Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8051 30 października 2015, 13:37

Filemonka Zadomowiona
Hejka! Gumisior i Turboslimak - gdzie kupilyscie Wasze kurteczki? spodobaly mi sie a mysle ze na poczatku grudnia juz w zadnej ze swoich nie bedzie szans dopiecia sie i bede musiala zainwestowac :) A Turbo cos wspominalas ze tylko 120zl gdzies u Ciebie kosztuje? To w necie kupujecie czy jak? Powiem Wam ze nigdzie takich nie widzialam kurtek a strzasznie fajnie wygladaja i w dupke cieplo :)

Zgłoś nadużycie #8052 30 października 2015, 13:40

turboslimak Fajna mama
Rokikokiii Kinste super kurteczki tez moj styl :-)

Motylek masz racje -w pełni uformowane! Dlatego mnie trzęsie bo do 12 tyg okej jak bardzo nie chciała jej sprawa ale wielki żal ze tyle tygodni ..juz kopalo było zdrowe ... Skakalo w brzuszku!!!

Wspaniale ze lekarze walczą o każde dzuecko i te które wazy 500 gram!!!!

Zgłoś nadużycie #8053 30 października 2015, 13:44

turboslimak Fajna mama
Kochana na marywilskiej w Warszawie cały stadion sie tu przeniósł dlatego takie ceny
Bo te same kurtki u nas na mieście pod wawa 200 zł a nawet 250

Kupiłam szara pokaże wam potem :-) )))

Zgłoś nadużycie #8054 30 października 2015, 13:53

Filemonka Zadomowiona

turboslimak napisał(a)

Powiem wam co wcziraj przeżyłam . Niby sytuacja mnie nie dotyczy ale jednak taki mnie nerw ogarnął
Wyobraźcie sobie ze znajoma mi zadzwoniła wkurzona powiedziec ze jej znajomej przyjaciolka usunęła ciaze w 20 tygodniu!!!!!!!
I tamta sie obraziła ze usłyszała od niej ze postąpiła jak idiotka
Po wuj czekała ponad 20 tygodni jak to powiedziała :nie mogłam sie zdecydować
Bo to dziecko było z pierwszego seksu z obcokrajowcem i jak to stwierdziła nikt sie nie zabezpiecza przeciez
Laska ma ponad 30 lat
5 miesięcy ja namawiano by donosiła i oddała dzuecko do okna zycia tyle par miec nie moze
Było zdowiutenkie!!!!!

No mnie sie to w pale nie mieści i mam nadzieje ze jak kiedys zapragnie dziecka to ja pokara i w ciaze nie zajdzie

Trzęsie mnie tak ze szok

Moje podejscie w kwestii aborcji z jakiejkolwiek przyczyny jest bardzo proste i łopatologiczne - nie jestem Bogiem a tylko Bóg moze dawac życie i je odbierać. Tyle. Nie oceniam jednak kobiet ktore sie poddaja aborcji bo kiedys zostana za to ocenione i moje sądy nad nimi sa zbedne.
Zawsze bylam przeciwna mordowaniu dzieci ale przezylam podczas praktyk w szpitalu sytuacje ktora absolutnie skrystalizowała moje podejscie do aborcji, szczegolnie tej dopuszczalnej z uwagi na wady letalne dziecka.
Otóż w 22 tyg ciazy, a zatem w ostatnim momencie kiedy nasz ustawodawca dopuszcza aborcje z konkretnych przyczyn) zglosila sie na oddzial pacjentka, btw lekarka w trakcie specjalizacji z pediatrii, ktora na codzien jak mniemam zajmowala sie RATOWANIEM innych dzieci, celem usuniecia ciazy. Miala 3 niezalezne opinie specjalistow w dziedzinie ginekologii poswiadczajace ze dziecko rozwijajace sie w niej ma wade serca ktora uniemozliwia mu przezycie po porodzie. Stalo sie, nie bede wchdzila w szczegoly jak przebiegal na oddziale ten caly "proceder" bo niejednej z Was wlos zjezylby sie na glowie. Suma sumarum urodzila. Chłopca. Zył przez kilka chwil, poruszał sie, matka nie chciala go nawet zobaczyc i sie z nim pozegnac. Ciałko oddano na badanie histopatologiczne tak jak to robi sie w takich sytuacjach. Wyobraźcie sobie ze w wyniku badania stwierdzono w prawdzie wage serca natomiast byla to na tyle niewielka wada ze spokojnie mozna bylo ja zoperowac po urodzeniu sie dziecka. Niestety Mały nie dostał takiej szansy. Mylili sie 3 wielcy uczeni ktorzy zadecydowali o jego śmierci. Sytuacja wydarzyła sie raptem kilka lat temu, zZatem, wydawac by sie moglo, że zyjemy w czasach ogromnego rozwoju technologii i wiedzy medycznej a jednak pomylki sie zdarzaja. Szkoda tylko ze sa tak brutalne w skutkach;/

