Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8111 30 października 2015, 21:34

Gumsior Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Miałabyś kochana... jesli chodzi o zycie dziecka to każda kochajaca matka zrobi wszystko by je uratowac.

Zgadzam się z Tobą. Ja bym poruszyła niebo i ziemię. Zterroryzowałabym wszystkich byle by ratowali moje dziecko. Wszystko bym zrobiła. Nerkę sprzedała na czarnym rynku, żeby uratować dziecko.

Zgłoś nadużycie #8112 30 października 2015, 21:35

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

ja myslalam ze nie bylo problemu z przyjeciem do szpitali i jeszcze pochwalilam w ktorym poscie tych lekarzy ze walcza o zycie dzieci....boze przeszedl wylew ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?
czytalam ze dzieci urodzone w 23 tyg ciazy....jak przezyja to maja mnostwo wad pozniej z racji nie wyksztalconych organow do konca....
ale zyja!

boze te dzieci jej pojada w rozne miejsca - kto z tymi dziecmi bedzie ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Ojciec dzieci od razu pojechal do szpitala gdzie zabrali pierwszego malucha. Gdy wrocil stwierdził ze warunkow tam panujacych nawet nie ma co porownywac do tych w ktorym przebywają pozostali chlopcy i mama. Takze widzisz.... wspolczuje ze beda teraz takrozdarci miedzy trzema szpitalami...

Zgłoś nadużycie #8113 30 października 2015, 21:42

motylek1909 napisał(a)

Ale smutno sie zrobiło :( nie bede nic pisac bo mnie takie historie doprowadzają do płaczu i o razu sie boje ze u nas tak bedzie :(

A ja wlasnie mialam pisac ze tylko Bogu dziekowac ze na naszym forum taki spokoj. Jakos spokojnie te ciaze przebiegaja, i oby tak zostalo juz do konca. Wsadzilam jakos tą globulke, o jeny, az mi slabo sie zrobilo... naprawde mam z tym problem. Dobrze ze juz jedna mniej. Na koniec posmarowalam mascia i juz leżę. Ciekawe kiedy swedziawka przejdzie...

Zgłoś nadużycie #8114 30 października 2015, 22:11

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

A ja wlasnie mialam pisac ze tylko Bogu dziekowac ze na naszym forum taki spokoj. Jakos spokojnie te ciaze przebiegaja, i oby tak zostalo juz do konca. Wsadzilam jakos tą globulke, o jeny, az mi slabo sie zrobilo... naprawde mam z tym problem. Dobrze ze juz jedna mniej. Na koniec posmarowalam mascia i juz leżę. Ciekawe kiedy swedziawka przejdzie...

Fakt ze odpukać jest spokój i oby tak zostali do lutego/marca!

Mi przeszło tak porządnie po 2 globulce :) a ile ich dostałaś ?? ?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8115 30 października 2015, 22:13

motylek1909 Supermama
Ja ide juz spac. Jutro musimy kupic kwiaty na cmentarz i zawieźć je zostawić na grobach zeby w niedziele nie targać i kwiatów i zniczy... A troche tego mamy!

Także dobranoc dziewczyny, spokojnej nocy życzymy z kopiacym wlasnie Filipem :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8116 30 października 2015, 23:10

Pedrova Zaprawiona w bojach
Ach te nasze ciąże... najpierw się martwimy, żeby tylko do końca 12 tygodnia, później byle do tych 600g, bo wtedy są jakieś szanse, a dalej? Żeby w terminie urodzić. I wciąż się martwimy, czy na pewno zdrowe. A po porodzie przyjdą kolejne zmartwienia. Ale i tak fajnie jest być mamą :)
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #8117 30 października 2015, 23:13

motylek1909 napisał(a)

Fakt ze odpukać jest spokój i oby tak zostali do lutego/marca!

Mi przeszło tak porządnie po 2 globulce :) a ile ich dostałaś ?? ?

6szt. Plus maść. ...

Zgłoś nadużycie #8118 30 października 2015, 23:23

turboslimak Fajna mama

Pedrova napisał(a)

Ach te nasze ciąże... najpierw się martwimy, żeby tylko do końca 12 tygodnia, później byle do tych 600g, bo wtedy są jakieś szanse, a dalej? Żeby w terminie urodzić. I wciąż się martwimy, czy na pewno zdrowe. A po porodzie przyjdą kolejne zmartwienia. Ale i tak fajnie jest być mamą :)

Oj tak!!!! :-)
Potem jak sie urodzi to człowiek zaglada czy oddycha ...
I tak w kółko Macieju az urośnie i tez sie martwi czy wróci do domu :D
Boze jak ja teraz doceniam ze mam matkę! W sensie jej cała prace ..ileż nerwów zmartwień udzwignela przez me 27 lat zycia... I nadal drży jak mi sie cos dzieje ...
Dopiero widzę to jak sama mam zostać mama

Zgłoś nadużycie #8119 31 października 2015, 4:01

meg86 Gotowa na wszystko
Jejku ale mnie rozkłada :-( ból gardła okropny przez niego w sumie nie śpię do tego ból kości masakra :-(

