Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #811 21 lipca 2015, 17:25

Brewa Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny,
Motyl piękny pecherzyk😊.!

Meg wiem cos na temat rwy. Przechodzilam ja juz dwa razy. Niestety swoje musisz wyciepiec. W ciąży nie mozna przyjmowac żadnych lekow, wiec musisz cierpliwie czekac aż ci przejdzie. Mi to zajmowalo średnio miesiąc 😐.

U nas nad morzem dzis piękna pogoda. Zjaralismy sie na heban. Ja dbalam o brzunio i sie aż tak nie wygrzewalam. Nawet morze cieple,bylo. Filip szalal także liczymy że wieczorem padnie i spokojnie napije sie piwka 0%😃

Zgłoś nadużycie #812 21 lipca 2015, 17:38

asienka90 Gotowa na wszystko
Motylek dobre wiesci super super, a ile mm mial pecherzyk wiesz?

Zgłoś nadużycie #813 21 lipca 2015, 17:42

motylek1909 Supermama

asienka90 napisał(a)

Motylek dobre wiesci super super, a ile mm mial pecherzyk wiesz?

0,86 cm co odpowiada 5t5d
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #814 21 lipca 2015, 18:03

tymama Fajna mama
Motylku bardzo, ale to bardzo się cieszę ;) piękny pęcherzyk :) czekam jeszcze na wiadomości od turboślimaka :)
uff, u mnir dzisiaj ponad 30*C. Masakra, nie umiem funkcjonować w takiej duchocie. I w dodatku męczy mnie zgaga, blee. l

Zgłoś nadużycie #815 21 lipca 2015, 18:06

meg86 Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Motylku bardzo, ale to bardzo się cieszę ;) piękny pęcherzyk :) czekam jeszcze na wiadomości od turboślimaka :)
uff, u mnir dzisiaj ponad 30*C. Masakra, nie umiem funkcjonować w takiej duchocie. I w dodatku męczy mnie zgaga, blee. l

Właśnie miałam pisać jak znosicie to ciepło ja powiem że nie funkcjonuje :-( jest mi źle słabo a do tego jestem nerwowa przez tą duchote :-(

Zgłoś nadużycie #816 21 lipca 2015, 18:34

asienka90 Gotowa na wszystko
Ja w pracy to mi mega duszno , masakra, niby klima ale rzadko sie wlacza ja, za to jak wrocilam do domu wszystko mnie denerwuje i chcialabym w kazdej szafie porzadki robic a przeciez trzeba sie oszczedzac

Zgłoś nadużycie #817 21 lipca 2015, 19:01

Monika1234 Początkująca
Motylek super ze widzialas swojego babla :) trzymsm kciuki za nastepne usg.

Ja dzisiaj czuje sie fantastycznie poniewaz zdalam egzamin praktyczny i mam juz prawko. Jupiiii...
Ten stres mam juz za soba i teraz zostalo tylko myslenie o dzidziusiu , oby i tu bylo wszystko dobrze. :)

Zgłoś nadużycie #818 21 lipca 2015, 19:11

meg86 Gotowa na wszystko

Monika1234 napisał(a)

Ja dzisiaj czuje sie fantastycznie poniewaz zdalam egzamin praktyczny i mam juz prawko. Jupiiii...
Ten stres mam juz za soba i teraz zostalo tylko myslenie o dzidziusiu , oby i tu bylo wszystko dobrze. :)

Gratulacje ;-)
witamy w gronie kierowców ;-) i tak skromnie dodam gratulacje od instruktora ;-)

Zgłoś nadużycie #819 21 lipca 2015, 20:49

meg86 Gotowa na wszystko

Brewa napisał(a)

Hej dziewczyny,
Motyl piękny pecherzyk😊.!

Meg wiem cos na temat rwy. Przechodzilam ja juz dwa razy. Niestety swoje musisz wyciepiec. W ciąży nie mozna przyjmowac żadnych lekow, wiec musisz cierpliwie czekac aż ci przejdzie. Mi to zajmowalo średnio miesiąc 😐.

U nas nad morzem dzis piękna pogoda. Zjaralismy sie na heban. Ja dbalam o brzunio i sie aż tak nie wygrzewalam. Nawet morze cieple,bylo. Filip szalal także liczymy że wieczorem padnie i spokojnie napije sie piwka 0%😃

Brewa powiedz mi przy tej rwie kulszowej bolaly cię pośladki ogólnie cała pupa?

Zgłoś nadużycie #820 21 lipca 2015, 20:59

motylek1909 Supermama

Monika1234 napisał(a)

gratuluję prawka :) a z dzidziolem na pewno wszystko jest ok :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #821 21 lipca 2015, 21:20

tymama Fajna mama

meg86 napisał(a)

Brewa powiedz mi przy tej rwie kulszowej bolaly cię pośladki ogólnie cała pupa?

Oj, mnie bolała. Od kości ogonowe ból promieniował do nogi i pośladek był jakby sparaliżowany. Mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie.

Zgłoś nadużycie #822 21 lipca 2015, 22:00

Niunia386 Początkująca
Ja tez sie w koncu pochwale byłam dzisiaj na usg i widziałam moje maleńkie cudo☺i serduszko puka☺moge sie zalapac jeszcze na pierwsza stronke?