Zgłoś nadużycie #8055 30 października 2015, 13:55

Filemonka Zadomowiona
to w takim razie chyba tesciowa wysle wkrotce po taka kurtke bo mieszka w wawie :) Ale najpierw czekam na prezentacje na Tobie :)

Zgłoś nadużycie #8056 30 października 2015, 13:59

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

Filemonka napisał(a)

Moje podejscie w kwestii aborcji z jakiejkolwiek przyczyny jest bardzo proste i łopatologiczne - nie jestem Bogiem a tylko Bóg moze dawac życie i je odbierać. Tyle. Nie oceniam jednak kobiet ktore sie poddaja aborcji bo kiedys zostana za to ocenione i moje sądy nad nimi sa zbedne.
Zawsze bylam przeciwna mordowaniu dzieci ale przezylam podczas praktyk w szpitalu sytuacje ktora absolutnie skrystalizowała moje podejscie do aborcji, szczegolnie tej dopuszczalnej z uwagi na wady letalne dziecka.
Otóż w 22 tyg ciazy, a zatem w ostatnim momencie kiedy nasz ustawodawca dopuszcza aborcje z konkretnych przyczyn) zglosila sie na oddzial pacjentka, btw lekarka w trakcie specjalizacji z pediatrii, ktora na codzien jak mniemam zajmowala sie RATOWANIEM innych dzieci, celem usuniecia ciazy. Miala 3 niezalezne opinie specjalistow w dziedzinie ginekologii poswiadczajace ze dziecko rozwijajace sie w niej ma wade serca ktora uniemozliwia mu przezycie po porodzie. Stalo sie, nie bede wchdzila w szczegoly jak przebiegal na oddziale ten caly "proceder" bo niejednej z Was wlos zjezylby sie na glowie. Suma sumarum urodzila. Chłopca. Zył przez kilka chwil, poruszał sie, matka nie chciala go nawet zobaczyc i sie z nim pozegnac. Ciałko oddano na badanie histopatologiczne tak jak to robi sie w takich sytuacjach. Wyobraźcie sobie ze w wyniku badania stwierdzono w prawdzie wage serca natomiast byla to na tyle niewielka wada ze spokojnie mozna bylo ja zoperowac po urodzeniu sie dziecka. Niestety Mały nie dostał takiej szansy. Mylili sie 3 wielcy uczeni ktorzy zadecydowali o jego śmierci. Sytuacja wydarzyła sie raptem kilka lat temu, zZatem, wydawac by sie moglo, że zyjemy w czasach ogromnego rozwoju technologii i wiedzy medycznej a jednak pomylki sie zdarzaja. Szkoda tylko ze sa tak brutalne w skutkach;/

O jezu.. 3 niezwiązanych ze sobą lekarzy i każdy popełnił błąd. Masakra :/ Aż nie chce myśleć co czuła ta kobieta gdy się o tym dowiedziała.. :(

Zgłoś nadużycie #8057 30 października 2015, 14:57

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Motylku, ja w zyciu nie zgodzę sie na seks w takich warunkach. Powiem mezowi zeby smarowal sie tą mascia co ja i tyle. Swedzi mnie jak diabli i nie bede jeszcze bardziej sie podrazniac bo zadrapie sie na smierc.
A tobie tez kazala wtedy zrezygnowac ze słodyczy podczas leczenia?

Zgłoś nadużycie #8058 30 października 2015, 15:06

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Motylku, ja w zyciu nie zgodzę sie na seks w takich warunkach. Powiem mezowi zeby smarowal sie tą mascia co ja i tyle. Swedzi mnie jak diabli i nie bede jeszcze bardziej sie podrazniac bo zadrapie sie na smierc.
A tobie tez kazala wtedy zrezygnowac ze słodyczy podczas leczenia?

Nie, nic na ten temat nie słyszałam... nie mówiła nic takiego. Daj spokój - seks w takich warunkach to katroga
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8059 30 października 2015, 15:07

motylek1909 Supermama
Filemonka - aż nie wiem co napisać :( smutno mi :( kurczę, jak to drugi człowiek może w 1 sekundzie zadecydować o życiou drugiego człowieka...

ejjjj slimak - napisałam Ci na FB :D a po drugie czadowa ta kurtka i jak będę miała wolną kaskę to normalnie Cię po nią wyślę bo u mnie chodzą po 200 lub więcej :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8060 30 października 2015, 15:17

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Dzisiejsze lowyyy ;) kombinezonik kupila ciocia w szmateksie hihi ;) za 2 dyszki ;) zakochalam sie ;) )

Zgłoś nadużycie #8061 30 października 2015, 15:45

meg86 Gotowa na wszystko

MamaAnia25 napisał(a)

Dzisiejsze lowyyy ;) kombinezonik kupila ciocia w szmateksie hihi ;) za 2 dyszki ;) zakochalam sie ;) )