Zgłoś nadużycie #8120 31 października 2015, 8:02

onea Zaprawiona w bojach
Sobotnie dzień dobry ! Ja wczoraj z okazji 21 tygodnia postanowiłam zrobic karpatkę na weekend, która za mna już dluzszy czas chodzi. Ogolnie w Polsce zawsze robilam taka z opakowania, ale tu gdzie teraz mieszkam tego nie znaja wiec mowie zrobie od podstaw sama, bedzie zdrowo i smacznie. Siedzialam nad nia 2 h i efekt był taki ze wyladowala cala w koszu....Ktos w przepisie podal 5 jajek zamiast 5 zoltek i wyszla obrzydliwa jajecznica z margaryna....nie było to jadalne, nie chciałam nikogo otruc. Powiem wam szczerze, ze kobieta takie rzeczy przezywa o wiele mocniej niż normalnie :P
nigdy więcej ! Taka ze mnie fajnamama ! :P

Zgłoś nadużycie #8121 31 października 2015, 8:05

onea Zaprawiona w bojach
Meg na bol gardla spróbuj codziennie lyzeczke miodu rano, lagdodzi podrażnienie i bol, ale takiego prowadziwego dobrego i powoli polykaj

Zgłoś nadużycie #8122 31 października 2015, 8:14

meg86 Gotowa na wszystko

onea napisał(a)

Meg na bol gardla spróbuj codziennie lyzeczke miodu rano, lagdodzi podrażnienie i bol, ale takiego prowadziwego dobrego i powoli polykaj

No te gardło jest najbardziej dokuczliwe :-( oby nic więcej się nie wyklulo z tego...

Zgłoś nadużycie #8123 31 października 2015, 8:21

meg86 Gotowa na wszystko

onea napisał(a)

Sobotnie dzień dobry ! Ja wczoraj z okazji 21 tygodnia postanowiłam zrobic karpatkę na weekend, która za mna już dluzszy czas chodzi. Ogolnie w Polsce zawsze robilam taka z opakowania, ale tu gdzie teraz mieszkam tego nie znaja wiec mowie zrobie od podstaw sama, bedzie zdrowo i smacznie. Siedzialam nad nia 2 h i efekt był taki ze wyladowala cala w koszu....Ktos w przepisie podal 5 jajek zamiast 5 zoltek i wyszla obrzydliwa jajecznica z margaryna....nie było to jadalne, nie chciałam nikogo otruc. Powiem wam szczerze, ze kobieta takie rzeczy przezywa o wiele mocniej niż normalnie :P
nigdy więcej ! Taka ze mnie fajnamama ! :P

Ee to na pocieszenie ci powiem co ja zrobiłam jakieś 2 tygodnie temu mój m chodził i trul i głowę o 3bita no więc któreś soboty wzięłam się za to ciacho
W lodówce była już zrobiona bita śmietana masa budyniowa
A na stole blaszka wyłożona folia aluminiowa i ułożone w niej herbatniki masa herbatniki masa herbatniki...miałam już kłaść budyń i tak mnie mały wkurzyl że chciałam się zawinąć i go pogonić z kuchni i dupskiem zachaczylam ta blachę :-( i ona cholera żeby spadła tak jak stała nic by się nie stało a ona nie wiem jakim cudem spadła do góry dnem :-( sobie wyobraź mój wkurw usiadłam i zaczęłam ryczec a moj m co zrobił no przecież nic się nie stało wyrzuć to nie majątek no majątek może nie a moja praca :-(

Zgłoś nadużycie #8124 31 października 2015, 8:33

turboslimak Fajna mama
One meg tak to jest z tymi ciastami człowiek sie naharuje jak wół i efekt tego taki
Zawsze jak pieke ciasto to bez przekonania
Szkoda waszej pracy :-(

Meg nic ci nie polecę na chorobę teraz 9 dni mnie trzymało nadal mam katar i nawet seria leków prenalen mi nie pomogła a naturalne produkty tym bardziej ..

Mamaporaz3 u nas na forum spokój masz racje Bogu dzieki :-)
Tylko ciagle chorujemy ale to pryszcz w porównaniu do tego co mogłoby sie dziać

Zgłoś nadużycie #8125 31 października 2015, 9:32

kada24 Gotowa na wszystko
jak nie wolno brac pyralginy w ciazy w szpitalu na kolke nerkowa mi miesznke lekarz ginekolog robil nospa + pyralgina dozylnie i jakos hania sie prawidlowo rozwija

Zgłoś nadużycie #8126 31 października 2015, 9:39

Witam was w 22 tyg ! 😊 meg... mi na gardlo maz kupil w aptece jakies ziolowe, nie szkodliwe dla ciazy tabletki i po 2 dniach jak ręką odjal. Za to kaszle jak wsciekly pies... pewnie przez katar, bo niby juz nos nie zatkany ale splywa caly czas ... wieczorem poszlam spac z migrena... ostatnio coraz czesciej boli mnie glowa 😯 dzis mialam robic na obiad sos z karkowki, ale miesa nie wyjelam z zamrażalnika i teraz juz nie mam pomyslu.

Zgłoś nadużycie #8127 31 października 2015, 9:43

motylek1909 nie dopisalas mnie do listy hihi termin 14 luty bedzie Hanna slaskie i termin wizyty 9 listopad

Zgłoś nadużycie #8128 31 października 2015, 9:44

Onea, ale do karpatki daje sie cale jajka. To dzieki bialkom powstaja takie góry przy pieczeniu. Moze za szybko sie poddalas 😊

Zgłoś nadużycie #8129 31 października 2015, 9:47

Kada, milo cie poznac 😊 a ty nie chcialas sie dopisac do lutowek ? Tu mamy termin na marzec

Zgłoś nadużycie #8130 31 października 2015, 9:50

lutowki jakos tam spokojnie wole tu hihi a na gardlo laryngup tez dobry albo szalwia plukac lub woda z sola