Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8091 30 października 2015, 19:52

Gumsior Gotowa na wszystko

malalili napisał(a)

To i ja pokaze Wam NAS :D Cos czuje ze bede miec tak samo wielki i wystajacy brzuch jak przy Lilce. Ludzie mysleli ze to blizniaki :P

Moja siostra też uważa, że mam bliźniaki xd No ale na zdjęciu jak byk jedna Tosia :D Myślę, że po tatusiu duża się urodzi, ale później będzie chudzinka za to :D

Zgłoś nadużycie #8092 30 października 2015, 19:55

anjaaa Gotowa na wszystko
Mamalili tak jest ze jak odpuszczasz to samo przychodzi a jak sie starasz to nie ma i nie ma.

My sie nie staraliśmy choc po poronieniu miałam straszna ochotę na kolejna ciąże to nie mogłam zajść. A jak odpuściłam to za pierwszym strzałem mamy dzidziocha w brzuchu 😊

Wydaje mi sie ze nie ma co oceniać tych kobiet co podeszły do aborcji. Ja wierze ze każdy kiedys zapłaci za swoje czyny.

Zgłoś nadużycie #8093 30 października 2015, 20:21

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Meg o Paule chodzi prawda? Dziewczyny wyobrazcie sobie ze nie chcieli przyjac jej dzieci do specjalistycznych szpitali? Ona zglosila sprawe do mediow, ponoc w RMF byla audycja i dzieki temu juz dzisiaj przewiezli najsilniejszego chlopca do Ostrowa, jutro rano drugi jedzie do Poznania, a trzeci zostaje bo jest w stanie krytycznym i przeszedl wylew. Zadzwonila nawet do 600gr szczescia... waleczna dziewczyna. Porusza niebo i ziemie by walczyc o zycie swoich dzieci, a niektore usuwaja same i maja wszystko gdzies.

Zgłoś nadużycie #8094 30 października 2015, 20:28

turboslimak Fajna mama

malalili napisał(a)

Jednak polowkowe przelozone na 9 listopada, na godz 18.00.
A to dlatego, ze na szpitalu jest jakis nowy sprzet najnowszej generacji hehe. I moj lekarz chce na nim je wykonac, bo bedzie dokladniejsze. Ponoc dziecko idealnie widac, wrecz jak na zywo :)
Wyniki idealne jesli chodzi o morfologie i cytologie. No i nieszczesne przeciwciala ujemne dzieki bogu - a tego sie najbardziej obawialam..

malai fajnie ze lekarz zaproponowal badanie na lepszym sprzecie :-)
a ze wyniki masz idealne - no bomba!!!!!!!!!

motylek1909 napisał(a)

Aaaaa chce taka!!!! Boska!!!

polecam sie jako kurier :D
z allegro bym sie bała...ja musze dotknac....tam tez były i po 120 zł ale futro maasakryczne a na zdjeciu to wszystko wyglada pieknie ....

Gumsior napisał(a)

No a to nie ta sama sytuacja co mówiła Mama? Bo to tragiczna sytuacja.Btw. moja znajoma ma termin na styczeń a już w listopadzie będą wyciągać dziecko przez cc bo jej łożysko się wrasta w macicę czy coś takiego i to zagraża życiu i zdrowiu matki i dziecka. Tak mi jej żal bo z mężem wiele lat się starali o dziecko i dopiero in vitro za którymś razem pomogło a tu jeszcze takie akcje. Ostatnio rozmawiałam z moim P., że to jest nie fair bo ludzie tak się starają o dziecko, marzą o nim, robią wszystko, żeby maluch się pojawił w ich życiu i nic nie pomaga, a my? Wpadka. To jest strasznie niesprawiedliwe. Kocham moją Tosie i nie wyobrażam sobie życia bez niej teraz, ale rozumiecie o co mi chodzi? Że życie takie nieprzewidywalne jest. I jeszcze jak sobie myślę, że okej, ja wpadłam ale pokochałam Tosie od chwili ujrzenia dwóch kresek na teście i od samego początku robię wszystko dla niej, a niektóre kobiety nawet się nie wahają, żeby usunąć ciąże. Nie czaję tego. Wrr aż mi źle jak sobie myślę o takich ludziach.