Ja kupiłam fioletowy z cubusa też za całe 20 zł ;-)

Kurczę a mnie rozlozylo :-( boli mnie gardło jakoś tak dziwnie nos zatkany :-( gorączki na szczęście brak leżę pod kocem z herbatą co by mnie bardziej nierozlozylo :-(

Chyba też będę musiała popatrzeć za jakąś kurtka może coś podobnego do tych co wklejacie bo chcę po ciąży jeszcze z niej korzystać...a muszę już coś kupić bo jeszcze bardziej się rozłoże chodząc w tej cienkiej wiatrowce

Zgłoś nadużycie #8062 30 października 2015, 15:48

meg86 Gotowa na wszystko
A to my ;-) zdjęcie sprzed chwili ;-) tak rosniemy ;-)

Zgłoś nadużycie #8063 30 października 2015, 15:52

Meg pilnuj sie, zeby nie rozlozylo cie na dobre. Mi jeszcze pozostal paskudny kaszel, ale lepiej sie czuje. Ja wczoraj malej kupilam spodenki, i taki komplecik z czapeczka😊

Zgłoś nadużycie #8064 30 października 2015, 15:55

meg86 napisał(a)

A to my ;-) zdjęcie sprzed chwili ;-) tak rosniemy ;-)

O jaaaaa, jaki ogromny !!!!

Zgłoś nadużycie #8065 30 października 2015, 15:57

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

O jaaaaa, jaki ogromny !!!!

dzieki wydaje mi sie ze w rzeczywistosci nie jest taki duzy :) aczkolwiek plecy bola :( wiec ciezar jest

Zgłoś nadużycie #8066 30 października 2015, 16:39

motylek1909 Supermama
meg brzusio śliczny! :)

MamaAnia25 - ciuszki bosssskie! w ogóle dla dziewczynek są takie supersłodkie te rzeczy :) a dla chłopców raczej takie oklepane :) fajnie! i za naprawdę niewielką kwotę można ubrać dzieciątko :)

meg chciałam Ci tylko powiedzieć, że co do konsolidacji - właśnie z mężem staramy się w Alior Banku o konsolidację około 60 tys, mamy zdolność, teraz tylko skompletujemy dokumenty o dochodach i ponoć mają dla nas jakąś korzystną ofertę... może warto tam popytać?

Zgłoś nadużycie #8067 30 października 2015, 17:04

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

meg brzusio śliczny! :)

MamaAnia25 - ciuszki bosssskie! w ogóle dla dziewczynek są takie supersłodkie te rzeczy :) a dla chłopców raczej takie oklepane :) fajnie! i za naprawdę niewielką kwotę można ubrać dzieciątko :)

meg chciałam Ci tylko powiedzieć, że co do konsolidacji - właśnie z mężem staramy się w Alior Banku o konsolidację około 60 tys, mamy zdolność, teraz tylko skompletujemy dokumenty o dochodach i ponoć mają dla nas jakąś korzystną ofertę... może warto tam popytać?

Rybka my w aliorze właśnie załatwiamy ;-) mamy zdolność i mamy nadzieję że dla analityka wystarczy zaświadczenie o dochodach i nie będzie rządac zaświadczen z zus ani us w poniedziałek idziemy z dokumentami ;-) ale dzięki za wskazówki

Zgłoś nadużycie #8068 30 października 2015, 17:06

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Rybka my w aliorze właśnie załatwiamy ;-) mamy zdolność i mamy nadzieję że dla analityka wystarczy zaświadczenie o dochodach i nie będzie rządac zaświadczen z zus ani us w poniedziałek idziemy z dokumentami ;-) ale dzięki za wskazówki

no właśnie my też teraz załatwiamy zaśw o dochodach i ja muszę dać promese (ciekawe czy szef mi wystawi)... ale powinno się udać... wolę mieć 1 ratę i 200 zł w kieszeni niż tak płacić 2 raty więcej :) super, że wam się udaje! bardzo się cieszę :)

Zgłoś nadużycie #8069 30 października 2015, 17:17

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

no właśnie my też teraz załatwiamy zaśw o dochodach i ja muszę dać promese (ciekawe czy szef mi wystawi)... ale powinno się udać... wolę mieć 1 ratę i 200 zł w kieszeni niż tak płacić 2 raty więcej :) super, że wam się udaje! bardzo się cieszę :)

No my mamy 4 raty :-( i łącznie ok 1700 raty,teraz będziemy mieć jedną ratę 1000 zl zawsze to 700 zł w kieszeni

Zgłoś nadużycie #8070 30 października 2015, 17:17

kinste Gotowa na wszystko
W diverse są kurtki zimowe -100 zł :)
Kupiłam K. na zimę wiatroszczelna , wodoszczelna, oddychająca I coś tam jeszcze ona ma za 250 zł i sama ja wyprobbowalam :) jest świetna :) nie jest jakaś elegancka , bardziej sportowa ale ciepelko trzyma :)