motylku teraz te kopniaki beda coraz mocniejsze i czestsze, ale mnie to baaaardzo cieszy 😉 ja tez juz leżę, lek wsadzony wiec sie nawet nie ruszam 😉

chyba każdą z nas cieszą ruchy maluszków :)

w tygodniu mężu pracuje 13-21 (oprócz czwartku bo wtedy idzie na rano zeby na połówkowe ze mną iść), a ja za to jutro na 19 idę do kosemtyczki zrobić sobie pazurki! a co, sama też robię, ale jednak jak ktoś robi, to bardziej cieszy hihi :)

Zgłoś nadużycie #8222 1 listopada 2015, 22:40

Pedrova Zaprawiona w bojach

meg86 napisał(a)

Kinste rybka u mnie jest spora wilgotność bo pranie w domu susze bo nie mam gdzie poza tym to gardło to infekcyjnie mnie boli :-( czuję to bo przełknąć śliny nie mogę bo boli :-(

Ja ból gardła w 24 godziny wyleczyłam miodem :) Co 2 godziny łyżeczka miodu do ssania na języku, a po tym nie pić przez 15 minut. U mnie dziadek, tata, brat to pszczelarze, mamy naprawdę prawdziwy miód i taki na ból gardła jest najlepszy. Najlepiej z tych późnych miodów - sierpniowych z domieszką ziół, ale w sumie każdy prawdziwy miód pomoże.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #8223 2 listopada 2015, 7:01

meg86 Gotowa na wszystko
Witam się
Jakie plany na dziś?
My raczej w domu i mam zamiar pomału poprasowac rzeczy małej ...
Wczoraj na szczęście ból nerki się nie rozkręcił więc myślę że to może moje jelita musiały się przyzwyczaić do tego żelaza,z gardłem też jakby lepiej bo już tak nie boli

Któraś z dziewczyn pytała co u trojaczkow wczoraj ostatni z braci dołączył do aniołków :-( straszna tragedia okropna nawet nie umiem sobie wyobrazić jak moga się czuć rodzice i najbliżsi :-(
dla braci :-(

Zgłoś nadużycie #8224 2 listopada 2015, 7:55

meg86 napisał(a)

Witam się
Jakie plany na dziś?
My raczej w domu i mam zamiar pomału poprasowac rzeczy małej ...
Wczoraj na szczęście ból nerki się nie rozkręcił więc myślę że to może moje jelita musiały się przyzwyczaić do tego żelaza,z gardłem też jakby lepiej bo już tak nie boli

Któraś z dziewczyn pytała co u trojaczkow wczoraj ostatni z braci dołączył do aniołków :-( straszna tragedia okropna nawet nie umiem sobie wyobrazić jak moga się czuć rodzice i najbliżsi :-(
dla braci :-(

Wlasnie tam zajrzalam... przygnebiajaca atmosfera, a pamiętam jak jeszcze niedawno Paula pisala o tym jak dobrze sie czuje, smiala sie, cieszyla wybierajac ciuszki, lozeczka, foteliki, pieluchy..... ech..... to okropne. W obliczu takiej tragedii czlowiek zaczyna postrzegac wszystko inaczej. Ciesze sie z kazdego dnia ktory spedzam razem z malutka , Bogu dziekuje ze badania wszystkie potwierdzaja jej zdrowie. A ona tak slodko od rana daje o sobie znać.

Zgłoś nadużycie #8225 2 listopada 2015, 7:56

meg86 Gotowa na wszystko

Wlasnie tam zajrzalam... przygnebiajaca atmosfera, a pamiętam jak jeszcze niedawno Paula pisala o tym jak dobrze sie czuje, smiala sie, cieszyla wybierajac ciuszki, lozeczka, foteliki, pieluchy..... ech..... to okropne. W obliczu takiej tragedii czlowiek zaczyna postrzegac wszystko inaczej. Ciesze sie z kazdego dnia ktory spedzam razem z malutka , Bogu dziekuje ze badania wszystkie potwierdzaja jej zdrowie. A ona tak slodko od rana daje o sobie znać.

Mama zgadza się,życie bywa przewrotne :-(

Zgłoś nadużycie #8226 2 listopada 2015, 10:12

meg86 Gotowa na wszystko
A co tu taka cisza ?? ?? ?
Laski odzywać się

Zgłoś nadużycie #8227 2 listopada 2015, 10:22

motylek1909 Supermama
Hej! Ja dopiero wstałam. Przykro mi z powodu trojaczkow... Ja dzis musze zrobic zakupy, zrobic obiad, wstawić pranie i prasować rzeczy małego :)

Zgłoś nadużycie #8228 2 listopada 2015, 10:48

Mnie dopadl silny bol brzucha, jakby w okolicy jajników, podbrzusza i plecow... poszlam do WC , i po wyproznieniu przeszlo... dziwne....teraz wstalam i zjadam sniadanie. Nie mam pomyslu na obiad, moze ktoras z was cos podpowie?

Zgłoś nadużycie #8229 2 listopada 2015, 11:11

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

boże w tv powiedzieli o facecie ktory wjechal na A1 pod prad- masakra....3 ososby zginely jechali w 6 osob....wspolczuje kierowcy tira ona jechał zgodnie z przepisami ale wspolczuje mu tego widoku do konca zycia przed oczami.

u mnie na odwrót :D wystarczy ze posiedze przy stole i mala sie rusza...chociaz w czoraj po raz pierwszy tak mnie kopała ze 3 razy było to na granicy bólu....az nie bylo to przyjemne w pewnym momencie ;p
jak oczywiscie chce ja nagrac to juz sie nie rusza :D wstydnisia mała ;p

"Któraś z dziewczyn pytała co u trojaczkow wczoraj ostatni z braci dołączył do aniołków :-( straszna tragedia okropna nawet nie umiem sobie wyobrazić jak moga się czuć rodzice i najbliżsi :-(
dla braci :-( "
Ja pytałam...

boże...ale zmarł ten co mial wylew? czy inny? jejku są nikle szanse ze one przezyja :( :( :( chociaz bardzo mocno zaciskam kciuki zeby zyly :( :( :( :( :(

Zgłoś nadużycie #8230 2 listopada 2015, 11:15

kinste Gotowa na wszystko

anjaaa napisał(a)

Kinste dzis sprzedawali pączki pod cmentarzem... Szok! Oprócz zniczy były wate cukrowe, balony i paczki 😊 nie zrozumiem Mazowsza nigdy. 😊

O looosie ... to u mnie były obwarzanki i znicze .. I w jednym miejscuvwata cukrowa a byliśmy na 5 cmentarzach ..

Cukiernia wczoraj była zamknięta .. Ale za to dzisiaj jak sklep przyjechał od razu kupiłam dwa pączki z marmoladą :)