gumsior- szacun ze potrafisz cos takiego powiedzieć po swojej wpadce naprawde szacun.
i masz racje.....moja uczestniczka zajec byla w ciazy przerwala u mnie zajecia bo zaszla...i jak był ostatanio dzien dziecka utraconego to widzialam jej opis co mnie mega zdziwiło....i myslałam ze poronila jakos przed 12 tygodniem a ona dwa tyg przed porodem przestala czuc ruchu pojechali do szpitala i dziecko umarło- gdziez tu jest sprawiedliwosc ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
zrobili sekcje i nie wiadomo dlaczego serce stanelo jak nie było wady! jedne usuwaja inne pragna miec nie moga....ile jest przypadków z tym lozyskiem i ciazami cudem donoszonymi....
jak teraz widze matke prowadzaca wozek wiecie co mysle': boże jaki to cud ze urodziła dzidziusia zdrowego.

Zgłoś nadużycie #8095 30 października 2015, 20:30

kada24 Gotowa na wszystko
mikołów okolice

Zgłoś nadużycie #8096 30 października 2015, 20:31

MamaAnia25 napisał(a)

A skad ze śląska ?? ;)

mikolow okolice

Zgłoś nadużycie #8097 30 października 2015, 20:32

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Meg o Paule chodzi prawda? Dziewczyny wyobrazcie sobie ze nie chcieli przyjac jej dzieci do specjalistycznych szpitali? Ona zglosila sprawe do mediow, ponoc w RMF byla audycja i dzieki temu juz dzisiaj przewiezli najsilniejszego chlopca do Ostrowa, jutro rano drugi jedzie do Poznania, a trzeci zostaje bo jest w stanie krytycznym i przeszedl wylew. Zadzwonila nawet do 600gr szczescia... waleczna dziewczyna. Porusza niebo i ziemie by walczyc o zycie swoich dzieci, a niektore usuwaja same i maja wszystko gdzies.

Tak Mama o Paule chodzi podziwiam dziewczyne że tak walczy ja nie wiem czyżbym miała tyle siły :-(

Zgłoś nadużycie #8098 30 października 2015, 20:34

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

ja myslalam ze nie bylo problemu z przyjeciem do szpitali i jeszcze pochwalilam w ktorym poscie tych lekarzy ze walcza o zycie dzieci....boze przeszedl wylew ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?
czytalam ze dzieci urodzone w 23 tyg ciazy....jak przezyja to maja mnostwo wad pozniej z racji nie wyksztalconych organow do konca....
ale zyja!

boze te dzieci jej pojada w rozne miejsca - kto z tymi dziecmi bedzie ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #8099 30 października 2015, 20:34

meg86 Gotowa na wszystko
Ten ujastek szpital w Krakowie ma dobrą opinie ale to za daleko by wieść takie maluszki :-(

Zgłoś nadużycie #8100 30 października 2015, 20:36

turboslimak Fajna mama

malalili napisał(a)

To i ja pokaze Wam NAS :D Cos czuje ze bede miec tak samo wielki i wystajacy brzuch jak przy Lilce. Ludzie mysleli ze to blizniaki :P

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jaki domek a raczej DOM :D NO PIEKNIE!

Zgłoś nadużycie #8101 30 października 2015, 20:38

meg86 Gotowa na wszystko
Jej a mnie znowu boli tą nerka zresztą już sama nie wiem co mnie boli czy to nie jelita mi się zsunely tak do tylu bo boli mnie dokładnie w miejscu prawej nerki :-( głupieje już :-(
Jak jutro będzie tak samo pojadę na ip bo to zaczyna mnie denerwować co chwilę to boli :-(

Zgłoś nadużycie #8102 30 października 2015, 20:39

to mi gadaja ludzie czy juz na terminie nie jestem przypadkiem ma brzuch 116cm (juz a szwagierka z blizniakami miala 114cm hehee) z synem mialam do porodu 132 cm hehehe i w sumie tez mi gadaja czy mam blizniaki

Zgłoś nadużycie #8103 30 października 2015, 20:40

meg86 napisał(a)