Zgłoś nadużycie #823 21 lipca 2015, 22:03

motylek1909 Supermama

Niunia386 napisał(a)

Ja tez sie w koncu pochwale byłam dzisiaj na usg i widziałam moje maleńkie cudo☺i serduszko puka☺moge sie zalapac jeszcze na pierwsza stronke?

Gratuluje :) wstaw nam zdjęcie fasolki :)

Zgłoś nadużycie #824 21 lipca 2015, 23:02

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Ja już po.... no i po wizycie wszystko wygląda świetnie :) najpierw pęcherzyk nie chciał się pokazać, ale pogmeraliśmy i oto jest! z OM wynika 5t3d a z USG 5t5d czyli pęcherzyk większy. Podobno widać już zawiązek zarodka :) Generalnie mam się oszczędzać i takie tam... wstepnie termin z USG na 17.03 :) suuuuuper! aż się popłakałam jak na USG to zobaczyłam :) hihi ;) kolejna wizyta 30.07 na 9:30 to posłuchamy chyba serducha :D
Wklejam fotkę mojego najukochańszego pęcherzyka :D :D :D

no wspaniale!!!! :-) )))))
piekny pecherzyk bedzie z tego porzadny bobasek!!!! :D :D :D
mój tez sie dzisiaj strasznie chował....ciezko było uchwycić ale jest :D
serce bije na 180 uderzen lekarz mowi ze to normalne potem spadnie do 140 :)
moj niemąż bardzi wzruszony serduchem...
a ja mam za wysokie cisnienie...i musialam pojechac kupic cisnieniomierz i bede musiała mierzyc 4 razy dziennie cisnienie...
aaa i mój robaczek ma powoli raczki nozki juz co nieco widac ;-)

Zgłoś nadużycie #825 21 lipca 2015, 23:05

turboslimak Fajna mama

Monika1234 napisał(a)

oj gratuluje prawka! dzisiaj zdac na nowych przepisach to nie lada wyzwanie! :)

Zgłoś nadużycie #826 21 lipca 2015, 23:06

jogi Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

no wspaniale!!!! :-) )))))
piekny pecherzyk bedzie z tego porzadny bobasek!!!! :D :D :D
mój tez sie dzisiaj strasznie chował....ciezko było uchwycić ale jest :D
serce bije na 180 uderzen lekarz mowi ze to normalne potem spadnie do 140 :)
moj niemąż bardzi wzruszony serduchem...
a ja mam za wysokie cisnienie...i musialam pojechac kupic cisnieniomierz i bede musiała mierzyc 4 razy dziennie cisnienie...
aaa i mój robaczek ma powoli raczki nozki juz co nieco widac ;-)

super :) piekny robaczek :)

Zgłoś nadużycie #827 21 lipca 2015, 23:07

jogi Gotowa na wszystko

Monika1234 napisał(a)

extra Monika :) gratuluje :)

Zgłoś nadużycie #828 21 lipca 2015, 23:09

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Ja już po.... no i po wizycie wszystko wygląda świetnie :) najpierw pęcherzyk nie chciał się pokazać, ale pogmeraliśmy i oto jest! z OM wynika 5t3d a z USG 5t5d czyli pęcherzyk większy. Podobno widać już zawiązek zarodka :) Generalnie mam się oszczędzać i takie tam... wstepnie termin z USG na 17.03 :) suuuuuper! aż się popłakałam jak na USG to zobaczyłam :) hihi ;) kolejna wizyta 30.07 na 9:30 to posłuchamy chyba serducha :D
Wklejam fotkę mojego najukochańszego pęcherzyka :D :D :D

ciesze sie ze wszystko ok :) cudowny pecherzyk :)

Zgłoś nadużycie #829 21 lipca 2015, 23:19

Monika1234 Początkująca

Niunia386 napisał(a)

serduszko puka w rytmie cza-cza niech rosnie zdrowo :)

Zgłoś nadużycie #830 22 lipca 2015, 0:21

Pedrova Zaprawiona w bojach

tymama napisał(a)

Cześć ;) mój internet wczoraj odmówił posłuszeństwa.
Hormiga- witaj :)
meg- jak czytałam Twój post o korzonkach to pomyślałam, że to rwa. Miałam to cholerstwo jak Tymuś się urodził, nie mogłam się zgiąć żeby go wyjąć z łóżeczka. Szwagierka która jest fizjoterapeutą pokazała mi ćwiczenie i przeszło po kilku dniach. Niestety lubi nawracać co jakiś czas, a w ciąży często się zdarza bo rosnąca macica uciska na jakiś nerw przy kręgosłupie. Ale najważniejsze że z maleństwem wszystko ok ;)

Wizytę mam już w ten piątek o 18. Pewnie jeszcze nic nie będzie widać, ale ginka chciała żebym już przyszła ;)

Ja też mam wizytę w piątek, ale o 13. Mam nadzieję, że u mnie już będzie widoczne, że nie będzie się chować. To moja pierwsza ciąża i strasznie się ekscytuję :)
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.