Jej a mnie znowu boli tą nerka zresztą już sama nie wiem co mnie boli czy to nie jelita mi się zsunely tak do tylu bo boli mnie dokładnie w miejscu prawej nerki :-( głupieje już :-(
Jak jutro będzie tak samo pojadę na ip bo to zaczyna mnie denerwować co chwilę to boli :-(

nospa max i pyralgine wez ;)

Zgłoś nadużycie #8104 30 października 2015, 20:40

Gumsior Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

malai fajnie ze lekarz zaproponowal badanie na lepszym sprzecie :-)
a ze wyniki masz idealne - no bomba!!!!!!!!!

polecam sie jako kurier :D
z allegro bym sie bała...ja musze dotknac....tam tez były i po 120 zł ale futro maasakryczne a na zdjeciu to wszystko wyglada pieknie ....

gumsior- szacun ze potrafisz cos takiego powiedzieć po swojej wpadce naprawde szacun.
i masz racje.....moja uczestniczka zajec byla w ciazy przerwala u mnie zajecia bo zaszla...i jak był ostatanio dzien dziecka utraconego to widzialam jej opis co mnie mega zdziwiło....i myslałam ze poronila jakos przed 12 tygodniem a ona dwa tyg przed porodem przestala czuc ruchu pojechali do szpitala i dziecko umarło- gdziez tu jest sprawiedliwosc ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
zrobili sekcje i nie wiadomo dlaczego serce stanelo jak nie było wady! jedne usuwaja inne pragna miec nie moga....ile jest przypadków z tym lozyskiem i ciazami cudem donoszonymi....
jak teraz widze matke prowadzaca wozek wiecie co mysle': boże jaki to cud ze urodziła dzidziusia zdrowego.

Turbo, rozmawiałam z P. p tym i doszliśmy do wniosku, że nie ma się z czym kryć no kurcze. Ważne jest to, że kocham moje dzieciątko. Tosia jest chciana :D Co prawda miała pojawić się za jakieś 10 lat, ale skoro woli teraz to okej. W zasadzie jak już się okazało, że Tosia jest w brzuchu to pomyślałam, że jak dla mnie to nigdy nie będzie odpowiedni czas na dziecko więc w sumie fajnie :D

Zgłoś nadużycie #8105 30 października 2015, 21:02

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Turbo, rozmawiałam z P. p tym i doszliśmy do wniosku, że nie ma się z czym kryć no kurcze. Ważne jest to, że kocham moje dzieciątko. Tosia jest chciana :D Co prawda miała pojawić się za jakieś 10 lat, ale skoro woli teraz to okej. W zasadzie jak już się okazało, że Tosia jest w brzuchu to pomyślałam, że jak dla mnie to nigdy nie będzie odpowiedni czas na dziecko więc w sumie fajnie :D

podoba mi sie Wasze podejscie i masz racje los tak chciał :-)
i tak musiało byc!
zostałaś jednym słowem okiełzanana przez los :-)

Zgłoś nadużycie #8106 30 października 2015, 21:02

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

podoba mi sie Wasze podejscie i masz racje los tak chciał :-)
i tak musiało byc!
zostałaś jednym słowem okiełzanana przez los :-)

Zgłoś nadużycie #8107 30 października 2015, 21:19

anjaaa Gotowa na wszystko
Nie wolno brać pyralginy w ciąży!!!!! Chyba ze chcesz uszkodzić płód

Zgłoś nadużycie #8108 30 października 2015, 21:29

motylek1909 Supermama

malalili napisał(a)

Dziewczyny powiedzcie jakie bierzecie witaminy bo mam juz folik zamienic na jakies, ale lekarz kazal mi wybrac sam.

Ja łykam pregna plus ze względu na moja tarczyce bo tam jest witD i jod
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8109 30 października 2015, 21:31

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Tak Mama o Paule chodzi podziwiam dziewczyne że tak walczy ja nie wiem czyżbym miała tyle siły :-(

Miałabyś kochana... jesli chodzi o zycie dziecka to każda kochajaca matka zrobi wszystko by je uratowac.

Zgłoś nadużycie #8110 30 października 2015, 21:34

motylek1909 Supermama
Ale smutno sie zrobiło :( nie bede nic pisac bo mnie takie historie doprowadzają do płaczu i o razu sie boje ze u nas tak bedzie :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...